Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Amwaj Blue Beach Resort

Amwaj Blue Beach Resort: teren hotelu

• Piaszczysta plaża przy hotelu z wejściem do wody z pomostu.
  • Dla dzieci: miniklub, 2 brodziki, mini disco, zjeżdżalnia.
  • Na terenie hotelu: minimarket, sklepiki z upominkami, pralnia, apteka, wypożyczalnia samochodów.
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużych kurortów.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Cisza, spokój, mało animacji, piękny ogród, każdy pokój ma swój balkon albo taras, piękny pomost, dla mnie zaletą było zupełne odludzie :)

Wszystko zależy od tego kto czego szuka. Szukaliśmy spokoju, ciszy, wypoczynku. Trafiliśmy idealnie. Mało Ruskich, cisza, brak animacji, brak głośnej muzyki od rana do późnych godzin nocnych. Dla mnie coś pięknego! Słonko, książka i relax. Położenie - zupełne odludzie. Dla mnie bomba :) Pokoje poniszczone, proszą się o remont, ale codziennie sumiennie sprzątane, świeże ręczniki, dokładają herbatkę do samodzielnego zaparzania w pokoju, miła obsługa. Kuchnia bardzo urozmaicona, każdy znajdzie coś dla siebie. Jak czytam opinie ludzi, że na śniadanie codziennie to samo to zapytam wprost a u Was w domach codziennie jecie coś innego, wymyślnego? Pewnie nie, tylko kanapki, jajecznicę albo parówki! Więc ludzie nie wypisujcie bzdur! A po drugie, jadąc do innego kraju, odmiennego pod kątem kulturowym, światopoglądowym, kulinarnym sami godzimy się na inną kuchnię, tam nie znajdziemy tego co mamy na co dzień w domu! Mój kolejny pobyt w Egipcie bardzo udany. Na miejscu baseny, zjeżdżalnie, siłownia, masaże. Nie trzeba nigdzie się ruszać poza hotel. My nie korzystaliśmy z żadnych wycieczek. Pobyt na przełomie stycznia i lutego. Gorąco polecam!

Ciche i spokojne miejsce dla ludzi szukających odpoczynku, duży basen, duża liczba barów oraz aż 4 restauracje do wyboru.

• Zalety bezpłatny sejf; bar na plaży; animacje; specjalne diety; siłownia w cenie; dyskoteka
    • Wady w lobby nieco ponuro, chociaż wystrój jest elegancki; wi-fi płatne

Hotel zadbany, obsługa bardzo się stara. Pokoje są ładne i przestronne. W pokojach zestaw do parzenia kawy/herbaty. Zielony ogród. Przy hotelu sklepy i klinika. Hotel ekonomiczny, ale zadbany, dla osób aktywnych, chcących wypocząć.

• Zalety Blisko plazy. Ładny pomost. Widok z balkonu częściowo na morze. Fajne animacje
    • Wady Jedzenie. Wygląd hotelu i łazienek

Jedzenie katastrofa przez 7 dni pobytu można było zjeść stare pieczywo. Wejście do pokoju z zewnątrz. Zniszczony. Korytarze i schody prowadzące do pokoi w strasznym stanie do tego brudno. Łazienki do kapitalnego remontu.

• Zalety Ciche i kameralne połozenie.
    • Wady Nie wolno wypływać i oglądać rafy poza terenem hotelu.

Udany pobyt, wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci. Atrakcja w okolicy to Miasto Duchów - Ghost City w odległości 10km od Safagi. Wycieczke mozna zamówić TYLKO w miejscowym biurze podróży w Safadze.

• Zalety Brak
    • Wady Wszystko w tym hotelu jest do poprawy !

Nie polecam hotel na zadupiu jak więzienie na pustynia. Opcja all inclusive jak dla mnie nie istniała, drinki lane z wielką pogardą i jedzenie podawane brudnymi talerza. Zero rozrywek.

• Zalety Przestrzenne pokoje
    • Wady słabe ciśnienie wody

Posiłki w wątpliwie włoskiej restauracji , w której króluje stado dzikich wróbli , jedzenie wydawane nie higienicznie , o smaku tych potraw już nie wspomnę , nigdy więcej takich przygód, NIE POLECAM NIKOMU !!!!!

