Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Bułgaria śniadania
    254 zł 4 dni / os. Sprawdź
  • Malta własne
    418 zł 4 dni / os. Sprawdź

Nigdy nie spotkałem się z taki brakiem poszanowania klienta i brakiem profesjonalizmu, wycieczka zamówiona i opłacona 3 miesiące wcześniej a do ostatniego dnia nie ma wszystkich dokumentów, takich jak bilet na samolot czy voucher hotelowy, dziesiątki wykonanych telefonów i proszenie się o to co powinno być już dawno załatwione. NIE polecam komuś kto chce odpocząć. Jeśli chcesz się denerwować do samego wylotu i żyć w niepewności to jest biuro podroży dla ciebie. Ogólnie TRAGEDIA, nie daj się nabrać na ofertę pseudo biura podroży, maja tam jeden wielki syf. Napisze kolejną opinie po powrocie, jeśli w ogóle wrócę.

Hiszpania miejscowość Toremolinos, fajny hotel Royal al Andalus. Bogaty bufet, ładny ogród przy hotelu, wieczorem tańce i kabaret. Pogoda w styczniu wymarzona, żeby zrelaksować się i uciec od naszej szarości. Ciepłoi słonecznie. Kolejką można dojechać do Malagi, wybraliśmy się też na wycieczkę na Giblartar. Widoki są tu boskie, choć zakupy w strefie bezcłowej średnie. Z przedmówcami się nie zgadzam, nasza podróż przebiegła bez problemów. Przelot punktualnie, na lotnisku czekał transfer, rezydentka w hotelu bardzo miła. Kupiliśmy last minute, bardzo dobra cena i wszystko tak jak przedstawiła nam pani w biurze.

To już drugi wyjazd z tym biurem. Po raz pierwszy Malta. Cudowne miejsce dla wszystkich, którzy od wakacji oczekują więcej niż basen przy hotelu. Wyspa jest mała, ale to jej urok, a każdy zakątek uroczy. Szczególnie Marszaklok i Comino. Polecam bardzo. Biuro ok, wszystko było na tip-top.

Rezydent współpracującego lokalnego biura podróży LIN-TOUR był doskonały.Z biurem podróży ATUR nie kontaktowałem się w ogóle, gdyż nie miałem takiej potrzeby.

Moja podróż do Katalonii we wrześniu 2015 z Biurem Atur była bardzo udana. To dobre biuro, wszystko perfekcyjnie zorganizowane, może więcej uwagi powinna nam poświęcać rezydentka, znakomita przewodniczka, jako opiekunka mniej. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do organizacji mojego wypoczynku.

Oszusci! problemy juz przed wyjazdem, boje sie co bedzie po

Trochę wystraszyły mnie opinie przedmówców, ale już wróciłam z wakacji z Hiszpanii i absolutnie nie zgadzam się. Obsługa ok i wszystko zgodnie z rezerwacją. Bagaż podręczny w cenie - tak było w ofercie, ale mogłam bez problemu dokupić bagaż nadawany i zrobili to błyskawicznie, a i tak oferta ryanairem dużo tańsza niż inne w tym terminie. Hotel Caprici super! Wszystkim polecam. Miejsce fajne, rozrywkowe i piękna plaża. Chyba najlepiej położony hotel. Z kontaktem z rezydentem nie było problemu, już w Polsce dostałam numer telefon. Polecam.

Muszę się niestety zgodzić z przedmówcami. Gdy wysiedliśmy z samolotu, nie wiedzieliśmy co dalej. Kompletnie nikt na nas nie czekał, żadnej informacji, na lotnisku pozostawiono nas samym sobie. Musiałem na swój koszt dzwonić na linię alarmową, na której konsultant pokierował mnie gdzie mam iść i co dalej robić. Okazało się, że transport do hotelu mamy za dwie godziny. Zero jakiejkolwiek informacji na ten temat. Pomijam fakt, że lecąc na wczasy tygodniowe bierze się bagaż, a nie bagaż podręczny duży!!! Mieliśmy wiele szczęścia, że obyło się bez dodatkowych opłat, na szczęście nikt tego nie ważył... Info było na bilecie, więc pod względem informacji na ten temat nie mogę nic zarzucić. Ostatnia rzecz, to pani rezydent, która zostawiła nam tylko kartkę w recepcji, że jest i numer telefonu do siebie. Całe szczęście, że mieliśmy w hotelu fajną obsługę, w tym panią recepcjonistkę Polkę, która bardzo nam pomogła. Pod względem organizacji - bardzo, bardzo źle, niestety nie polecę nikomu tego biura.