Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Hiszpania All Inclusive
  • Albania śniadania i obiadokolacje

Zakhyntos Hotel Tsamis Zante Spa Resort 4* Po przyjeździe nie było dla nas pokoi. Dwie rodziny spały w jednym pokoju. My na dostawce. Na drugi dzień walka o dwa osobne pokoje! Rezydentka poinformowana! Ok. godz. 16, drugiego dnia, otrzymaliśmy 2 wykupione pokoje. W dniu wyjazdu nie było wczesnego śniadania, mimo zapewnień rezydentki. Grecos nie uznał reklamacji. To były nasze drugie i ostatnie wakacje z Grecosem!!! NIE POLECAM!!! Sprawa trafia do sądu!

Witam W ubiegłym roku spędziłem urlop z biurem Grekos którego NIE POLECAM .Zapłaciłem za pokój z widokiem na morze ( dodatkowa dopłata).Reklamacje w hotelu i u rezydentki nic nie dały. Zrobiłem dokumentacje zdjęciową i po powrocie przesłałem do Grekosa. Bardzo przepraszają i zapraszają do spędzania z nimi następnych wakacji. To kpina NIGDY Z Grekosem. Nie dajcie się nabić w butelkę.

Witam W ubiegłym roku skorzystałam z oferty wyjazdu zorganizowanego przez firmę Grecos. Niestety kolejnej podróży raczej nie zamierzam zaplanować z tym biurem. Miejscem mojego urlopu była Kreta, hotel 5* oceniam jako dobry, ponieważ za taką cenę spodziewałam się jeszcze lepszych warunków, natomiast uwagi skieruję pod adresem tzw. opieki rezydenta, której raczej nie było w przeciwieństwie do innych biur obsługujących to miejsce, mianowicie na 7 dni pobytu z opiekunem widzieliśmy na 2 - 10 minutowych spotkaniach, poza tym obowiązywała zasada radź sobie sam :-). Największą uciążliwością była dla mnie organizacja wyjazdu, ponieważ pokoje hotelowe zostały zarezerwowane do godziny 10:00, a wylot zaplanowany na godzinę 3:00/4:00 rano więc zmuszeni byliśmy, że tak powiem koczować ok. 15 godzin na terenie hotelu, sen przed wylotem na kanapie/fotelu w miejscu gdzie przez całą dobę pojawiają się goście hotelowi nie należy do ulubionych form spędzania wakacji o czym nas poinformowano dopiero na spotkaniu z opiekunem, jeśli chodzi o możliwość dokupienia kilku godzin bądź kolejnej doby hotelowej to spora suma pieniędzy, niestety mimo zasobu gotówki nie było wolnego pokoju. Dlatego po 6 dniach odpoczynku, 7 dzień to popsuty nastrój wakacji, zdenerwowanie i ponowne zmęczenie organizmu ;-)

Opinia dotyczy pobytu w Hotel MedBlue Lardos, pobyt na przełomie lipca/sierpnia 2015. Położenie: KAMIENISTO - SKALISTE WEJŚCIE DO WODY, NIEBEZPIECZNE DLA DZIECI JAK RÓWNIEŻ DLA DOROSŁYCH !!! Opis Grecosa błędny !!! Gdybyśmy o tym wiedzieli, nigdy byśmy się tam nie wybrali !!! Wyżywienie: TEORETYCZNIE All Inclusive śniadanie, lunch i kolacja. POSIŁKI ZŁEJ JAKOŚCI, CZĘSTO KUPOWANE CZYLI MARKETOWE SZNYCLE CZY KOTLETY I ODGRZEWANE NA MIEJSCU, POSIŁKI ZIMNE, MONOTONNE, NIEPRZYPRAWIONE, BARDZO MAŁY WYBÓR. Zdecydowanie oczekiwaliśmy czegoś więcej po hotelu, który aspiruje na hotel 4*. Po dwóch dniach zaczęliśmy się dożywiać w pobliskich tawernach. kontynentalne śniadanie dla śpiochów (10.00-11.00). BRAK !!! BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! przekąski (10.00?18.00). BRAK !!! BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! lody dla dzieci (11.00?18.00) TYLKO PODCZAS POSIŁKÓW W RESTAURACJI GŁÓWNEJ. BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! kawa, herbata, ciasto (16.00?18.00), tylko w barze przy basenie !!! nocna przekąska w głównym barze (21.00-24.00) BRAK !!! BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00?24.00): piwo zawsze dostępne, ouzo zawsze dostępne, wino zawsze dostępne, inne napoje alkoholowe: jak poinformowała nas obsługa z powodu kryzysu w Grecji jeśli uda się kupić i dostarczyć to będzie. animacje - pojawiły się dopiero siódmego dnia naszego pobytu po wielu uwagach skierowanych do rezydenta Grecosu. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ GRECOSOWI !!! PO POWROCIE NIE AKCEPTUJĄ REKLAMACJI !!! OSZUŚCI, OSZUŚCI, I JESZCZE RAZ OSZUŚCI !!! NAJGORSZE BIURO PODRÓŻY Z JAKIM BYŁEM !!!

