Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
SIAM PARK polecacie ??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SIAM PARK polecacie ???

Ten największy w Europie tematyczny park wodny jest już otwarty. Proszę o wszystkie spostrzeżenia. Czy warto tam się udać, bo bilety nie są tanie. Jak czytałem plusem w zimie jest podgrzewana woda. JAk wygląda łączona oferta zakupu biletów z Loro Parkiem. Czy można wnosić własne napoje na teren aquaparku, bo czytałem na którymś z zagranicznych forów że skarżono się na horendalne ceny napojów. Czy bilet jest na cały dzień i umożliwia wyjście i ponowne wejście. Czy w cenie są tam leżaki ???

Siam Park trzeba odwiedzić obowiązkowo
    sam w sobie robi niesamowite wrażenie , wszystko jest tak idealnie wykonane i dopasowane
    dodatkowym plusem jest to, że jest świeżo otwarty i wszystko jest jeszcze nowe
    leżaki są w cenie a napoje mozna wnosić
    cena łączonego biletu to 48euro
    na mnie Siam Park zrobił ogromne wrażenie i gorąco go polecam !!

Komentarz

więcej info na www.siampark.net pozdr

Komentarz

Siam Park jest ekstra, da się kupić bilet łączony do Loro też, do tego jak byłam w paradise park miałam spod hotelu bezpośrednio busa pod Siam, rezydentka alfy mnie uświadomiła, że za darmo mogę dojechać i wrócić o której chcę. A w Siam najlepsza jest plaża i fale na kilka metrów, do tego ciekawe restauracyjki, i zjezdzalnia dinozaur

Komentarz

super park wodny do tego nowiutki i jak byłam poza sezonem to nie było tłumów, niezawodna rezydentka z as kupiła nam bileciki wsadziła do busa i pojechaliśmy prosto z hotelu na cały dzień szaleć w wodzie. według mnie warto zjechać tą zjeżdzalnią najwyższą, jak ja byłam były piranie

Komentarz

Polecam, są darmowe autobusy w ramach południa wyspy, polecam

Komentarz

Czy orientujecie sie czy mozna kilkakrotnie wchodzic i wychodzic z LORO majac ten sam bilet jednodniowy? prosze o pomoc )

Komentarz

Jak już wyjdziesz to pozamiatane:-) Najlepiej obfite śniadanko coś do plecaka ze sobą i do kolacji wystarczy:-) Jest tam sporo knajpek kawa i ciastko 3,5 euro, czy drogo? zależy od oceniającego.

Komentarz

echhhh, szkoda - czyli kanapki do plecaka zamiast hotelowego obiadku Rekinek, Ala1 - dzieki sliczne za info

Komentarz

Park jest super byłam w lipcu były straszne kolejki, mnóstwo ludzi dużo leżaków fajne fale.

Komentarz

W marcu tez było troszke osób ale leżaków pełno wolnych , toalety, leżaki za free, robią sporo zdjęc które można sobie zakupic przy wyjściu , ale dosc drogo. Najfajniejszy jest gość który zaraz na dzień dobry pyta z jakiego kraju i szuka kartki z napisem po polsku "Tego zdjęcia kupowac nie musisz", troszke to zabawne było bo miałam wrażenie że rodacy musieli uciekać przed fotgrafem żeby potem nie musieć płacić:-)
                      Życze udanych wakacji.

Komentarz

Polecam!! Byłam tam w grudniu 2009r.. Wspaniała zabawa, świetne widoki i niezapomniane przeżycia! Wyprawę na teneryfę uważam za najwspanialszą jaką do tej pory odbyłam a Siam Parku nie sposób zapomnieć

Komentarz

Polecam!! Byłam tam w grudniu 2009 r. Wspaniała zabawa , cudowne widoki i niezapomniane przeżycia !! . Siam Park jest miejscem, które na zawsze pozostanie w pamięci.. Jak na tę porę roku ,którą wybraliśmy na urlop bardzo wysokie temperatury!

Komentarz

Ale jazda no cos niesamowitego, podobno jest latem 6tys ludzi i ciezko sie dopchac do zjezdzalni ale w pazdzierniku nie jest tak zle i slonce tez daje.
                            Warto na stowe.

Komentarz

Trwa
                            X