Już w sprzedaży pierwsze oferty na 2024

AktualnościAgnieszka Słupecka14.07.2023

Sprawdź oferty na Lato 2024 i zarezerwuj wymarzone wakacje jako pierwszy! Zyskaj dodatkowe bonusy i rozpocznij odliczanie do następnych wakacji, które już czekają na Ciebie.

Lato2024
Zarezerwuj wakacje już dziś!
Sprawdź OFERTY GRECJA ALL INCLUSIVE na 2024 rok!

Oferty Lato 2024 First Deal to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy lubią planować z wyprzedzeniem i cieszyć się dodatkowymi bonusami:

  • gwarancja niezmienności ceny,
  • możliwości bezkosztowych zmian w rezerwacji,
  • niższa zaliczka,
  • pobyt w hotelu dziecka gratis oraz specjalne ceny dla dzieci w wybranych hotelach,
  • szeroki wybór ofert,
  • zniżki na wycieczki fakultatywne.

Przy rezerwacji wakacji z wyprzedzeniem masz pewność, że Twoja cena nie ulegnie zmianie – dzięki gwarancji niezmienności ceny. Jeżeli z upływem czasu cena imprezy w systemie rezerwacyjnym wzrośnie, Twoja rezerwacja zostaje z niezmienioną ceną.

Jeśli z czasem zmienisz zdanie, co do wybranego hotelu lub będziesz musiał zmienić termin wyjazdu, będziesz mógł to zrobić bez dodatkowych opłat.

Pamiętaj, że zakup wycieczki na kilka miesięcy przed jej rozpoczęciem nie oznacza, że od razu trzeba za nią zapłacić w całości. Najpierw regulujesz zaliczkę wynoszącą od kilku do kilkudziesięciu procent ceny wyjazdu.

Rezerwacja w przedsprzedaży wymarzonych wakacji kilka miesięcy lub rok przed planowaną datą rozpoczęcia imprezy turystycznej to gwarancja największego wyboru kierunków, hoteli i pokoi. To doskonały moment na zakup wakacji, jeśli planujesz wyjazd z grupą znajomych lub rodziną.

Zarezerwuj już dziś greckie wakacje!
Zarezerwuj już dziś greckie wakacje!

Doskonałym wyborem na rodzinne wakacje z dziećmi lub na romantyczny wyjazd we dwoje jest Grecja. Doskonałe hotele, pyszne jedzenie, piękne plaże, małe miasteczka i ogrom zabytków czynią ten kierunek najbardziej rozchwytywanym wśród letnich wyborów. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, którą z wysp greckich wybrać przeczytaj nasz artykuł pt. "Gdzie jechać na wakacje na wyspy greckie?".

Skopiowano
Skopiuj link
Agnieszka Słupecka
Agnieszka Słupecka
Z turystyką związana jest od zawsze. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że od kilku lat dzieli się swoimi podróżniczymi doznaniami i wiedzą w tekstach publikowanych on-line. Prywatnie jest osobą lubiącą aktywnie spędzać czas i próbować nowych aktywności, smaków i wyzwań. Zimą uwielbia wyjazdy narciarskie, a latem lubi być blisko wody i natury. Podczas swoich wyjazdów wakacyjnych ceni sobie komfort, niezależność oraz możliwość poznania miejsca, w którym wypoczywa. Na turystykę patrzy całościowo, czyli od planowania wyjazdu, aż do zakończenia podróży.