Wielki Quiz Wakacyjny! Zapraszamy!

AktualnościKatarzyna Włodarczyk26.08.2022

Już w najbliższy wtorek 30 sierpnia 2022 roku zapraszamy do udziału w Wielkim Quizie Wakacyjnym. Większość odpowiedzi na zadane pytania znajdziesz w naszym wakacyjnym magazynie, w naszych kanałach społecznościowych oraz na portalu Wakacje.pl. Jak wziąć udział w Quizie i jakie nagrody czekają? Wyjaśniamy poniżej.

Wielki Wakacyjny Quiz Wakacje.pl
Wielki Wakacyjny Quiz Wakacje.pl
Fot: Wakacje.pl

Jak dołączyć do Wielkiego Quizu Wakacyjnego?

Aby dołączyć do Wielkiego Quizu Wakacyjnego wystarczy, że:

1. Zalogujesz się w aplikacji Facebook.

2. Dołączysz do naszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1240347033449399/?ref=newsfeed.

3. Kiedy wydarzenie się rozpocznie 30 sierpnia 2022 roku o godzinie 19:00, będziesz mieć dostęp do transmisji wideo na żywo na stronie wydarzenia.

4. Przed rozpoczęciem wydarzenia zapoznasz się z aplikacją kahoot.it i z naszymi wskazówkami.

WAŻNE! Większość odpowiedzi na pytania znajdziesz:

👉 https://www.wakacje.pl/magazyn/ w naszym Wakacyjnym Magazynie

👉 https://www.wakacje.pl/ na naszej stronie:

👉 na naszych kanałach społecznościowych (FB, IG).

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem Wielkiego Wakacyjnego Quizu?

1. Do wzięcia udziału w zabawie najlepiej mieć przygotowane dwa urządzenia (np. laptop, telefon). Jedno do wyświetlania relacji live, drugie do zaznaczania odpowiedzi.

2. 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 19:00 rozpocznie się nasza relacja na żywo na Facebooku. Bądź punktualny – zwiększysz swoje szanse.

3. Za pomocą aparatu w telefonie/tablecie zeskanuj udostępniony przez prowadzących kod QR lub wprowadź kod PIN gry bezpośrednio do https://kahoot.it.

4. Stwórz unikalny nick, który posłuży jako Twój identyfikator w trakcie gry (np. pierwsza litera twojego imienia + nazwisko).

5. Następnie zaczekaj na rozpoczęcie quizu.

6. Pierwszy quiz będzie testowy, z dwoma prostymi pytaniami, żeby przygotować się na Wielki Quiz Wakacyjny.

7. Każdej odpowiedzi będzie przysługiwał odpowiedni kształt (kwadrat, trójkąt, kółko lub romb), który należy zaznaczyć w aplikacji Kahoot 🔺🟡🟩🔷.

8. Punkty otrzymuje się za zaznaczenie poprawnej odpowiedzi, ale kluczowy jest również czas reakcji (po każdej rundzie otrzymasz informacje, ile punktów udało Ci się zdobyć i na którym miejscu w rankingu znajdujesz się w danym momencie).

9. Na koniec, jeżeli zajmiesz jedno z nagradzanych miejsc, koniecznie pamiętaj o zrobieniu screenshota, który posłuży jako dowód, że to właśnie Tobie należy się nagroda. To bardzo ważne, abyśmy mogli Ci wydać nagrodę w razie wygranej. 

Regulamin zabawy jest dostępny pod tym linkiem: https://media.wakacje.pl/202626-zasady-konkursu-wielki-wakacyjny-quiz

Czekamy na Ciebie!

Skopiowano
Skopiuj link
Katarzyna Włodarczyk
Katarzyna Włodarczyk
Z pisaniem związana od 2007 roku, kiedy to podczas swojej pierwszej samotnej kilkumiesięcznej podróży do Indii zaczęła prowadzić bloga tematycznego i kanały w mediach społecznościowych. Pasja do podróżowania zaowocowała ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu turystyki oraz marketingu. W pracy i w życiu codziennym najbardziej ceni możliwość kontaktu z ludźmi i ciągły rozwój. W Wakacje.pl, jako specjalistka ds. content marketingu, odpowiada za treści o tematyce turystycznej.

Polecane oferty