Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Amwaj Blue Beach Resort

Amwaj Blue Beach Resort: teren hotelu

• Piaszczysta plaża przy hotelu z wejściem do wody z pomostu.
  • Dla dzieci: miniklub, 2 brodziki, mini disco, zjeżdżalnia.
  • Na terenie hotelu: minimarket, sklepiki z upominkami, pralnia, apteka, wypożyczalnia samochodów.
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużych kurortów.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety ogród, basen, animatorzy
    • Wady jedzenie

Ogólne wrażenie pozytywne. Wspaniałe animatorki z Polski. Ilość oraz różnorodność jedzenia odpowiednia, ale niestety dania były po porostu niesmaczne.

• Zalety Położenie
    • Wady Czystość oraz jakość i smaki jedzenia

Zdecydowanie nie polecam ze względu na to coś co miało być jedzeniem oraz mycie szklanek w stojącej wodzie i przecieranie brudna szmatą

• Zalety Dobre jedzenie i wiecznie uśmiechnięta załoga animatorów, zdecydowanie polecam!
    • Wady Naprawdę nie ma się do czego przyczepić !

Dobre jedzenie i wiecznie uśmiechnięta załoga animatorów, pokoje czyste,sprzątane regularnie, zdecydowanie polecam!

• Zalety Piękny kompleks basenowy, roślinność, lobby. Winda w hotelu. Mimo sezonu nie było problemu z leżakami. Dobre desery i świeże owoce. Polskie animatorki. Dwa polskie kanały w tv.
    • Wady Kiepska kuchnia, wydzielanie porcji. Brak rafy, odpływ. Brudno.

Hotel kwalifikuje się na 4*, a nie 5*. Kompleks basenowy, roślinność, lobby bardzo ładne.Nie brakowało leżaków mimo sezonu.Przy plaży zawsze było dużo wolnego miejsca.Bardzo duże muzułmanów, którzy wpychają się w kolejkę.Ogólnie hotel brudny, kleiące stoły, pokoje bardzo zakurzone, mimo napiwku nie posprzątane jak należy. Polskie animatorki przemiłe i pomocne. Często był odpływ, więc plaża wyglądała niezbyt ładnie. Rafy praktycznie brak. Pokój bardzo duży. Niestety zakurzony z grzybem w łazience. Jedno z łóżek było zarwane. Dwa Polskie kanały w tv. Spory balkon.Brudne firanki, prawie kurz leciał.Bardzo słabe oświetlenie w pokoju. Kuchnia bardziej egipska, niezbyt smaczna dla europejczyków. Podczas tygodniowego pobytu tylko kilka razy zdarzyło sie cos dobrego, większość Polaków narzekała na jedzenie. Długie kolejki po jedzenie przygotowywane prze kucharzy, po odstaniu swojego okazywało się,że porcje sa wydzielane.Śniadania były jedynym dobrym posiłkiem w ciągu dnia. Przekąski między posiłkami głownymi bardzo kiepskie, człowiek chodził głodny. Prze 3 dni z rzędu były te same potrawy np. wołowina na obiad i kolacje.Jedzenia ogólnie było dużo, ale nie dla Polaków.Trzeba było chodzić na poczatek posiłków, bo czesto nie dokładano np, wedliny, serów, miesa.Podczas posiłkow obsługa nie dawała rady z sprzataniem, za mało personelu w sezonie.

