Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Cypr śniadania i obiadokolacje

Przyznam, że nie miałem ochoty opisywać swoich wakacji ale czytając opinie innych uczestników, postanowiłem słowo dodać aby następni mogli się zastanowić lub uczulić przy zakupie wycieczki w biurze Grecos. Zacznę od pozytywów: na początku i końcu (lotnisko) byli rezydenci i pomagali jak było to potrzebne. Finalny hotel też był zgodny z ofertą. Jedzenie w miarę urozmaicone, dużo i często z możliwością wyboru na kilka wieczorów tematycznych restauracji (chińska, włoska). Plaża blisko, na niej parasole, leżaki (choć czasami trudno było znaleźć wolny), bar i pizzernia. Przelot ok, samolot praktycznie nowy. Na wycieczkę 14-to dniową udaliśmy się z przyjaciółmi i naszymi dziećmi żeby mogły bawić się razem. Po przylocie, na miejscu rezydent sprawia nam niespodziankę, otóż postanowiliśmy Państwu zmienić hotel, bo w tym który Państwo kupili nie ma miejsc. (?) Pytamy o przyjaciół, a tu niespodzianka, dla nich jest miejsce. Po dłuższej wymianie zdań, jedziemy do nowego hotelu. Fakt, lepszy do zamówionego. Ale mieliśmy być razem i o chodziło. Rezydentka na miejscu powiedziała, że jutro z samego rana zabiorą nas to hotelu który zamówiliśmy. Siedzimy na walizkach. Rano po śniadaniu dowiadujemy się, że już ok 11 będzie transfer. Czekamy. Ok 12 mała zmiana. Będzie autobus ok 14. Super. Odjechał ok 15. W nowym hotelu byliśmy ok 16. Idziemy do recepcji i dostajemy klucze do bungalowu na końcu ośrodka mimo, że kupiliśmy pokój w budynku głównym. Dzwonimy do rezydenta. Tym razem inny, mówi, że przyjedzie w ciągu godziny. Oczywiście na tą noc nic nie da się zrobić. Czyli mamy kolejny dzień na walizkach. Hotel rządzi, rezydent nic nie może. Obiecanki, że następnego dnia nam pomoże to tylko mit. Oczywiście następnego dnia telefonu już nie odebrał a o pokój dopominaliśmy się sami. Po długiej walce dostaliśmy pokój i w ramach przeprosin owoce, bo mieliśmy przecież all inclusive. Czyli dwa dni na walizkach a biuro ma to głęboko gdzieś.

To co proponuje te biuro jest czystym kłamstwem .Co innego w katalogu ,co innego na miejscu .Rezydenci to chyba analfabeci nigdy nie mający czasu .W tym roku definitywnie zrezygnowałem z ich kłamliwych usług miał być nowy hotel i pokój z widokiem na morze okazało się że nic z tego a biuro nawet nie raczyło mnie poinformować na szczęście mam swój sposób zdobywania informacji .STANOWCZO ODRADZAM .

W roku 2016 byłem z rodziną w świetnym hotelu na Kefaloni. Jedzenie było świetne. Cena bardzo przystępna. Brak problemów. Świetne wyciezki bióra podróży. Piaszczyste plaże blisko hotelu Ionian sea & aquapark. Krótko mówiąc najlepsze bióro w Polsce to Grecos.

Kryterium naszego wyjazdu był hotel przy plaży piaszczystej i właśnie na taki zdecydowaliśmy się u Grecosa. Niestety plaża jest piaszczysta tylko z opisu. Reklamowaliśmy wyjazd, niestety Grecos reklamacji nie uwzględnił, tłumacząc się, że nie jest odpowiedzialny za zmiany środowiska- zgadzam się, natomiast jest odpowiedzialny za aktualizowanie opisu hotelu. Nie polecam. Po wymianie wiadomości wrzesień 2016-marzec 2017, wszystko co proponują to zniżkę 200 zł na kolejne wakacje. Niestety, z nimi już nigdzie się nie wybieram.

Wystawiają w ofercie pokoje których w hotelu fizycznie nie ma (pokój jednoosobowy z widokiem na morze w Tsami Zante spa -Zakyntos) .Porażka NIE POLECAM !!!!

