Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja śniadania i obiadokolacje
  • Hiszpania All Inclusive
  • Albania śniadania i obiadokolacje

Właśnie przebywam na wycieczce na Krecie w hotelu water park - Gouves . Niestety jestem zmuszony opisać wybierającym sie na ta wyspę wczasowiczom kilka faktów które wpłynęły na moje samopoczucie. Zacznę od transferu: - Ok bez zastrzeżeń Animatorzy / rezydenci - poziom średni - brak urozmaiceń - mimo wszystko bez większych uwag bo nie dla nich tam pojechałem Hotel - czysty - z drobnymi uchybieniami ale w sumie stabilnie. Trochę dziura te Gouves - większa niż sie nastawiałem - ale tez Ok w sumie bo niby wiedziałem Pogoda: - zawsze super! To na tyle tych mniej negatywnych All inclusive - pominę jedzenie bo nie lubię tego typu jedzenia - nie jem - na plus pizza i szaszłyki przy basenie - alkohole - niby AI ale na miejscu sie okazuje ze nie wszystko można zamawiać - ściąłem sie dość późno jak wracając z plazy szkot namówił mnie na drinka .. Wchodzimy on dostaje - a ja nie :) bo z grecosa :) wstydydu sie najadłem - pieniędzy nie miałem przy sobie bo bym se kupił :) A wracając do alkoholu - wszystko rozcieńczone do maximum - Ok ... Ale jak sie idzie wieczorem do knajpy smile która jest partnerem hotelu - to jest tak samo!!! Hotel strasznie naciska na tego smila - nie warto !!! Ten obiad co biuro tam daje to śmiech na sali - jedzenie z obiadu - wycieczki wszystko należy do mitologii greckiej - naciągactwo - nic nie polecam oprócz moze Santorini (nie brać wycieczki statkiem do wulkanu !!!) Plaża - słaba Internet : niby działa w określonych miejscach - ale to hotel 4 gwiazdkowy !!! W pokoju brak! Roaming mi nie działa Polecam restauracje na przeciwko hotelu marina - leżaki ! 8 euro za 2 osoby z woda i ręcznikami w bardzo fajnych warunkach. Osobiście na Kręte sie już nie wybiorę a szczególnie z grecosem Paweł

Szczerze nie polecam. Jeżeli uda się trafić na zgodność oferty ze stanem aktualnym i dobrą obługą rezydenta- to gratuluję, zasługa dobrych chęci pracownika. Zostaliśmy oszukani i czekamy już 2 miesiąc na odpowiedź na reklamacje. Ignorancja. Dużo podróżujemy, ale z takim podejściem spotkaliśmy się po raz pierwszy. To była nasza pierwsza i ostatnia przygoda z tym biurem. Pozdrawiamy.

Za dobrą cenę, są dobre wakacje.Jak się wybiera taniochę, to się pisze że było źle. Byłam z córką z Grecosem na Rodos 20-27.06.16 w hotelu Alila/sieć hoteli MITSIS/ ,strzał w 10.Najlepszy hotel w jakim byłam do tej pory,świetna rezydentka Pani Ania.Wszystko zgodnie z opisem.Jedyny mankament tydzięń to za krótko.Wrócę tam na pewno z Grecosem.

Biuro ok aczkolwiek głowna Pani rezydentka na KOSIE - AGNIESZKA (z charakterystycznym aparatem na zębach) mogłaby się nauczyć kultury i zweryfikować co jest priorytetem dla gościa przyjeżdżającego na wakacje.

nie wiem co sadzic o samym biurze ale wakacje w Grecji to był koszmar ,nic nie było zgodne z oferta poza połozeniem hotelu nigdy wiecej GRECJI

Byłem zobaczyłem i więcej z nimi nie pojadę. Reklamy w telewizji to bzdury brak profesjonalizmu i działają tak jak grecy. Szkoda trochę rezydentów bo to na nich spływają wszystkie obelgi. Jeśli dalej będą tak pracować to daję im dwa lat i klapa.

Niestety z przykrością muszę napisać o nie do końca uczciwym podejściu biura do klienta .Liczy się maksymalny zysk a nie zadowolenie klienta Do pokoju 2 os. sprzedawane (wciskane )są dostawki w postaci łóżka polowego na które nie ma miejsca w pokoju, nie mówiąc o tym, że na dostawce nie mieści się dziecko!!! Jest to nasz kolejny wyjazd (5 ?os.) tym razem z biurem Grecos .Usługa wykupiona przez pośrednika TRAVELPLANET do hotelu Mare Nostrum Thalasso Grecja w lutym z gwarancją najniższej ceny , okazała się ceną najwyższą !Moje monity i argumenty o zwrot nadpłaconej kwoty lub innego uczciwego rozwiązania sprawy zostały ?olane?. Travelplanet obarczał winą za zaistniałą sytuację biuro podróży Grecos a Grecos odsyłał mnie do pośrednika czyli Travelplanet . Przestrzegam wszystkich !!! Nie dajcie się nabrać na żadne ?GWARANCJE NAJNIŻSZEJ CENY ? bo to jest tylko chwyt marketingowy !!! Najniższa cena dotyczy dnia zakupu usługi , o tym zostałem poinformowany podczas reklamacji. Czy tak postępuje uczciwa i rzetelna firma??

Bardzo dobra organizacja wycieczki objazdowej Klasycznie po Grecji. Mieliśmy obawy w związku z wieloma negatywnymi opiniami o biurze,ale było super. Sprawna organizacja transferu z lotniska, przewodniczka Ania rewelacyjna, prawie każdy hotel z basenem. Nawet pogoda sprzyjała - nie było za gorąco. Polecam Grecos!

Hotele słabej jakości nadrabiają animatorzy. Ogólnie opieka ok. Wycieczki naciągane.

Przywitanie na lotnisku bardzo sympatyczne, rezydentka miła i życzliwa, szczegółowo zapoznała nas z ofertami na wycieczki, oferując ciekawe miejsca do zwiedzania na wyspie. Animatorki bardzo przyjazne i zawsze uśmiechnięte, pomimo wielu godzin pracy. Klub Delfinki to strzał w dziesiątkę, dzieci były pod bardzo dobrą opieką, idealny czas dla dorosłych, by mogli się zrelaksować i odpocząć od swoich pociech choćby na chwilę. Animatorka Sandra pełna energii i zawsze uśmiechnięta, z wielkim zaangażowaniem wykonywała swoją pracę. Barmani cudowni, zabawni, nie dawali po sobie poznać zmęczenia, nawet po 12 godzinach pracy. Pozdrowienia dla przemiłych Aljano, Jouliano, Giannis, Mikel & Savvas.