Atur

• Hiszpania śniadania i obiadokolacje
    969 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Malta śniadania
    353 zł 4 dni / os. Sprawdź

Biuro wycofuje sie z ofert. Zrobilismy rezerwacje dla 6 osob. Rezerwacja potwierdzona dokumeny otrzymalismy umowe itp. Po czym po dwoch dniach dostaje telefon ze biuro wycofuje sie z tych warunkow i podnosi cene o 700 zl od osoby. Ja mowie ok ale wlasnie robie przelew na co konsultant mowi to prosze jej nie robic poniewaz wszystkie zaliczki sa juz zwracane. Zostalam poinformowana ze biuro wystawia oferte w atrakcyjnej cenie po czym ja podnosi poniewaz ceny biletow lotniczych sa zazwyczajbza wysokie. Czyli gramy w totolotka moze sie uda poleciec q tej cenie w jakiej kupilismy moze nie. Szczerze to tak jak przypuszczalismy lepiej jest korzystac z duzych znanych biur a nie firm ktore nie sa w stanie wywiazec sie ze swoich umow. My juz nie skorzystamy z ofery tego biura.

Przed wyjazdem wszystko dobrze zorganizowane. Bilety i wszystkie dokumenty na czas. Jednak po przylocie do Hiszpanii, owszem czekał na nas Pan który pokazał nam do którego autobusu mamy wsiąść, jednak do Girony przylecieliśmy około godziny 22:30 a w hotelu zameldowaliśmy sie dopiero kolo godziny 1 w nocy. Czadn przejazdu był szacowany na około półtorej godziny (na pokonanie odległości około 40 km) a łącznie wszystko trwało ponad godzinę dłużej. Rezydentki/rezydenta niestety nie zobaczyliśmy. Żadnej informacji na ten temat ze strony biura. No ale jakoś sobie poradziliśmy ze wszystkim. Większość informacji czerpaliśmy z recepcji hotelowej.

Wszystko zgodnie z opisem, świetny kontakt z biurem. Rezydentka Pani Małgosia cudowna osoba, znająca odpowiedź na każde pytanie :) POLECAMY

biuro nie wywiązało się z wycieczki do Barcelony. specjalnie wybraliśmy hotel niedaleko Barcelony,żeby pojechać na wycieczkę.

Najgorsze biuro z jakim się spotkałam. Lot opóźniony o 24 h z winny przewoźnika. Zero zainteresowania się pasażerami na lotnisku, nikt łaskawie nie potrafił zadzwonić, tylko pisali sms. Nie polecam. Nigdy więcej !!!. Odradzam !!!!!!

Biuro sprzedaje oferty na hotele w których nie ma potwierdzonych miejsc. Właśnie naciąłem się na wyjazd do hotelu Delamar w Lloret de Mar. Pieniądze wpłacone a oferta zastępcza droższa, w innych terminach i do innych hoteli. NIE POLECAM!!

Wyjazd przebiegł bez problemów Organizacja bardzo sprawna od wylotu do końca pobytu.

W maju 2016 roku wybraliśmy się (para) z biurem Atur do Katalonii. Miejscowość nazywała się Malgrat de Mar-ładna , nieduża miejscówka, stanowiąca bardzo dobrą bazę wypadową m. in. na zwiedzanie cudnej Barcelony. Wszystko odbyło się zgodnie z planem-począwszy od wylotu samolotu, poprzez transfer i zakwaterowanie. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko wg zapowiedzi. W Hiszpanii spędziliśmy super urlop, szkoda tylko, że tak krótko-tylko 7 dni. Z czystym sumieniem polecam wszystkim biuro Atur, ponieważ w naszym przypadku wycieczka bez zastrzeżeń. Jedynie rezydent nie spisał się na medal, gdyż kontakt z Panią rezydent był telefoniczny-tzn. brak organizacji choć jednego 30 minutowego, obligatoryjnego spotkania dla podróżnych, z czym spotykałam się będąc w Egipcie czy Tunezji. Ale nam to nie przeszkadzało zupełnie, w ogóle nie czuliśmy potrzeby takiego spotkania. Piszę to z myślą raczej o osobach nie znających jęz. obcych lub czujących się pewniej z opieką rezydenta itd... :) Nie ma co pisać... Wakacje super, biuro super, hotel jak na 3 gwiazdki i za cenę 1300/os-super. portal Wakacje.pl-również jak najbardziej polecamy.

Nigdy nie spotkałem się z taki brakiem poszanowania klienta i brakiem profesjonalizmu, wycieczka zamówiona i opłacona 3 miesiące wcześniej a do ostatniego dnia nie ma wszystkich dokumentów, takich jak bilet na samolot czy voucher hotelowy, dziesiątki wykonanych telefonów i proszenie się o to co powinno być już dawno załatwione. NIE polecam komuś kto chce odpocząć. Jeśli chcesz się denerwować do samego wylotu i żyć w niepewności to jest biuro podroży dla ciebie. Ogólnie TRAGEDIA, nie daj się nabrać na ofertę pseudo biura podroży, maja tam jeden wielki syf. Napisze kolejną opinie po powrocie, jeśli w ogóle wrócę.

Hiszpania miejscowość Toremolinos, fajny hotel Royal al Andalus. Bogaty bufet, ładny ogród przy hotelu, wieczorem tańce i kabaret. Pogoda w styczniu wymarzona, żeby zrelaksować się i uciec od naszej szarości. Ciepłoi słonecznie. Kolejką można dojechać do Malagi, wybraliśmy się też na wycieczkę na Giblartar. Widoki są tu boskie, choć zakupy w strefie bezcłowej średnie. Z przedmówcami się nie zgadzam, nasza podróż przebiegła bez problemów. Przelot punktualnie, na lotnisku czekał transfer, rezydentka w hotelu bardzo miła. Kupiliśmy last minute, bardzo dobra cena i wszystko tak jak przedstawiła nam pani w biurze.