Amwaj Blue Beach Resort

Amwaj Blue Beach Resort: teren hotelu

• Piaszczysta plaża przy hotelu z wejściem do wody z pomostu.
  • Dla dzieci: miniklub, 2 brodziki, mini disco, zjeżdżalnia.
  • Na terenie hotelu: minimarket, sklepiki z upominkami, pralnia, apteka, wypożyczalnia samochodów.
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużych kurortów.

• Zalety ogród, miła obsługa
    • Wady jedzenie

Byliśmy z chłopakiem w czerwcu 2 tygodnie, ogród ładny zadbany, pokoje ok sprzątane, obsługa bardzo miła i pomocna, baseny czyste. Plaża czysta niestety do pory obiadowej był odpływ i rafa więc trzeba mieć ze sobą obuwie ochronne Niestety do dużych wad trzeba zaliczyć jedzenie, porcje mięsa wydzielane tyle co kot napłakał, brak miejsc przy kolacji wówczas zostały zamykane drzwi do momentu zwolnienia miejsc. Rezydent Wezyra niestety ograniczył się tylko do sprzedaży wycieczek, brak informacji podstawowych takich jak kontakt do lekarza czy jak zapobiec działaniu "faraona". Te 5 gwiazdek to wygórowane

• Zalety Miła obsługa, zadbany ogród
    • Wady posiłki bez smaku, brak napojów w pokoju

Ogród i zieleń zadbana, baseny czyste, rafa przy pomoście mała ale zawsze coś. Animacje nijakie, brak polsko-języcznego animatora, a płatne impreza pożegnalna to skandal. Nie jestem wymagająca ale na pewno hotel nie zasługuje na 5* zwłaszcza z uwagi na posiłki, które były niesmaczne, a do tego mięso wydzielane w bardzo małych porcjach oraz napoje z dystrybutora napełniane wodą z kranu!!!! a w smaku okropne. Były napoje z butelki ale tylko w barach na basenie lub wieczorem do kolacji ale nie zawsze starczyło dla wszystkich. Woda butelkowana tylko 2szt 0,5l na przyjazd, można było gotować wodę z kranu w czajniku, a woda z dystrybutora okazała się również wodą z kranu :( Owoce ubogie tylko pomarańcze i daktyle a przez 10 dni 2 razy arbuz i melon. Jedyny plus to obsługa pomocna i uprzejma. Do tego rezydent z Wezyra, który był zainteresowany tylko sprzedaniem wycieczki, nawet nie otrzymaliśmy telefonu kontaktowego w razie potrzeby - na szczęście nie był potrzebny. Czytając negatywne opinie przed wyjazdem nie do końca chciałam w nie uwierzyć ale niestety były prawdziwe. Z przykrością ale nie polecam tego hotelu!

• Zalety miła obsługa (pokojowy, barmani, kelnerzy)
    • Wady Hotel zasługuje na 2-3 * Jedzenie okropne, brak pitnej wody!!! pseudo woda z dystrybutorów nie nadaje się do picia - śmierdzi!!!

Byliśmy ze znajomymi maj-czerwiec 2017. Po przyjeździe do hotelu pan z recepcji zaproponował abyśmy dopłacili jedyne 10$ aby mieć lepszy pokój. Odmówiliśmy, więc złośliwie rozdzielił nas między piętrami. Animacje - zgodnie z ofertą miał być polski animator - nie było takiego! Jeden z Animatorów wykazywał się brakiem szacunku dla obcokrajowców. Jeśli chodzi o posiłki to bardzo mała ilość mięsa - było wydzielane (w dodatku porcje jak dla niemowlaka) i trzeba było stać w długich kolejkach. Jedzenie monotonne. Na śniadanie jeden rodzaj wyrobu seropodobnego i jeden rodzaj jakiejś pseudowędliny (wyglądała jak nasza najgorsza mielonka). Ryby jeśli były to makrela lub coś w rodzaju tłustej Pangi.. bleee!!! Napoje z automatów całkowicie bez smaku... woda z dystrybutorów...śmierdziała na kilometr!!! W środę organizowana jest impreza Beach Party - UWAGA PŁATNA 5$!!! Miał być pokaz kobry i ognia, ludzie zapłacili po 5 $ a pokazy się nie odbyły - skandal! Pokoje jeszcze w miarę, ale łazienka zniszczona. Szpary w drzwiach, niedziałające zamki. Baseny były czyste. Ogród i zieleń zadbane. Szczerze nie polecam nikomu tego hotelu. Totalna porażka!!!

