Opinie o hotelu Canal Central Business Bay

• Różnorodne menu

Luiza
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Lokalizacja, widoki, standard
    • Wady Depozyt 500 dirhamow- zwrotnny, podatek turystyczny 20 dirhamow za noc. Nasza doba hotelowa skonczyla sie o 12 a o 00.55 mielismy wylot. Uwazajcie na drinki, zamowiliamy sangrie na tarasie w menu od kelera byla cena 155 dirhamow, do zaplaty mielismy 165 dirhamow pytajac dlaczego w menu jest inna cena dostalam odpowiedz ze drink jest z gory dlatego jest drozszy. Ogolnie drinki bardzo drogie bo az 60 dirhamow za jednego

Hotel godny polecenia , świetnie usytuowany. Pokoje bardzo czyste, reczniki i posciel codziennie wymieniane. Widok z hotelu na Burdz Chalifa. Obok hotelu mozna wypozyczyc rowery elektryczne polecam sciagnac aplikacje Careem BIKE blisko do Dubaj Mall - 15 dirhamow, polecam brac oznakowane taxi, raz zostalismy namowieni na ?hotel taxi? za ktore zaplacilismy 65 dirhamow za dojazd na plaze, w drodze powrotnej wzielismy oznakowana taxi za 30 dirhamow. Polecam wycieczki z aplikacji Getyourguide, my wzielismy wycieczke do Burdz Chalifa ktora jest duzo tansza na aplikacji niz na miejscu, polecam rowniez wycieczke exclusive yachts po marinie z grillem na pokladzie. Oczywiscie nie mozna zapomniec o akwarium w centrum handlowym rowniez kupiona przez aplikacje my wzielismy opcje explore ( tunel, plywanie lodka, karmienie ryb) Pokazy fontan co pol godziny wieczorami. Blisko Burdz Chalifa pyszna Polska restauracja ze slynnymi zapiekankami. Oczywiscie polecam SKYDIVE cos wspanialego!!!

Sylwia
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Mega jedzenie, świetne położenie, miła obsługa, porządek, super całość. Przemiłe zaskoczenie
    • Wady My nie dostrzeglismy. Może to że depozyt 500trzeba wpłacić. Ale oddano w ostatnim dniu bez problemu ;)

• Zalety W centrum, jedzenie, obsługa
    • Wady Depozyt 500dirhamow ( 500zl) . Zwrotny.

Hotel Zarąbisty.polecam wszystkim. Jedzenie przepyszne! Przeeeepyszne. Obsługa rewelacja wszędzie blisko by zwiedzać. Standard hotelu rewelacja. Piękne widoki

Franciszek

• Zalety Blisko centrum, jedzenie, obsługa, standard. Wszystko na Plus !

Hotel z świetnym.jedzeniem. Blisko centrum. Pieszo ok 2,5km nie polecam jednak przez upal. Taxi tanie. Jeśli się wahasz nad tym hotelem, nie zastanawiaj się. Standard naprawdę ponad oczekiwania. Wszystko jak nowe. Polecam

• Zalety Blisko centrum, świetne posiłki, przemiła obsługa, świetne widoki.
    • Wady Nie zauważyłem :)

Po przyjeździe do hotelu byliśmy w szoku, że hotel może być taki luksusowy w tak niskiej cenie. ŚNIADANIA i kolacje były świetne. Do jedzenia np łosoś, kalmary, krewetki... duzo makaronow: z szpinakiem, z owocami moza, bolognese, owoce codzień ananas, arbuz, kilka rodzajów melona, daktyle, świetne ciasta. Codzień na śniadaniach świeżo wyciskane soki - pomarańczowy, ananasowy, melon. Kazdy znajdzie cos co lubi. Pokoje bardzo luksusowe. Niczego nie brakowało- codzień sprzątane. Na wyposażeniu wszystko- szczotki do zębów, pasta do zębów, grzebienie, płyn do płukania jamy ustnej, mydło, szampon, balsam do ciała, żelazko itd. Klimatyzacja działała rewelacyjne. Do centrum najlepiej dostać się taxi - 12min ( koszt ok 14zl). W hotelu świetnie wyposażona siłownia. Obsługa przemiła, bardzo pomocna ! Wcześniej jeździłem do Grecji, Hiszpanii, Egiptu, Turcji, Włoch... niech obsługa z tamtych hoteli bierze przykład od osób z tego hotelu ! Bo zauważyliśmy ogromna różnicę na Plus ! Pobyt w Dubaju uważam za bardzo udany, również dzięki hotelowi. POLECAM BARDZO.. jeśli się wahach. Napewno nie zawiedziesz się. NAPEWNO WROCE DO DUBAJU, PRAWDOPODOBNIE DO TEGO SPRAWDZONEGO SUPER HOTELU ! ;)

