Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Urlop w kwietniu !!! Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Urlop w kwietniu !!!

mam pytanie może ktoś mi poradzi gdzie wyjechać na urlop na począku kwietnia , jestem zwolennikiem leniuchowania na słońcu , chciałem połączyć święta wielkanocne , z pewną rocznicą ! Będę wdzięczny . W Egipcie byłem , Tunezja też , Turcja też . Myślałem o Maroko , Cyprze , ale nie bardzo wiem czy zastanę o tej porze tam temperaturę około 20- 25 stopni .

W Maroku z pewnością w kwietniu będzie ciepło. W tym okresie zaczyna wiać gorący chamsin, który zwiększa temperaturę powietrza i staje się ono suche. Taki stan trwa do czerwca, kiedy zaczynają się prawdziwe upały, nawet powyżej 40 stopni. Wiosna i jesień to najlepsze pory roku do urlopowania w tym kraju.

Komentarz

W kwietniu na plażowanie typowe bez stresu, że pogoda nawali to z tych bliższych kierunków niestety tylko Egipt plus z nieco dalszych Wyspy Zielonego Przylądka, Emiraty. Potem już typowa egzotyka i długie loty. Cypr to w kwietniu wiosna (20-22 stopnie i może popadać), Maroko w kwietniu to chyba najbardziej zróżnicowany pogodowo miesiąc. Może być 38-40 i pełne słońce, a następnego dnia 20 stopni i chmury albo nawet deszcz. Dość przyjemnie też jest na Kanarach (Teneryfa, Gran Canaria) o tej porze, ale też pogoda pewniakiem nie jest, za to dość dobre ceny są w kwietniu.

Komentarz

ardzo dziekuje myślałem o tych właśnie kierunkach : Cypr, Maroko lub Kanary !

Komentarz

Trwa
        X