Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Hiszpania All Inclusive

Właśnie wróciłem ze wspaniałych wakacji na Rodos . Organizatorem było biuro Grecos. Moim zdaniem wspaniała organizacja ( rezydent p.Ania cały czas do dyspozycji ) . Hotel pomimo zmiany rewelacja ( o 1,5 gwiazdki wyżej niż zamówiłem ) . Jedzenie do bólu - bardzo urozmaicone ( hotel Princess Sun ) - codziennie coś extra na kolację . Grecy wychodzą z siebie żeby umilić mi pobyt . Samo Rodos piękne i godne polecenia . Ogólnie polecam biuro Grecos - stają na wysokości zadania

Wbrew niektórym złym opiniom muszę powiedzieć, że Grecos spisał się na medal. Wszystko zgodne z opisem. Rezydenci, autobusy na wycieczkach punktualne, dobrze zorganizowane. Jedynie samolot w jedna iw druga stronę był opóźniony o godzinę, ale to nie wina biura podróży. Wczasy załatwiałam przez internet na wakacje.pl.

Jedynym powodem mojej decyzji o zakupie wakacji przez biuro był totalny brak czasu. Jedynym kryterium była piaszczysta plaża blisko hotelu, bo mam małe dzieci, które mają medyczne zalecenie chodzenia boso po piasku, a ze względu konieczność łatwego dostępu do własnej toalety, który dla dzieci był niezbędny oraz możliwość udania się na drzemkę podczas dnia bez nadmiernej straty czasu na dotarcie do plaży, odległość hotelu od piaszczystej plaży była kluczowa. W umowie aż w trzech miejscach podkreślono, że hotel znajduje się 50 m od piaszczystej plaży. W innym miejscu zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży. Plaża była skalisto-żwirowa. Rezydentka upiera się, że plaża jest piaszczysta, choć nikt poza nią, Grecosem i hotelem nie ma wątpliwości, że plaża piaszczysta nie jest. Grecos nie zaproponował nam świadczenia zastępczego w postaci np. darmowego transportu na plaże piaszczystą czy przekwaterowania do hotelu przy piaszczystej plaży. Ponadto biuro nie sprawdziło się jako organizator, która zwalnia turystę z konieczności dbałości o sprawy organizacyjne. Po pierwsze mimo przysługującego nam pierwszeństwa przy check in ze względu na podróż z małymi dziećmi przedstawicielka Grecosa na lotnisku nie potrafiła tego zorganizować. Gdy wyszliśmy z kolejki, aby skorzystać z naszego pierwszeństwa, ostatecznie zostaliśmy odprawieni po osobach, które stały za nami we wcześniejszej kolejce bez dzieci. Na lotnisku w Grecji rezydent nie poinformował nas gdzie mamy wysiąść z autokaru, odmówił odpowiedzi na pytanie w tym zakresie, nie jechał z nami, kierowca nie podawał nazw hoteli, przy których się zatrzymuje, a których nie było widać z autokaru. Rezydentka poproszona o plan miejscowości, w której się zatrzymaliśmy nie dała nam takiego planu.

Wyjazd generalnie udany. Hotel zgodny z opisem. Rezydenci raczej pomocni, ale nie w konflikcie z hotelem - tu rozłożyli ręce. Wykupiłem pokój z widokiem na morze, dostałem pokój w którym mieszkają pracownicy, ponieważ Grecos nie wysłał informacji do Hotelu, że przyjeżdżam z rodziną. Po interwencji u Managera Hotelu, dzień później, Dostaliśmy trochę lepszy pokój, ale nie był to pokój z widokiem na morze. Czas pokaze jak się zachowają w odpowiedzi na reklamację. Poza tym, hotel naprawdę przyzwoity jak na Grecję ( Gallini Seaview). Transfer szybki i bezbolesny. Z wycieczek nie korzystaliśmy bo jechaliśmy w innym celu.

Wykupilismy wczasy na Lefkada hotel Thalero hotel fajny ale niestety dostaliśmy pokój dzielony drzwiami z innym pokojem tragedia wszystko co sąsiedzi mówią i robią to słychać do nas nie da się wytrzymać . My wykupilismy pokój 2 osobowy a nie apartament .skladamy reklamacje zobaczymy co biuro na to .

Podróżowaliśmy z rodziną z różnymi biurami podróży ale takiej opieki rezydenta i pilotów jeszcze nie doznałem. Nasi znajomi z wczasów pojechali na wykupioną wycieczkę z innego biura podróży i okazało się że nie zwiedzili zatoki wraka ze względów na warunku atmosferyczne (wysoka fala na morzu). A w Grekosie... rano powiadomienie że wycieczka odwołana z w/w przyczyn i oczywiście albo zwrot pieniędzy albo w innym terminie w miarę możliwości. Słynną Zatokę odwiedziliśmy w innym terminie. Rezydentka była do dyspozycji codziennie w wyznaczonych godzinach i w miarę możliwości służyła pomocą. Organizacja wycieczekrewelacja. Polecamy

Na przełomie lipca i sierpnia spędziliśmy (rodzina z 2 dzieci) 2 tygodnie na przecudnej wyspie Korfu. Równie przecudny niestety nie okazał się hotel Memento Kassiopi Resort 4*. Hotel reklamowany jako idealny dla rodzin z dziećmi itd -nie do końca taki jest.Przede wszystkim przez teren kompleksu przechodzi całkiem ruchliwa droga, opis oferty na to jednoznaczne nie wskazuje. Żadnych posiłków dla dzieci. Ogólnie jedzenie świeże ale totalne nieurozmaicone. Pokoje, jak się trafi. jeśli ma się szczęście, trafi się na wyremontowany i nowocześnie urządzony-my niestety trafiliśmy ( na rzekomo też wyremontowany:-) ale z odpadającym tynkiem ze ścian.Pokój rodzinny, ze schodami bez balustrady ale byliśmy z małym dzieckiem....Po interwencji na recepcji, zaproponowano nam zmianę ale...na duuużo mniejszy( nie był to rodzinny na pewno) na ciemnym parterze (takie przyziemia). Krótko mówiąc przegięcie. Obsługa fatalna, począwszy od recepcji na barmanach skończywszy. Generalnie robią Ci łaskę. Wyjątkiem był barman o imieniu Brad. I pani sprzątająca, która się bardzo starała. Organizacyjnie już od początku Grecos się nie popisał. Dotarliśmy do hotelu w granicach 7;30 nocny czarter) a nasze pokoje były gotowe dopiero od około 13. Warowaliśmy więc z dzieciakami na recepcji. Dobrze, że chociaż mogliśmy zjeść śniadanie. Plaża, o której informacja zawarta jest w opisie -usytuowana najbiżej hotelu to nie do końca plaża. Zdecydowanie trzeba udać się na bardzo ładną kamienistą Avlaki (2 km od hotelu) lub piaszcystą Kalamaki (5 km). Najlepsze co Grecos oferuje w tym hotelu to wspaniała animatorka Asia. Z fantastycznym podejściem do dzieci i z głową pełną pomysłów... Jeszcze jedna informacja- Grecos nie informuje klientów iż hotel jest rumuński, z obsługą większości rumuńską- osobiście 5 x zastanowiłabym się nad jego wyborem, gdybym to wiedziała wcześniej.. Sam hotel nie do polecania, a Grecos musi się jescze sporo nauczyć. Drugi raz z ich usług nie skorzystam!

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Zarówno organizacyjnie jak i opieka rezydentki bez zarzutów.

Dzięki Grecos! Wspaniały tydzień w Almiros Beach na Krecie! Piękne, urokliwe krajobrazy/otoczenie, czysty - położony w minimalnej odległości od plaży hotel, miła i życzliwa obsługa (z przesympatycznym barmanem Valentino na czele), smaczne i obfite posiłki, świetne towarzystwo przebywających tam Rodaków! Pełny spokój, luz i relaks. Dla mnie oferta w pełni zgodna z opisem (ktoś tam miał uwagi co do "boiska do koszykówki" (w efekcie jeden kosz), rozmiarów i jakości "dostawki" (dwumetrowe dziecko), czy małej ilości pomidorów do śniadania ;) . Dość wysoka cena wycieczki do Knossos i Heraklionu (z biletami 62?/os) została znacznie zrekompensowana dzięki świetnej pracy i pełnym pasji zaangażowaniu w przekaz słowny - pani przewodniczki Ani. Opieka rezydenta bez zarzutu - pan Rafał (brodaty gość w kapeluszu) opiekował się grupą do ostatnich chwil przed odlotem. Organizacyjnie wszystko o czasie - w tym wylot i przylot (mającymi kłopoty w tym czasie liniami Small Planet).

Hotel High Beach, - Malia - Kreta, plaża i morze cudowne, pokój przyzwoity niestety z karaluchami, baseny i obsługa w porządku, wczesne śniadanie przed wylotem urągające przyzwoitości, . informacja o międzyladowaniu w Bydgoszczy , która wydłużyła lot do Rzeszowao ponad 90 minut podana w ostatniej chwili, rezydent zaangażowany w stopniu minimalnym.