Dlaczego warto otworzyć z nami biuro?

PoradnikiAgnieszka Słupecka24.02.2023

Marzysz o pracy w turystyce? Pragniesz niezależności w pracy, ale również oczekujesz wsparcia w prowadzeniu biznesu? To da się połączyć i mamy dla Ciebie propozycję. Dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć i co zrobić, żeby otworzyć biuro.

Załóż z nami biznes
Zacznij z nami biznes

Poznajmy się

Wakacje.pl to wielokrotnie nagradzana przez konsumentów firma, mająca najbardziej rozpoznawalny na rynku brand, m.in. dzięki ogólnopolskim kampaniom reklamowym. Należące do holdingu Wirtualnej Polski Wakacje.pl to najstarsze – działające od 24 lat – i największe internetowe biuro agencyjne w Polsce. W ofercie agenta dostępne są pakiety od ponad stu polskich touroperatorów, w tym największych organizatorów działających na rynku. To jednocześnie najbardziej rozbudowana w Polsce sieć biur stacjonarnych, obejmująca blisko trzysta biur franczyzowych, które pozostają pod stałą opieką managerów regionalnych – jako jedyna sieć agencyjna w kraju.

Czym się wyróżniamy i co możemy zaoferować naszym partnerom

Oferujemy naszym franczyzobiorcom dostęp do specjalistycznej wiedzy, strategii oraz wypracowanych przez lata standardów sprzedażowych. Pomagamy w codziennej pracy, udostępniając biurom nowoczesny systemem CRM, który z jednej strony zapewnia sprzedawcom merytoryczne wsparcie sprzedaży, z drugiej ułatwia procesy zarządzania rezerwacjami i usprawnia kontakt z klientami. Wspieramy naszych partnerów profesjonalnym doradztwem i opieką naszego opiekuna regionalnego. Dzięki profesjonalnej pomocy nasi pracownicy biur podróży są w pełni zaopiekowani.

Do dyspozycji naszych pracowników biur podróży mamy szereg szkoleń stacjonarnych i online’owych, sprzedażowych i produktowych. Najlepsi sprzedawcy mogą liczyć na bezpłatne zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.

Sprzedawaj naszą ofertę
Sprzedawaj naszą ofertę

W obszarze marketingu właściciel salonu franczyzowego zyskuje możliwość funkcjonowania pod znaną marką Wakacje.pl, co oznacza m.in. objęcie jego biura spójnym systemem identyfikacji wizualnej i kompleksową aranżacją lokalu zgodną z tą identyfikacją. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza na początku prowadzenia własnego biznesu, ale również poprzez stabilną pozycję lidera wśród agentów także i w dalszych latach prowadzenia biura podróży. Biura franczyzowe są też prezentowane na naszej oficjalnej stronie Wakacje.pl. Prowadzimy również liczne działania mające na celu dotarcie do klientów zarówno poprzez komunikację ogólnopolską, jak i aspekty realizowane na lokalnych rynkach. Naszym partnerom dajemy dostęp do narzędzi marketingowych, tj. udział w akcjach promocyjnych, które prowadzimy i aktywnościach marketingowych touroperatorów, z którymi współpracujemy. Aktywnie pomagamy i angażujemy się przy wyborze najlepszej lokalizacji na stacjonarne biura franczyzowe Wakacje.pl oraz wspieramy w ich wyposażeniu. Właściciel biura franczyzowego ma zagwarantowaną pomoc w załatwieniu formalności związanych z udostępnieniem ofert touroperatorów, może też korzystać z umów podpisanych przez nas z różnymi podmiotami. Oznacza to, że po dopięciu z nami formalności, nasi partnerzy mogą od razu zająć się sprzedażą. Dbamy również o socjalne aspekty, dlatego dofinansowujemy naszym franczyzobiorcom dostęp do opieki medycznej oraz aktywności sportowej.

W praktyce:

  1. Wysyłasz do nas formularz, a my kontaktujemy się z Tobą.
  2. Dostajesz warunki współpracy oraz szkic umowy.
  3. Znajdujesz lokal na salon – samodzielnie lub z naszą pomocą.
  4. Podpisujesz umowę, szkolisz się oraz zamawiasz i montujesz wyposażenie.

Łączna kwota inwestycji partnera to zaledwie 30 tys. zł. Przez cały okres współpracy nie pobieramy żadnych innych opłat np. za kompleksowe wsparcie w obszarze sprzedaży, marketingu i administracji, o których wyżej wspomnieliśmy.

Stawiamy na motywację sprzedażową i osiąganie sukcesów, dlatego chcemy współpracować z osobami, które są aktywne, chcą się uczyć i doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Jeśli jesteś zainteresowany(-na) dołączyć do sieci biur podróży Wakacje.pl, wypełnił formularz zgłoszeniowy.

Skopiowano
Skopiuj link
Agnieszka Słupecka
Agnieszka Słupecka
Z turystyką związana jest od zawsze. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że od kilku lat dzieli się swoimi podróżniczymi doznaniami i wiedzą w tekstach publikowanych on-line. Prywatnie jest osobą lubiącą aktywnie spędzać czas i próbować nowych aktywności, smaków i wyzwań. Zimą uwielbia wyjazdy narciarskie, a latem lubi być blisko wody i natury. Podczas swoich wyjazdów wakacyjnych ceni sobie komfort, niezależność oraz możliwość poznania miejsca, w którym wypoczywa. Na turystykę patrzy całościowo, czyli od planowania wyjazdu, aż do zakończenia podróży.

Polecane oferty