Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Bułgaria śniadania
    279 zł 4 dni / os. Sprawdź
  • Malta własne
    426 zł 4 dni / os. Sprawdź

biuro nie wywiązało się z wycieczki do Barcelony. specjalnie wybraliśmy hotel niedaleko Barcelony,żeby pojechać na wycieczkę.

Najgorsze biuro z jakim się spotkałam. Lot opóźniony o 24 h z winny przewoźnika. Zero zainteresowania się pasażerami na lotnisku, nikt łaskawie nie potrafił zadzwonić, tylko pisali sms. Nie polecam. Nigdy więcej !!!. Odradzam !!!!!!

Biuro sprzedaje oferty na hotele w których nie ma potwierdzonych miejsc. Właśnie naciąłem się na wyjazd do hotelu Delamar w Lloret de Mar. Pieniądze wpłacone a oferta zastępcza droższa, w innych terminach i do innych hoteli. NIE POLECAM!!

Wyjazd przebiegł bez problemów Organizacja bardzo sprawna od wylotu do końca pobytu.

W maju 2016 roku wybraliśmy się (para) z biurem Atur do Katalonii. Miejscowość nazywała się Malgrat de Mar-ładna , nieduża miejscówka, stanowiąca bardzo dobrą bazę wypadową m. in. na zwiedzanie cudnej Barcelony. Wszystko odbyło się zgodnie z planem-począwszy od wylotu samolotu, poprzez transfer i zakwaterowanie. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko wg zapowiedzi. W Hiszpanii spędziliśmy super urlop, szkoda tylko, że tak krótko-tylko 7 dni. Z czystym sumieniem polecam wszystkim biuro Atur, ponieważ w naszym przypadku wycieczka bez zastrzeżeń. Jedynie rezydent nie spisał się na medal, gdyż kontakt z Panią rezydent był telefoniczny-tzn. brak organizacji choć jednego 30 minutowego, obligatoryjnego spotkania dla podróżnych, z czym spotykałam się będąc w Egipcie czy Tunezji. Ale nam to nie przeszkadzało zupełnie, w ogóle nie czuliśmy potrzeby takiego spotkania. Piszę to z myślą raczej o osobach nie znających jęz. obcych lub czujących się pewniej z opieką rezydenta itd... :) Nie ma co pisać... Wakacje super, biuro super, hotel jak na 3 gwiazdki i za cenę 1300/os-super. portal Wakacje.pl-również jak najbardziej polecamy.

Nigdy nie spotkałem się z taki brakiem poszanowania klienta i brakiem profesjonalizmu, wycieczka zamówiona i opłacona 3 miesiące wcześniej a do ostatniego dnia nie ma wszystkich dokumentów, takich jak bilet na samolot czy voucher hotelowy, dziesiątki wykonanych telefonów i proszenie się o to co powinno być już dawno załatwione. NIE polecam komuś kto chce odpocząć. Jeśli chcesz się denerwować do samego wylotu i żyć w niepewności to jest biuro podroży dla ciebie. Ogólnie TRAGEDIA, nie daj się nabrać na ofertę pseudo biura podroży, maja tam jeden wielki syf. Napisze kolejną opinie po powrocie, jeśli w ogóle wrócę.

Hiszpania miejscowość Toremolinos, fajny hotel Royal al Andalus. Bogaty bufet, ładny ogród przy hotelu, wieczorem tańce i kabaret. Pogoda w styczniu wymarzona, żeby zrelaksować się i uciec od naszej szarości. Ciepłoi słonecznie. Kolejką można dojechać do Malagi, wybraliśmy się też na wycieczkę na Giblartar. Widoki są tu boskie, choć zakupy w strefie bezcłowej średnie. Z przedmówcami się nie zgadzam, nasza podróż przebiegła bez problemów. Przelot punktualnie, na lotnisku czekał transfer, rezydentka w hotelu bardzo miła. Kupiliśmy last minute, bardzo dobra cena i wszystko tak jak przedstawiła nam pani w biurze.

To już drugi wyjazd z tym biurem. Po raz pierwszy Malta. Cudowne miejsce dla wszystkich, którzy od wakacji oczekują więcej niż basen przy hotelu. Wyspa jest mała, ale to jej urok, a każdy zakątek uroczy. Szczególnie Marszaklok i Comino. Polecam bardzo. Biuro ok, wszystko było na tip-top.

Rezydent współpracującego lokalnego biura podróży LIN-TOUR był doskonały.Z biurem podróży ATUR nie kontaktowałem się w ogóle, gdyż nie miałem takiej potrzeby.