Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Amwaj Blue Beach Resort

Amwaj Blue Beach Resort: teren hotelu

• Piaszczysta plaża przy hotelu z wejściem do wody z pomostu.
  • Dla dzieci: miniklub, 2 brodziki, mini disco, zjeżdżalnia.
  • Na terenie hotelu: minimarket, sklepiki z upominkami, pralnia, apteka, wypożyczalnia samochodów.
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużych kurortów.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Brak
    • Wady Wszystko w tym hotelu jest do poprawy !

Nie polecam hotel na zadupiu jak więzienie na pustynia. Opcja all inclusive jak dla mnie nie istniała, drinki lane z wielką pogardą i jedzenie podawane brudnymi talerza. Zero rozrywek.

• Zalety Przestrzenne pokoje
    • Wady słabe ciśnienie wody

Posiłki w wątpliwie włoskiej restauracji , w której króluje stado dzikich wróbli , jedzenie wydawane nie higienicznie , o smaku tych potraw już nie wspomnę , nigdy więcej takich przygód, NIE POLECAM NIKOMU !!!!!

• Zalety Piękny ogród, Miła obsługa, Czyste pokoje, Plaża przy hotelu,
    • Wady Hotel na uboczu, z jednej i drugiej strony pustynia

Hotel na uboczu, zdecydowanie dla osób, którym nie zależy na imprezach, czy jeżdżeniu do centrum. Mimo to w hotelu bardzo ładny ogór, przytulne pokoje, plaża hotelowa. Wszystko zadbane, obsługa nie natrętna, ale pomocna. Jedzenie przeciętne. Idealna propozycja dla osób, które chcą odpocząć i dużo nie zapłacić. Hotel oceniam na cztery gwiazdki.

• Zalety Spokoj i pelen relaks
    • Wady Nie dostrzegamy

Termin pobytu od 31 marca do 07 kwietnia.Osrodek czysty,ogrod zadbany i zagospodarowany.Na miejscu baza wypadowa do nurkowania.Czas doplyniecia do rafy statkiem 30 min.Rafa przy hotelu raczej uboga..Obsluga hotelowa mila i zyczliwa.Menu, jak na grupowe jedzenie,bez zastrzezen.To nie park rozrywki ,a raczej miejsce do odpoczynku i sielanki.Woda dostepna na korytarzach w dystrybutorach, a napoje i piwo lane rowniez z butelek. .Duzo miejsca na plazy i przy basenach.Sniadania i obiady podawane sa w restauracji przy plazy, natomiast kolacje w glownej.Wypoczelismy i jestesmy zadowoleni.Pozdrowienia dla Ewy i Jarka z Krotoszyna od BR z Zielonej Gory.

• Zalety cichy i kameralny hotel bardzo ładna plaża ładne, czyste i duże pokoje różnorodne animacje miła obsługa
    • Wady kąpiel w morzu tylko z podestu

Właśnie wróciliśmy z mężem z tego hotelu. Polecam go osobom wybierających się do Egiptu ze względu na warunki pobytowe i pogodowe, a zwłaszcza na ferie zimowe- nie ma pełnego obłożenia, więc nie ma problemów z leżakami i przeludnieniem na stołówkach, a temperatura w dzień to 25-35stopni. Posiłki wg standardu egipskiego- dobre i w miarę różnorodne, tematyczne np. kuchnia włoska, owoce morza, kuchnia orientalna . Stołówka kameralna, kelnerzy mili i zawsze pomocni ( bakszysz mile widziany). Na dłuższy wyjazd warto wybrać się z przyjaciółmi. Codziennie animacje od rana do późnych godzin wieczornych ( streaching, siatkówka, aerobic w wodzie , nauka tańca, wieczorne show) -wielkie brawa dla Róży i Oksany. W hotelu głównie Niemcy, Polacy i Ukraińcy. Ładny pokój, uroku dodaje mu troska o detale np.poduszeczki, dywanik, obrazy, lampki. Wszystkie pokoje (od 1 piętra z balkonami) wychodzą na ogród i basen, nie trzeba nic dopłacać. My mieliśmy pokój na 3 piętrze ( ładny widok także na morze ). Ładna plaża, z licznymi leżakami i piaskiem. Kąpiel w morzu tylko z pomostu, bo przy plaży woda tylko maksymalnie do kolan. Resztki rafy koralowej . Życie codzienne Egipcjan warto zobaczyć w Safadze położonej ok.10km od hotelu- zawiezie i przywiezie limuzyna hotelowa za 10 euro ( mała wioska, z kościołem koptyjskim i dwiema malutkimi uliczkami ze sklepikami, bardziej "lokalne klimaty"; to wypad na 1-2 godziny). Jeżeli ktoś woli bardziej cywilizowane zakupy to musi jechać do Hurghady ok.50km, nie ma problemu z dojazdem z hotelu busikiem. W hotelu kilka sklepików. Hotel dla turystów średnio wymagających ( niby 5*, ale kto był w Egipcie wie co to znaczy). Jeżeli ktoś wybiera hotel świadomie nie znajdzie w nim większych wad. Cena w promocji adekwatna do warunków.

• Zalety ładne pokoje
    • Wady brak darmowego wi-fi

Polecam hotel spędziłam w nim wraz z rodziną mile ferie

• Zalety Czysty,zadbany hotel.Spokojna okolica,dość fajne baseny.
    • Wady Mało leżaków przy basenach, duże kolejki w restauracji,drożyzna w sklepikach.

Hotel wybitnie dla ceniących tylko plażowanie. Samotny na rozległej pustyni. Do Hurghady 50 km. a taryfy tylko hotelowe po 12 usd od osoby .Duże kolejki w restauracji , po prostu za mało stolików .Wędliny i sery żółte wydawane w plasterkach przez durnowatego młodego Araba , masakra.Baseny doścć fajne , ale bardzo mało leżaków . Aby coś zarezerwować trzeba wstać o 5 rano. W ciągu dnia całkowity brak muzyki .Dopiero po 16, 20 minut tańców przy basenie, masakra. Plaża bardzo fajna , tylko ciągłe odpływy i żeby popływać trzeba iść ze 200 m. Rafa przy molo dość zniszczona , ale małe rybki pływają . Wieczorami senna atmosfera , wszyscy przesiadują w lobby i na zewnątrz sącząc dość cienkie drinki.Pobyt w tym hotelu na dwa tygodnie stanowczo za długi . Po prostu , nudy .

• Zalety Rewelacyjne animacje!
    • Wady Polozenie daleko od centrum.

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Można bez obaw polecić ten hotel.

• Zalety Ładna duża plaża, ładne spore molo, allincl 24h, dobre jedzenie, ładny ogród
    • Wady średnia rafa przy hotelu. W zimie podgrzewany tylko 1 mały basen i to dość słabo, daleko od centrum

To już nasz 3 wyjazd do egiptu. Ogólnie hotel godny do polecenia, bardziej na spokojny wypad, 50km od centru. W grudniu większość to seniorzy, sporo niemców. Jedzenie w porządku, serwują na niektórych kolacjach bardzo dobre burgery i kebaby. Animacje średnie. Hotel nie należy do najnowszych. Hotel czysty.

• Zalety pomost i szczątki rafy

Byliśmy we dwójkę w tym hotelu w połowie listopada 2015r . Ogólne wrażenie dobre, spokojnie, ciepło ale nie upalnie ( w dzień około 27 stopni wieczorem chłodniej około 18), woda w morzu 23 stopnie, Brak Rosjan, ze względu na zakaz lotów - hotel obłożony w 30 %. Miła obsługa szczególnie barman przy plaży. W pokojach czysto, sprzątane codziennie. Dystrybutory z wodą na korytarzach, czajnik i herbatka, kawa rozpuszczalna w pokoju.Sejf w pokoju, z klimatyzacji nie korzystaliśmy, bo nie było takiej potrzeby. Animatorki to głównie ekipa z Rosji,Białorusi i Ukrainy ale miłe. W Restauracji czysto , podawane wino do obiadu i kolacji, niestety jak dla mnie za mało owoców morza i ryb, mięska też trochę mało( jak to w Egipcie), ale głodni nie chodziliśmy. Raz na pobyt można zapisać się na kolację beduińską ( w namiocie)lub włoską( przy plaży).Na terenie obiektu jest też restauracja z owocami morza i rybami, ale jak dla mnie ceny zaporowe. Zejście do morza do głębszej wody z pomostu , albo w miarę piaszczystego brzegu ( tylko, że woda do kolan). Warto wybrać się na wycieczkę na snurkowanie stateczkiem przy pomoście. Rafa piękna ( może nie taka jak w Marsa Alam, czy Sharm) ale i tak wrażenia niezapomniane. Ogólnie słonecznie, leniwie,sympatycznie. O to nam chodziło.Ze względów bezpieczeństwa nie było wycieczki do Kairu jedynie do Luksoru, ale jak na listopad i ziąb w Polsce to super wypoczęliśmy super.