Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Chorwacja samolotem?? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chorwacja samolotem??

Mam pytanie czy leciał ktos do Chorwacji samolotem z Niemiec?? Jak to wyglada cenowo?? znalazłam tylko wyloty z Krakowa ale dla mnie to za daleko. Moze ktos poda mi nazwę biura które ma Chorwację samolotem??

jest dużo biur niemieckich oferujących loty z Niemiec do Chorwacji. W jakim terminie chcesz lecieć? Sprawdzę jak to wygląda cenowo.

[%sig%]

Komentarz

Hej,
      a na kiedy Cię interesuje ? Na jak długo? Chętnie Ci sprawdzę jak to oscyluje cenowo...podaj swojego e-maila, badź napisz na mojego ewelinam10@gazeta.pl

Komentarz

Jeżeli tak to przyszły rok dopiero mnie interesuje;-)))\\

anita.pietrzak@op.pl

4* all inclusive dla 2+1

Komentarz

czesc Anita dobry wybor jabylam w Dubrowniku w hotelu Argosy rewelacja w pieknym parku blisko do Dubrownika wiele atrakcji dla dzieci ale o plazy zapomnij jest kamienista przyhotelu.Ja bylam z NN ale z dojazdem wlasnym ludzie ktorych poznalam lecieli z NN z Berlina za niduzo wiecej niz my biorac pod uwage paliwo noclegi po drodze jedzenie.Jednak zeby zobaczyc urok Croaci tzn. Plitvice wodospady KRK PIEKNA iSTRIE itd trzeba jechac a nie leciec . Hotele z tui z nn sa bardzo dobre bo Croacia jest czysciutka jedzenie pycha nawet bez all. sie obyc mozna.

Komentarz

u mnie autem odpada, a ile taka impreza kosztuje mniej więcej??Plaża kamienista może byc jak najbardziej, moje dzieciaki nie chcą juz piasku--na kamykach bawiły się 100 razy lepiej;-)) Pozdro Basia

Komentarz

Trwa
            X