Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne

Spotkamy sie w sadzie oszuści zamiana po przybyciu na inny gorszy hotel zwrot 20 euro śmieszni jesteście oszuści śmiejecie się ludzia w twasz ze tyle ludzi wyhujaliscie

Nie wiem co za ludzie piszą te złe opinie na temat tego biura. Dzisiaj wróciłam z Krety i jestem super zadowolona. Po raz pierwszy kupiłam wczasy z tego biura i byłam pełna obaw czytając te opinie. Kiedy 3 dni przed wylotem dostałąm informację o zmianie hotelu już byłąm pewna, że zrezygnuję z tego wyjazdu. Jechaliśmy w 6 osób. Zmienili nam hotel na wyższy standard z 4 na 5 gwiazdek i jeszcze mają zwrócić około 100 zł od osoby tzw. rekompensaty. Pojechaliśmy i .... na pewno pojedziemy z tym biurem jeszcze nie raz. Rezydenci super, obsługa, hotel, jedzenie, baseny = rewelacja. Jestem mega zadowolona.

Jestem drugi raz z biurem podróży Grecos,i jestem bardzo zadowolony z organizacji tego biura.Podoba mi się to,że zawsze można liczyć na rezydentów i dobrą jakość organizacyjną......................

Bardzo nie polecam tego biura podróży !!!!!! NAJGORSZE!!! kupiliśmy wakacje w bardzo fajnym, świeżo odnowionym hotelu, zdala od ludzi i hałasu.Zaniepokojeni opiniami na temat Grecos'a - że zmieniają ludziom hotele po fakcie, napisaliśmy e-mail w którym uzyskaliśmy odpowiedź, że na pewno nie dowiemy się o tym po fakcie, w razie over-bookingu dostaniemy wiadomość wcześniej z możliwością wyboru hotelu lub 100% zwrotu pieniędzy, zadzwoniliśmy również z tym samym pytaniem, uzyskaliśmy tą samą odpowiedź.Niestety po przylocie okazało się,że nastąpił over-booking i jedziemy do dużżżżżżo słabszego hotelu :))))) Winda w hotelu nie działa do drugiego piętra, a do trzeciego, na którym jesteśmy umieszczeni w ogóle nie ma :) Mamy 4 walizki ważące 20 kg + 3 małe ważące 5 kg,a na dodatek mój tata miał niedawno poważną operacje i nie może chodzić po schodach...W pokojach jest stara wykładzina, nie działający telewizor, smród i jeszcze większy smród z łazienki, jedzenie fatalne, czekały na nas resztki zrzucone na 4 talerze + stare płatki, których nie dało się jeść.Ponad to hotel w którym zostaliśmy ulokowani jest o wiele tańszy w ofercie Grecosa niż ten który zakupiliśmy.Chcąc uzyskać pomoc zadzwoniłam do rezydentki Martyny powiedziała, że nic z tym nie zrobi, bo o tej porze ludzie śpią(a my nie mamy gdzie spać) i dała mi do zrozumienia, że się nami nie interesuje, dodała także, że ona pod tym e-mailem się nie podpisywała. Dzięki temu dwa dni jesteśmy w plecy,bo wciąż liczę, że GRECOS nie okaże się tak fatalnym biurem podróży i zaoferuje nam lepszy hotel, co Grecos na to? GORĄCO NIE POLECAM, NAJGORSZE BIURO PODRÓŻY, JEŚLI NIE CHCECIE SIĘ ROZCZAROWAĆ TO NIE JEDŹCIE Z GRECOSEM!

