Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

15935 zł/os.

15 935  /os.

Podsumowanie ceny
13
basen
teren hotelu
basen
basen
teren hotelu

8.8

20 opinii

Opis oferty

Region: DubajBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK797261

Naszym zdaniem

Luksusowy hotel (otwarty w 2018 r.) o doskonałym standardzie i oryginalnym dizajnie. Spektakularne widoki na Dubai Canal i najwyższy budynek świata Burj Khalifa dodają wyjątkowości pobytu w tym miejscu.

Położenie

W dzielnicy Business Bay. Tuż nad Dubai Canal. Niedaleko Dubai International Financial Centre DIFC (ok. 6 km) oraz The Dubai Mall i Burj Khalifa (ok. 4 km). Od głównego lotniska w Dubaju DXB - ok. 17 km, od lotniska Al Maktoum DWC - ok. 45 km. Naprzeciwko znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Recepcja 24h, restauracja główna La Cruise, bar jazzowy Lilly's Social House, bar w ogrodzie Lilly's Backyard, kawiarnia w lobby Barista's Corner; 2 sale konferencyjne, fryzjer, sklep z pamiątkami, pralnia, parking.

Pokoje

278 pokoi z widokiem na miasto, Dubai Canal, Business Bay lub Burj Khalifa. W pokojach: klimatyzacja, minibar, sejf, łazienka (suszarka, bidet, prysznic, wanna, waga), TV, radio, budzik, darmowe Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy/herbaty. Standardowe pokoje mają ok. 35 m. kw. Superior mają widok na miasto, Deluxe - na zatokę, Premium - na Burj Khalifa i Dubai Canal. Możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych i 1 dziecka do 12 r.ż.

Lub 3 osób dorosłych. Dziecko do 6 r. ż. nie otrzymuje dostawki. Po wstawieniu dodatkowego łóżka przestrzeń w pokoju będzie ograniczona. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę podczas rezerwacji, ponieważ wszelkie zażalenia z tego wynikające, nie zostaną uznane. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 12:00.

Wyżywienie

BB - Śniadania w formie bufetów. HB - Śniadania i lunche lub kolacje w formie bufetów.

HB + - Śniadania i lunche lub kolacje w formie bufetów, 2 szklanki napojów do lunchu i kolacji. 31.12.23 - w cenie kolacja sylwestrowa dla wszystkich. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny z kontrolą temperatury, siłownia, Wellnes Valley Spa.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (płatnego na recepcji). Wysokość podatku turystycznego:

Dla pobytów w Dubaju i Ras Al Khaimah:

•5 hotel - 20 AED na sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 20 AED = 40 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 20 AED = 60 AED, etc)

•4 hotel - 15 AED za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 15 AED = 30 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 15 AED = 45 AED, etc)

•3 hotel - 10 AED za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 10 AED = 20 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 10 AED = 30 AED, etc)

Dla pobytów w Abu Dhabi:

• Od 1.09.2023 podatek zostaje usunięty.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. //

Emirates Airlines

Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)

Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. //

Flydubai

Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm. (UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)

• Jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg. Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową. Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Nawet jeśli leci dziecko z rodzicem. Jedyną gwarancją miejsc obok siebie jest zakup konkretnych miejsc za dodatkową opłatą. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. //

LOT Polish Airlines

Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm). W zależności od taryfy - bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) w cenie bądź za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji.

Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa

//

Enter Air

Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg. //

Wizz Air

Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany (10 kg, 20 kg, 32 kg) za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu. WIZZ Priority za dopłatą:

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Uwagi

Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200 - 1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi.

Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Ramadan i inne święta lokalne

Podczas trwania Ramadanu (który trwa ok. miesiąc) oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp.

Ramadan jest świętem ruchomym i każdego roku wypada w innych datach. Jest to specyfika kraju muzułmańskiego dlatego zachęcamy do sprawdzenia czy Państwa wyjazd wypada w tym okresie.

