Grecos

• Grecja własne
    960 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Cypr śniadania i obiadokolacje

Kreta-Hersonissos. Hotel super, obsługa na poziomie, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie, Plaża piękna, pogoda super... ale biuro podróży Grecos niestety na 2, Zakupiliśmy pokój 4-osobowy, 37 m. z dwoma pomieszczeniami przedzielonymi przesuwanymi drzwiami... i to byłoby na tyle bo to tylko opis pokoju. Dostaliśmy pokój bez okna, w piwnicy, bez wejścia (chodnika), oknem były drzwi wejściowe, 4 łożka zbite w pokoju 20 metrowym, łazienka z bojlerem, malutka i niestety chyba nie przeznaczona dla turystów tylko prysznic z toaletą...Myśle że był to jakiś schowek na szczotki... Poprosilśmy o zmianę pokoju zgodnie z opisem, Pani w recepcji stwierdziła, że takich nie mają to biuro sobie opis zmyśliło. Po godzinnej już ostrej wymianie zdań Pani zadzwoniła do menadżera i dostaliśmy normalny pokój tylko na jedną noc, bo jutro już miał być zajęty. Zadzwoniłam do pani rezydentki, powiedziała że to nie dopuszczalne i tyle nam pomogła czyli nic, nie zadzwoniła do recepcji, następnego dnia nawet słowem się nie odezwała, a my poszliśmy dalej walczyć o pokój. w końcu zlitowali się i dali nam .... wille w ogrodzie oliwnym, 5 minut od głownego wejścia:) 3 pokoje, jadalnia, salon i piękny taras z grillem, co nam wcale nie było potrzebne ale fakt hotel zachował się na 5. Nerwy i strata czasu kosztowała nas wiele, cały wieczór kłotnia o zmiane pokoju i kolejny ranek do godz. 12 zamiast plaża to kombinowanie, przenoszenenie bagaży. Inna jeszcze ważna rzecz to lot, który odbywa się tak, że straciliśmy 2 dni wakacji. w niedziele byliśmy o 21 w hotelu, wyjazd o 10 z hotelu na lotnisko tydzień później.

Zdecydowaliśmy się na wycieczkę 14 dniową na Korfu- maj 2017r. Hotel Aqua Sandy Beach spełnił nasze oczekiwania. Dopłaciliśmy za pokój z widokiem na morze, chociaż z daleka, ale morze było widać. W pokoju dwuosobowym znajdowały się trzy łóżka, przy czym nie było możliwości ich zsunąć. Balkon spory z widokiem na ogród i część restauracyjną. Pokoje sprzątane są codziennie, a personel jest bez zarzutu. Należy pamiętać o wywieszeniu zawieszki / do not disturb / clean my room. W przeciwnym wypadku panie sprzątające wchodzą bez pukania do pokoju, co może być niespodzianką. Jedzenie urozmaicone, jest w czym wybierać chociaż wiadomo, że przy dłuższym pobycie może być lekko monotonne. Zgłaszając w recepcji, można zamówić do pokoju zestaw do kawy i herbaty . Obsługa bardzo życzliwa i pomocna. Ważne, że niezależnie od godziny / transferu przybycia czy odlotu /dostępne są napoje / kawa herbata soki/ i drobne przekąski w postaci ciasteczek. Jest to bardzo przydatne nawet jak trzeba chwilę poczekać w nocy czy nad ranem. Ogólnie rzecz ujmując hotel nie oszczędza na jedzeniu i piciu all inclusiv. Dostęp do posiłków, przekąsek, owoców, lodów, napojów jest nieograniczony. No internet. Przy recepcji w lobby można złapać wifi, ale nie zawsze. Jest jeden komputer stacjonarny, czynny w dzień, z którego można korzystać/ z internetem/ bez opłat. Hotel sąsiaduje z plażą, co jest dużym udogodnieniem. Więc co do oferty Grecosa i opisu hotelu jesteśmy zgodni i zadowoleni. 10/10 Natomiast jeżeli chodzi o rezydenta na miejscu w hotelu mam sporo zastrzeżeń. Po pierwsze jedynie co się liczy to kasa i sprzedaż wycieczek. Rozumiem, że biuro podróży chce zarobić / a może właśnie rezydent?/ na wycieczkach fakultatywnych i je promuje, co zabiera 90 % czasu spotkania informacyjnego. Można by przecież wspomnieć, że udając się 30 min w prawo od hotelu znajduje się przepiękny park krajobrazowy z jeziorem gdzie można przespacerować się popołudniu. No może. nie można, bo to bez opłat...

Bylismy na Majorce w hotelu Eurocalas w sierpniu 2016. Opieka rezydenta na super poziomie, odbieral telefony nawet w nocy. Serdecznie moge polecic wycieczki fakultatywne- syn 5 letni nawet nie nudzil sie i z ciekawością słuchał co Pani przewodniczka miala do przekazania. Hotel daleko od morza, ale kursował regularnie bus (co 15 minut). Jednak wszystko bylo ujęte w ofercie. Trafilismy na piekny pokoj na 6 pietrze z widokiem na morze, naprawde polecam.

Rodos majówka 2017. Hotel Sunrise Pefkos. All inclusive . Jezdenie ok ale snack bary to w zasadzie nie istniały. Hotel słabo przygotowany na przyjazd gosci. Prace porządkowe trwały w pełni. Nie piszę jednak aby narzekać bo głównie chciałabym wystawić ocenę rezydentowi Jakubowi Nowakowi 10/10. Pełen profesjonalizm i kultura. Nie spotkałam się jeszcze z tym aby rezydent był na lotnisku o 5 rano i czekał do odprawy co do ostatniego pasażera pytając o pobyt, wyżywienie i jakieś życzenia odnośnie miejsc w samolocie.

Jedna wielka porażka firma oszukała nas i pozostałych . Nic się nie zgadzało a rezydentka zaproponowała bony o wartości 120 euro - rzeczywista wartość 35 euro. Nie polecam

Fatalna obsługa oraz arogancja Grecosa. Hotel opisany jako 4+ zasługuje na 3. W opisie wiele zmanipulowanych informacji. Podejście biura aroganckie w trakcie problemu. Nigdy więcej !!!! Jest tyle innych biur podróży.

GODNY POLECENIA, BIURO ŚWIADCZY USŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE, DBA O SWOICH KLIENTÓW

Właśnie wróciliśmy z majówki na Krecie. Wczasy wykupione były w styczniu. Lecielismy z Wroclawia z niemowlakiem. W kwietniu przed wyjazdem okazało się, że ze względu na konieczność utrzymania połączenia przelot będzie realizowany z miedzyladowaniem w Gdańsku, co przedłuży lot o 2 h. Nie zdecydowałabym się na ten wyjazd z niemowlakiem wiedząc o tym wcześniej. Gdy zadzwonilam do biura Pani poinformowala mnie, że mogę zrezygnować, jednak pieniędzy nam nie oddadzą. Sam hotel ok, choć pokój otrzymaliśmy od ulicy, gdzie całą dobe podjezdzaly autokary, więc pewnie jeden z najtańszych. Nigdy więcej nie pojadę z tym biurem.

Majówka w Mitsis Faliraki Beach Hotel, Polecam każdemu, Do niczego sie nie można przyczepić, Idealne wakacje

Pierwszy raz byliśmy na wakacjach z Grecosem i mogę powiedzieć, że na pewno nieostatni. Wszystko było zorganizowane idealnie. Opieka rezydentów super i wszystko zgodnie z umową. Polecam!!!