Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja śniadania i obiadokolacje
  • Hiszpania All Inclusive
  • Albania śniadania i obiadokolacje

Bylismy z Grecosem na Krecie (Agia Marina) na poczatku czerwca. przed wyjazdem naczytalam sie roznych opinii na temat tego organizatora, jednak po powrocie przyznam szczerze ze niczego nie moge Grecosowi zarzucic! organizacja super, przeloty + transfer hotel-lotnisko punktualnie i sprawnie, hotel zgodny z opisem i zdjeciami. z rezydentem nie mielismy duzo do czynienia, nie byl nam potrzebny. przezylismy naprawde bajeczny tydzien!

Wszystko super!! dobra organizacja wyjazdu, od pojawienia się na lotnisku, po transfer z lotniska do i z hotelu, fajne koperty informacyjne przekazywane bezpośrednio po przylocie do miejsca przeznaczenia. Przemiły rezydent Jakub Nowak jest idealnym przedstawicielem Grecosa, polecamy serdecznie :)

Hotel ogólnie ok,ale lot do i z powrotem,makabra,W Poznaniu tuz po odprawie powiedziano nam że lot będzie opóźniony o godznie,potem się zrobiły dwie,trzy godziny,po sześciu godzin koszmaru z małym 10-miesięcznym dzieckiem odlecieliśmy.W dzień powrotu,wyjazd z hotelu miał być 3,20 rano,o godzinie 2 w nocy !!!!! gdzie każdy normalny człowiek śpi sms z biura Grecos że jednak wyjazd z hotelu jest o godz 10,12 a samolot odleci o 13,20,no oczywiście samolot o oznaczonej godzinie nie odleciał,na odlot czekaliśmy na lotnisku 5 godzin,oczywiście z biura Grecosa nikt nie odbierał od nas telefonu,aby nam cokolwiek powiedzieć o terminie wylotu,były to nasz pierwsze i ostatnie wakacje z Biurem Grecos,absolutnie nie polecamy !!

brak zastrzeżeń, naprawdę bardzo fajny rezydent, przedstawiciele biuro obecni i widoczni (pomagający) na lotnisku - młodzi, sympatyczni, zaangażowani w pracę - ogólnie bardzo pozytywne wrażenie

jeśli do Grecji to tylko z Grecos, byliśmy dwa razy za każdym razem wszystko było super, rezydent i osoby współpracujace bardzo pomocni, bardzo dobra organizacja

Ogólne jestem zadowolona z tego biura , cały pobyt oceniam bardzo dobrze , jedynie droga powrotna do domu okazałą się koszmarem , spędziliśmy na lotnisku w Kos 7 h , nie miałam nawet miejsca siedzącego , trochę siedziałam na podłodze trochę na schodach , było nam bardzo zimno , bagaże nadane nie ma możliwości przebrania się , najgorsze dla nas był brak informacji , przez bardzo długi czas nikt nas nie informował co się właściwie stało , co chwilę docierało do nas sprzeczne informacje , rezydenci pochowali się na lotnisku nikt do nas nie wychodził , dostaliśmy darmowy posiłek i to by było na tyle . Na szczęście udało się dolecieć szczęśliwie do domu ale do tej pory nikt z nas nie wie co się tak naprawdę stało . Wiem, że awarię samolotów się zdarzają , ale w głowie mi się nie mieści , że nie podstawia się następnego .Było bardzo dużo małych dzieci i zrozpaczone mamy malutkich dzieci , które nie miały co im dać jeść .(tostem i wodą nie nakarmią kilku miesięcznego dziecka ) Całe szczęście , że sam wypoczynek był dla nas bardzo udany , łatwiej wtedy zapomnieć o koszmarze jaki przeszliśmy na lotnisku .

Kilka dni temu wróciliśmy z mężem z wyspy Kos z hotelu Ammos. Wspaniałe wakacje, hotel czysty zadbany ładnie urządzony , pracownicy uśmiechnięci , bardzo życzliwie nastawieni do nas .Jedzeni rewelacyjne , urozmaicone .Basen czysty i zadbany , plaża tylko do dyspozycji gości hotelowych , mała ale bardzo przyjemna .W hotelu właściwie sami Polacy , czuliśmy się tam fantastycznie . Animator Daniel zawsze uśmiechnięty i bardzo życzliwy , chętny do pomocy i świetnie się nami zajmował .Organizował nam czas wolny (oczywiście nie napraszał się )uczył fajnych gier i zabaw w grupach .Wygraliśmy z mężem nawet koszulki Grecosa .Wykupliiśmy sobie również rewelacyjną wycieczkę fakultatywną , nie była tania bo po 40 euro na osobę ale po powrocie stwierdziliśmy , że było warto .(wycieczka do wulkanu Stefanos na wyspie Nisyros) gorąco polecam :rejs statkiem -super sprawa , przejazd autobusem w góry -można zaliczyć do sportów ekstremalnych i wreszcie zwiedzanie wulkanu -coś niesamowitego , człowiek czuje się jakby był na innej planecie , niesamowite widoki .Jedyne czego mi brakowało to klimatyzacji podczas posiłków na stołówce , w imieniu rodziców z dziećmi mogę również zwrócić uwagę na brak zjeżdżalni przy basenie dla dzieci .Zachwycałam się piękną roślinnością i wspaniałymi widokami jaki mieliśmy z naszego pokoju .Moim marzeniem był pokój z widokiem na morze i spełniło się .Jestem bardzo zadowolona z tegorocznych wakacji i już planuję kolejne wakacje w Grecji z firmą Grecos.

Oceniam pracę rezydentów biura Geekos jako bardzo dobrą . Nie mam nic do zarzucenia sympatyczne i komunikatywne panie -- tylko z paniami miałam kontakt w Grecji . Biuro podróży też oceniam dobrze , a nawet bardzo dobrze Pozdrawiam)

Korzystaliśmy z tego Biura już po raz drugi i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani!

Z rezydentem bardzo słaby kontakt. Klub Delfinki nie działał zgodnie z opisem od 1 czerwca. Panie od 9 czerwca pojawiały się sporadycznie. My w czasie swojego pobytu nie natrafiliśmy na polskie animacje dla dzieci