Bardzo nie polecam tego biura podróży !!!!!! NAJGORSZE!!! kupiliśmy wakacje w bardzo fajnym, świeżo odnowionym hotelu, zdala od ludzi i hałasu.Zaniepokojeni opiniami na temat Grecos'a - że zmieniają ludziom hotele po fakcie, napisaliśmy e-mail w którym uzyskaliśmy odpowiedź, że na pewno nie dowiemy się o tym po fakcie, w razie over-bookingu dostaniemy wiadomość wcześniej z możliwością wyboru hotelu lub 100% zwrotu pieniędzy, zadzwoniliśmy również z tym samym pytaniem, uzyskaliśmy tą samą odpowiedź.Niestety po przylocie okazało się,że nastąpił over-booking i jedziemy do dużżżżżżo słabszego hotelu :))))) Winda w hotelu nie działa do drugiego piętra, a do trzeciego, na którym jesteśmy umieszczeni w ogóle nie ma :) Mamy 4 walizki ważące 20 kg + 3 małe ważące 5 kg,a na dodatek mój tata miał niedawno poważną operacje i nie może chodzić po schodach...W pokojach jest stara wykładzina, nie działający telewizor, smród i jeszcze większy smród z łazienki, jedzenie fatalne, czekały na nas resztki zrzucone na 4 talerze + stare płatki, których nie dało się jeść.Ponad to hotel w którym zostaliśmy ulokowani jest o wiele tańszy w ofercie Grecosa niż ten który zakupiliśmy.Chcąc uzyskać pomoc zadzwoniłam do rezydentki Martyny Gizińskiej, powiedziała, że nic z tym nie zrobi, bo o tej porze ludzie śpią(a my nie mamy gdzie spać) i dała mi do zrozumienia, że ma nas totalnie w dupie, dodała także, że ona pod tym e-mailem się nie podpisywała. Dzięki temu dwa dni jesteśmy w plecy,bo wciąż liczę, że GRECOS nie okaże się tak fatalnym biurem podróży i zaoferuje nam lepszy hotel, co Grecos na to? GORĄCO NIE POLECAM, NAJGORSZE BIURO PODRÓŻY, JEŚLI NIE CHCECIE SIĘ ROZCZAROWAĆ TO NIE JEDŹCIE Z GRECOSEM!

Porządne biuro ,konkretne,konkretni rezydenci najwspanialszy gościu na lotnisku w Heraklionie zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie.

Po prostu porażka. Wykupiliśmy wycieczkę z dużym wyprzedzeniem na bogato, all inclusive, wysoki standard hotelu, dopłata za widok na morze, bliskość do morza etc. Na tydzień przed urlopem zaczęło się zmieniać, najpierw że zmieniają miejsce przylotu zamiast do Krakowa to do Poznania (ciężko o gorsze miejsce) i proponują 150 zł zwrotu za niewygodę. Następnie okazało się że wylot z Krakowa będzie ale zamiast do południa to po nocy czyli jeden dzień z urlopu już mniej. Na dwa dni przed wyjazdem okazało się, zmieniają nam hotel od połowy pobytu podając za powód że hotel zostaje zamknięty (co oczywiście okazało się bzdurą). Dostaliśmy hotel o dużo niższym standardzie bez klimatyzacji, ponad kilometr do morza, mały pokój z widokiem na kolejne obskurne hotele. Hotel znajdował się ponad 60 km od pierwszego i transfer oczywiście w środku dnia wiec stracony kolejny dzień urlopu na przenosiny. Jeszcze informacja że jak się coś nie podoba to można zrezygnować, tylko była już sobota a w niedziele wylot. Zdecydowaliśmy się na wylot co było ogromnym błędem bo dolecieliśmy na miejsce po północy, a transfer z lotniska do hotelu był zorganizowany tak fatalnie że szybciej i mniej męcząco było by na piechotę. W hotelu okazało się że pokoje o wyższym standardzie za który dopłacaliśmy są zajęte wiec dostaliśmy mały pokój bez wykupionego widoku na morze w zapomnianym skrzydle hotelu. Po ciężkich bojach choć nie chętnie po dwóch dniach otrzymaliśmy obiecany pokój, ale znów strata czasu na przenosiny bo oczywiście było trzeba to zrobić w określonym czasie po środku wszystkiego i znów zorganizowane było to tak że przenosiny w obrębie hotelu trwały pół dnia (znów strata czasu który można było spędzić na plaży lub gdziekolwiek indziej tylko nie na walizkach w hotelowym holu. Nie ma z kim rozmawiać nikt nie chce pomóc, wszyscy mają klienta w głębokim poważaniu zarówno na miejscu jak i w biurze czy operatora.Trzymać się z daleko jak tylko pojawią się problemy to nikt się nie poczuje, nie pomoże!

