Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja śniadania i obiadokolacje
  • Hiszpania All Inclusive
  • Albania śniadania i obiadokolacje

Z tego co zauważyłam to informacja na tydz przed wylotem ze nie ma sie hotelu który sie rezerwowalo duzo duzo wcześniej jest na początku dziennym. Brawo grecos oby tak dalej !!

Przez pięć lat wyjeżdżałam z Grecosem w różne miejsca w Grecji. Pierwszy raz poleciałam przez przypadek, z dnia na dzień, i tak już z nimi zostałam. Jestem bardzo zdziwiona złymi opiniami na temat tego biura, bo do tej pory nie mam mu nic do zarzucenia. Oferta zawsze była zgodna z opisem, rezydentki bardzo kompetentne i pomocne. Wycieczki dosyć drogie, ale można znaleźć tańsze w lokalnych biurach. Hotele zawsze odpowiadały opisom z oferty. Nigdy się jeszcze nie zawiodłam na Grecosie, żałuję, że nie operują w innych miejscach, bo chcialabym już polecieć gdzie indziej i włos mi się jeży, jak czytam opinie o innych biurach? Grecos polecam z czystym sumieniem.

Grecos to biuro podróży, które okłamuje klientów, i mało tego, jego pracownikom brak odwagi, by przyznać się do popełnionych błędów, i je naprawić... zapłaciłem za wakacje w Grecji, ale nie byłem tam... zwrócili mi jedynie niecałe 10% zapłaconej kwoty Mam napisać, że Grecy to złodzieje?!

Wyjazd do hotelu oznaczonym w katalogu 5*. Po przyjeździe większość gości z Polski otrzymuje pokoje poniżej wykupionego standardu (byliśmy duża rodziną, wykupiliśmy apartament 2 pokojowy, dostaliśmy apartament 1 pokojowy). Przez rezydenta udało się pokoje zamienić dopiero następnego dnia i to tylko dlatego, że byliśmy na 14 dni z rocznym dzieckiem. Hotel brudny, pokoje fatalne (łóżko w drugim pokoju to była składana prycza). Grecos uznał reklamację w wysokości kilkudziesięciu złotych tylko w zakresie 1 nocy spędzonej w innym pokoju, nie poczuwając się do różnicy między opisem katalogowym a rzeczywistością. Na plus tylko lokalne animacje dla dzieci.

Zakhyntos Hotel Tsamis Zante Spa Resort 4* Po przyjeździe nie było dla nas pokoi. Dwie rodziny spały w jednym pokoju. My na dostawce. Na drugi dzień walka o dwa osobne pokoje! Rezydentka poinformowana! Ok. godz. 16, drugiego dnia, otrzymaliśmy 2 wykupione pokoje. W dniu wyjazdu nie było wczesnego śniadania, mimo zapewnień rezydentki. Grecos nie uznał reklamacji. To były nasze drugie i ostatnie wakacje z Grecosem!!! NIE POLECAM!!! Sprawa trafia do sądu!

Witam W ubiegłym roku spędziłem urlop z biurem Grekos którego NIE POLECAM .Zapłaciłem za pokój z widokiem na morze ( dodatkowa dopłata).Reklamacje w hotelu i u rezydentki nic nie dały. Zrobiłem dokumentacje zdjęciową i po powrocie przesłałem do Grekosa. Bardzo przepraszają i zapraszają do spędzania z nimi następnych wakacji. To kpina NIGDY Z Grekosem. Nie dajcie się nabić w butelkę.

