Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Gdzie z 2 latkiem Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie z 2 latkiem

Chcemy w maju przyszlego roku wybrac sie zagranice z synkiem. Bedzie mial 2 latka. Co polecacie?

My byliśmy w Maju z 2 i 5-cio latkiem na Wyspach Kanaryjskich (Gran Canaria). Było ciepło, ale bryza od oceanu dawała miły chłodek.

Komentarz

Może Bułgaria?
      Myślę,że to lepszy wybór niż któryś z krajów nad Morzem Śródziemnym-myślę tu wyłącznie kategoriami:
      1.woda w morzu nie jest tam aż tak słona jak w Morzu Śródziemnym...
      2.krótki czas lotu samolotem...
      3.piaszczyste plaże i łagodne zejścia do morza
      4.jedzonko bardziej "swojskie"
      często hotele w Bułgarii mają też basen+brodzik dla dzieci :-)

Komentarz

Egipt,Tunezja spokojnie.W maju jeszcze woda w morzu zimna, pozostaje kąpiel w basenie(podgrzewanym).Czas lotu nie jest straszny bo i tak najgorsze jest wznoszenie i opadanie.A "zemsta" rzadziej zdarza sie dzieciom niż dorosłym

Komentarz

my juz niedlugo bo w styczniu lecimy z 20 m-czną coreczka na TENERYFE ALE BYLISMY TEZ W EGIPCIE ZE STARSZYM SYNKIEM JAK MIAL DWA LATKA,NASZE DZIECI SZYBKO SIE AKLIMATYZUJA NIE MAJA PROBLEMOW ZE SPIĄ NIE W SWOIM LOŻECZKU,NIE CHORUJA -ODPUKAĆ WIĘC PODROŻE TO NIE PROBLEM MY TO UWIELBIAMY,POZDRAWIAM A JESLI CHODZI O MAJOWY WEKEND TO PLANUJEMY PODROZ NA DOMINIKANE A NASZA SARA 24 MAJA BĘDZIE MIALA 2 LATKA MIŁEJ PODRÓZY

Komentarz

Proponuje tez Turcje, ale kanary jak najbardziej. Niezła jest tez Majorka )) Choć ja ze swoim 2 latkiem byłam w Tunezji i zniósł to swietnie.

Komentarz

Byłam z 2-latkiem w Tunezji i to 14 lat temu, kiedy takich wyjazdów z dziećmi raczej się nie praktykowało albo bardzo mało.
              Syn zniósł pobyt wspaniale i nawet wypicie wody z fontanny hotelowej mu nie zaszkodziło. W samolocie długość lotu nie była problemem ale pora lotu- póżny wieczór. Zasnął przy lądowaniu i obudził go ból uszu.
              Bułgarii nie polecam.

Komentarz

Bylismy z 2 latką w Indonezji na Bali Hotel Melia Bali ... polecam Cudnie i magicznie ...

Komentarz

Powiem tak, dzieci rzeczywiście b. często znoszą daleki lot lepiej niż dorośli. Ale zdarza się, że cierpią podczas lotu na ból uszu i spróbuj wtedy wytłumaczyć 2- latkowi, że tak musi być i musi wytrzymać. Ja na Twoim miejscu w pierwszą podróż wyruszyłabym gdzieś bliżej, żeby to właśnie sprawdzić a Dominikana np. następnym razem, jak już będzie wiadomo, że dziecko reaguje na podróż w miarę fajnie. Nie dziwi mnie fakt, że Dominikana podnieca (byłam, widziała, gorąco polecam). Ale z moim dzieckiem pierwszą podróż samolotem zaliczyłam właśnie do Bułgarii, którą uważam za świetny pomysł dla 2-latka: piaszczyste plaże, ciepłe morze, przyjaźni ludzie, a co też ważne cenowo jeszcze tam jest atrakcyjnie co nie jest bez znaczenia jadąc z dzieckiem (trudno nie spełnić żadnych jego zachcianek). Turcja też jest fajną propozycją, chociaż piasek na plażach to już nie to samo; raczej drobny żwirek. Za to Turcy kochają dzieci a hotele zazwyczaj mają dla nich wiele atrakcji. Ale to Twój wybór; jeśli zdecydujesz sie na Dominikanę; podziel się wrażeniami po powrocie. Pozdrawiam

Komentarz

Ból uszu to one odczuwają ale przy starcie i lądowaniu. Najlepiej wtedy dziecku podawać napoje lub większemu gumę do żucia

Komentarz

Jak Maks miał 6 miesiecy to bylismy z nim,wlasnie w maju, 2 tyg na Krecie,w tym roku w lipcu na Riwierze Olimpijskiej a we wrzesniu w Turcji.Maks w listopadzie skonczy 2 latka.Polecam wam cala Grecje lub Turcje ze wzgledu na niedlugi lot i cudowny klimat.W razie co odpowiem na pytania veronica3d@go2.pl.

Komentarz

Trwa
                      X