Co to jest PayPo? Jak działa płatność odroczona i kto może z niej korzystać?

PoradnikiKatarzyna Włodarczyk27.07.2022

Właśnie pojawiła się wakacyjna oferta marzeń? Odpowiedni kierunek, okazyjna cena, a słońce i plaża są na wyciągnięcie ręki? Mamy nowy sposób płatności, który pomoże, kiedy czekasz na przelew.

PayPo! To takie proste! Rezerwuj dziś, zapłać jutro.
PayPo! To takie proste! Rezerwuj dziś, zapłać jutro.

PayPo – co to jest?

PayPo to wygodna i bezpieczna forma płatności, która pozwala Ci zarezerwować ofertę wyjazdu już dziś, a zapłacić za nią później, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Po prostu - wybierasz swoją wymarzoną wycieczkę i płacisz za nią później, kiedy Ci wygodnie.

W ramach usługi PayPo otrzymujesz swój indywidualny limit zakupowy, który może wynieść nawet 2000 zł. Na spłatę należności do PayPo masz aż 30 dni od momentu zamówienia, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz więcej czasu, to możesz rozłożyć płatność na wygodne raty

PayPo – dla kogo?

Płatność odroczona to doskonałe rozwiązanie dla spragnionych podróżników, którzy znaleźli właściwą ofertę wakacyjną i:

  • chcą dokonać rezerwacji konkretnej wycieczki,
  • wpłacić zaliczkę,
  • muszą dokonać dopłaty,

ale są akurat przed wypłatą, brak im wystarczających środków na koncie, lub w tym samym czasie kumulują im się inne wydatki.

Przykład? Trafiasz na interesującą ofertę, chcesz ją zarezerwować i wpłacić zaliczkę. Okazuje się jednak, że chwilowo masz inne wydatki. Wówczas warto uruchomić bezpieczną formę płatności odroczonej i skorzystać z opcji szybkiego finansowania do wartości 2000 zł.

Jak korzystać z PayPo?

To bardzo proste!

  1. Rezerwujesz wycieczkę jak zwykle.
  2. Wybierasz PayPo jako metodę płatności.
  3. Jeśli korzystasz z tej metody po raz pierwszy, podajesz swoje dane, na podstawie których w kilka sekund otrzymujesz decyzję o odroczeniu płatności, a następnie potwierdzasz transakcję kodem SMS. Przy kolejnym zakupie będziesz musiał podać już tylko kod SMS.
  4. Teraz PayPo opłaca Twój zakup, a Ty masz 30 dni na spłatę transakcji lub możesz rozłożyć płatność na raty.
  5. Zaczynasz przygotowania do wakacji 😊.

PayPo – kiedy należy zapłacić?

Dzięki tej usłudze masz 30 dni na spłatę należności. Jeśli w tym terminie dokonasz płatności, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Wiadomo jednak, że czasem mogą zdarzyć się nieprzewidziane okoliczności. Nic nie szkodzi! Masz możliwość rozłożenia płatności na 4 wygodne raty i zapłacenia jeszcze później.

Nie przegap najlepszej okazji!
Nie przegap najlepszej okazji!

Czy to bezpieczne?

Oczywiście, że tak! Przede wszystkim, przy korzystaniu z tej formy płatności nie używasz karty płatniczej ani nie logujesz się do banku. Co ważne, wszystkie transakcje są zaszyfrowane i odbywają się na zabezpieczonych serwerach. Potwierdzenie zamówienia następuje za pośrednictwem indywidualnego kodu wygenerowanego na Twój telefon komórkowy.

Pamiętaj! Płatność odroczona nie jest kredytem. To płatność, dzięki której możesz upolować najlepszą ofertę i zapłacić za nią później!

A jeśli chcesz poznać inne możliwości finansowania wakacji z pośrednictwem płatności odroczonych, koniecznie zajrzyj do artykułu: "Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop." Dowiesz się z niego między innymi, na czym polegają płatności P24Nowe-Raty udostępnione przez Przelewy24.

Nie przegap najlepszej oferty!

Jeśli nadal wahasz się, który kierunek na wakacje wybrać podpowiadamy:

Skorzystaj z najlepszych plaż w Turcji!

Nie da się ukryć, że najchętniej wypoczywamy na plaży, dlatego wakacje w Turcji to zazwyczaj pierwszy wybór. I tu pojawia się pytanie, który kierunek wybrać Riwiera Turecka czy wybrzeże Egejskie?

Antalya
Antalya
Fot: Copyright (c) 2017 muratart/Shutterstock. No use without permission.
Rafy koralowe w Egipcie

Jedne z najpiękniejszych raf koralowych na świecie, a dodatkowo jedne z najlepszych szkół nurkowania. Wczasy w Egipcie to obietnica przepięknych plaż, malowniczych widoków, a wszystko w cudownym letnim klimacie z nutą historii starożytnej w tle.

rafa koralowa
rafa koralowa
Fot: Copyright (c) 2019 silvae/Shutterstock. No use without permission.
Greckie szaleństwo

Gorący południowy temperament Greków, w połączeniu ze wspaniałą kuchnią, zabytkami i oczywiście przepiękne wyspy z bajecznymi plażami. Zaplanuj urlop w Grecji i ciesz się wszystkimi jej walorami. Na pewno jeszcze tu wrócisz!

.
.
Fot: Copyright (c) 2018 Maridav/Shutterstock. No use without permission.
Skopiowano
Skopiuj link
Katarzyna Włodarczyk
Katarzyna Włodarczyk
Z pisaniem związana od 2007 roku, kiedy to podczas swojej pierwszej samotnej kilkumiesięcznej podróży do Indii zaczęła prowadzić bloga tematycznego i kanały w mediach społecznościowych. Pasja do podróżowania zaowocowała ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu turystyki oraz marketingu. W pracy i w życiu codziennym najbardziej ceni możliwość kontaktu z ludźmi i ciągły rozwój. W Wakacje.pl, jako specjalistka ds. content marketingu, odpowiada za treści o tematyce turystycznej.

Polecane oferty