Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
ZŁOTO Z TURCJI Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ZŁOTO Z TURCJI

MAM TAKIE MAŁE PYTANIE ODNOŚNIE KUPNA ZŁOTA W TURCJI W FABRYCE CZY WARTO. CHODZI MI O JAKIEŚ DROBIAZGI DLA SIEBIE TYPU KOLCZYKI PIERŚCIONEK ...

JAKIE JEST WASZE ZDANIE NA TEN TEMAT?
    CZY LEPIEJ W JAKICHŚ SKLEPACH A NIE W FABRYCE ?

Uważam,że lepiej kupic w sklepikach. W zeszłym roku ceny za gram wynosiły ok 180 zł. Mówią,że w fabryce jest taniej,to nieprawda,tylko większy jest wybór. pozdrawiam

Komentarz

Ja w egipcie kupowalam srebro i bardzo tanio bylo ale wiadomo srebro to co innego. zloto drozsze.
      rok temu bylismy w fabryce zlota w turcji i ceny nie wydawaly sie drogie, ale ja nie mialam porownania ze sklepem w turcji tylko z polska poruwnywalam.

Komentarz

nie opłaca się się już w Turcji kupować złoto.....

Komentarz

Mimo to ze ma lepsza próbe?

Komentarz

ale cen nie ma lepszych......

Komentarz

wezcie sobie cos do sprawdzania zlota.. my chcielismy kupic zloto w tunezji swego czasu - sklep- jubiler z certyfikatem itd. jak zaczelismy sprawdzac to nam sie odechcialo wszystkiego .. ,,nie wszystko zloto co sie swieci,, w lancuszku np. co drugie oczko potrafilo byc ze zlota ,w wisiorku np zloty byl tylko haczyk tzn koleczko na ktorym wisi .. trzeba bardzo uwaznie sprawdzac tym bardziej w takich krajach jak turcja,egipt itd.. wszedzie gdzie sa turysci jest kasa .. wiec jesli kupujecie .. to z glowa (tu)

Komentarz

Turcja to nie Egipt i Tunezja!!!!.Sprawdż ceny w sklepach,a pózniej w Fabryce!.Ja mam dużo z Turcji ich wyrobów całe lata.Najlepsze wyroby to...tkz biereziki czyli branzoletki ( okrągłe w całości kółka)

Komentarz

ja myslalam o kupnie w fabryce bo w tych sklepach to różnie bywa ...

Komentarz

Ja kupiłem w sklepie "made in Italy" próba 750 ale żona jest zadowolona a to najważniejsze. W fabryce za to zakupiłem 2 wisiorki i też jest ok.

Komentarz

Jak dla mnie jest to loteria, bo tak jak post powyżej co któryś element może być fałszywy albo inna próba. Jak na miejscu sprawdzić czy próba jest prawdziwa itp?
                      Ostatnio edytowane przez Justyna i Robert ; http://www.wakacje.pl/forum/member/69793-justyna-i-robert o 18th May 2015, 00:29:02

Komentarz

Trwa
                      X