walczę z Grecosem w sądzie już od roku, wygrana w I instancji ale złożyli apelację - wstyd, zamiast uczciwie przyznać się do błędu, idą w zaparte mimo iż dochodzona kwota śmiechu warta. I właśnie za to baaaaardzo duży minus. Nie tak się załatwia sprawy.

Byłem w czerwcu za Zakhyntos... lot przełożony na następny dzień, drzwi do hotelu zepsute, zero opieki rezydenta, zdjęcia hotelu odbiegały od rzeczywistości.... po powrocie i złożeniu reklamacji biuro się nie odzywa i na gdzieś klienta ... sprawa w sądzie ..... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

To był nasz 4 wyjazd z Grecosem. Za każdym razem wracaliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było zgodne z opisem w katalogu. Do rezydentów nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, ale na wyjątkową pochwałę zasługuje P.Michał który miał dyżury m.in. w Thodorou w Agia Marina. W tym roku także planujemy urlop z Grecosem chociaż i na Itakę i na Neckermanna też nie możemy napisać złego słowa. Warto czytać opinie turystów o hotelu do którego się wybieramy, a nie będziemy rozczarowani.

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, wycieczka udana, w czasie naszego pobytu padło Alfa Star, zostaliśmy poinformowani, że nie mamy się o co martwić. Tak też było i polecam to biuro, warto korzystać.

Korfu - Gellina Vilage (5 gwaizdek!!!!!!) czerwiec 2015 Tragedia z organizacją przyjazdu. Brak informacji o organizacji podróży i międzylądowaniach, Godzina wylotu podawana ww ostatniej chwili. Na miejscu, w środku nocy, ludzie z małymi dziećmi w kilometrowej kolejce do ludzi w recepcji którzy nie mówią w żadnym innym języku prócz greckiego i odsyłają na 10 rano do kierownika hotelu. Brak dostępnych pokoi, które zostały wykupione. Warunki w pokojach zastępczych TRAGICZNE. Brudno, śmierdzi, grzyb na ścianach, brak odpowiedniej ilości łóżek (dostawki, zamiast łóżek - rozkładane łóżka stelażowe), na ścianach brud, włosy poprzednich lokatorów na ścianie i w wannie, cieknąca toaleta. *dla niedowiarków służę zdjęciami!!! Po interwencji zmiana pokoju z rozbrajająca informacją "Państwa pokoje są zajęte i od dawna wykupione do końca tygodnia" - czyli biuro wie, że wysłano klienta do pokoju którego dla klienta nie ma!!!! Docelowo, po 3 dniach kolejna przeprowadzka (3 x wchodzimy do pokoju ze wszystkimi bagażami mając ze sobą 3!! dzieci) a w pokoju niesprawna klimatyzacja (szybko naprawiona przez obsługę) w której mieszkają robaki (tego już nie usunęli) - niedowiarkom służę zdjęciami. Jedzenie bardzo średnie, ciągle takie samo, tasiemcowe kolejki po jedzenie, bo po 2 godzinach obsługa zamyka restauracje (3 sztuki), brak menu dla dzieci i oferty z karty, chociaż w ofercie JEST i jedno i drugie, zniszczony plac zabaw grożący bezpieczeństwu dzieci. Pani rezydent podczas 2 tygodni zjawiła się podobno 2 razy! Nam udało się ją złapać tylko raz i zrzuciła nas na później jak będzie kolejnym razem. Jedyne co można powiedzieć na plus to Animatorzy i polscy i słowaccy i włoscy którzy ratują sytuację jak mogą i gdzie mogą. To jest jedyne 5 gwiazdek!! I to wszystko all inclusive!!! Reklamacja oczywiście odrzucona!!! Nie polecam, NIGDY więcej z GRECOS'em. Na wszystko mam zdjęcia i świadków, zakładam im sprawę!!! UWAŻAJCIE

Z Grecosem byłam już wielokrotnie w Grecji i nigdy nie spotkała mnie niemiła niespodzianka. Opieka rezydentów ok. terminowość i rzetelność również ok.