Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Cypr śniadania i obiadokolacje
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje

Wszystko ok bez żadnych problemów wręcz z bardzo dużym zaskoczeniem na plus, począwszy od tego że na lotnisku w Atenach było 5 rezydentów i prowadzili wszystkich jak po sznurku a skończywszy na hotelu.

Załatwianie wszystkich formalności odbyło się bez problemów, wszystko bez wychodzenia z domu. Biuro zainteresowane klientem, odbyły się dwie rozmowy telefoniczne (ze strony biura Grecos) sprawdzające stopień naszego zadowolenia, śledzące tok załatwiania sprawy rezerwacji. Na miejscu , podczas pobytu spotkanie z rezydentem, który udzielił wyczerpujących informacji. Transfer bez problemów, szybko, sprawnie.

Byliśmy w lipcu 2017 na Rodos, wszystko ok, wylot i powrót zgodnie z rozkładem lotów, rezydenci czekali na lotnisku i kierowali do odpowiednich autokarów, przy powrocie również obecny był rezydent. Rezydentka Pani Magdalena Z. na spotkaniu przepięknie opowiadała o wyspie, o miejscach które można zwiedzić, była bardzo pomocna . Również wycieczki fakultatywne bardzo dobrze zorganizowane- klimatyzowane autokary, bardzo kompetentni przewodnicy,bardzo podobała nam się wycieczka Perły Rodyjskie z Panią Elżbietą, przesymaptyczną osobą -interesująco i z wielką pasją opowiadała o historii zwiedzanych miejsc jak i o życiu teraźniejszych Greków.To nasze trzecie wakacje z Grecosem , z pozostałych dwóch też byliśmy bardzo zadowoleni.

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki z tym biurem podróży. Wszystko począwszy od przelotu, poprzez pobyt i powrót odbyło się bez komplikacji. Polecam wszystkim !

Bylismy w lipcu na Kos, pierwszy raz z Grecos. Wszystko OK, loty zgodne z rozkładem ( mimo trzęsienia ziemi ????), animacje i animatorzy super (Delfinki) - dzieciaki zachwycone a co za tym idzie i my ???? Spotkanie z rezydentka OK - opowiedziała o wyspie i miejscach które warto zwiedzić , przedstawiła ofertę wycieczek ale bez natarczywej reklamy. Podpowiedziała ze wyspę można zwiedzić skuterem, samochodem czy rowerem. Generalnie jesteśmy z Grecosa bardzo zadowoleni ????

Bylem na wakacjach z Grwcos i wiencej nie pojade. Opuznienie 28 godzin, powrót przyspieszony o 6 godzin. Rezydeci bez wiedzy podstawowej o Grecji.

Wszystko bez jakichkolwiek problemów, po wylądowaniu natychmiastowa opieka rezydenta, dnia następnego spotkanie ponowne z nim w celu przybliżenia historii i atrakcji jakie możemy spotkać na Rodos , Pani rezydent przedstawiła również program wycieczek ale była to luźna propozycja a nie nachalne mówienie że u nas jest najtaniej. Podczas pobytu kontakt z rezydentem niemalże 24/h , przy powrocie również bez żadnych problemów nie licząc spóźnienia autobusu i samolotu ponieważ nie jest to wina biura a temperamentu Greków którym nigdy się nie spieszy :)

Witam urlop z rodzinką spędziłam końcem maja na Kefalonii hotel Utopia Resort & Spa bardzo pozytywne wspomnienia. Hotel czysty bardzo miła obsługa bez problemowo. Jedzenie bardzo dobre. Animatorki stawały na głowach aby zabawiać gości Ola i Zosia fantastyczne dziewczyny. Szczerze polecam .

Z biurem Grecos podrózowaliśmy pierwszy raz,ale wszystko było dopięte na ostatni guzik,od samego przylotu do wylotu z Grecji,bardzo pomocni rezydenci i animatorzy,w ubiegłym roku nie mieliśmy tyle szczęścia.polecam wakacje z Grecosem

Witam Wraz z mężem byliśmy na Rodos w czerwcu.Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproponowanego nam hotelu Mitsis Faliraki Beatch. Czysto,miło,super atrakcje,miła i pzryjazna obsługa.Do tego piękna,piaszczysta plaża. Poza tym super pomysł z możliwością treningów z trenerką Ewy Chodakowskiej.Miałam dużą przyjemność ćwiczyć z p.Niną. Gorąco polecam biuro i hotel.Małgorzata L.