Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Fuerteventura czy Madera? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Fuerteventura czy Madera?

Pomóżcie w wyborze 2-tygodniowego wypoczynku Rozważam dwie wyżej wymienione wyspy i chętnie poznam wasze opinie.

zdecydowanie madera!!!

Komentarz

Do plazowania Fuerta cudowne piaszczyste plaże krajobrazy głównie półpustynne, będac tam mozna zrobić wycieczkę na Lanzarotte Do zwiedzania Madera, plaze głównie kamieniste, te piaszczyste są sztucznie usypane, przepiękne widoki na wyspie, bardzo zielono

Komentarz

Dokładnie takie samo odnoszę wrażenie. Wyspy zupełnie odmienne pod względem uksztaltowania terenu i krajobrazowo. Co kto lubi...

Komentarz

na fuercie super plaże cudowne na spacery ,madera same kamienie co kto lubi sama wybieraj

Komentarz

na Maderę nie jeździ sie dla plaż! , bo tam nie ma plaż!
            Madera ma wspaniałe klify, góry, widoki i malownicze levady!- to wyspa dla piechurów, ale tych z raczej dobrą kondycją- bo tam wszędzie jest "pod górę"- za to przyroda...nie ma sobie równych- wyspa wiecznej wiosny, zielona, kwitnąca to istny "pływający ogród".
            Lanzarotte- dzika, surowa, z krajobrazem- pustynno-wulkanicznym- też piękna- ale zupełnie " z innej planety"- tam są plaże, więc wyspa nadaje sie bardziej- dla mniej aktywnych turystów nastawionych bardziej na leniuchowanie.
            .

Komentarz

Ciekawe gdzie pracuje babajaga "wszystko wie i wszystkich poucza

Komentarz

Nie wszystko jednak wie, pytanie było o Fuertę, opisała Lanzarotte

Komentarz

no bardzo to ciekawe.....pogłówkujcie....może coś wydedukujecie!
                  pozdrowienia

Komentarz

babajaga - byłaś na Lanzarote na plażach Papa***o? Dla mnie to raj na ziemi i komprosim między fuertą a Maderą. Może jednak autorka tematu pomyśli o tej wysepce? 2 w jednym (tu)

Komentarz

pewnie że tak! i na playa blanca również. W końcu to najpiekniejsze plaże na wyspie!
                      Dla mnie w tej kwestii nie ma kompromisu.
                      Obie wyspy są kompletnie odmienne i tak jak napisałam wyżej jeśli trzeba wybierać jedno: trzeba wiedzieć czego się szuka!dlatego tu zdecydowanie postawiłam na Maderę- jako znacznie wg mnie ciekawszą krajobrazowo i mającą więcej do zooferowania turyscie aktywnemu!
                      Jeżdżę bardzo dużo i byłam w wielu różnych miejscach, ale w mojej kategorii oceny po słońce i dla pięknych plaż jeździ sie do Grecji, Egiptu, Tunezji , Turcji.
                      A miejsca takie jak Madera, Szwajcaria, Norwegia są dla turystów którzy naprawdę wiedzą co chcą zobaczyć!

Komentarz

To i ja się właczę do dyskusji, choc zacznę nie na temat(

W pierwszej kolejności polecam Lanzarote! Piękna, klimatyczna, artystyczna, wspaniała!!!
                        jesli nie wchodzi w grę to polecam Maderę, jeśli: lubisz piekne widoki, bujna roslinnośc, góry i pagórki, zmienną pogodę i nie przeszkadza Ci brak plaż. Za to widoki niezapomniane!!!

Fuertewentura dobra dla leniuszków wielbiacych opalanie i piekne plaże, lub jesli jesteś surferką lub windfurferką, to wtedy Fuerte!!!!

Komentarz

Trwa
                        X