ws

• Zalety hotel blisko centrum, ale nie nastawiajcie sie na dotarcie do centrum pieszo przy tych temperaturach wypożyczenie samochodu z klimatyzacją to jedynie słuszna koncepcja dlatego kolejny plus to parking podziemny bezpłatny, obsługa mila i uczynna, warto dopłacić do pokoju z widokiem na wode , hotel doskonały jako baza wypadowa do zwiedzania (w tych upałach tylko samochodem chociaz przystanki autobusowe sa klimatyzowane odradzam komunikację miejską - UPAŁY , bylem juz w kilku miejscach na świecie ale takiego piekarnika jeszcze nie doświadczyłem nigdzie) samochodem z hotelu wszędzie blisko , do poruszania sie po Dubaju i okolicach ściągnięcie sobie nawigacje offline z asystentem pasa ruchu przy 6 pasmowych autostradach taka nawigacja jest niezbędna , uchwyt na tel na szybe nie zda egzaminu tel nagrzewa sie do czerwoności, nie zapomnijcie o samochodowej ładowarce
    • Wady w sumie nie jest to wada bo przed wyjazdem mozna sobie sprawdzić położenie hotelu ale nie jest to hotel dla osób lubiących po śniadaniu wyjść na plażę lub na balkon, brak otwieranych okien tylko klima kolejny minus to oferta na ten hotel z wylotem z Katowic o +/- 1000 PLN niższa, dla osób bardzo dbających o budżet kwestia dojazdu do Katowic do rozpatrzenia, kolejny minus ale to juz dotyczy organizatora - do ostatniej chwili nie mialem informacji potwierdzającej detale lotów, o ktore musiałem sie upominać, informacje na ktorym lotnisku, terminalu sie ląduje sa istotne przy wypożyczeniu auta na lotnisku, podpowiem , ze na DXB miedzy terminalami T1 i T3 gdzie znajdują sie wypożyczalnie samochodów kursują bezpłatne busy

hotel blisko centrum, ale nie nastawiajcie sie na dotarcie do centrum pieszo przy tych temperaturach wypożyczenie samochodu z klimatyzacją to jedynie słuszna koncepcja dlatego kolejny plus to parking podziemny bezpłatny, obsługa mila i uczynna, warto dopłacić do pokoju z widokiem na wode , hotel doskonały jako baza wypadowa do zwiedzania (w tych upałach tylko samochodem chociaz przystanki autobusowe sa klimatyzowane odradzam komunikację miejską - UPAŁY , bylem juz w kilku miejscach na świecie ale takiego piekarnika jeszcze nie doświadczyłem nigdzie) samochodem z hotelu wszędzie blisko , do poruszania sie po Dubaju i okolicach ściągnięcie sobie nawigacje offline z asystentem pasa ruchu przy 6 pasmowych autostradach taka nawigacja jest niezbędna w sumie nie jest to wada bo przed wyjazdem mozna sobie sprawdzić położenie hotelu ale nie jest to hotel dla osób lubiących po śniadaniu wyjść na plażę lub na balkon, brak otwieranych okien tylko klima kolejny minus to oferta na ten hotel z wylotem z Katowic o +/- 1000 PLN niższa, dla osób bardzo dbających o budżet kwestia dojazdu do Katowic do rozpatrzenia, kolejny minus ale to juz dotyczy organizatora - do ostatniej chwili nie mialem informacji potwierdzającej detale lotów, o ktore musiałem sie upominać, informacje na ktorym lotnisku, terminalu sie ląduje sa istotne przy wypożyczeniu auta na lotnisku, podpowiem , ze na DXB miedzy terminalami T1 i T3 gdzie znajdują sie wypożyczalnie samochodów kursują bezpłatne busy

Joanna Mikulska
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Wspaniały hotel położony w centrum miasta z cudownym widokiem na wieżowce
    • Wady Nie ma

Hotel po prostu bajka, pokoje pięknie urządzone, czyściutko. Codziennie sprzątane, zmiana ręczników, nowe kosmetyki. Jednym słowem luksus