Athina Palace

Athina Palace: basen, sport i rekreacja

• Zalety Jedzenie, obsługa, widoki, animacje
    • Wady Kawałek do plaży, ale jeździ bus hotelowy

Położenie hotelu- chyba wszyscy mają widok na morze bo hotel jest jakby wtopiony w skaly/ wybrzeże. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy śniadaniu kelnerki pytają czy podać kawę/herbate, a kolację są bardziej wystawne, kelnerzy dolewaja wina , dbają o każdego gościa, nadzoruje ich kierownik i dlatego wszystko działa. Shaw cooking co wieczór można na swiezo spróbować makaron lub pizze, mięso grillowane też. Fakt jest dużo schodów i trzeba spacerować więc dla ludzi starszych czy schorowanych odradzam. Ale dzięki temu extra widoki! Prawda jest taka że teraz wspominamy ten hotel z sentymentem i inne hotele porównujemy do niego. Obsługa bardzo mila, pomocna , a najlepsze animacje, facet który prowadzil,praktycznie cały dzien, doprowadzal ludzi do lez...oczywiście ze śmiechu!! Wprowadzał wszystkich w super nastrój. Zaczepial ludzi ale z wyczuciem. Plaża mała ale nam wystarczyła, nie bylo problemu z lezakiem a i były drinki i przekąski na małym tarasie widokowym. Dwa baseny -relaxing na którym byli dorosli, cisza, mozna bylo poczytać książkę i active pool gdzie odbywaly się animacje, gra w water polo, aerobik i glosna muzyka- dla każdego coś milego!Jesteśmy baaardzo zadowoleni i polecamy!

• Zalety położenie na wzgórzu, przepiękne widoki (skały, wysepki, czysta woda), baseny, jedzenie, animacje,obsługa, niedaleko do centrum Agia Pelagia - przepiękna miejscowość
    • Wady różnica poziomów - dużo schodów - trzeba się nieźle nachodzić jeśli dostanie się komuś bungalow na samym dole, mała, wąska plaża i bliskość skał - trzeba uważać by się nie skaleczyć, odludzie, atrakcje jedynie w hotelu

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Przepyszne jedzenie i wybór tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dwa piękne, duże baseny + brodzik. Przesympatyczna obsługa - szczególnie w barach :) Pokoje zadbane i czyste. Choć niektórzy narzekali na mrówki. Bardzo mili animatorzy, świetnie umilali czas podczas kąpieli słonecznych (piłka wodna, rzutki, aqua aerobic, zumba w wodzie, siatkówka, karaoke). Jednak jedyna atrakcja to hotel bo poza nim - cisza i spokój. Także nie polecam ludziom młodym chcącym się bawić. Raczej hotel dla rodzin i seniorów. Polecam wycieczkę na Santorini (choć do tanich nie należy) oraz do Heraklionu. Warto wypożyczyć samochód i trochę pojeździć po wyspie, bo po 4 dniach hotel i plaża się już nudzi i nie ma co robić. Tym bardziej że do centrum ze sklepikami, barami i restauracjami trzeba dojechać busem. Idealne miejsce na wypoczynek ale ten 7 dniowy.

Hotel bardzo fajny z pięknymi widokami. Miła obsługa. Wyżywienie bardzo dobre. Hotel okupują Francuzi. Dla nich są organizowane animacje - przez animatorów którzy rozmawiają tylko po francusku. Rezydenta z Neckermanna p.Ewa, niestety swoim wyglądem oraz wiedzą nie daje dobrej opinii o biurze. Raczej nie należy na Nią liczyć, że w czymś pomoże. Ogólnie z wyjazdu jestem bardzo zadowolona,. Nawet 3,5 godz. opóźnienie przy wylocie - naprawa samolotu Smaill Planet na lotnisku nie zepsuło mi pobytu ani dziwne odgłosy w czasie lotu powrotnego. Okazało się, że to nie tylko nasz samolot naprawiali przed startem.

• Zalety Ładne i przestronne pokoje.Położenie hotelu.
    • Wady Brak animacji w języku polskim.Kiepska wentylacja w łazienkach.

W hotelu byliśmy od 1.05.-15.05.2016r. Od samego początku byliśmy zachwyceni okolicą hotelu jak i samym hotelem. Hotel znajduje się na klifie co daje piękne widoki z pokojów z widokiem na morze.Namawiam osoby planujące wyjazd do Athina Palace do dopłaty za pokój z widokiem na morze bo jest naprawdę tego warty.Wadą hotelu jest duża różnica poziomów na których znajdują się pokoje i trzeba sporo się nachodzić.Kursuje co prawda mały bus co 20 minut i dowozi osoby z plaży na recepcje znajdująca się na samej gorze a z góry już łatwiej zejść. :)co sami wypróbowaliśmy. Jedzenie super przez pierwszy tydzień pobytu. W drugim tygodniu niestety posiłki zaczynają się od początku te same. Hotel ma przygotowane obfite różnorodne menu do jednego tygodnia . W hotelu dużo krzykliwych rosjan sporo francuzów i anglików polaków mało. Polecam wycieczki na Santorini oraz błękitną lagunę widoki zapierające dech w piersiach.