Grecos to oszusci zapłaciłam za hotel 5* z widokiem na morze do morza 200m z basenem animacje dla dzieci zjezdzalnie po brzybuciu brak pokoju zamiana na inny hotel hotel 3* do morza 900m brak pasenu brak animacji widok na smietniki jak tak można

Przyjechaliśmy do "pięciogwiazdkowego" hotelu 7 września. I szczęście, że nasze greckie wakacje trwały tylko, lub aż 10 dni. Hotel absolutnie nie spełnia standardów swoich gwiazdek. Przez trzy dni padał deszcz i w pokoju lała się woda przez ścianę. Zbieraliśmy wodę ręcznikami z łazienki. To hotel Kalipso. Recepcjonistka z uwagą wysłuchała uwag i na tym skończyła się jej działalność Mówię biegle po ang., stąd jakieś nieporozumienie językowe nie wchodziło w rachubę . Po godzinie zrobiła wielkie oczy i poinformowała nas, że sprawą zajmą się służby. Nie zajęły się! Inna recepcjonistka, mówiąca po polsku pomogła nam przenieść się do pokoju na parter. Tu przynajmniej nie lała się woda z podłogi. Ale były za to mrówki wszędobylskie, pełno ich w łazience. Podziałało na nie spryskanie ich ścieżek męskimi perfumami "Homme de caffe". Mrówki padły i już po ścianie nie łaziły ich całe roje, ale biedaczki leżały na obrzeżach wanny martwe i nikt tego nie usunął do końca pobytu. Pokoje ciemnawe, prześwit między drzwiami a gruntem powodował,że mieliśmy nowych lokatorów jaszczurki zwinki. Jest ich tu też dużo. Na ścianie dobrze rozwinięty grzyb. Pani sprzątaczka przemiła osoba, zmieniała nam ręczniki prawie codziennie i co drugi dzień słała łóżko. A o sprzątaniu nie było mowy. Stołówka przeżywała nalot turystów z turnusu sierpniowego. Tłumy, kelnerzy kierowali kolejką, wpuszczali po kilkanaście osób, w zależności ile stolików się zwolni. We wrześniu nastąpiła ewidentna poprawa, odjechało sporo turystów i w stołówce było przestronniej. Jadaliśmy z czasem bliżej plaży, tam było zdecydowanie mniej ludzi, ale i mały wybór. Jedzenie generalnie dobre. I tylko to jest plusem tych gwiazdek. Wycieczki u polskiego rezydenta od 35-48 euro. Jeździliśmy sami autobusami, za 4 euro. Albo kupowaliśmy wycieczki w greckim biurze, umiejscowionym na głównej ulicy. Taka sama wycieczka w biurze kosztowała 12 euro, a nie 45! Byłyto najgorsze greckie wakacje, za wysoką cenę...

Na lotnisku w Grecji brak rezydentki, siadamy do autobusu i dowiadujemy się że w zamawianym hotelu nie ma dla nas miejsca, kierowca autobusu dokonującego transferu przekazał telefon i pani z grecosa poinformowała że kierowca zawiezie nas do innego hotelu. PORAŻKA !!!!! po 5 dniach pobytu kolejna informacja, że musimy opuścić hotel i przeprowadzić się do innego położonego 100 km dalej, nie ma wyjścia jedziemy, dzień stracony. Na miejscu okazuje się że zamiast zamawianych i opłaconych 5 gwiazdek mamy pozostałe 3 dni wakacji spędzić na kampingu !!! SYF, BRZYDKO, MEBLE Z LAT 70 !!!! Rezydenta rozkłada ręce, telefony do biura w Polsce nic nie dają, opertorzy Grecosa przepraszają przekazując informację żeby składać reklamację. 7 tyś wyrzucone w błoto, najgorsze wakacje w życiu !!!! NIE POLECAM GRECOSA, SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE !!!!!