Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja śniadania i obiadokolacje
    910 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Cypr śniadania i obiadokolacje

Spędziłem 7 dni z GRECOS na Kefalonii /14 do 21 września 2017r./ w Lixouri, w hotelu" Pallatino". Hotel godny polecenia i zgodny z opisem, schludnie, czysto, miła i pomocna obsługa, ręczniki i pościel wymieniane codziennie. Wyżywienie bardzo dobre. Polecam lokalizację hotelu, teren wokół niego z basenem i pool barem. Możliwość wypożyczenia samochodu /polecam/ w celu zwiedzenia wyspy. Biuro zorganizowało wycieczki fakultatywne, które zaspokoją gusty każdego. Byłem z tym biurem pierwszy raz i jestem w pełni zadowolony... dlatego też skorzystam jeszcze z ich ofert.

Biuro gdzie dokonaliśmy rezerwacji i opłaty mieści się w Dąbrowie Górniczej.Zostaliśmy bardzo miło przyjęci i obsłużeni.Polecam i sam jeszcze kiedyś na pewno skorzystam z ich usług.

Niestety pierwszy raz byłem z Grecos: pokój Studio 4 osobowe okazało się, ze Studio 2 osobowe + 2 dostawki. Dodam, że w proponowanej ofercie była opcja pokoju 2-osobowego z dostawką. Pytanie więc: co to jest dostawka? Oczywiście reklamacja była. No i cóż za odpowiedź: "hotel może sobie w różny sposób umeblować pokój". Gratuluję pomysłowości. Miał być internet za free.... okazało się na miejscu, że był.... ale po 3 dniach pobytu i to max 2 godziny. Nigdy więcej z tym biurem... W tym miejscu, co byłem, to więcej osób było niezadowolonych. Tak więc .... NIGDY GRECOS

Bardzo dobra opieka rezydentów, praktycznie osoby bez żadnej znajomości angielskiego by sobie poradziły. Jak odbiorą z lotniska, tak odstawią na lotnisko z powrotem, są przy odprawach, w razie czego można skorzystać z pomocy. To pierwsze takie wakacje, gdzie rezydenci naprawdę byli dostępni i służyli pomocą. Polecam

Niestety szczerze nie polecam korzystania z oferty Grecosa. Byłem w lipcu na Krecie....zastana sytuacja w hotelu calkowicie niezgodna z przedstawiona oferta, pokoj....bez klimatyzacji...przy temperaturach około 40 stopni. Szanowni "specjalisci"z Grecosa...klimatyzacja to co innego niz nawiew!!!! Zlozyłem reklamacje juz na miejscu , potem juz po powrocie chcialem sie dalej czegoś dowiedzieć co mam zrobic...i jakas szanowna Pani Monika wyjasniła mi jak sie wg nich składa reklamacje;-) Wiec złozłem,, odczekałm 30 dni na odpowiedz -oczywiscie taka nie nastapila ( wynika z tego ze szanowna Pani Monika ma klientów za smieci!!!)wiec z chęcia skorzystałem z porady mojego prawnika i sprawa sądowa jest juz założona;-) Dlatego jeszcze raz....jeszcze na zagraniczne wakacje nieprzerwanie od 7 lat...z różnych biur podróży, nigdy nie składałem żadnych reklamacji, skarg...wszystko było ok. Aż do kontaktów z firma Grecos i szanowna Panią Monika ( nie polecam nikomu tej...pani).

Grecos to profesjonalne biuro pod każdym względem. To co zastałam na miejscu odpowiadało przedstawionej ofercie. Organizacja transferu i wycieczki zorganizowane bardzo dobrze, myślę że za sprawą cudownej rezydentki Anny Kotnowskiej - osobie z pasją i życzliwą dla ludzi. Na pewno polecę to Biuro Podróży moim zmajomym.

Przede wszystkim duży plus za całkowitą zgodność oferty ze stanem faktycznym, nie było żadnego rozczarowania . Dodatkowo zakupione u nich ubezpieczenie naprawę działa i to bardzo sprawnie (niestety musieliśmy skorzystać), pomimo tego urlop bardzo udany. Ale ... Pani Rezydent ... to katastrofa. Wyjeżdżając na urlop czytałam różne opinie o rezydentach Grecosa mając nadzieję, że nam się taki nie trafi , a jednak. Zero zainteresowania sprawami turysty, zależało jej tylko na wepchnięciu nam wycieczek, dwa razy poproszona o pomoc odpowiedziała, żebyśmy załatwiali wszystko na własną rękę a jak nie załatwimy to wtedy do niej dzwonić. Tak się po prostu nie postępuje !!! Mam doświadczenie z rezydentami np. Rainbow , gdzie nie trzeba było nawet prosić tylko zgłosić problem a oni w minutę wszystko załatwiali . Poza rezydentem biuro oceniam bardzo pozytywnie.

wróciliśmy zadowoleni ,spędziliśmy bardzo przyjemny tydzień w hotelu Sunshine Vilage na południowym wschodzie Krety.Oferta jak najbardziej zgodna z opisem,Hotel godny polecenia,otoczenie hotelu zadbane i czyste,jedzenie dobre,duży wybór potraw dopasowany do gustu każdego goscia.Napoje w ilościach nieograniczonych.Oczywiście zdaję sobie sprawę,że będą tacy klienci,którzy opiszą bałagan,kurz,słonawą wodę w kranie,czy być może zbyt tłuste niektóre potrawy.Ale to jest Grecja i tak to tam wygląda,My jesteśmy zadowoleni i dziękujemy za bardzo przyjemny grecki tydzień

Jeździłam z innymi biurami i to była porażka organizacyjna a tu GRECOS super na lotnisku super rezydent kieruje prosto do autokarów ,na drugi dzień rezydentka pomocna w hotelu pod telefonem ,tłumaczy jak wszędzie dojechać nic dodać nic ująć tak trzymać Grecos

Jeżeli chcesz zmarnować sobie wakacje i stracić kasę leć z Grecos . Jestem aktualnie w Grecji z tego biura . Jak do tej pory , a jestem tu już czwarty dzień biuro nie wywjązało się z żadnych warunków umowy . Zakwaterowani nie bez mojej zgody w hotelu , którego nie wypiłem . Niby 5 gwiazdek . W pokoju ( bungalow ) stęchlizna , pleśń , syf . Mam zdjęcia na potwierdzenie . Rezydent - totalna zlewka . Przy próbie negocjacji o inny hotel ( bo to mój drugi , cały czas na walizkach ) oznajmił że jak się nie przeniosę do obecnego to mogę sobie mieszkać w holu na walizkach .