Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

3700 zł/os.

8 960  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
42
basen
teren hotelu, basen
sale konferencyjne
basen
pokój

9.0

98 opinii

Opis oferty

Region: DubajBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK779357

Naszym zdaniem

Jeden z najwyższych hoteli na świecie (aż 333 m, 72 piętra). Znana marka, świetne usytuowanie, klasyka stylu. Pobyt na najwyższym (!) poziomie.

Położenie

Przy prestiżowej Sheikh Zayed Road, 3 minuty spacerem od stacji metra, 5 minut od Dubai International Financial Centre, w pobliżu Burj Khalifa i słynnych galerii handlowych: Dubai Mall i Emirates Mall. Ok. 15 km od lotniska w Dubaju (DXB), ok. 117 km od lotniska w Abu Dhabi (AUH).

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, kantor wymiany walut, 8 sal konferencyjnych, centrum biznesowe, wypożyczalnia samochodów, salon kosmetyczny, pralnia, room service, restauracja Petals (a'la carte i wieczory tematyczne) na 1.piętrze, bar przy basenie, kawiarnia Rose w lobby.

Pokoje

462 pokoje w klasycznym stylu, gustowne, przestrzenne, w kilku kategoriach. W pokojach: łazienka (wanna, prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacja, TV sat (LCD), czajnik, sejf, minibar i Wi Fi; mały aneks kuchenny z lodówka i mikorfalówką.

Guest Room (od 9 do 34 piętra) mają powierzchnię ok. 28 m kw. i 2 łóżka twin lub 1 king size. Brak możliwości dostawki. Large Corner Room (od 9 do 34 piętra) mają ok. 32 m kw. i 1 łóżko king size. Stolik kawowy i miejsce do siedzenia dla 2 osób.

Burj Khalifa View Room (od 35 do 51 piętra) wyposażenie jak w Large Corner. Widok na Burj Khalifa. W obu powyższych pokojach możliwa maskymalnie jedna dostawka w pokoju. Drugie dziecko śpi z rodzicami. Spacious Family Room (od 54 do 65 piętra) - mają ok. 75 m. kw., odzielna sypialnia z łóźkiem king size i salon z sofą i stołem dla 4 osób. Maksymalnie 1 dostawka.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 12:00.

Wyżywienie

BB - Śniadania w formie bufetów. HB+ - Śniadania i lunche lub kolacje w formie bufetów oraz napój bezalkoholowy do posiłków. 31.12 - serwowany tylko lunch. All Inclusive Dine - Śniadania, lunche i kolacje w formie bufetów lub set menu w Violet lub O'lio oraz przekąski,

Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole w wybranych lokalach.

25.12.23 - w cenie brunch bożonarodzeniowy

31.12.23 - w cenie kolacja sylwestrowa

Hotel serwowuje alkohol w pool barze i w pokoju (in room dining). Nie jest to wliczone w ofertę All Inclusive. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.

Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny (panorama miasta) z tarasem słonecznym, siłownia, sauna, jacuzzi, łaźnia, masaże, zabiegi pielęgnujące.

Dla dzieci

Brodzik, łóżeczka niemowlęce, możliwa indywidualna opieka nad dzieckiem.

Errata

Update z 6.04.2023:

Z hotelu jeżdzą 2 x dziennie bezpłatne busy do Outlet Mall i La Mer Beach. Rozkład dostępny w recepcji. Autobus zatrzyma się kilka razy przed dotarciem do celu i wymagana jest rejestracja 24 godziny wcześniej. Usługa może być wycofana w każdej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia. Update z 4.01.2023:

Z hotelu jeżdzą bezpłatne busy do Mall of the Emirates, Outlet Mall i La Mer Beach. Rozkład dostępny w recepcji. Autobus zatrzyma się kilka razy przed dotarciem do celu i wymagana jest rejestracja 24 godziny wcześniej. Usługa może być wycofana w każdej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczna obsługa wycieczek fakultatywnych na miejscu, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (płatnego na recepcji). Wysokość podatku turystycznego:

Dla pobytów w Dubaju i Ras Al Khaimah:

•5 hotel - 20 AED na sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 20 AED = 40 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 20 AED = 60 AED, etc)

•4 hotel - 15 AED za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 15 AED = 30 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 15 AED = 45 AED, etc)

•3 hotel - 10 AED za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 10 AED = 20 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 10 AED = 30 AED, etc)

Dla pobytów w Abu Dhabi:

• Od 1.09.2023 podatek zostaje usunięty.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. //

Emirates Airlines

Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)

Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. //

Flydubai

Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm. (UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)

• Jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg. Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową. Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie (nawet jeśli leci dziecko z rodzicem). //

LOT Polish Airlines

Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm). W zależności od taryfy - bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) w cenie bądź za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji.

Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa

//

Enter Air

Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg. //

Wizz Air

Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany (10 kg, 20 kg, 32 kg) za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu. WIZZ Priority za dopłatą:

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Uwagi

Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200 - 1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi.

Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Ramadan i inne święta lokalne

Podczas trwania Ramadanu (który trwa ok. miesiąc) oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp.

Ramadan jest świętem ruchomym i każdego roku wypada w innych datach. Jest to specyfika kraju muzułmańskiego dlatego zachęcamy do sprawdzenia czy Państwa wyjazd wypada w tym okresie.

Bezpieczne wakacje

Html

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Burj khalifa view room

2 dorosłych

śniadania
Wylotflydubai, FZ 1840
21:25
05:25
WAW · 18.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
DXB · 19.06 (Śr.)Dubai
Przylot
15:20
19:40
DXB · 24.06 (Pon.)Dubai
WAW · 24.06 (Pon.)Warszawa - Chopin
8 960 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Wycieczka8 960

Cena całkowita

8 960
Do zapłaty teraz8 960

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 98

Zablokowanych opinii: 4
Piotr
Klient Wakacje.pl
Czerwiec 2024 ·

Singiel

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 09.06.2024

8.7

Pobyt w hotelu bardzo przyjemny, obsługa na najwyższym poziomie, sama wychodzi z propozycjami np: dla dzieci, hotel bardzo czysty, niekiedy aż do przesady.

Zalety

Hotel usytuowany jest blisko centrum około 3/4 stacji metra ale polecam taxi jezdzi za około 20/30 AED to jakieś 22/33zł. Widoki z okien Hotelu rewelacyjne!

Wady

Nie polecam pokoi usytuowanych wysoko, gdyż w godzinach śniadań, obiadów na windę czeka się nieco dłużej, bardzo nieco dłużej.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Burdż Chalifa 2 km w linii prostej od hotelu
Dubaj kusi i przyciąga - przede wszystkim nowoczesną architekturą, monstrualnymi i unikatowymi na skalę światową budowlami. Jednym z nich jest właśnie Burdż Chalifa. Przygodę z Dubajem polecamy zacząć od tarasu widokowego na Burdż Chalifa (124 pietro) - najwyższej w historii budowli, wysokiej na 829 m (polecamy tak samo za dnia jak i po zachodzie słońca). Widoki zostaną w naszej pamięci do końca życia. Na 158 piętrze znajduje się najwyżej na świecie położony meczet, a hotel znajdujący się na najniższych piętrach zaprojektował sam Giorgio Armani.

Zobacz więcej

Burdż Chalifa

Pogoda

41°C
26°C
31°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.
Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź