Hot deal: oferty za mniej niż 1700 zł/os. w 4* hotelu All Inclusive na bułgarskim wybrzeżu

AktualnościAgnieszka Słupecka06.06.2023

Szukasz taniego wypoczynku, ale z pewną pogodą? Mamy to! Zobacz wybrane oferty na bułgarskim wybrzeżu za mniej niż 1700 zł/os.!

Słoneczny Brzeg
Słoneczny Brzeg

Marzysz o prawdziwym wakacyjnym relaksie na słonecznej piaszczystej plaży? Sprawdź oferty wyjazdów do słonecznej Bułgarii! Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje wycieczek do 4* hoteli All Inclusive za mniej niż 1700 zł/os.

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie hotele z pełnym wyżywieniem, napojami i przekąskami. Dzięki wakacjom w takiej formule, wrócisz naprawdę wypoczęty (-a). Jedyne co musisz zrobić na swoim urlopie, to oddać się wypoczynkowi i naładować baterię.

Bułgaria
Bułgaria

Bułgarskie wybrzeże to rewelacyjne miejsce na wypoczynek, gdzie rozbudowana baza turystyczna gwarantuje świetne atrakcje i doskonałe hotele. Bajkowe wybrzeże Morza Czarnego to oczywiście główny atut wakacji w Bułgarii. Niemniej to kraj słynący również z bogatej kultury, przepięknych zabytków oraz zapierających dech krajobrazów. Zachowanych jest tutaj wiele wyjątkowych miejsc wpisanych na listę UNESCO.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Bułgarii, zajrzyj do naszego wakacyjnego magazynu i przeczytaj artykuł "Co zwiedzić w Bułgarii".

Skopiowano
Skopiuj link
Agnieszka Słupecka
Agnieszka Słupecka
Z turystyką związana jest od zawsze. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że od kilku lat dzieli się swoimi podróżniczymi doznaniami i wiedzą w tekstach publikowanych on-line. Prywatnie jest osobą lubiącą aktywnie spędzać czas i próbować nowych aktywności, smaków i wyzwań. Zimą uwielbia wyjazdy narciarskie, a latem lubi być blisko wody i natury. Podczas swoich wyjazdów wakacyjnych ceni sobie komfort, niezależność oraz możliwość poznania miejsca, w którym wypoczywa. Na turystykę patrzy całościowo, czyli od planowania wyjazdu, aż do zakończenia podróży.