Witam W ubiegłym roku skorzystałam z oferty wyjazdu zorganizowanego przez firmę Grecos. Niestety kolejnej podróży raczej nie zamierzam zaplanować z tym biurem. Miejscem mojego urlopu była Kreta, hotel 5* oceniam jako dobry, ponieważ za taką cenę spodziewałam się jeszcze lepszych warunków, natomiast uwagi skieruję pod adresem tzw. opieki rezydenta, której raczej nie było w przeciwieństwie do innych biur obsługujących to miejsce, mianowicie na 7 dni pobytu z opiekunem widzieliśmy na 2 - 10 minutowych spotkaniach, poza tym obowiązywała zasada radź sobie sam :-). Największą uciążliwością była dla mnie organizacja wyjazdu, ponieważ pokoje hotelowe zostały zarezerwowane do godziny 10:00, a wylot zaplanowany na godzinę 3:00/4:00 rano więc zmuszeni byliśmy, że tak powiem koczować ok. 15 godzin na terenie hotelu, sen przed wylotem na kanapie/fotelu w miejscu gdzie przez całą dobę pojawiają się goście hotelowi nie należy do ulubionych form spędzania wakacji o czym nas poinformowano dopiero na spotkaniu z opiekunem, jeśli chodzi o możliwość dokupienia kilku godzin bądź kolejnej doby hotelowej to spora suma pieniędzy, niestety mimo zasobu gotówki nie było wolnego pokoju. Dlatego po 6 dniach odpoczynku, 7 dzień to popsuty nastrój wakacji, zdenerwowanie i ponowne zmęczenie organizmu ;-)

Opinia dotyczy pobytu w Hotel MedBlue Lardos, pobyt na przełomie lipca/sierpnia 2015. Położenie: KAMIENISTO - SKALISTE WEJŚCIE DO WODY, NIEBEZPIECZNE DLA DZIECI JAK RÓWNIEŻ DLA DOROSŁYCH !!! Opis Grecosa błędny !!! Gdybyśmy o tym wiedzieli, nigdy byśmy się tam nie wybrali !!! Wyżywienie: TEORETYCZNIE All Inclusive śniadanie, lunch i kolacja. POSIŁKI ZŁEJ JAKOŚCI, CZĘSTO KUPOWANE CZYLI MARKETOWE SZNYCLE CZY KOTLETY I ODGRZEWANE NA MIEJSCU, POSIŁKI ZIMNE, MONOTONNE, NIEPRZYPRAWIONE, BARDZO MAŁY WYBÓR. Zdecydowanie oczekiwaliśmy czegoś więcej po hotelu, który aspiruje na hotel 4*. Po dwóch dniach zaczęliśmy się dożywiać w pobliskich tawernach. kontynentalne śniadanie dla śpiochów (10.00-11.00). BRAK !!! BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! przekąski (10.00?18.00). BRAK !!! BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! lody dla dzieci (11.00?18.00) TYLKO PODCZAS POSIŁKÓW W RESTAURACJI GŁÓWNEJ. BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! kawa, herbata, ciasto (16.00?18.00), tylko w barze przy basenie !!! nocna przekąska w głównym barze (21.00-24.00) BRAK !!! BŁĘDNY OPIS GRECOSA !!! lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00?24.00): piwo zawsze dostępne, ouzo zawsze dostępne, wino zawsze dostępne, inne napoje alkoholowe: jak poinformowała nas obsługa z powodu kryzysu w Grecji jeśli uda się kupić i dostarczyć to będzie. animacje - pojawiły się dopiero siódmego dnia naszego pobytu po wielu uwagach skierowanych do rezydenta Grecosu. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ GRECOSOWI !!! PO POWROCIE NIE AKCEPTUJĄ REKLAMACJI !!! OSZUŚCI, OSZUŚCI, I JESZCZE RAZ OSZUŚCI !!! NAJGORSZE BIURO PODRÓŻY Z JAKIM BYŁEM !!!

walczę z Grecosem w sądzie już od roku, wygrana w I instancji ale złożyli apelację - wstyd, zamiast uczciwie przyznać się do błędu, idą w zaparte mimo iż dochodzona kwota śmiechu warta. I właśnie za to baaaaardzo duży minus. Nie tak się załatwia sprawy.

Byłem w czerwcu za Zakhyntos... lot przełożony na następny dzień, drzwi do hotelu zepsute, zero opieki rezydenta, zdjęcia hotelu odbiegały od rzeczywistości.... po powrocie i złożeniu reklamacji biuro się nie odzywa i na gdzieś klienta ... sprawa w sądzie ..... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!