Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Athina Palace

Athina Palace: basen, sport i rekreacja

Hotel bardzo fajny z pięknymi widokami. Miła obsługa. Wyżywienie bardzo dobre. Hotel okupują Francuzi. Dla nich są organizowane animacje - przez animatorów którzy rozmawiają tylko po francusku. Rezydenta z Neckermanna p.Ewa, niestety swoim wyglądem oraz wiedzą nie daje dobrej opinii o biurze. Raczej nie należy na Nią liczyć, że w czymś pomoże. Ogólnie z wyjazdu jestem bardzo zadowolona,. Nawet 3,5 godz. opóźnienie przy wylocie - naprawa samolotu Smaill Planet na lotnisku nie zepsuło mi pobytu ani dziwne odgłosy w czasie lotu powrotnego. Okazało się, że to nie tylko nasz samolot naprawiali przed startem.

• Zalety Ładne i przestronne pokoje.Położenie hotelu.
    • Wady Brak animacji w języku polskim.Kiepska wentylacja w łazienkach.

W hotelu byliśmy od 1.05.-15.05.2016r. Od samego początku byliśmy zachwyceni okolicą hotelu jak i samym hotelem. Hotel znajduje się na klifie co daje piękne widoki z pokojów z widokiem na morze.Namawiam osoby planujące wyjazd do Athina Palace do dopłaty za pokój z widokiem na morze bo jest naprawdę tego warty.Wadą hotelu jest duża różnica poziomów na których znajdują się pokoje i trzeba sporo się nachodzić.Kursuje co prawda mały bus co 20 minut i dowozi osoby z plaży na recepcje znajdująca się na samej gorze a z góry już łatwiej zejść. :)co sami wypróbowaliśmy. Jedzenie super przez pierwszy tydzień pobytu. W drugim tygodniu niestety posiłki zaczynają się od początku te same. Hotel ma przygotowane obfite różnorodne menu do jednego tygodnia . W hotelu dużo krzykliwych rosjan sporo francuzów i anglików polaków mało. Polecam wycieczki na Santorini oraz błękitną lagunę widoki zapierające dech w piersiach.

Nie polecam osobom, które nie lubią ogromnych obiektów i długich, stromych spacerów po terenie hotelowym, nie dla rodzin z malutkimi dziećmi ze względu na dużo schodów i stromych górek do pokonania, mimo, że do plaży i po terenie hotelu jeździ bus - Hotel położony tarasowo i przepięknymi widokami na klify, zatoczkowe plaże - Położony na uboczu, nie ma nic dookoła - pokoje duże, przestronne (duża różnica między pokojami, część bliżej recepcji jest odnowiona) - duży basen z barem i rozrywką i mniejsze baseny w części spokojniejszej - głównym atutem hotelu są cudowne widoki

• Zalety Hotel położony jest na klifie . Roztacza się stąd wspaniały widok na zatokę i morze. Bardzo ładne baseny . Jedzenie wyśmienite - przez cały dzień korzysta się z all inclusive.
    • Wady Trochę na uboczu , ale można zwiedzać okolice samochodem .

Do plaży nie jest daleko spacerkiem, ale można dojechać hotelowym busikiem, który często kursuje. Na plaży nigdy nie zabrakło leżaków, które są bezpłatne. Na plaży jest bezpłatny bar w którym serwują dobre kawy, a szczególnie kawę Frappe , są lody, ciasto i drinki- można się też posilić gdy ktoś jest głodny. We wspaniałym lobby hotelowym można posiedzieć przy drinkach i mile spędzić wieczór. Potrawy można konsumować na tarasie i patrzeć na piękne morze i wystające z niego .skały. Jedzenia w restauracji nie zabraknie dla nikogo , a jest ono wspaniałe. Kelnerki serwują do stolika wino, wodę mineralną w dowolnej ilości. Warto wybrać się na organizowane wycieczki, a szczególnie polecam wyjazd na Lagunę Balos, cudowne miejsce na Krecie. Woda o barwie turkusowo- szafirowej i biały piasek pod stopami .

• Zalety Piękne położenie hotelu na klifie skąd rozciągają się wspaniałe widoki na morze i zatokę. Eleganckie lobby i fajne baseny; blisko do plaży z leżakami, których nigdy nie zabrakło. A na plaży bar z kawą Frappe, lodami, ciasteczkami, drinkami itp.
    • Wady Trochę na odludziu ale to nie przeszkadza w spacerach; Do Ligarii jest blisko tylko droga nie ma pobocza i trzeba uważać; wszędzie pod górę, ale czego się nie robi dla zdrowia.

Hotel jest wart polecenia bo naprawdę jest pięknie położony; Niesamowite różnice poziomów i kaskadowe położenie obiektów hotelowych a do tego przepiękna roślinność. Fajne animacje na basenie i programy rozrywkowe. Bardzo miła obsługa hotelowa i super kelnerki na sali.

• Zalety Piękne widoki, okazały hotel
    • Wady duża różnica poziomów,

Pierwsze wrażenie robi świetne, natomiast hotel okazały tylko z zewnątrz - bardzo ekonomiczna 5*. Hotel usytuowany kaskadowo na wzgórzu z pięknym widokiem na morze - duża różnica poziomów, a więc nie dla osób mających problem z chodzeniem. Do i z plaży jeździ na okrągło bus hotelowy, ale dosyć podstarzały, więc jest to ekstremalne przeżycie :D. Dostępna dieta bezglutenowa. Kolacja a'la carte bezpłatna raz na pobyt. Bar all inclusive na plaży. Przystanek autobusowy przy hotelu do Heraklionu oraz Aghia Pelagia, 4 x dzień bez niedzieli, 4 EUR w jedną stronę.

• Zalety pięknie położony :) i bardzo rozbudowany ale na plus gdyz mozna było troszke sie poruszac :)
    • Wady wad ogólnie nie widziałam:)

Urlop w pełni zaspokoił moje wymagania co do zwiedzanych miejsc , tempa poruszania sie i warunków w przemieszczaniu się jak i standartu hotelu . Na pewno skorzystam jeszcze z usług tego biura. Bardzo miła obsługa Pani Justyna nasz rezydent zawsze do pomocy mimo iż była w innym miejscu. Piękne miejsce widoki nieziemskie kazdy znajdzie cos dla siebie obsługa miła sympatyczna zawsze udzielała cennych wskazówek ... jestem zadowolona i polecam ten hotel wrażenia niesamowite gdybym mogła wróciłabym juz dzis:) .Rejs i zwiedzanie Santorini niezapomniany:) pozdrawiam

• Zalety Super położenie , piękne widoki
    • Wady W toalecie zakaz wyrzucanie papieru do wc

Piękne położenie, przepiękne widoki z pokoju hotelowego , super obsługa, chętnie bym tam wrociła

• Zalety Wyżywienie, położenie, atrakcje.
    • Wady Pokoje trochę obskurne.

Super. Właśnie wróciłem się z wakacji. Pierwsze wrażenie mega. Niestety. Są minusy. Pokoje były bardziej 3 gwiazdkowe niż 5. NIEKTÓRZY klienci byli denerwujący ( Gonienie kota po hotelu, wciskanie się w kolejkę do bilarda i darcie się na cały hotel chyba do normalnych nie należą. Do zalet trzeba zaliczyć atrakcje min. Animatorzy genialnie rozbawiali ludzi, greckie wieczory itd. Na pewno mocną stroną hotelu jest gastronomia - szwedzki stół codziennie. Obsługa jest miła i przyjemna. Ewidentnie lubią swoją robotę ( przynajmniej niektórzy :D ). Zalet jest dużo. Ogólnie hotel warty polecenia.

• Zalety położenie, jedzenie :)
    • Wady nie zauważyłam

Przepiękne położenie, bajeczne widoki, hotel czysty, dużo roślin, zadbany, pokoje ładne i duże, łazienki mogłyby byc lepsze, ale tragedii nie było, jedzenie przepyszne, urozmaicone, animatorzy w porządku. Polecam :)