Amwaj Blue Beach Resort

Amwaj Blue Beach Resort: teren hotelu

• Piaszczysta plaża przy hotelu z wejściem do wody z pomostu.
  • Dla dzieci: miniklub, 2 brodziki, mini disco, zjeżdżalnia.
  • Na terenie hotelu: minimarket, sklepiki z upominkami, pralnia, apteka, wypożyczalnia samochodów.
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużych kurortów.
  • Wylot z Poznania All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety ładne pokoje
    • Wady brak darmowego wi-fi

Polecam hotel spędziłam w nim wraz z rodziną mile ferie

• Zalety Czysty,zadbany hotel.Spokojna okolica,dość fajne baseny.
    • Wady Mało leżaków przy basenach, duże kolejki w restauracji,drożyzna w sklepikach.

Hotel wybitnie dla ceniących tylko plażowanie. Samotny na rozległej pustyni. Do Hurghady 50 km. a taryfy tylko hotelowe po 12 usd od osoby .Duże kolejki w restauracji , po prostu za mało stolików .Wędliny i sery żółte wydawane w plasterkach przez durnowatego młodego Araba , masakra.Baseny doścć fajne , ale bardzo mało leżaków . Aby coś zarezerwować trzeba wstać o 5 rano. W ciągu dnia całkowity brak muzyki .Dopiero po 16, 20 minut tańców przy basenie, masakra. Plaża bardzo fajna , tylko ciągłe odpływy i żeby popływać trzeba iść ze 200 m. Rafa przy molo dość zniszczona , ale małe rybki pływają . Wieczorami senna atmosfera , wszyscy przesiadują w lobby i na zewnątrz sącząc dość cienkie drinki.Pobyt w tym hotelu na dwa tygodnie stanowczo za długi . Po prostu , nudy .

• Zalety Rewelacyjne animacje!
    • Wady Polozenie daleko od centrum.

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Można bez obaw polecić ten hotel.

• Zalety Ładna duża plaża, ładne spore molo, allincl 24h, dobre jedzenie, ładny ogród
    • Wady średnia rafa przy hotelu. W zimie podgrzewany tylko 1 mały basen i to dość słabo, daleko od centrum

To już nasz 3 wyjazd do egiptu. Ogólnie hotel godny do polecenia, bardziej na spokojny wypad, 50km od centru. W grudniu większość to seniorzy, sporo niemców. Jedzenie w porządku, serwują na niektórych kolacjach bardzo dobre burgery i kebaby. Animacje średnie. Hotel nie należy do najnowszych. Hotel czysty.

• Zalety pomost i szczątki rafy

Byliśmy we dwójkę w tym hotelu w połowie listopada 2015r . Ogólne wrażenie dobre, spokojnie, ciepło ale nie upalnie ( w dzień około 27 stopni wieczorem chłodniej około 18), woda w morzu 23 stopnie, Brak Rosjan, ze względu na zakaz lotów - hotel obłożony w 30 %. Miła obsługa szczególnie barman przy plaży. W pokojach czysto, sprzątane codziennie. Dystrybutory z wodą na korytarzach, czajnik i herbatka, kawa rozpuszczalna w pokoju.Sejf w pokoju, z klimatyzacji nie korzystaliśmy, bo nie było takiej potrzeby. Animatorki to głównie ekipa z Rosji,Białorusi i Ukrainy ale miłe. W Restauracji czysto , podawane wino do obiadu i kolacji, niestety jak dla mnie za mało owoców morza i ryb, mięska też trochę mało( jak to w Egipcie), ale głodni nie chodziliśmy. Raz na pobyt można zapisać się na kolację beduińską ( w namiocie)lub włoską( przy plaży).Na terenie obiektu jest też restauracja z owocami morza i rybami, ale jak dla mnie ceny zaporowe. Zejście do morza do głębszej wody z pomostu , albo w miarę piaszczystego brzegu ( tylko, że woda do kolan). Warto wybrać się na wycieczkę na snurkowanie stateczkiem przy pomoście. Rafa piękna ( może nie taka jak w Marsa Alam, czy Sharm) ale i tak wrażenia niezapomniane. Ogólnie słonecznie, leniwie,sympatycznie. O to nam chodziło.Ze względów bezpieczeństwa nie było wycieczki do Kairu jedynie do Luksoru, ale jak na listopad i ziąb w Polsce to super wypoczęliśmy super.