• Zalety Miła obsługa, zielony teren, czyste baseny,
    • Wady Istotnie nie jestem wymagająca ale jedzenie BARDZO SKROMNE

Pokój przy zakwaterowaniu za dopłatą ładny, z wyposażeniem typowo hotelowym, łazienka czysta. Teren zielony, plaża wiadomo - żwirowa, leżaki stare ale to nie przeszkadzało. Obsługa w barach bardzo miła (jak mi do nich z uśmiechem to oni reż :) Animatorzy sympatyczni, choć animacje słabiutkie, ale starali się :) Wieczorami jak ktoś lubi po kolacji muzyka na żywo, tańce i potem animacje w amfiteatrze. Faktycznie drinki bez alkoholu - nie problem. Nie szukam dziury w całym (10 raz w Egipcie) wyjeżdżam po odpoczynek i nigdy nie narzekam, ale .... jedzenie :(( Na śniadanie były warzywa, pieczywo (moje śniadanie) kolejka po omlet spora, obiad bieda czyli warzywa i wydzielone kawałeczki kurczaka, czy makaron, kolacja tak jak obiad. Nie było w ogóle wędliny czy serów. Hotel był zapełniony w 1/3, czyli ludzi mało a Polka awanturowała się w kolejce po jedzenie :( Może to my psujemy sobie nawzajem odczucie po urlopie ... Pozdrowienia dla animatora Paszy :) Bardzo grzeczny i otwarty młody człowiek :))

• Zalety nie ma
    • Wady nie miła obsługa

nie polecam tego Hotelu to nie jest 5*Hotel !!!!!!!!!!!!!!

• Zalety nie ma
    • Wady hotel brudny,obsługa niemiła,jedzenie bardzo skromne,nudno w hotelu

Hotel ogólnie brudny zaniedbany,pokoje i łazienka brudna nie da się mieszkać,musiałem zmienić pokój na delux za dopłatą.Hotel nie spełnia standardu 5 *najwyżej 2*,obsługa nie miła często w barach brakowało napoi alkoholowych, Jedzenie bardzo skromne wręcz o jedzenie trzeba było prosić!!!! mięso jak było to wydzielali. My i goście hotelowi chodziliśmy głodni. Nie polecam tego Hotelu ponieważ na urlop jedzie się po to żeby odpocząć a nie się denerwować.

• Zalety W miarę dobre baseny
    • Wady oprócz basenów wszystko było do kitu.

Witam fatalny hotel, pokoje masakra dopiero 5 pokój po dopłacie w miarę. Jedzenie masakra nie było co jeść o wszystko trzeba było prosić, obsługa tylko czekała na napiwki tylko nie wiadomo za co? brud w hotelu naczynia brudne. Najgorszy hotel w jakim byłem. Nieee polecam nikomu.

• Zalety Zaletą hotelu jest tylko położenie przy molo z rafą i plaża .
    • Wady Na cały pobyt dają tylko dwie małe butelki wody. Trzeba potem z pustymi butelkami latać na recepcję po wodę. Napoje do posiłków jak i same posiłki fatalne. Nigdy jeszcze nie byłam w Hurghadzie w tak słabym hotelu. Nie polecam . Poza tym hotel na totalnym odludziu, do centrum Hurghady 50 km. Katastrofa

Fatalnie nie polecam. Oszczędzają na wszystkim co się da !!!

• Zalety Zielono,cicho,czysto
    • Wady Możliwość pływania tylko z pomostu około100m od plaży. Drinki ciepłe,bardzo rozcieńczone i w plastikowych kubkach

Pobyt w hotelu uważamy za udany.Było cicho, spokojnie.3/4 gości to emeryci z Niemiec.Pokój czysty dobrze wyposażony., sejf,czajnik,zestaw do prasowania. Jeden z lepszych w których mieszkaliśmy podczas pobytów w Egipcie.Brak problemów z wolnymi leżakami nawet o 10.Hotel z piaszczystą plażą,ale nad zatoką o kamienistym dnie,które odsłania się przy każdym odpływie około 100m. Warunki w hotelu adekwatne do ceny pobytu Polecam lubiącym spokój,ciszę,chcącym tylko odpocząć.

• Zalety Nie ma żadnych zalet
    • Wady Najgorsze jedzenie jakie było nam dane spotkać korupcja pracownicza Mała restauracja bardzo brudna Pracownicy

Witam byłem w tym hotelu i bardzo się rozczarowałem tą wizytą .Pewnie tak jak wiele osób nie do końca brałem pod uwagę opinię innych gości ale tym razem bardzo żałuję . Jeżdzę bardzo często do Egiptu i po raz pierwszy dokonuje recenzji hotelu gdyż bardzo was proszę wybierajcie inne hotele gdyż może dzięki zmniejszeniu się ilości gości zaczną się zastanawiać nad podniesieniem jakości obsługi,jakości jedzenia oraz czystosci chociaż ona była najmniejszym problemem. Napoje tylko ich produkcji ,woda tylko z kranika po którą trzeba chodzić z pustą butelką (bardzo słabe) ,bardzo mało mięsa pokazało się dopiero jak pokazała się kontrol menadzera i pokazały się napoje w butelkach. Pan który pracował na basenie jak nie dostał napiwku codziennie zabierał ręczniki.