Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Hiszpania All Inclusive
  • Cypr All Inclusive

Witam wszystkich podróżujących do Grecji. Z informacji opinii i komentarzy zamieszczonych w intrenecie jakie czytałem widzę że nie jesteśmy jedynymi nie zadowolonymi turystami na świadczenie usług Grecos HOLIDAY Sp. Z o. o. ul. Grunwaldzka 76A, 60-311 Poznań. Chciałbym opisać to co tam zastaliśmy jak w rzeczywistości wygląda nocleg ku przestrodze innych korzystających z usług wymienianego biura podróży , przed zakupem imprezy turystycznej świadczonej przez Grecos HOLIDAY Sp. Z o. o. ul. Grunwaldzka 76A, 60-311 Poznań, jakie sprzedają biura podróży. Byłem tam z żona w ubiegłym roku 2016. Wycieczka nie była warta kwoty jaka zapłaciliśmy. O tym świadczy informacja jaka zamieściłem niżej : Byłem z żoną od 26 sierpnia do 2 września 2016r. Pokój jaki został na przydzielony w Aparthotel Vegellis w Nidri na wyspie Lefkada. Pokój wzbudził nasze niezadowolenie, zwróciliśmy uwagę na stan pokoju który miał dużo do życzenia, brud w pomieszczeniu. Studio składało sie z pokoju do którego wchodziło się bezpośrednio z zewnątrz, a pokój był na parterze budynku, oraz łazienki i aneksu kuchennego. Podłogi były nieumyte i zakurzone, a świadczyły o tym tzw. "koty" czyli kłębki kurzu i odciski stóp. W łazience, sedes był obsikany i leżały na nim włosy łonowe, śmierdziało moczem i od dawna nie mytą toaletą, odpływ prysznica był zatkany. Ściany brudne jak i połka pod lustrem i samo lustro. W aneksie kuchennym lodówka zepsuta, brak drzwiczek do zamrażalnika i w związku z tym lodówka zamrażała wszytko co się w niej znalazło, drzwiczki zewnętrzne do lodówki były zardzewiałe, całość znowu brudna. Kuchenka, oblepiona tłuszczem, na łączeniach kuchni ze ścianą nalot grzybu. Złe wyposażenie studio, a to co było , było po prostu brudne, oblepione resztkami jedzenia. W szafie czuć było stęchliznę. Koce w szafie również były brudne i wydzielały nieprzyjemny zapach. Ściany także były brudne pomazane. Po przekroczeniu drzwi znajdowała się zasłonka z wielka dziurą zszyta na okrętkę i oczywiście b

Byłem z żoną na wakacjach w Grecji na Krecie w Hotelu Elpida. Wszystko w jak najlepszym porządku, obsługa Grecosa poczynając od rezerwacji, po przylot na wyspę, rezydenta czy animatorów w hotelu - REWELACJA! Wszystko na wysokim poziomie, profesjonalnie w 100%. Hotelik 3-gwiazdkowy, ale bardzo dobry standard, czysto (sprzątane codziennie), dobre jedzenie i przepiękne widoki. POLECAM!

Wszystko byloby na najwyzszym poziomie ,gdyby nie fakt skrocenia nam wspanialego urlopu do 10 dni ,kiedy zarezerwowane i oplacone mielismy 14 dni. Prosze na przyszlosc dokladnie sprawdzac ,rezerwacje klientow ,ktorzy za posrednictwem Wakacje Pl . wykupuja wczasy. Grecos ,co zaznaczam umozliwilo dalszy pobyt ,ale w innym oddalonym o 100 km hotelu ,mnie udalo sie otrzymac dobra lokalizacje ,natomiast moji przyjaciele otrzymali w tym samym hotelu bardzo zla lokalizacje . Caly pobyt w koncowce okazal sie ogromnym dla nas stresem ,niestety ! Pozdrawiam i licze ,ze w tym roku nie zastana nas zadne niemile niespodzianki.

Złodzieje złodzieje zapłaciłam za hotel 5* od lotniska 20km do morza 100m pokój na parterze ze względu na niepełnosprawne dziecko na miejscu brak pokoju zamiana od lotniska 80km do morza 900m pokój na 2 piętrze brak windy ciężko bylo z chorym dzieckiem chodzic 900m jechac autobusem 80km w chodzic na 2 pietro

Nie polecam zamiana na gorszy hotel 25 rodzin miało to samo grecos sprzedaje hotele na miejscu brak wolnych pokoi zamiana na gorszy

Sierpień 2016: Na 24h przed planowanym wylotem otrzymuję informację, że BRAKŁO miejsc w hotelu w którym zakupiłam wycieczkę - w zamian, zaproponowano Mi GORSZY hotel położony 60 km dalej lub możliwość odstąpienia od wakacji. NIE POLECAM planowania wakacji z Biurem Grecos Holiday.

Zdecydowanie nie polecam Grecosa!!! A wręcz odradzam! Wyjeżdżam na wczasy 2 razy w roku a po raz pierwszy spotkałam się z takim potraktowaniem klienta zarówno przez rezydentów na Zakynthos (hotel Gloria Maris) jak i obsługę biura:( Z 7-dniowego pobytu 3 ostatnie dni to koszmar...Na złożoną po powrocie do kraju reklamację dostałam odpowiedź częsciową - resztę zapewne "niechcący" sobie Grecos pominął - a przede wszystkim odpowiedź biura podróży była po terminie, co w świetle obowiązujących przepisów skutkuje uznaniem w całości reklamacji klienta, a do tej pory jakoś Grecos nie raczył mi ani odpowiedzieć, mimo iż ponownie napisałam pismo i zostalo przez nich odebrane (mam potwierdzenie), ani tym bardziej nie zwrócił pieniędzy. Szkoda słów, zdrowia, nerwów i pieniędzy! Zapewne spotkamy się w sądzie...

Biuro podróży które lekceważy swoich klientów. Kiedy złożyłam odwołanie od pobytu, w ogóle nie ustosunkowano się do moich zastrzeżeń, ani nie poinformowano gdzie mam dochodzić swoich praw. Napisałam pismo do Pana Prezesa również bez odzewu, tak więc nie dziwię się że rezydent na miejscu nie miał dla mnie czasu.Uwaga Grecos ma problem z matematyką, w umowie miałam apartament o powierzchni około 30 m2 a otrzymalam pokój o poierzchni około 18m2. Zdaniem biura jest to ok. Nigdy już nie pojadę z tym biurem na żadne wakacje, dlatego że lekceważy i nie szanuje klientów a nie jechałam w żadnej promocji bez zniżek, gdyż urlop planowalam w styczniu a pobyt miał miejsce we wrześniu 2016roku na Zakyntos.

Nie mam pojęcia dlaczego opinie turystów o tym biurze są takie złe?? My cztery lata z rzędu wybieraliśmy Grecos właśnie dlatego, że nie mieliśmy ŻADNYCH problemów z tym biurem! Żadnych! Ani z rezerwacją, ani z rezydentami, ani z hotelem. Byliśmy z Grecos dwa razy na Rodos, raz na Kos i w 2016 na Krecie. Wybieramy hotele pięciogwiazdkowe, i za każdym razem wracaliśmy z dwutygodniowego pobytu super zadowoleni i super wypoczęci. Zawsze staramy się wybrać hotel z dużej sieci Mitsis. Ja stanowczo mogę powiedzieć, że POLECAM Grecos :-)!