5,9 / 10

Atur
Biuro podróży

Atur

Ocena na podstawie 51 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,7
  Ocena
  Organizatora

 • 5,8
  Ocena
  rezydentów

 • 5,9
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Atur
 • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  998 zł 3 dni / os. Sprawdź
 • Malta własne
  342 zł 4 dni / os. Sprawdź

Opinie

 
 • 6,0 / 10

  Przed wyjazdem wszystko dobrze zorganizowane. Bilety i wszystkie dokumenty na czas. Jednak po przylocie do Hiszpanii, owszem czekał na nas Pan który pokazał nam do którego autobusu mamy wsiąść, jednak do Girony przylecieliśmy około godziny 22:30 a w hotelu zameldowaliśmy sie dopiero kolo godziny 1 w nocy. Czadn przejazdu był szacowany na około półtorej godziny (na pokonanie odległości około 40 km) a łącznie wszystko trwało ponad godzinę dłużej. Rezydentki/rezydenta niestety nie zobaczyliśmy. Żadnej informacji na ten temat ze strony biura. No ale jakoś sobie poradziliśmy ze wszystkim. Większość informacji czerpaliśmy z recepcji hotelowej.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Wszystko zgodnie z opisem, świetny kontakt z biurem. Rezydentka Pani Małgosia cudowna osoba, znająca odpowiedź na każde pytanie :) POLECAMY

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  biuro nie wywiązało się z wycieczki do Barcelony. specjalnie wybraliśmy hotel niedaleko Barcelony,żeby pojechać na wycieczkę.

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Najgorsze biuro z jakim się spotkałam. Lot opóźniony o 24 h z winny przewoźnika. Zero zainteresowania się pasażerami na lotnisku, nikt łaskawie nie potrafił zadzwonić, tylko pisali sms. Nie polecam. Nigdy więcej !!!. Odradzam !!!!!!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Biuro sprzedaje oferty na hotele w których nie ma potwierdzonych miejsc. Właśnie naciąłem się na wyjazd do hotelu Delamar w Lloret de Mar. Pieniądze wpłacone a oferta zastępcza droższa, w innych terminach i do innych hoteli. NIE POLECAM!!

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Wyjazd przebiegł bez problemów Organizacja bardzo sprawna od wylotu do końca pobytu.

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  W maju 2016 roku wybraliśmy się (para) z biurem Atur do Katalonii. Miejscowość nazywała się Malgrat de Mar-ładna , nieduża miejscówka, stanowiąca bardzo dobrą bazę wypadową m. in. na zwiedzanie cudnej Barcelony. Wszystko odbyło się zgodnie z planem-począwszy od wylotu samolotu, poprzez transfer i zakwaterowanie. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko wg zapowiedzi. W Hiszpanii spędziliśmy super urlop, szkoda tylko, że tak krótko-tylko 7 dni. Z czystym sumieniem polecam wszystkim biuro Atur, ponieważ w naszym przypadku wycieczka bez zastrzeżeń. Jedynie rezydent nie spisał się na medal, gdyż kontakt z Panią rezydent był telefoniczny-tzn. brak organizacji choć jednego 30 minutowego, obligatoryjnego spotkania dla podróżnych, z czym spotykałam się będąc w Egipcie czy Tunezji. Ale nam to nie przeszkadzało zupełnie, w ogóle nie czuliśmy potrzeby takiego spotkania. Piszę to z myślą raczej o osobach nie znających jęz. obcych lub czujących się pewniej z opieką rezydenta itd... :) Nie ma co pisać... Wakacje super, biuro super, hotel jak na 3 gwiazdki i za cenę 1300/os-super. portal Wakacje.pl-również jak najbardziej polecamy.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Nigdy nie spotkałem się z taki brakiem poszanowania klienta i brakiem profesjonalizmu, wycieczka zamówiona i opłacona 3 miesiące wcześniej a do ostatniego dnia nie ma wszystkich dokumentów, takich jak bilet na samolot czy voucher hotelowy, dziesiątki wykonanych telefonów i proszenie się o to co powinno być już dawno załatwione. NIE polecam komuś kto chce odpocząć. Jeśli chcesz się denerwować do samego wylotu i żyć w niepewności to jest biuro podroży dla ciebie. Ogólnie TRAGEDIA, nie daj się nabrać na ofertę pseudo biura podroży, maja tam jeden wielki syf. Napisze kolejną opinie po powrocie, jeśli w ogóle wrócę.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Hiszpania miejscowość Toremolinos, fajny hotel Royal al Andalus. Bogaty bufet, ładny ogród przy hotelu, wieczorem tańce i kabaret. Pogoda w styczniu wymarzona, żeby zrelaksować się i uciec od naszej szarości. Ciepłoi słonecznie. Kolejką można dojechać do Malagi, wybraliśmy się też na wycieczkę na Giblartar. Widoki są tu boskie, choć zakupy w strefie bezcłowej średnie. Z przedmówcami się nie zgadzam, nasza podróż przebiegła bez problemów. Przelot punktualnie, na lotnisku czekał transfer, rezydentka w hotelu bardzo miła. Kupiliśmy last minute, bardzo dobra cena i wszystko tak jak przedstawiła nam pani w biurze.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  To już drugi wyjazd z tym biurem. Po raz pierwszy Malta. Cudowne miejsce dla wszystkich, którzy od wakacji oczekują więcej niż basen przy hotelu. Wyspa jest mała, ale to jej urok, a każdy zakątek uroczy. Szczególnie Marszaklok i Comino. Polecam bardzo. Biuro ok, wszystko było na tip-top.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 6
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią