Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
SIAM PARK polecacie ??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SIAM PARK polecacie ???

Ten największy w Europie tematyczny park wodny jest już otwarty. Proszę o wszystkie spostrzeżenia. Czy warto tam się udać, bo bilety nie są tanie. Jak czytałem plusem w zimie jest podgrzewana woda. JAk wygląda łączona oferta zakupu biletów z Loro Parkiem. Czy można wnosić własne napoje na teren aquaparku, bo czytałem na którymś z zagranicznych forów że skarżono się na horendalne ceny napojów. Czy bilet jest na cały dzień i umożliwia wyjście i ponowne wejście. Czy w cenie są tam leżaki ???

Siam Park trzeba odwiedzić obowiązkowo
    sam w sobie robi niesamowite wrażenie , wszystko jest tak idealnie wykonane i dopasowane
    dodatkowym plusem jest to, że jest świeżo otwarty i wszystko jest jeszcze nowe
    leżaki są w cenie a napoje mozna wnosić
    cena łączonego biletu to 48euro
    na mnie Siam Park zrobił ogromne wrażenie i gorąco go polecam !!

Komentarz

więcej info na www.siampark.net pozdr

Komentarz

Siam Park jest ekstra, da się kupić bilet łączony do Loro też, do tego jak byłam w paradise park miałam spod hotelu bezpośrednio busa pod Siam, rezydentka alfy mnie uświadomiła, że za darmo mogę dojechać i wrócić o której chcę. A w Siam najlepsza jest plaża i fale na kilka metrów, do tego ciekawe restauracyjki, i zjezdzalnia dinozaur

Komentarz

super park wodny do tego nowiutki i jak byłam poza sezonem to nie było tłumów, niezawodna rezydentka z as kupiła nam bileciki wsadziła do busa i pojechaliśmy prosto z hotelu na cały dzień szaleć w wodzie. według mnie warto zjechać tą zjeżdzalnią najwyższą, jak ja byłam były piranie

Komentarz

Polecam, są darmowe autobusy w ramach południa wyspy, polecam

Komentarz

Czy orientujecie sie czy mozna kilkakrotnie wchodzic i wychodzic z LORO majac ten sam bilet jednodniowy? prosze o pomoc )

Komentarz

Jak już wyjdziesz to pozamiatane:-) Najlepiej obfite śniadanko coś do plecaka ze sobą i do kolacji wystarczy:-) Jest tam sporo knajpek kawa i ciastko 3,5 euro, czy drogo? zależy od oceniającego.

Komentarz

Jest dokładnie tak, jak napisał Rekinek
                  Knajpek z jedzeniem i piciem ...do wyboru do koloru...

Komentarz

echhhh, szkoda - czyli kanapki do plecaka zamiast hotelowego obiadku Rekinek, Ala1 - dzieki sliczne za info

Komentarz

Park jest super byłam w lipcu były straszne kolejki, mnóstwo ludzi dużo leżaków fajne fale.

Komentarz

W marcu tez było troszke osób ale leżaków pełno wolnych , toalety, leżaki za free, robią sporo zdjęc które można sobie zakupic przy wyjściu , ale dosc drogo. Najfajniejszy jest gość który zaraz na dzień dobry pyta z jakiego kraju i szuka kartki z napisem po polsku "Tego zdjęcia kupowac nie musisz", troszke to zabawne było bo miałam wrażenie że rodacy musieli uciekać przed fotgrafem żeby potem nie musieć płacić:-)
                        Życze udanych wakacji.

Komentarz

Polecam!! Byłam tam w grudniu 2009r.. Wspaniała zabawa, świetne widoki i niezapomniane przeżycia! Wyprawę na teneryfę uważam za najwspanialszą jaką do tej pory odbyłam a Siam Parku nie sposób zapomnieć

Komentarz

Polecam!! Byłam tam w grudniu 2009 r. Wspaniała zabawa , cudowne widoki i niezapomniane przeżycia !! . Siam Park jest miejscem, które na zawsze pozostanie w pamięci.. Jak na tę porę roku ,którą wybraliśmy na urlop bardzo wysokie temperatury!

Komentarz

Ale jazda no cos niesamowitego, podobno jest latem 6tys ludzi i ciezko sie dopchac do zjezdzalni ale w pazdzierniku nie jest tak zle i slonce tez daje.
                              Warto na stowe.

Komentarz

Trwa
                              X