Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Urlop w kwietniu !!!

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Urlop w kwietniu !!!

  mam pytanie może ktoś mi poradzi gdzie wyjechać na urlop na począku kwietnia , jestem zwolennikiem leniuchowania na słońcu , chciałem połączyć święta wielkanocne , z pewną rocznicą ! Będę wdzięczny . W Egipcie byłem , Tunezja też , Turcja też . Myślałem o Maroko , Cyprze , ale nie bardzo wiem czy zastanę o tej porze tam temperaturę około 20- 25 stopni .

 • #2
  W kwietniu na plażowanie typowe bez stresu, że pogoda nawali to z tych bliższych kierunków niestety tylko Egipt plus z nieco dalszych Wyspy Zielonego Przylądka, Emiraty. Potem już typowa egzotyka i długie loty. Cypr to w kwietniu wiosna (20-22 stopnie i może popadać), Maroko w kwietniu to chyba najbardziej zróżnicowany pogodowo miesiąc. Może być 38-40 i pełne słońce, a następnego dnia 20 stopni i chmury albo nawet deszcz. Dość przyjemnie też jest na Kanarach (Teneryfa, Gran Canaria) o tej porze, ale też pogoda pewniakiem nie jest, za to dość dobre ceny są w kwietniu.

  Komentarz


  • #3
   ardzo dziekuje myślałem o tych właśnie kierunkach : Cypr, Maroko lub Kanary !

   Komentarz
   Zobacz także

   Przerwany

   Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
   Trwa
   X