Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
ZŁOTO Z TURCJI Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ZŁOTO Z TURCJI

MAM TAKIE MAŁE PYTANIE ODNOŚNIE KUPNA ZŁOTA W TURCJI W FABRYCE CZY WARTO. CHODZI MI O JAKIEŚ DROBIAZGI DLA SIEBIE TYPU KOLCZYKI PIERŚCIONEK ...

JAKIE JEST WASZE ZDANIE NA TEN TEMAT?
    CZY LEPIEJ W JAKICHŚ SKLEPACH A NIE W FABRYCE ?

Uważam,że lepiej kupic w sklepikach. W zeszłym roku ceny za gram wynosiły ok 180 zł. Mówią,że w fabryce jest taniej,to nieprawda,tylko większy jest wybór. pozdrawiam

Komentarz

Ja w egipcie kupowalam srebro i bardzo tanio bylo ale wiadomo srebro to co innego. zloto drozsze.
      rok temu bylismy w fabryce zlota w turcji i ceny nie wydawaly sie drogie, ale ja nie mialam porownania ze sklepem w turcji tylko z polska poruwnywalam.

Komentarz

nie opłaca się się już w Turcji kupować złoto.....

Komentarz

Mimo to ze ma lepsza próbe?

Komentarz

ale cen nie ma lepszych......

Komentarz

wezcie sobie cos do sprawdzania zlota.. my chcielismy kupic zloto w tunezji swego czasu - sklep- jubiler z certyfikatem itd. jak zaczelismy sprawdzac to nam sie odechcialo wszystkiego .. ,,nie wszystko zloto co sie swieci,, w lancuszku np. co drugie oczko potrafilo byc ze zlota ,w wisiorku np zloty byl tylko haczyk tzn koleczko na ktorym wisi .. trzeba bardzo uwaznie sprawdzac tym bardziej w takich krajach jak turcja,egipt itd.. wszedzie gdzie sa turysci jest kasa .. wiec jesli kupujecie .. to z glowa (tu)

Komentarz

Turcja to nie Egipt i Tunezja!!!!.Sprawdż ceny w sklepach,a pózniej w Fabryce!.Ja mam dużo z Turcji ich wyrobów całe lata.Najlepsze wyroby to...tkz biereziki czyli branzoletki ( okrągłe w całości kółka)

Komentarz

ja myslalam o kupnie w fabryce bo w tych sklepach to różnie bywa ...

Komentarz

Ja kupiłem w sklepie "made in Italy" próba 750 ale żona jest zadowolona a to najważniejsze. W fabryce za to zakupiłem 2 wisiorki i też jest ok.

Komentarz

Trwa
                    X