Grecos

• Albania śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Grecos

danuta

Pobyt: Czerwiec 2015

jeszcze nie wyjechałam a już czuje się oszukana ,wycieczke wykupywałam w styczniu miała być 7 dniowa a teraz wyjezdzam 9 czerwca z gdanska i mam wycieczke praktycznie 5 dniowa

Opinia dodana: 24 maja 2015

Marek

Pobyt: Maj 2015

Wszystko od momentu wylotu z Warszawy na Korfu do powrotu na Okęcie zorganizowane bardzo dobrze, punktualnie. Nie było jednej rzeczy do której można by się przyczepić.

Opinia dodana: 22 maja 2015

anna b

Pobyt: Maj 2015

Byłem z biurem Grecos, kompletna katastrofa, od przelotu przez hotel, rezydenta

Opinia dodana: 20 maja 2015

Grzegorz

Pobyt: Maj 2015

Na wycieczce objazdowej Grecja Klasycznie żle zorganizowano czas,więcej czasu spędza się w autobusie i na czas wolny niż na zwiedzanie. Dwie wycieczki fakultatywne do Navplio i Aten nocą to wyciąganie pieniędzy ponieważ odbywa się to kosztem czasu już zapłaconego a jakość tych wycieczek jest bardzo niska.

Opinia dodana: 19 maja 2015

Aga

Pobyt: Maj 2015

Bardzo słaba opieka rezydentów. Córka podczas wczasów trafiła do szpitala, rezydentka ani razu się z nami nie skontaktowała, nie pomogła w rozmowach z lekarzami (wbrew temu co mówiła), nie odbierała telefonów...i najważniejsze powiedziała,że woda z kranu jest pitna...przez co prawdopodobnie córka się zatruła. Ubezpieczenie z firmy EUROPA, które proponuje GRECOS nie umiało się dogadać z szpitalem i gdyby nasz upór pewnie z własnej kieszeni musielibyśmy zapłacić ponad 500 euro.

Opinia dodana: 18 maja 2015

eon

Pobyt: Maj 2015

opieka rezydenta i przedstawicieli biura na lotnisku, w hotelu "niezauważalna" cześć informacji błędnych

Opinia dodana: 18 maja 2015

Edyta.

Pobyt: Maj 2015

Zdecydowanie nie polecam wakacji z Grecos! Hotel inny niż,w katalogu...Hotel poprosu był koszmarny! Ciężki kontakt z rezydentkami,jak j z firma po powrocie z nie udanych wakacji:(

Opinia dodana: 17 maja 2015

AsiaRok

Pobyt: Maj 2015

Polecamy wakacje z Grekosem... Nasza opinia jest taka że warto wybrać się na wakacje z tego biura. Z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni.

Opinia dodana: 14 maja 2015

Aneta

Pobyt: Maj 2015

Loty do Grecji nie w sezonie to porażka ... bo lata się przez Poznań (wylot z Katowic niby)

Opinia dodana: 12 maja 2015

Sławomir

Pobyt: Maj 2015

Odradzam wyjazd z GRECOS! Lot z międzylądowaniem na Kos to porażka firmy i dla jej klientów.... lepiej już lecieć na wyspy kanaryjskie jak ma się lecieć z Katowic 5 godzin przez ... Poznań. Oczywiście Grecos jest z Poznania i lecieliśmy po 20 wczasowiczów z Katowic do Poznania! Szok a na pokładzie mnóstwo rodzin z dziećmi. To samo powrót ... zazwyczaj biura robią to sprawiedliwie ... ale nie Grecos - najpierw wszyscy do Poznania a potem dalej. Zero logiki w działaniach Grecosa - i dlatego NIE POLECAM.

Opinia dodana: 12 maja 2015