• Zalety Piękny ogród, Miła obsługa, Czyste pokoje, Plaża przy hotelu,
    • Wady Hotel na uboczu, z jednej i drugiej strony pustynia

Hotel na uboczu, zdecydowanie dla osób, którym nie zależy na imprezach, czy jeżdżeniu do centrum. Mimo to w hotelu bardzo ładny ogór, przytulne pokoje, plaża hotelowa. Wszystko zadbane, obsługa nie natrętna, ale pomocna. Jedzenie przeciętne. Idealna propozycja dla osób, które chcą odpocząć i dużo nie zapłacić. Hotel oceniam na cztery gwiazdki.

• Zalety Spokoj i pelen relaks
    • Wady Nie dostrzegamy

Termin pobytu od 31 marca do 07 kwietnia.Osrodek czysty,ogrod zadbany i zagospodarowany.Na miejscu baza wypadowa do nurkowania.Czas doplyniecia do rafy statkiem 30 min.Rafa przy hotelu raczej uboga..Obsluga hotelowa mila i zyczliwa.Menu, jak na grupowe jedzenie,bez zastrzezen.To nie park rozrywki ,a raczej miejsce do odpoczynku i sielanki.Woda dostepna na korytarzach w dystrybutorach, a napoje i piwo lane rowniez z butelek. .Duzo miejsca na plazy i przy basenach.Sniadania i obiady podawane sa w restauracji przy plazy, natomiast kolacje w glownej.Wypoczelismy i jestesmy zadowoleni.Pozdrowienia dla Ewy i Jarka z Krotoszyna od BR z Zielonej Gory.

• Zalety cichy i kameralny hotel bardzo ładna plaża ładne, czyste i duże pokoje różnorodne animacje miła obsługa
    • Wady kąpiel w morzu tylko z podestu

Właśnie wróciliśmy z mężem z tego hotelu. Polecam go osobom wybierających się do Egiptu ze względu na warunki pobytowe i pogodowe, a zwłaszcza na ferie zimowe- nie ma pełnego obłożenia, więc nie ma problemów z leżakami i przeludnieniem na stołówkach, a temperatura w dzień to 25-35stopni. Posiłki wg standardu egipskiego- dobre i w miarę różnorodne, tematyczne np. kuchnia włoska, owoce morza, kuchnia orientalna . Stołówka kameralna, kelnerzy mili i zawsze pomocni ( bakszysz mile widziany). Na dłuższy wyjazd warto wybrać się z przyjaciółmi. Codziennie animacje od rana do późnych godzin wieczornych ( streaching, siatkówka, aerobic w wodzie , nauka tańca, wieczorne show) -wielkie brawa dla Róży i Oksany. W hotelu głównie Niemcy, Polacy i Ukraińcy. Ładny pokój, uroku dodaje mu troska o detale np.poduszeczki, dywanik, obrazy, lampki. Wszystkie pokoje (od 1 piętra z balkonami) wychodzą na ogród i basen, nie trzeba nic dopłacać. My mieliśmy pokój na 3 piętrze ( ładny widok także na morze ). Ładna plaża, z licznymi leżakami i piaskiem. Kąpiel w morzu tylko z pomostu, bo przy plaży woda tylko maksymalnie do kolan. Resztki rafy koralowej . Życie codzienne Egipcjan warto zobaczyć w Safadze położonej ok.10km od hotelu- zawiezie i przywiezie limuzyna hotelowa za 10 euro ( mała wioska, z kościołem koptyjskim i dwiema malutkimi uliczkami ze sklepikami, bardziej "lokalne klimaty"; to wypad na 1-2 godziny). Jeżeli ktoś woli bardziej cywilizowane zakupy to musi jechać do Hurghady ok.50km, nie ma problemu z dojazdem z hotelu busikiem. W hotelu kilka sklepików. Hotel dla turystów średnio wymagających ( niby 5*, ale kto był w Egipcie wie co to znaczy). Jeżeli ktoś wybiera hotel świadomie nie znajdzie w nim większych wad. Cena w promocji adekwatna do warunków.