Koronawirus a wakacje. Sprawdź zasady wjazdu do Dubaju

AfrykaAgata Biernat09.11.2022

Władze Dubaju wprowadziły czasowe zmiany zasad wjazdu dla podróżnych z Polski. W praktyce oznacza to, że zniesiono obostrzenia i podróż jest łatwiejsza. Sprawdź najnowsze regulacje.

Nowe zasady wjazdu do Dubaju
Nowe zasady wjazdu do Dubaju

Zjednoczone Emiraty Arabskie otworzyły się na międzynarodowy ruch turystyczny jesienią 2020 roku. Od tego czasu regularnie luzują dotychczasowe obostrzenia.

Już teraz wybierających się na wakacje do Dubaju nie musisz pamiętać o żadnych obostrzeniach związanych z COVID - 19. Wszystkie obowiązki związane z testami zostały zniesione.

Pasażerów tranzytowych obowiązują zasady i warunki wjazdu do faktycznego miejsca docelowego podróży.

AKTUALIZACJA 28.03.2022.

Zasady powrotu do Polski

Od 28 marca 2022 r. można podróżować do Polski bez żadnych ograniczeń związanych z covid-19. W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie, które znosi obowiązek odbycia kwarantanny, wykonywania testów na koronawirusa i okazywania Unijnego Certyfikatu Covid po przekroczeniu granicy naszego kraju.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Mając na względzie bezpieczeństwo turystów, wszystkie loty organizowane są bezpiecznymi, alternatywnymi trasami. W związku z powyższym, samoloty nie przelatują nad terytorium Ukrainy.

Skopiowano
Skopiuj link
Agata Biernat
Agata Biernat
Zajmuje się tworzeniem tekstów branżowych, analizuje rynek i trendy turystyczne w Polsce i na świecie. Dziennikarka z wykształcenia, turystka z zamiłowania. W Wakacje.pl jako specjalistka ds. komunikacji jest zawsze blisko turystów i doskonale zna ich potrzeby.

Polecane oferty