Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kapadocja Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kapadocja

Które biuro wybrać na wycieczkę do kapadocji.Będziemy w maju w Incekum i chcieli byśmy wybrać się na wycieczkę do Kapadocji.

Bardzo proszę.......byliśmy i jeździmy od lat......
    http://lena-pachotour.pl.tl/

Komentarz

Również polecam,też z nimi byłam.

Komentarz

Ja też byłam. Wszystko ok. W tym roku kupię u nich 3 wycieczki i nie rozważam innego biura.

Komentarz

Również z nimi byliśmy i było ok.

Komentarz

A jaki jest program z tego biura? Podpinam się bo chcę jechać do Kapadocji. Interesuje mnie zobaczenie Muzeum Open Air Goreme bo wg mnie to najważniejsze miejsce w Kapadocji i inie chcę zobaczyć tylko panoram jak to słyszałam ma miejsc.e. Bardzo chcę też jechać do Konya, do wirujących derwirszy.Pytam osoby które były z Leną, czy te miejsca widziały? Dzięki

Komentarz

Ja byłem z biurem Alanya online i byliśmy i w goreme i w konyi. Polecam. Kapadocja piękna.

Komentarz

gosia5.........w poście wcześniejszym podałam Ci link do stronki.......skontaktuj się z Leną i zapytaj......

Komentarz

misiaczky link do stronki to mam, na stronę wchodziłam już wczesniej, ale już zdołałam się dowiedzieć że oni w goreme mają tylko jeden darmowy kościółek a do muzeum nie wchodzą . a w konyi mają tylko postój bez zwiedzania derwiszy.
                  chyba się skuszę na konkurencję bo mają taki program jaki mi odpowiada

Komentarz

A co myślicie o biurze Wujek i Mariolka .

Komentarz

mariolka i lena to to samo . to znaczy jedziesz z tym samym biurem chociaż kupujesz wyciczki u innych osób , także myślę że goreme open air nie mają skoro lena nie ma.

Komentarz

U nas do wyboru jest kilka wersji wycieczek do Kapadocji - w zależności co kto sobie życzy.

Komentarz

Na wycieczkę do Kapadocji warto się wybrać jeśli jest się w regionie Alanyi lub Side, do Pamukkale zdecydowanie bliżej jest z Bodrum i Marmaris. Działamy w wielu regionach w Turcji więc piszcie lub dzwońcie na nasz polski numer tel. jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji o Turcji lub wycieczkach

(tu) http://www.metintour.pl/ (tu)

Komentarz

Witam serdecznie,
                            Napiszcie do mnie na meila : mariolakos@hotmail.com,
                            przesle Wam dokładny program wycieczki do Kapadocji,
                            przy dwudniowej wycieczce Goreme moze byc w programie - dodatkowo płatny wstep,
                            ale Konya i zwiedzanie muzeum jest tylko w programie wycieczki 3dniowej - za malo czasu ,
                            Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku,
                            Mariola

Komentarz

Zapraszamy od 13lat w Alanyi rezewacje online promocyjne ceny
                              http://www.jolcia-adams-tour.com/
                              POLSKI PILOT - KONTAKT PO PRZYLOCIE
                              kontakt sms lub tel: +905394481616

GG: 5981804
                              biuro@jolcia-adams-tour.com

Pozdrawiam
                              j.a.tour

Komentarz

Trwa
                              X