Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Dubaj -od dn.1.07.2005 zniesiono wizy dla Polaków?? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Emiraty, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dubaj -od dn.1.07.2005 zniesiono wizy dla Polaków??

Witajcie, Czy ktos z Was jezdzi do Emiratow i orientuje sie moze jak wyglada sprawa wiz dla Polakow? Wszystkie biura, ktore organizuja wyjazd do Dubaju, twierdza, ze z dniem 01.07 tego roku zniesiono wizy wjazdowe dla Polakow, natomiast ani nasza ambasada tam, ani nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie moga potwierdzic tej informacji, chociaz wg ministerstwa odnotowuja oni przypadki przekraczania granicy Emiratow przez Polakow bez wizy. Czy ktos z Was ma jakies informacje na ten temat, BARDZO PROSZE O INFORMACJE. Mam zarezerwowany bilet na 19 sierpnia i nie wiem jak sie zachowac. Kasia

UDALO CI SIE COS USTALIC CO I JAK Z TA WIZA CHCE LECIEC W LISTOPADZIE DO DUBAJU I NIE WIEM JAKIE MUSZE ZALATWIAC PAPIERY POZDRAWIAM

Komentarz

ja chce wyjechac na 3 dni do dubaju i tez nie mam pojecia czy potrzebuje wize na wyjazd a bilet mam na 1 wrzesnia.

Komentarz

Od samych obywateli Emiratow slyszalam ze wizy w samym dubaju zostaly zniesione, do pozostalych emiratow nie, wiec zamiast np ladowac w abu dhabi,warto wybrac uproszczona sprawe i wyladowac w dubaju.radze. jedyne co,celnik moze poprosic (mlode dziewczyny!!!) o okazanie wwieyionej kwoty... Min 100dolarow na dzien, czasem i rezerwacje w hotelu- jest wiele takich przypadkow, mlode Rosjanki, jadace w wiadomym celu sa czesto zawracane na granicy bo nie maja wystarczajaco kasy... pisze to w ramach waszych orientacji, gdy tak czytam,ze dziewczyny planuja wyjazdy tylko na par dni, bez wycieczki itp. pozdrawiam,asia

Komentarz

witam z Dubaju, to zniesienie wiz bylo tylko chwilowe, niestety potrzebujemy wizy zeby sie tu dostac.. ja w ostatniej chwili dowiedzialam sie o kolejnych niekorzystnych zmianach i musialam w ekspresowym tempie wyrabiac wize, kosztowalo to ok. 140 dolarow ale warto bylo, bo jest tu cudnie, fakt, ze jest to sztuczne miasto na pustyni, zero zabytkow, ale niesamowita architektura, zycie nocne no i ta pogoda - prawdziwa sauna, to nie to co w egipcie czy maroko, jest tu po prostu parno, wezcie sobie pare seansow w saunie przed wyjzadem i przygotujcie sie na upaly, choc we wrzesniu juz temperatura spada, no ale nie jest to znaczny spadek a wizy wyrabia sie bardzo latwo, 1 dzien i po sprawie, jezeli macie tu znajomych to wam pomoga, jesli nie to rezerwujcie pokoj w hotelu i oni wam zalatwia wize bez problemow pozdrawiam, pa

Komentarz

Mieszkam w Dubaju od 1,5 roku. Jesli ktos potrzebuje zalatwic wize, ktora niestety nadal potrzebujemy sluze informacjami i pomoca.

Komentarz

Witam, zamierzam wyjechac do Dubaju w nastepnych paru miesiacach, Czy o wize musze sie starac w Polsce, czy moge to zalatwic poza granicami naszego kraju? czy moze tez wize wyrabia sie po wyladowaniu w Dubaju Jesli mozecie mi pomoc bardzo dziekuje !! Michal

Komentarz

Hej!! Jadę do Dubaju 14 października. Niestety jadę sam. Proszę o trochę informacji na temat samego Dubaju (jak się poruszać, co warto zobaczyć, jak wybrać się na wycieczkę na pustynię, jakie lokale warto odwiedzić). Pozdrawiam

Komentarz

Witam! Mam wielka prosbe bo moja dziewczyna wybiera sie do Dubaju w przyszlym miesiacu na wycieczke 5-cio dniowa a nigdzie nie moge znajsc poziomu cen w tym kraju... Ile mniej wiecej cos kosztuje (pare przykladw) i czy oplaca sie na przyklad kupowac zloto lub sprzet elektroniczny??? Dziekuje i Pozdrawiam!

Komentarz

Witam.zawsze marzyłam aby zobaczyć Dubaj.Jeżeli możesz mi podpowiedziec jak wybrac sie do tego uroczego miasta tanio i bez biura podrózy byłabym ci bardzo wdzięczna.

Komentarz

1Dhr = 3.65$ - kurs staly

1 bagietka - 1dhr
                      2,5l soku jablkowego - 7-9Dhr
                      1l mleka - 4Dhr
                      1kg dobrej wedliny - ok. 100Dhr
                      1kg pomidorow - 2,5Dhr (z Syrii) - 16Dhr (Holandia)
                      1l wody - ok. 1Dhr
                      2l coli - 4Dhr
                      kurczak z rozna - 12Dhr
                      duzy zestaw McDonalds - 16Dhr
                      obiadek u chinczyka - 15-20Dhr
                      galon benzyny - ok. 6 dhr
                      wynajecie samochodu - od ok. 100Dhr/dzien - 125Dhr/weekend (od 13.00 czwartek do 9.00 sobota)

co do sprzetu RTV, komputerow itd. to to jest taniej niz w Polsce, ale jak chcesz kupic cos drozszego to licz sie z tym, ze gwarancja "dziala" w Dubaju

toyota rav4 w wersji podstawowej 80,000Dhr

Pozdr.

Komentarz

Pomylilem sie.
                        Oczywiscie 1$ - 3,65Dhr. Kurs staly.
                        Wiecej kursow: http://www.khaleejtimes.com/forex.asp

Pozdr.

Komentarz

Witaj wybbieram się na zakupy 30 stycznia do Dubaju proszę napisz jakie są ceny elektroniki w tym kraju,chodzi mi o telefony,aparaty,cyfrowe, laptopy.
                          Chcę mieć rozeznanie z góry dziękuję.

Komentarz

Z jakim biurem najlepiej udać się do Emiratów?
                            Na razie znalazłam tylko TUI i Ecco Holiday, czy ktoś ma jeszcze Emiraty w ofercie?

Komentarz

szerszą ofertę na Emiraty Arabskie można uzyskać pytając w www.holidayland.pl

Komentarz

Trwa
                              X