Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Chorwacja samolotem?? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chorwacja samolotem??

Mam pytanie czy leciał ktos do Chorwacji samolotem z Niemiec?? Jak to wyglada cenowo?? znalazłam tylko wyloty z Krakowa ale dla mnie to za daleko. Moze ktos poda mi nazwę biura które ma Chorwację samolotem??

jest dużo biur niemieckich oferujących loty z Niemiec do Chorwacji. W jakim terminie chcesz lecieć? Sprawdzę jak to wygląda cenowo.

[%sig%]

Komentarz

Hej,
      a na kiedy Cię interesuje ? Na jak długo? Chętnie Ci sprawdzę jak to oscyluje cenowo...podaj swojego e-maila, badź napisz na mojego ewelinam10@gazeta.pl

Komentarz

Jeżeli tak to przyszły rok dopiero mnie interesuje;-)))\\

anita.pietrzak@op.pl

4* all inclusive dla 2+1

Komentarz

czesc Anita dobry wybor jabylam w Dubrowniku w hotelu Argosy rewelacja w pieknym parku blisko do Dubrownika wiele atrakcji dla dzieci ale o plazy zapomnij jest kamienista przyhotelu.Ja bylam z NN ale z dojazdem wlasnym ludzie ktorych poznalam lecieli z NN z Berlina za niduzo wiecej niz my biorac pod uwage paliwo noclegi po drodze jedzenie.Jednak zeby zobaczyc urok Croaci tzn. Plitvice wodospady KRK PIEKNA iSTRIE itd trzeba jechac a nie leciec . Hotele z tui z nn sa bardzo dobre bo Croacia jest czysciutka jedzenie pycha nawet bez all. sie obyc mozna.

Komentarz

u mnie autem odpada, a ile taka impreza kosztuje mniej więcej??Plaża kamienista może byc jak najbardziej, moje dzieciaki nie chcą juz piasku--na kamykach bawiły się 100 razy lepiej;-)) Pozdro Basia

Komentarz

Trwa
            X