Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Co warto zobaczyć na wakacjach na Lefkadzie? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Co warto zobaczyć na wakacjach na Lefkadzie?

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś był na takich wakacjach. Chodzi mi o zwiedzanie samej wyspy oraz najbliższych okolic wyspy, także na kontynencie

Lefkada to moim zdaniem jedna z najpiekniejszych wysp greckich(tu)(tu)(tu)Plaze na wyspie sa przepiekne,szczegolnie Porto Katsiki i Egremni nie ma sobie rownych:::Na Lefkade mozna dostac sie droga ladowa poprzez most laczacy wyspe z Grecja centralna.Pobyt na Lefkadzie mozna polaczyc z wycieczka na Kefalonie lub kilkudiowy pobyt na obu wyspach,mozna takze wybrac sie na Itake lub Zakynthos.Bylam na Lefkadzie dwukrotnie i bez namyslu pojechalabym jeszcze raz(tu)(tu)(tu)

P.S.Odradzam pobyt w sierpniu-miesiacu urlopow Grekow i Wlochow,gdyz wyspa jest naprawde oblegana przez mase turystow:X

Komentarz

Witam
      A możecie powiedzieć jak organizowaliście sobie wyjazd na Lefkadę? Indywidualnie czy korzystaliście z jakiegoś biura? Przypatruję się Lefkadzie od jakiegoś czasu, ale oprócz czeskich biur podróży niczego nie znalazłam. Leciałam już kiedyś z czeskiego biura na Kefalonię. I też polecam. Macie namiary na jakieś fajne kwatery jeśli indywidualnie jedziecie?
      Pozdrawiam

Komentarz

Gabi z polskich biur podrozy nie ma ofert na Lefkade:Sco najwyzej z niemieckich mozesz poszukacNajlepiej na wlasna reke wykupic przelot do Grecji,a potem z Aten lub Salonik jechac na Lefkade.My jechalismy z Salonik samochodem okolo 3 godzin.Autbusem musisz liczyc troche wiecej +/_ 4 godziny.

Komentarz

Dziękuję bardzo katerina80. Interesuje mnie co można zwiedzić w pobliżu Lefkady i na Lefkadzie - tzn. jakie zabytki czy coś interesującego tam jest. Bo Mam zamiar być tam przez 2 tyg ale nie chcialabym spędzić tych 2 tyg tylko na plaży. Chciałabym także coś ciekawego zobaczyć /zabytki lub jakieś pomniki przyrody czy coś w tym rodzaju/. Z góry dziękuję za pomoc.

Komentarz

http://www.greeka.com/ionian/lefkada/lefkada-excursions.htm
            Na Lefkadzie jest tyle pieknych plaz,ze starczy na kazdy dzien tygodnia(tu)(tu)(tu)Polecam wycieczke statkiem dookola wyspy oraz trase do wodospadow w Nidri(tu)Koniecznie Porto Katsiki,Egremni,na pobyt np.Agios Nikitas,bo powyzsze plaze choc najpiekniejsze na wyspie,a nawet w calej Grecji to z dala od hoteli i troche na odludziu-na szczescie(tu)Na zakupy do Lefkas Town jest duzo fajnych sklepow(tu)Oprocz tego jest kilka ladnych kosciolkow,ale zabytkow historycznych brak....Po drodze na Lefkade mozna zatrzymac sie dzien,dwa w miescie Parga lub Preveza-przepiekna okolica:

Komentarz

Dziękuję. Zdjęcia tak piękne, że dech zapierają. Bardzo mi się podobają. Tak mam zamiar być na odludnych plażach. Moi znajomi byli tam w tamtym roku i wiedzą gdzie one są. Tylko, że ja chciałabym coś więcej niż plażowanie. Właśnie trochę zwiedzania także.

Komentarz

• Trwa
                X