NIE POLECAM! Po przylocie na miejsce okazalo sie ze zmienili nam hotel! Ze spokojnego malego hoteliku na polnocy gdzie mielismy juz zaplanowany wolny czas w okoliczy przeniesli nas do kilkuset pokojowego kompleksu hotelowego na polnocy, w ktorym o spokoju mozna bylo tylko marzyc! Syf, smrod i niedobre jedzenie.. tyle pamietam z moich wakacji + lzy i bol glowy. Uwazajcie na to biuro podrozy! Nie ryzykujcie swoich wakacji!

Wyjazd z tym biurem to totalna porażka. Sprzedają wycieczki fakultatywne a autokar nie dojeżdża, bo ponoć rezydent zapomniał dopisać nas do składu. Plaża hotelowa nie do użytku cała w gnijących wodorostach. do morza nie da się wejść, a interwencje w biurze grecos jeszcze w trakcie pobytu nic nie dają. Sugestie o wyczyszczenie plaży lub zorganizowanie wyjazdu na inną plażę są zbywane i lekceważone. Za cały nieudany wyjazd spowodowany brakiem dostępu do normalnej plaży i czystego morza proponują rekompensatę w wysokości aż 20 euro, a sam kontakt z tym biurem jest dla normalnego człowieka uwłaczający i poniżający.

Zdecydowanie odradzam Biuro nie wywiązało się z zawartej umowy wyjazdu na wakacje tłumacząc się że sprzedało się im zbyt dużo miejsc. Przedstawione alternatywne Hotele okazały się propozycjami które im sie nie sprzedały z powodu bardzo niskich standardów obiektów.

Witam wszystkich podróżujących do Grecji. Z informacji opinii i komentarzy zamieszczonych w intrenecie jakie czytałem widzę że nie jesteśmy jedynymi nie zadowolonymi turystami na świadczenie usług Grecos HOLIDAY Sp. Z o. o. ul. Grunwaldzka 76A, 60-311 Poznań. Chciałbym opisać to co tam zastaliśmy jak w rzeczywistości wygląda nocleg ku przestrodze innych korzystających z usług wymienianego biura podróży , przed zakupem imprezy turystycznej świadczonej przez Grecos HOLIDAY Sp. Z o. o. ul. Grunwaldzka 76A, 60-311 Poznań, jakie sprzedają biura podróży. Byłem tam z żona w ubiegłym roku 2016. Wycieczka nie była warta kwoty jaka zapłaciliśmy. O tym świadczy informacja jaka zamieściłem niżej : Byłem z żoną od 26 sierpnia do 2 września 2016r. Pokój jaki został na przydzielony w Aparthotel Vegellis w Nidri na wyspie Lefkada. Pokój wzbudził nasze niezadowolenie, zwróciliśmy uwagę na stan pokoju który miał dużo do życzenia, brud w pomieszczeniu. Studio składało sie z pokoju do którego wchodziło się bezpośrednio z zewnątrz, a pokój był na parterze budynku, oraz łazienki i aneksu kuchennego. Podłogi były nieumyte i zakurzone, a świadczyły o tym tzw. "koty" czyli kłębki kurzu i odciski stóp. W łazience, sedes był obsikany i leżały na nim włosy łonowe, śmierdziało moczem i od dawna nie mytą toaletą, odpływ prysznica był zatkany. Ściany brudne jak i połka pod lustrem i samo lustro. W aneksie kuchennym lodówka zepsuta, brak drzwiczek do zamrażalnika i w związku z tym lodówka zamrażała wszytko co się w niej znalazło, drzwiczki zewnętrzne do lodówki były zardzewiałe, całość znowu brudna. Kuchenka, oblepiona tłuszczem, na łączeniach kuchni ze ścianą nalot grzybu. Złe wyposażenie studio, a to co było , było po prostu brudne, oblepione resztkami jedzenia. W szafie czuć było stęchliznę. Koce w szafie również były brudne i wydzielały nieprzyjemny zapach. Ściany także były brudne pomazane. Po przekroczeniu drzwi znajdowała się zasłonka z wielka dziurą zszyta na okrętkę i oczywiście b