Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Cypr All Inclusive

WIELKI GRECKIE WAKACJE? Wybrałam z katalogu wczasy czyli: wyspę, miasto i hotel. Wczasy zapłaciłam, wszysko było OK do momentu wylądowania na wybranej wyspie. Zmieniono nam hetel i żeby tego było mało i miejscowość :( Cały pobyt to było jedno wielkie oczekiwanie na zmainę hotelu :( Zastanawiam się po co są katalogi jak i tak wywiozą Cię tam gdzie się firmie podoba (nikt nie zapytał nas o zgodę na zmianę miejsca pobytu). Do tej pory czekam na rozpatrzenie reklamacji. List polecony firma GRECOS odebrała 17 października - do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi. Szkoda, że nie ma oceny ZERO!!!!

Mój wyjazd do Grecji (koniec czerwca) zorganizowało biuro GRECOS. W ofercie hotel miał mieć 5 gwiazdek i przede wszystkim darmową klimatyzację. Klimatyzacji pokój nie posiadał. Złożyłam w biurze w tej sprawie reklamację w lipcu 2016 roku. Dzisiaj jest 22.11.2016 roku a biuro nie załatwiło sprawy na moje pisma nie odpowiada. Nie polecam tego organizatora. Różnie może być ale biuro powinno poczuwać się do obowiązku i zwrócić różnicę między pokojem z klimatyzacją i bez klimatyzacji.

W tym roku w lipcu spędziliśmy wspaniałe wakacje w Grecji na riwierze olimpu. Bardzo mile wspominamy przede wszystkim opiekę rezydentów i animatorów z Polski. Pozdrawiamy obydwie panie Marty.

Nie polecam biura. Do tej pory nie została rozwiązana sprawa opóźnienia o 9 godzin wylotu do Heraklionu w czerwcu 2016 r. Korespondencja przesłana w lipcu, do tej pory (20 listopad) biuro przeciąga wypłatę odszkodowania (po 150E) na osobę.

Byłem z frimą Grecos na wakcjach we wrześniu 2016 na wyspie Rodos. Jestem bardzo niemile zaskoczony. Były to najgorsze wakacje w moim życiu, a byłem w Grecji już kilkanaście razy. Nikomu nie polecam Grecosa jako organizatora wycieczek, a wręcz w przyszłości będę go wszystkim odradzał i ostrzegał aby tylko nie kupował wycieczek z Grecosem. Wybraliśmy hotel na całkowitym odludziu 4gwiazdkowy ze śniadaniami i bobiadokolacajami jak zresztą zawsze. Nie potrzebne nam było All Inclusive. Chcieliśmy odpocząć w komfortowyc warunkach od ludzi i od pracy prze 6-7 dni. PO wylądowaniu w beszczelny sposób został nam przydzielony hotel 2 gwiazdkowy z All Incluive w największej imprezowni na Rodos Faliraki "rodem Made in China" co miało być według Grecosa upgradem. Pani rezydent po tym jak usłyszała, że nie zgadzamy się na zamianę powiedziała że możemy zostać na lotnisku. Nie będę opisywał hotelu który dostaliśmy ponieważ nie chcę się denerwować. Oczywiście kolejnego dnia i następnych jeździliśmy samochodem do naszego hotelu który wybraliśmy. Około 45 osób z naszego autokary miało zmienione hotele. W naszym hotelu dowiedzieliśmy się że Gecos bardzo często tak robi i zamienia klientom hotele na niższy standard. Rezydentka wszystkim zaproponowała po 70 euro zwrotu jako zadościuczynienie i co dziwo większość osób się zgodziła ku naszemu zaskoczeniu (chyba tak postęują Polacy). Nasza sprawa trafiła do sądu i na tym się nie skończy. Odradzam wszystkim z korzystani z usług GRECOSA. Najgorsze biuro podróży w jakim można kupować wycieczki. Polecam biura niemieckich firm.

Na wakacjach byłam z rodziną we wrześniu 2016 na wyspie Corfu w hotelu Gelina Village. Warunki w hotelu wyglądały zupełnie inaczej niż w opisie. Chcieliśmy aby zmieniono nam pokój, a nawet hotel niestety otrzymaliśmy odpowiedź, że nigdzie nie mają miejsc. Rezydent miał bardzo lekceważący stosunek do problemów gości. Zdarzyła się nawet taka sytuacja, że rezydent poszedł rozmawiać z menagerem hotelu i bardzo długo nie wracał. Jak zaczęliśmy go szukać okazało się, że skończył już swoją pracę i wyszedł z hotelu tylnym wyjściem. Grecos nie był w stanie zapewnić pokoju dla 4 dorosłych osób, dostaliśmy "apartament" z łóżkiem małżeńskim i dwiema dostawkami dla dzieci. Zaznaczam jeszcze raz, że rezerwacja była na 4 dorosłe osoby. Żenada...

Biuro to typowe cwaniactwo, sprzedają hotele w których nie ma miejsc i lokują na miejscu w dużo gorszych hotelach.Zero informacji wcześniej, zero pomocy na miejscu, Po wpłacie pieniędzy mają Ciebie gdzieś.Stracone wakacje, tylko dużo nerwów .Jeśli chcesz spokojnych wakacji to nie jedź z Grecosem.

Totalna niekompetencja. Klient ważny jest tylko przed wpłatą za wczasy, poźniej niech sobie radzi sam. Dwa razy w ciągu 7 dni zmieniali nam hotel. Na coraz gorszy. Dwa dni nie korzystaliśmy z wypoczynku na miejscu bo przeprowadzaliśmy sie. Miały być obiekty 5 gwiazdkowe a w rzeczywistości były to campingi z lat 70. NIGDY WIĘCEJ Z GRECOSEM. NIE POLECAM NIE RYZYKUJCIE.

Oszusci oszusci oszusci wykupiłam hotel 5* z widokiem na morze do morza 50m z dużym basenem zjeżdżalnie animacje dla dzieci po brzybyciu brak pokoju zamiana na inny hotel hotel 3* do morza 900m widok na smietnik mały basen brak zjeżdżalni brak animacji

urlop na Rodos w Faliraki. Najwyrażniej Niemcy są w tym hotelu uprzywilejowani. Nic dziwnego - ich rezydenci dbają o swoich klientów. Najgorszym problemem jednak są przeloty. Póżne terminy i międzylądowania a do tego opóżnienia. Przy 7 dniowym pobycie niwiele zostaje wypoczynku. Biura podróży nie polecam. Przed 2 laty także złe doświadczenia z biurem sun&fun. Lepiej organizować wyjazd na własną rękę. Pozdrawiam Woli