• Zalety ŁADNIE ZIELONO I CICHO, POKOJE PRZESTRONNE.
    • Wady JEDZENIE, NAPOJE, OBSŁUGA W RESTAURACJI, TRZEBA SIE PROSIĆ O CZYSTE SZTUĆCE

JEDZENIE KATASTROFA, NIE RADZĘ JECHAĆ Z DZIEĆMI, DOPIERO PO KONTROLI POSIŁKI I OBSŁUGA SIĘ POPRAWIŁA, DRZWI DO P OKOJU NA PARTERZE NIE DO OTWARCIA, CAŁKOWITY CHAOS PRZY REJSTRACJI GOSCI, OGÓLNIE JESTEM BARDZO ZAWIEDZIONA A BYŁAM W EGIPCIE 3 RAZY I TO BYŁ MÓJ NAJGORSZY HOTEL , ZASŁUGUJE ON NA 2 GWIAZDKI A NIE NA 5, NAWET ANIMATORZY MÓWILI NA ŻE WSZYSCY SIE SKARŻĄ NA POSIŁKI I NAPOJE, TYLKO W CZASIE KONTROLI PRZE 2 DNI MIELIŚMY ORYGINALNE NAPOJE, SOKI NIBY ŚWIEZO WYCISKANE WLEWANE PO KRYJOMU Z BANIAKÓW. OGÓLNIE PORAŻKA.

• Zalety Cisza, spokój, mało animacji, piękny ogród, każdy pokój ma swój balkon albo taras, piękny pomost, dla mnie zaletą było zupełne odludzie :)

Wszystko zależy od tego kto czego szuka. Szukaliśmy spokoju, ciszy, wypoczynku. Trafiliśmy idealnie. Mało Ruskich, cisza, brak animacji, brak głośnej muzyki od rana do późnych godzin nocnych. Dla mnie coś pięknego! Słonko, książka i relax. Położenie - zupełne odludzie. Dla mnie bomba :) Pokoje poniszczone, proszą się o remont, ale codziennie sumiennie sprzątane, świeże ręczniki, dokładają herbatkę do samodzielnego zaparzania w pokoju, miła obsługa. Kuchnia bardzo urozmaicona, każdy znajdzie coś dla siebie. Jak czytam opinie ludzi, że na śniadanie codziennie to samo to zapytam wprost a u Was w domach codziennie jecie coś innego, wymyślnego? Pewnie nie, tylko kanapki, jajecznicę albo parówki! Więc ludzie nie wypisujcie bzdur! A po drugie, jadąc do innego kraju, odmiennego pod kątem kulturowym, światopoglądowym, kulinarnym sami godzimy się na inną kuchnię, tam nie znajdziemy tego co mamy na co dzień w domu! Mój kolejny pobyt w Egipcie bardzo udany. Na miejscu baseny, zjeżdżalnie, siłownia, masaże. Nie trzeba nigdzie się ruszać poza hotel. My nie korzystaliśmy z żadnych wycieczek. Pobyt na przełomie stycznia i lutego. Gorąco polecam!

Ciche i spokojne miejsce dla ludzi szukających odpoczynku, duży basen, duża liczba barów oraz aż 4 restauracje do wyboru.

• Zalety bezpłatny sejf; bar na plaży; animacje; specjalne diety; siłownia w cenie; dyskoteka
    • Wady w lobby nieco ponuro, chociaż wystrój jest elegancki; wi-fi płatne

Hotel zadbany, obsługa bardzo się stara. Pokoje są ładne i przestronne. W pokojach zestaw do parzenia kawy/herbaty. Zielony ogród. Przy hotelu sklepy i klinika. Hotel ekonomiczny, ale zadbany, dla osób aktywnych, chcących wypocząć.

• Zalety Blisko plazy. Ładny pomost. Widok z balkonu częściowo na morze. Fajne animacje
    • Wady Jedzenie. Wygląd hotelu i łazienek

Jedzenie katastrofa przez 7 dni pobytu można było zjeść stare pieczywo. Wejście do pokoju z zewnątrz. Zniszczony. Korytarze i schody prowadzące do pokoi w strasznym stanie do tego brudno. Łazienki do kapitalnego remontu.

• Zalety Ciche i kameralne połozenie.
    • Wady Nie wolno wypływać i oglądać rafy poza terenem hotelu.

Udany pobyt, wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci. Atrakcja w okolicy to Miasto Duchów - Ghost City w odległości 10km od Safagi. Wycieczke mozna zamówić TYLKO w miejscowym biurze podróży w Safadze.