Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Bułgaria śniadania
    254 zł 4 dni / os. Sprawdź
  • Malta własne
    418 zł 4 dni / os. Sprawdź

Wyjazd przebiegł bez problemów Organizacja bardzo sprawna od wylotu do końca pobytu.

W maju 2016 roku wybraliśmy się (para) z biurem Atur do Katalonii. Miejscowość nazywała się Malgrat de Mar-ładna , nieduża miejscówka, stanowiąca bardzo dobrą bazę wypadową m. in. na zwiedzanie cudnej Barcelony. Wszystko odbyło się zgodnie z planem-począwszy od wylotu samolotu, poprzez transfer i zakwaterowanie. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko wg zapowiedzi. W Hiszpanii spędziliśmy super urlop, szkoda tylko, że tak krótko-tylko 7 dni. Z czystym sumieniem polecam wszystkim biuro Atur, ponieważ w naszym przypadku wycieczka bez zastrzeżeń. Jedynie rezydent nie spisał się na medal, gdyż kontakt z Panią rezydent był telefoniczny-tzn. brak organizacji choć jednego 30 minutowego, obligatoryjnego spotkania dla podróżnych, z czym spotykałam się będąc w Egipcie czy Tunezji. Ale nam to nie przeszkadzało zupełnie, w ogóle nie czuliśmy potrzeby takiego spotkania. Piszę to z myślą raczej o osobach nie znających jęz. obcych lub czujących się pewniej z opieką rezydenta itd... :) Nie ma co pisać... Wakacje super, biuro super, hotel jak na 3 gwiazdki i za cenę 1300/os-super. portal Wakacje.pl-również jak najbardziej polecamy.

Nigdy nie spotkałem się z taki brakiem poszanowania klienta i brakiem profesjonalizmu, wycieczka zamówiona i opłacona 3 miesiące wcześniej a do ostatniego dnia nie ma wszystkich dokumentów, takich jak bilet na samolot czy voucher hotelowy, dziesiątki wykonanych telefonów i proszenie się o to co powinno być już dawno załatwione. NIE polecam komuś kto chce odpocząć. Jeśli chcesz się denerwować do samego wylotu i żyć w niepewności to jest biuro podroży dla ciebie. Ogólnie TRAGEDIA, nie daj się nabrać na ofertę pseudo biura podroży, maja tam jeden wielki syf. Napisze kolejną opinie po powrocie, jeśli w ogóle wrócę.

Hiszpania miejscowość Toremolinos, fajny hotel Royal al Andalus. Bogaty bufet, ładny ogród przy hotelu, wieczorem tańce i kabaret. Pogoda w styczniu wymarzona, żeby zrelaksować się i uciec od naszej szarości. Ciepłoi słonecznie. Kolejką można dojechać do Malagi, wybraliśmy się też na wycieczkę na Giblartar. Widoki są tu boskie, choć zakupy w strefie bezcłowej średnie. Z przedmówcami się nie zgadzam, nasza podróż przebiegła bez problemów. Przelot punktualnie, na lotnisku czekał transfer, rezydentka w hotelu bardzo miła. Kupiliśmy last minute, bardzo dobra cena i wszystko tak jak przedstawiła nam pani w biurze.

To już drugi wyjazd z tym biurem. Po raz pierwszy Malta. Cudowne miejsce dla wszystkich, którzy od wakacji oczekują więcej niż basen przy hotelu. Wyspa jest mała, ale to jej urok, a każdy zakątek uroczy. Szczególnie Marszaklok i Comino. Polecam bardzo. Biuro ok, wszystko było na tip-top.

Rezydent współpracującego lokalnego biura podróży LIN-TOUR był doskonały.Z biurem podróży ATUR nie kontaktowałem się w ogóle, gdyż nie miałem takiej potrzeby.

Moja podróż do Katalonii we wrześniu 2015 z Biurem Atur była bardzo udana. To dobre biuro, wszystko perfekcyjnie zorganizowane, może więcej uwagi powinna nam poświęcać rezydentka, znakomita przewodniczka, jako opiekunka mniej. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do organizacji mojego wypoczynku.

Oszusci! problemy juz przed wyjazdem, boje sie co bedzie po