Bezpieczne wakacje

Html

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Superior

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 24.12 (Ndz.)Warszawa - Chopin
DXB · 25.12 (Pon.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.01 (Ndz.)Dubai
WAW · 07.01 (Ndz.)Warszawa - Chopin
31 870 zł
za pokój

Superior

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje +
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 24.12 (Ndz.)Warszawa - Chopin
DXB · 25.12 (Pon.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.01 (Ndz.)Dubai
WAW · 07.01 (Ndz.)Warszawa - Chopin
33 272 zł
za pokój

Deluxe

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeDe lux
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 24.12 (Ndz.)Warszawa - Chopin
DXB · 25.12 (Pon.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.01 (Ndz.)Dubai
WAW · 07.01 (Ndz.)Warszawa - Chopin
34 306 zł
za pokój

Deluxe

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje +De lux
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 24.12 (Ndz.)Warszawa - Chopin
DXB · 25.12 (Pon.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.01 (Ndz.)Dubai
WAW · 07.01 (Ndz.)Warszawa - Chopin
35 710 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

980
za 1 auto
1 auto
Data od
24.12.2023
Data do
07.01.2024
980
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

761
za wycieczkę
761
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka31 870

Cena całkowita

31 870
Do zapłaty teraz31 870

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Aleksandra
Użytkownik Wakacje.pl
Listopad 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 16.11.2023

7.3

+7

Wybierając ten hotel, miałam pewne obawy ze względu na bardzo podzielone opinie. Nie jestem osobą która oczekuje niewiadomo czego wybierając się na tydzień wakacji. Oceniam hotel na 5 gwiazdek.

Pokój otrzymaliśmy dokładnie taki jak na zdjęciach. Było bardzo czysto i zadbanie. Pokoje były sprzątane codziennie. Obsługa hotelu również jak najbardziej na plus, bardzo mili i pomocni ludzie. Obawiałam sie również ze będą chcieli pobrać depozyt, ale nic takiego nie miało miejsca. Jeżeli chodzi o basen, No fakt trochę mały, jednak nam to nie przeszkadzało bo i tak większość czasu spędzaliśmy na plażach, które swoją droga są bardzo duże i tez zadbane.

Przechodząc do wyżywienia, my wybraliśmy jedynie opcje ze śniadaniem, co było strzałem w 10. Naprawdę duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie było podane że napoje dodatkowo płatne, natomiast do śniadań były normalnie soki i możliwość kawy i herbaty bez dodatkowych opłat. Co prawda obok hotelu buduje się inny hotel, ale przechodząc przez miasto tam na każdym kroku powstaje nowa budowla wiec to nie uniknione, a i nie przeszkadzało w żaden sposób.

Jeśli ktoś ma obawy, to totalnie bez podstawnie. Naprawdę polecam ten hotel.

Odległość od metra może i spora ale przystanek autobusowy jest centralnie pod wejsci do hotelu i nie było żadnego problemu. My osobiście woleliśmy poruszać się autobusami bo na stacjach metra były tysiące osob, przeciskiwanie się między nimi było mało komfortowe.

Zalety

-pokoje

-obsługa

-śniadanie

-widok

Wady

Bardzo szybko zachodzi słońce na basenie co jest jedynym minusem w tym hotelu.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Burdż Chalifa 2 km w linii prostej od hotelu
Dubaj kusi i przyciąga - przede wszystkim nowoczesną architekturą, monstrualnymi i unikatowymi na skalę światową budowlami. Jednym z nich jest właśnie Burdż Chalifa. Przygodę z Dubajem polecamy zacząć od tarasu widokowego na Burdż Chalifa (124 pietro) - najwyższej w historii budowli, wysokiej na 829 m (polecamy tak samo za dnia jak i po zachodzie słońca). Widoki zostaną w naszej pamięci do końca życia. Na 158 piętrze znajduje się najwyżej na świecie położony meczet, a hotel znajdujący się na najniższych piętrach zaprojektował sam Giorgio Armani.

Zobacz więcej

Burdż Chalifa

Pogoda

25°C
15°C
24°C
11

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.
Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej