Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Co warto zobaczyć na wakacjach na Lefkadzie? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Co warto zobaczyć na wakacjach na Lefkadzie?

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś był na takich wakacjach. Chodzi mi o zwiedzanie samej wyspy oraz najbliższych okolic wyspy, także na kontynencie

Lefkada to moim zdaniem jedna z najpiekniejszych wysp greckich(tu)(tu)(tu)Plaze na wyspie sa przepiekne,szczegolnie Porto Katsiki i Egremni nie ma sobie rownych:::Na Lefkade mozna dostac sie droga ladowa poprzez most laczacy wyspe z Grecja centralna.Pobyt na Lefkadzie mozna polaczyc z wycieczka na Kefalonie lub kilkudiowy pobyt na obu wyspach,mozna takze wybrac sie na Itake lub Zakynthos.Bylam na Lefkadzie dwukrotnie i bez namyslu pojechalabym jeszcze raz(tu)(tu)(tu)

P.S.Odradzam pobyt w sierpniu-miesiacu urlopow Grekow i Wlochow,gdyz wyspa jest naprawde oblegana przez mase turystow:X

Komentarz

Witam
      A możecie powiedzieć jak organizowaliście sobie wyjazd na Lefkadę? Indywidualnie czy korzystaliście z jakiegoś biura? Przypatruję się Lefkadzie od jakiegoś czasu, ale oprócz czeskich biur podróży niczego nie znalazłam. Leciałam już kiedyś z czeskiego biura na Kefalonię. I też polecam. Macie namiary na jakieś fajne kwatery jeśli indywidualnie jedziecie?
      Pozdrawiam

Komentarz

Gabi z polskich biur podrozy nie ma ofert na Lefkade:Sco najwyzej z niemieckich mozesz poszukacNajlepiej na wlasna reke wykupic przelot do Grecji,a potem z Aten lub Salonik jechac na Lefkade.My jechalismy z Salonik samochodem okolo 3 godzin.Autbusem musisz liczyc troche wiecej +/_ 4 godziny.

Komentarz

Dziękuję bardzo katerina80. Interesuje mnie co można zwiedzić w pobliżu Lefkady i na Lefkadzie - tzn. jakie zabytki czy coś interesującego tam jest. Bo Mam zamiar być tam przez 2 tyg ale nie chcialabym spędzić tych 2 tyg tylko na plaży. Chciałabym także coś ciekawego zobaczyć /zabytki lub jakieś pomniki przyrody czy coś w tym rodzaju/. Z góry dziękuję za pomoc.

Komentarz

http://www.greeka.com/ionian/lefkada/lefkada-excursions.htm
            Na Lefkadzie jest tyle pieknych plaz,ze starczy na kazdy dzien tygodnia(tu)(tu)(tu)Polecam wycieczke statkiem dookola wyspy oraz trase do wodospadow w Nidri(tu)Koniecznie Porto Katsiki,Egremni,na pobyt np.Agios Nikitas,bo powyzsze plaze choc najpiekniejsze na wyspie,a nawet w calej Grecji to z dala od hoteli i troche na odludziu-na szczescie(tu)Na zakupy do Lefkas Town jest duzo fajnych sklepow(tu)Oprocz tego jest kilka ladnych kosciolkow,ale zabytkow historycznych brak....Po drodze na Lefkade mozna zatrzymac sie dzien,dwa w miescie Parga lub Preveza-przepiekna okolica:

Komentarz

Dziękuję. Zdjęcia tak piękne, że dech zapierają. Bardzo mi się podobają. Tak mam zamiar być na odludnych plażach. Moi znajomi byli tam w tamtym roku i wiedzą gdzie one są. Tylko, że ja chciałabym coś więcej niż plażowanie. Właśnie trochę zwiedzania także.

Komentarz

• Trwa
                X