Pożyczka na wakacje - jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop

PoradnikiKatarzyna Włodarczyk14.07.2022

Nie od dziś wiadomo, że Polacy są jednym najbardziej pracowitych narodów świata. Jednocześnie coraz lepiej rozumieją i cenią koncepcję work-life balance, mając świadomość, że odpoczynek jest obowiązkowym elementem pracy. Aby cieszyć się beztroskimi wakacjami, warto je wcześniej dobrze zaplanować, w tym dostosować do możliwości domowego budżetu. Podpowiadamy w jaki sposób wygodnie sfinansować wakacje.

.
.
Fot: wakacje.pl

Liczne obostrzenia w podróżowaniu wprowadzone w czasie ponad dwóch lat pandemii zmusiły Polaków do przekładania zaplanowanych urlopów na później. Na szczęście dziś sytuacja sanitarna jest już na tyle dobra, że pozwala powrócić do międzynarodowych podróży. Fakt ten chętnie wykorzystują polscy turyści, którzy chcąc odbić sobie miesiące zamknięcia w domu wręcz oblegają biura podróży, by zarezerwować wymarzone wczasy. Jeśli jesteś jedną z osób, która właśnie znalazła wymarzoną ofertę wakacyjną, ale z różnych względów nie dysponujesz akurat wystarczającymi środkami na koncie, możesz za nią zapłacić później lub w ratach. Jak to zrobić? Wybierając jedną z trzech usług płatniczych naszych partnerów: 

  • P24Now,
  • PayPo,
  • e-Raty udostępnione przez Przelewy24
Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop
Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop

Co to jest P24Now

> To usługa, w ramach której masz możliwość szybkiego sfinansowania wycieczki.

> To odnawialny limit o maksymalnej wartości do 10 000 zł.

> Płaci się tylko od wykorzystanego limitu.

> Podczas składania wniosku online deklarujesz, jak zamierzasz go spłacić. Masz na to do 54 dni. W tym czasie nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Możesz też spłacić limit w ratach.

Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop
Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop

Co to jest PayPo?

O możliwościach, jakie daje PayPo pisaliśmy już obszerniej.

Dla przypomnienia:

- To również usługa, w ramach której możliwość szybkiego sfinansowania wycieczki.

- Jest to limit o maksymalnej wartości do 2 000 zł.

- Na spłatę masz aż 30 dni

Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop
Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop

Co to są e-Raty udostępnione przez Przelewy24?

1. To wygodny sposób na pozyskanie finansowania wypoczynku bez wychodzenia z domu, bez określonego z góry limitu i w ciągu zaledwie 15 minut.

2. Jest to usługa pozwalająca na spłatę wycieczki w dogodnych ratach u partnerów operatora płatności Przelewy24: mBanku i Alior Banku.

W jakich sytuacjach możesz skorzystać z powyższych usług finansowych?

Opcja szybkiego finansowania to oferta skierowana do osób, które znalazły wymarzoną ofertę wakacyjną w bardzo dobrej cenie, ale mają trudności z jej opłaceniem - w części lub w całości - ponieważ w danym momencie skumulowały im się różne wydatki lub brakuje im wystarczających środków na koncie (np. są przed wypłatą). To także rozwiązanie dla turystów, którzy chcą sobie zrekompensować okres, kiedy podróżowanie było niemożliwe i teraz planują wypocząć w wyższym standardzie lub wybrać droższy kierunek turystyczny, jednak potrzebują na niego więcej środków niż zakładali.

Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop
Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop

Jakie są korzyści płynące z wyboru tych form płatności?

1. Wygoda

Szybka i przyjazna procedura skorzystania z usług. W przypadku limitów P24Now i PayPo wypełniasz wniosek tylko raz, a z przyznanych środków korzystasz podczas kolejnych zakupów. W przypadku rat opłacanych za pośrednictwem banków mBank lub Alior liczba wniosków zależy od liczby kredytowanych operacji finansowych.


2. Elastyczność

W przypadku limitów P24Now i PayPo sam decydujesz, jak spłacisz zobowiązanie. Możesz wybrać pomiędzy dogodnymi ratami i spłatą nawet do 54 dni od transakcji. W przypadku rat udostępnionych przez partnerów operatora płatności Przelewy24: mBanku i Alior Banku, warunki spłat ustalasz z bankiem podczas wypełniania wniosku.


3. Bezpieczeństwo

W przypadku limitów P24Now i PayPo ciągła dostępność środków, w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.


4. Brak zaświadczeń i poręczycieli


Nie potrzebujesz zbierać żadnych zaświadczeń oraz nie musisz szukać poręczycieli.


5. Szybka decyzja i minimum formalności.

Decyzję możesz otrzymać nawet w 15 minut, bez niepotrzebnych i skomplikowanych formalności. To bardzo proste!

Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop
Jak wygodnie sfinansować wymarzony urlop

Dokąd planujesz pojechać na urlop?

Teraz, kiedy już wiesz, że żadna okazyjna oferta Ci nie umknie, możesz przejść do wyboru miejsca wakacji. Wspaniała Turcja, niepowtarzalna Grecja, a może egzotyczna Dominikana? To miejsca warte odwiedzenia, kuszą wspaniałym klimatem, plażami i niesamowitymi widokami. Takie wakacje na długo zostaną w Twojej pamięci i z pewnością wrócisz do pracy z przyjemnością. Oczywiście planując kolejny urlop 😉.

Skopiowano
Skopiuj link
Katarzyna Włodarczyk
Katarzyna Włodarczyk
Z pisaniem związana od 2007 roku, kiedy to podczas swojej pierwszej samotnej kilkumiesięcznej podróży do Indii zaczęła prowadzić bloga tematycznego i kanały w mediach społecznościowych. Pasja do podróżowania zaowocowała ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu turystyki oraz marketingu. W pracy i w życiu codziennym najbardziej ceni możliwość kontaktu z ludźmi i ciągły rozwój. W Wakacje.pl, jako specjalistka ds. content marketingu, odpowiada za treści o tematyce turystycznej.

Polecane oferty