Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Cypr All Inclusive

Wszystko byloby na najwyzszym poziomie ,gdyby nie fakt skrocenia nam wspanialego urlopu do 10 dni ,kiedy zarezerwowane i oplacone mielismy 14 dni. Prosze na przyszlosc dokladnie sprawdzac ,rezerwacje klientow ,ktorzy za posrednictwem Wakacje Pl . wykupuja wczasy. Grecos ,co zaznaczam umozliwilo dalszy pobyt ,ale w innym oddalonym o 100 km hotelu ,mnie udalo sie otrzymac dobra lokalizacje ,natomiast moji przyjaciele otrzymali w tym samym hotelu bardzo zla lokalizacje . Caly pobyt w koncowce okazal sie ogromnym dla nas stresem ,niestety ! Pozdrawiam i licze ,ze w tym roku nie zastana nas zadne niemile niespodzianki.

Złodzieje złodzieje zapłaciłam za hotel 5* od lotniska 20km do morza 100m pokój na parterze ze względu na niepełnosprawne dziecko na miejscu brak pokoju zamiana od lotniska 80km do morza 900m pokój na 2 piętrze brak windy ciężko bylo z chorym dzieckiem chodzic 900m jechac autobusem 80km w chodzic na 2 pietro

Nie polecam zamiana na gorszy hotel 25 rodzin miało to samo grecos sprzedaje hotele na miejscu brak wolnych pokoi zamiana na gorszy

Sierpień 2016: Na 24h przed planowanym wylotem otrzymuję informację, że BRAKŁO miejsc w hotelu w którym zakupiłam wycieczkę - w zamian, zaproponowano Mi GORSZY hotel położony 60 km dalej lub możliwość odstąpienia od wakacji. NIE POLECAM planowania wakacji z Biurem Grecos Holiday.

Zdecydowanie nie polecam Grecosa!!! A wręcz odradzam! Wyjeżdżam na wczasy 2 razy w roku a po raz pierwszy spotkałam się z takim potraktowaniem klienta zarówno przez rezydentów na Zakynthos (hotel Gloria Maris) jak i obsługę biura:( Z 7-dniowego pobytu 3 ostatnie dni to koszmar...Na złożoną po powrocie do kraju reklamację dostałam odpowiedź częsciową - resztę zapewne "niechcący" sobie Grecos pominął - a przede wszystkim odpowiedź biura podróży była po terminie, co w świetle obowiązujących przepisów skutkuje uznaniem w całości reklamacji klienta, a do tej pory jakoś Grecos nie raczył mi ani odpowiedzieć, mimo iż ponownie napisałam pismo i zostalo przez nich odebrane (mam potwierdzenie), ani tym bardziej nie zwrócił pieniędzy. Szkoda słów, zdrowia, nerwów i pieniędzy! Zapewne spotkamy się w sądzie...

Biuro podróży które lekceważy swoich klientów. Kiedy złożyłam odwołanie od pobytu, w ogóle nie ustosunkowano się do moich zastrzeżeń, ani nie poinformowano gdzie mam dochodzić swoich praw. Napisałam pismo do Pana Prezesa również bez odzewu, tak więc nie dziwię się że rezydent na miejscu nie miał dla mnie czasu.Uwaga Grecos ma problem z matematyką, w umowie miałam apartament o powierzchni około 30 m2 a otrzymalam pokój o poierzchni około 18m2. Zdaniem biura jest to ok. Nigdy już nie pojadę z tym biurem na żadne wakacje, dlatego że lekceważy i nie szanuje klientów a nie jechałam w żadnej promocji bez zniżek, gdyż urlop planowalam w styczniu a pobyt miał miejsce we wrześniu 2016roku na Zakyntos.

Nie mam pojęcia dlaczego opinie turystów o tym biurze są takie złe?? My cztery lata z rzędu wybieraliśmy Grecos właśnie dlatego, że nie mieliśmy ŻADNYCH problemów z tym biurem! Żadnych! Ani z rezerwacją, ani z rezydentami, ani z hotelem. Byliśmy z Grecos dwa razy na Rodos, raz na Kos i w 2016 na Krecie. Wybieramy hotele pięciogwiazdkowe, i za każdym razem wracaliśmy z dwutygodniowego pobytu super zadowoleni i super wypoczęci. Zawsze staramy się wybrać hotel z dużej sieci Mitsis. Ja stanowczo mogę powiedzieć, że POLECAM Grecos :-)!

Z Grecosem wyjeżdżałem już 3 razy. Ze wszystkich wyjazdów jestem bardzo zadowolony. W jednym przypadku hotel dawał nam pokój w "suterenie" ale po interwencji rezydenta dostaliśmy bardzo dobry. W sierpniu-wrześniu 2016 byliśmy w hotelu Aquis Rithimna Beach i byliśmy z żoną zachwyceni.Dziwi nas druzgocąca opinie pani, która była w trym 5* hotelu w tym samym czasie. Przesadne malkontenctwo polaków jest przysłowiowe. Jesteśmy z żoną prawie 80-latkami a w Grecji byliśmy już kilkanaście razy. W listopadzie tego roku zamówiliśmy nasz kolejny wyjazd z Grecosem.

WIELKI GRECKIE WAKACJE? Wybrałam z katalogu wczasy czyli: wyspę, miasto i hotel. Wczasy zapłaciłam, wszysko było OK do momentu wylądowania na wybranej wyspie. Zmieniono nam hetel i żeby tego było mało i miejscowość :( Cały pobyt to było jedno wielkie oczekiwanie na zmainę hotelu :( Zastanawiam się po co są katalogi jak i tak wywiozą Cię tam gdzie się firmie podoba (nikt nie zapytał nas o zgodę na zmianę miejsca pobytu). Do tej pory czekam na rozpatrzenie reklamacji. List polecony firma GRECOS odebrała 17 października - do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi. Szkoda, że nie ma oceny ZERO!!!!

Mój wyjazd do Grecji (koniec czerwca) zorganizowało biuro GRECOS. W ofercie hotel miał mieć 5 gwiazdek i przede wszystkim darmową klimatyzację. Klimatyzacji pokój nie posiadał. Złożyłam w biurze w tej sprawie reklamację w lipcu 2016 roku. Dzisiaj jest 22.11.2016 roku a biuro nie załatwiło sprawy na moje pisma nie odpowiada. Nie polecam tego organizatora. Różnie może być ale biuro powinno poczuwać się do obowiązku i zwrócić różnicę między pokojem z klimatyzacją i bez klimatyzacji.