Nie polecam osobom, które nie lubią ogromnych obiektów i długich, stromych spacerów po terenie hotelowym, nie dla rodzin z malutkimi dziećmi ze względu na dużo schodów i stromych górek do pokonania, mimo, że do plaży i po terenie hotelu jeździ bus - Hotel położony tarasowo i przepięknymi widokami na klify, zatoczkowe plaże - Położony na uboczu, nie ma nic dookoła - pokoje duże, przestronne (duża różnica między pokojami, część bliżej recepcji jest odnowiona) - duży basen z barem i rozrywką i mniejsze baseny w części spokojniejszej - głównym atutem hotelu są cudowne widoki

• Zalety Hotel położony jest na klifie . Roztacza się stąd wspaniały widok na zatokę i morze. Bardzo ładne baseny . Jedzenie wyśmienite - przez cały dzień korzysta się z all inclusive.
    • Wady Trochę na uboczu , ale można zwiedzać okolice samochodem .

Do plaży nie jest daleko spacerkiem, ale można dojechać hotelowym busikiem, który często kursuje. Na plaży nigdy nie zabrakło leżaków, które są bezpłatne. Na plaży jest bezpłatny bar w którym serwują dobre kawy, a szczególnie kawę Frappe , są lody, ciasto i drinki- można się też posilić gdy ktoś jest głodny. We wspaniałym lobby hotelowym można posiedzieć przy drinkach i mile spędzić wieczór. Potrawy można konsumować na tarasie i patrzeć na piękne morze i wystające z niego .skały. Jedzenia w restauracji nie zabraknie dla nikogo , a jest ono wspaniałe. Kelnerki serwują do stolika wino, wodę mineralną w dowolnej ilości. Warto wybrać się na organizowane wycieczki, a szczególnie polecam wyjazd na Lagunę Balos, cudowne miejsce na Krecie. Woda o barwie turkusowo- szafirowej i biały piasek pod stopami .

• Zalety Piękne położenie hotelu na klifie skąd rozciągają się wspaniałe widoki na morze i zatokę. Eleganckie lobby i fajne baseny; blisko do plaży z leżakami, których nigdy nie zabrakło. A na plaży bar z kawą Frappe, lodami, ciasteczkami, drinkami itp.
    • Wady Trochę na odludziu ale to nie przeszkadza w spacerach; Do Ligarii jest blisko tylko droga nie ma pobocza i trzeba uważać; wszędzie pod górę, ale czego się nie robi dla zdrowia.

Hotel jest wart polecenia bo naprawdę jest pięknie położony; Niesamowite różnice poziomów i kaskadowe położenie obiektów hotelowych a do tego przepiękna roślinność. Fajne animacje na basenie i programy rozrywkowe. Bardzo miła obsługa hotelowa i super kelnerki na sali.

• Zalety Piękne widoki, okazały hotel
    • Wady duża różnica poziomów,

Pierwsze wrażenie robi świetne, natomiast hotel okazały tylko z zewnątrz - bardzo ekonomiczna 5*. Hotel usytuowany kaskadowo na wzgórzu z pięknym widokiem na morze - duża różnica poziomów, a więc nie dla osób mających problem z chodzeniem. Do i z plaży jeździ na okrągło bus hotelowy, ale dosyć podstarzały, więc jest to ekstremalne przeżycie :D. Dostępna dieta bezglutenowa. Kolacja a'la carte bezpłatna raz na pobyt. Bar all inclusive na plaży. Przystanek autobusowy przy hotelu do Heraklionu oraz Aghia Pelagia, 4 x dzień bez niedzieli, 4 EUR w jedną stronę.

• Zalety pięknie położony :) i bardzo rozbudowany ale na plus gdyz mozna było troszke sie poruszac :)
    • Wady wad ogólnie nie widziałam:)

Urlop w pełni zaspokoił moje wymagania co do zwiedzanych miejsc , tempa poruszania sie i warunków w przemieszczaniu się jak i standartu hotelu . Na pewno skorzystam jeszcze z usług tego biura. Bardzo miła obsługa Pani Justyna nasz rezydent zawsze do pomocy mimo iż była w innym miejscu. Piękne miejsce widoki nieziemskie kazdy znajdzie cos dla siebie obsługa miła sympatyczna zawsze udzielała cennych wskazówek ... jestem zadowolona i polecam ten hotel wrażenia niesamowite gdybym mogła wróciłabym juz dzis:) .Rejs i zwiedzanie Santorini niezapomniany:) pozdrawiam

• Zalety Super położenie , piękne widoki
    • Wady W toalecie zakaz wyrzucanie papieru do wc

Piękne położenie, przepiękne widoki z pokoju hotelowego , super obsługa, chętnie bym tam wrociła