Athina Palace

Athina Palace: basen, sport i rekreacja

• Wylot z Poznania All Inclusive

• Par, szukających luksusu
    • Zalety Hotel położony jest na klifie . Roztacza się stąd wspaniały widok na zatokę i morze. Bardzo ładne baseny . Jedzenie wyśmienite - przez cały dzień korzysta się z all inclusive.
    • Wady Trochę na uboczu , ale można zwiedzać okolice samochodem .

Do plaży nie jest daleko spacerkiem, ale można dojechać hotelowym busikiem, który często kursuje. Na plaży nigdy nie zabrakło leżaków, które są bezpłatne. Na plaży jest bezpłatny bar w którym serwują dobre kawy, a szczególnie kawę Frappe , są lody, ciasto i drinki- można się też posilić gdy ktoś jest głodny. We wspaniałym lobby hotelowym można posiedzieć przy drinkach i mile spędzić wieczór. Potrawy można konsumować na tarasie i patrzeć na piękne morze i wystające z niego .skały. Jedzenia w restauracji nie zabraknie dla nikogo , a jest ono wspaniałe. Kelnerki serwują do stolika wino, wodę mineralną w dowolnej ilości. Warto wybrać się na organizowane wycieczki, a szczególnie polecam wyjazd na Lagunę Balos, cudowne miejsce na Krecie. Woda o barwie turkusowo- szafirowej i biały piasek pod stopami .

• Rodzin z dziećmi, aktywnych, szukających luksusu
    • Zalety Piękne położenie hotelu na klifie skąd rozciągają się wspaniałe widoki na morze i zatokę. Eleganckie lobby i fajne baseny; blisko do plaży z leżakami, których nigdy nie zabrakło. A na plaży bar z kawą Frappe, lodami, ciasteczkami, drinkami itp.
    • Wady Trochę na odludziu ale to nie przeszkadza w spacerach; Do Ligarii jest blisko tylko droga nie ma pobocza i trzeba uważać; wszędzie pod górę, ale czego się nie robi dla zdrowia.

Hotel jest wart polecenia bo naprawdę jest pięknie położony; Niesamowite różnice poziomów i kaskadowe położenie obiektów hotelowych a do tego przepiękna roślinność. Fajne animacje na basenie i programy rozrywkowe. Bardzo miła obsługa hotelowa i super kelnerki na sali.

• Zalety Piękne widoki, okazały hotel
    • Wady duża różnica poziomów,

Pierwsze wrażenie robi świetne, natomiast hotel okazały tylko z zewnątrz - bardzo ekonomiczna 5*. Hotel usytuowany kaskadowo na wzgórzu z pięknym widokiem na morze - duża różnica poziomów, a więc nie dla osób mających problem z chodzeniem. Do i z plaży jeździ na okrągło bus hotelowy, ale dosyć podstarzały, więc jest to ekstremalne przeżycie :D. Dostępna dieta bezglutenowa. Kolacja a'la carte bezpłatna raz na pobyt. Bar all inclusive na plaży. Przystanek autobusowy przy hotelu do Heraklionu oraz Aghia Pelagia, 4 x dzień bez niedzieli, 4 EUR w jedną stronę.

• Zalety pięknie położony :) i bardzo rozbudowany ale na plus gdyz mozna było troszke sie poruszac :)
    • Wady wad ogólnie nie widziałam:)

Urlop w pełni zaspokoił moje wymagania co do zwiedzanych miejsc , tempa poruszania sie i warunków w przemieszczaniu się jak i standartu hotelu . Na pewno skorzystam jeszcze z usług tego biura. Bardzo miła obsługa Pani Justyna nasz rezydent zawsze do pomocy mimo iż była w innym miejscu. Piękne miejsce widoki nieziemskie kazdy znajdzie cos dla siebie obsługa miła sympatyczna zawsze udzielała cennych wskazówek ... jestem zadowolona i polecam ten hotel wrażenia niesamowite gdybym mogła wróciłabym juz dzis:) .Rejs i zwiedzanie Santorini niezapomniany:) pozdrawiam

• Zalety Super położenie , piękne widoki
    • Wady W toalecie zakaz wyrzucanie papieru do wc

Piękne położenie, przepiękne widoki z pokoju hotelowego , super obsługa, chętnie bym tam wrociła

• Zalety Wyżywienie, położenie, atrakcje.
    • Wady Pokoje trochę obskurne.

Super. Właśnie wróciłem się z wakacji. Pierwsze wrażenie mega. Niestety. Są minusy. Pokoje były bardziej 3 gwiazdkowe niż 5. NIEKTÓRZY klienci byli denerwujący ( Gonienie kota po hotelu, wciskanie się w kolejkę do bilarda i darcie się na cały hotel chyba do normalnych nie należą. Do zalet trzeba zaliczyć atrakcje min. Animatorzy genialnie rozbawiali ludzi, greckie wieczory itd. Na pewno mocną stroną hotelu jest gastronomia - szwedzki stół codziennie. Obsługa jest miła i przyjemna. Ewidentnie lubią swoją robotę ( przynajmniej niektórzy :D ). Zalet jest dużo. Ogólnie hotel warty polecenia.

• Zalety położenie, jedzenie :)
    • Wady nie zauważyłam

Przepiękne położenie, bajeczne widoki, hotel czysty, dużo roślin, zadbany, pokoje ładne i duże, łazienki mogłyby byc lepsze, ale tragedii nie było, jedzenie przepyszne, urozmaicone, animatorzy w porządku. Polecam :)

• Zalety Hotel spełnił moje oczekiwania :)
    • Wady Nie zauważyłam :)

Mała kreatywność animatorów. Przekąski przy basenach bez rewelacji.

• Zalety -Cudowne położenie,
    • Wady -Kaskady, troszkę chodzenia, więc dla osób starszych niekoniecznie

Hotel na naprawdę wysokim poziomie. Położony kaskadowo, więc widok zapiera dech w piersiach. Na samym dole skarpy zatoczka przeznaczona do kąpieli i odpoczynku, można zjechać z Panem, który co chwile krąży na trasie hotelowej. Przy zatoczce bar, można coś zjeść, jak i się napić. Jedzenie bardzo dobre, dzięki swej różnorodności. Wszystko w tym hotelu było na swoim miejscu, wliczając obsługę.

• Zalety Przepiękne widoki, smaczne jedzenie.
    • Wady Brak wieczorków tanecznych.

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem( Adam) Polecam wszystkim. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni :)