Grecos

• Hiszpania śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Grecos

grazka szczecin

Pobyt: Sierpień 2014

Witam,byliśmy na wakacjach w sierpniu w Grecji 7+7 z objazdem,super,profesjonalnie. Mega profesjonalna pilotka objazdu p.Ilona,miła,opiekuńcza,bardzo pomocna w kazdej sytuacji i dla każdego,ogromna wiedza merytoryczna odwiedzanych przez nas miejsc. polecam

Opinia dodana: 01 września 2014

Tomek

Pobyt: Sierpień 2014

Byliśmy z Grecosem w hotelu Mitsis Ramira Beach na wyspie Kos.Nie mam zastrzeżeń do biura ani do hotelu.Polecam

Opinia dodana: 31 sierpnia 2014

Bartłomiej/ Gdynia

Pobyt: Sierpień 2014

Odnoszę wrażenie,że tak entuzjastyczne opinie na temat tego biura są tutaj po prostu moderowane przez sam Grecos. Grecos - moje wielkie greckie rozczarowanie od startu aż po lądowanie. PS Zapłaciłem za hotel **** wylądowałem w motelu przy drodze( Caretta Star - dawniej Utopia). Rezydentka=porażka! Hotel = porażka! BArtek Gdynia

Opinia dodana: 30 sierpnia 2014

Bartek z Gdyni z rodziną

Pobyt: Sierpień 2014

Mamy na umowie wykupiony standard 4 gwiazdek. Hotel Caretta Star - Kalamaki/ Zakynthos. Nigdzie po przyjeździe na miejsce nie było takiej standaryzacj! Nie spodziewałem się, że jadąc do hotelu 4 gwiazdkowego muszę zabrać ze sobą np ręcznik kąpielowy na plażę!, wybór jedzenia skromny jak w hoteliku rodzinnym, tragiczna lokalizacja!!!! Hotel położony jest praktycznie na przedłużeniu pasa startowego !!! Podczas częstych startów ( przeważnie od 4:45 rano co 15 minut) drżą szyby w oknach, drzwi stukają, nieprawdopodobny hałas nie da się spać!!!! Nie mam pretensji do hotelu tylko do obsługi Grecos, że nie informuje o tym, iż w tej cenie dostaliśmy podrzędny MOTEL na skrzyżowaniu drogi lokalnej z pasem startowym !!!! Sama obsługa hotelu bardzo miła i starali się, ale proszę wskazać na jakiej podstawie podajecie państwo, że hotel ma 4 gwiazdki? Na uwagi zgłaszane rezydentce p. Katarzynie Mazurkiewicz - ta nie reagowała, a każdą rozmowę próbowała sprowadzić do prywatnej pogawędki na uboczu -jedyne co ją interesowało to sprzedaż wycieczek fakultatywnych- wielki negatyw za obsługę rezydenta Negatywna opinia ( NIE O HOTELU !!!) przede wszystkim o celowej dezinformacji o standardzie hotelu była wyrażana przez większość uczestników tego turnusu. Czujemy się oszukani na zaniżeniu standardu oferowanego przez Grecos względem zastanego! Rezydentka nie była w stanie nawet załatwić wynajmu samochodów ani zareagować na nasze prośby o wymianę ręczników, załatwienie butelki wody do picia w pokojach czy wreszcie o zmianę hotelu ! Ostatniego dnia autokar -transfer na lotniskio opóźniony był o 35 minut - ledwo zdążyliśmy, bo na security było pełno ludzi. NIE POLECAM GRECOS-a

Opinia dodana: 30 sierpnia 2014

beata

Pobyt: Sierpień 2014

wszysko oki rezydentka profesjonalna nic do dodania. Dziękujemy!

Opinia dodana: 29 sierpnia 2014

Sabina

Pobyt: Sierpień 2014

nie było żadnych problemów, hotel godny polecenia, położony w ładnym ogrodzie, cisza, spokój. Do miasta - jedynego na wyspie dobry dojazd autobusami kursującymi co ok. 15 min. W okolicy 7 plaż do których można dostać się pieszo- spacer zajmuje max. 40 min do najdalszej.

Opinia dodana: 27 sierpnia 2014

Dariusz

Pobyt: Sierpień 2014

Biuro jak biuro, ale rezydentka, a właściwie dwie, bo druga to szefowa na region - beznadziejne. Nic nie umiały skutecznie załatwić. Kuriozum było to, że odradzała niektóre wycieczki ze swojego biura podróży.

Opinia dodana: 26 sierpnia 2014

Grzegorz

Pobyt: Sierpień 2014

Po przylocie rezydentka czekała przy wyjściu z hali przylotów ,nie tam gdzie stali wewnątrz przedstawiciele z innych biur.Nie ukrywam że ja i kilka innych osób zdążyliśmy już się zdenerwować że brakuje nam przedstawiciela biura.Następnie ograniczyła się do pokazania gdzie stoi autokar który nas rozwiezie po wszystkich hotelach(oczywiście Pani rezydent z nami już nie jechała). Ponieważ nasz był na końcu odległość 70 km od lotniska pokonywaliśmy ponad 3 godziny,powrót był podobny. Wizyta w hotelu ograniczyła się do przedstawienia oferty na wycieczki fakultatywne i zebrania pieniążków. Nie wspomnę już o fakcie karygodnym gdzie z 7 obiecanych dni przebywaliśmy 6(przyjazd w niedzielę o 21 i odjazd w niedzielę o 5,40.Makabra,jeszcze się zastanawiam nad reklamacją.Animacje ograniczały się do totalnego minimum,trochę porażka jak na takie biuro.Sam pobyt i hotel rewelacja.

Opinia dodana: 25 sierpnia 2014

markiz

Pobyt: Sierpień 2014

Organizacja wypoczynku bez zarzutu. Opieka rezydentów na bardzo dobrym poziomie. Profesjonalnie, a przy tym bardzo serdecznie i bezpośrednio. Warunki zgodne z opisem.

Opinia dodana: 25 sierpnia 2014

Aga

Pobyt: Sierpień 2014

Wszystko dobrze zorganizowane. Bardzo miła rezydentka.

Opinia dodana: 24 sierpnia 2014