• Zalety Miła obsługa. Czysto w pokojach i na zewnątrz. Piękny ogród. Smaczne i urozmaicone jedzenie. Zero jakiegokolwiek żebrania o bakszysz.
    • Wady Proponowanie w recepcji pokoi za dopłatą.

Spędziłam w tym hotelu dwa tygodnie w okresie ferii zimowych. 2015 r. Wygląda na to, że pobyt zimą jest dobrą alternatywą dla mniej zadowolonych letnich wczasowiczów.Po pierwsze dla mnie tylko wtedy temperatura w Egicie jest do wytrzymania, średnio ok 28 stopni. Jest o wiele mniej turystów, nie ma tłumów przy posiłkach. Po śniadaniu spokojnie wędrowałam nad basen czy na plaże, bez problemu znajdowałam wolne leżaki. Jedzenie smaczne i zróżnicowane: śniadania i obiady obfite w warzywa i owoce. Jarzyny gotowane na parze i faszerowane mięsem, wszelaka różnorodność. Kolacje tematyczne, ze specjalną oprawą w postaci nie tylko jedzenia, ale również wyglądu samej restauracji i kelnerów. Do posiłków oczywiście piwa, wina bez żadnych opłat, dla dzieci soczki, koktajle itp. Miłym zaskoczeniem była restauracja beduińska. Rozczarowałam się kuchnią włoską, której do oryginału było bardzo daleko. Na plaży smaczny "witamin bar" w cenie 2 dol za szklankę świeżo wyciskanych soków. Piękna plaża i rafa. Mój pokój był na parterze, ładny, duży i zawsze posprzątany z małym a la tarasem otoczonym kwitnącym żywopłotem.Codziennie świeże ręczniki, myte podłogi. W ciągu pobytu raz zmieniano nam pościel. Spędziłam troszkę czasu przy basenie. Cicho i spokojnie w barze grała relaksacyjna muzyka. Dla dzieci dobrze zorganizowana opieka i zajęcia przy podgrzewanym basenie. Powrót miałam zaplanowany w godzinach wieczornych. Za dopłatą 40 dolarów zatrzymałam pokój do wyjazdu. Po obiedzie jeszcze plażowałam z rodziną, przed wyjazdem zostaliśmy zaproszeni na kolacje. Obsługa bardzo miła i sprawna . Hotel przyjazny pod każdym względem dla dzieci. Minus to oczywiście zachowanie niektórych turystów, ale tego nie można zwalać na organizację i jakość hotelu. Do tej pory Egipt odwiedzałam zwłaszcza latem, ale od tego wyjazdu będę zaglądać tam zimą. Ciepło, dużo światła, mało turystów to jak przeniesienie się w czasie. Polecam ten hotel i Egipt zimową porą

• Zalety super animacje, przyjaźni ludzie zawsze uśmiechnięci ,cisza spokój
    • Wady \"walka o leżaki 6 rano...\", monotonne jedzenie,

drugi pobyt w egipcie i naprawde zaliczam do udanych, lecz sa tez niedociagniecia takie jak czekanie na wydanie pokoju nawet do 4 godzin zalezy o ktorej godzinie sie przyjechało, walka o lezaki ruscy juz o 6 rano zajmowali i zdazalo sie ze nawet nie przyszli a lezaki byly puste przez caly dzien , co do jedzenia jest wybór ale słaby :(, jesli chodzi o animacje naprawde super zaloga starala sie umilic nam atrakcje i w ciagu dnia jak wieczorem jesli chodzi o dyskoteke tez byla ok nie bylo tylko techo ruskie ale tez hausy i mozna bylo puscic rowniez muzyke ktora sie chcialo. Ale polecam ten hotel z czystym sumieniem.

• Zalety Piekny pomost, zajecia w basenie podgrzewanym, bardzo dobre jedzenie, wszsytko w cenie adekwatne do oferty
    • Wady Brak dyskotek dla doroslych

Polecam hotel rodzinom z dziecmi i parom . .........................................

• Zalety Daleko od centrum cicho spokojnie
    • Wady nie mam zastrzeżeń .

Polecam ten Hotel dla osób lubiących spokój . można tam naprawdę wypocząć wszystko na miejcu.

• Zalety czystość
    • Wady plaża, posiłki,

hotel na totalnym odludziu, transport do miasta 10$/os, coś jest nie tak z jedzeniem ponieważ 90% ludzi choruje a lek w aptece w kosmicznej cenie. Byłam w Egipcie już wiele razy ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że po wykwaterowaniu nie można korzystać z All