Balaton
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Balaton

• Wylot z Katowic śniadania
  • Wylot z Wrocławia śniadania

• Zalety bliskość plaży, basen, obsługa, czystość
    • Wady łazienka, jedzenie

Przez pierwsze 2-3 dni nie umielismy sie przyzwyczaić do "standardu" hotelu 2-gwiazdkowego, ale w końcu daliśmy radę :) Pokoje dobrze wyposażone, wielkość też ok, jedynie do czego mozna by sie przyczepić to łazienka, ktora miescila tylko umywalkę i toaletę. Na poczatku myśleliśmy ze nie ma prysznica ale pozniej sie okazalo ze jest kurek w scianie nad muszlą klozetową. Jeśli ktoś chcial wziąć prysznic musial sie liczyc z tym ze zaleje całą łazienkę. Duzy plus za to ze zawsze byla ciepła woda. Basen duży, woda zimniejsza niż w morzu, ale da sie przyzwyczaic :) Jak na 2* hotel basen naprawdę robił wrażenie (chyba jeden z lepszych w okolicy). Zapomnijcie o animacjach. Jedzenie: my wybraliśmy opcję tylko ze śniadaniami, ponieważ chcieliśmy pochodzić po knajpach i pokosztować tutejszych specjałów. Na śniadanie zawsze byl ten sam zestaw. Często brakowało chleba i wolnych stolików. Na początku wydawały nam się poniżające wyścigi kto pierwszy ten lepszy, ale później nauczyliśmy się walczyć o swoje niczym wygłodniałe lwy :) Co do jakości jedzenia sie nie wypowiem, bo to przecież hotel dwugwiazdkowy. Mozna bylo wykupić lunch(12 lv) lub kolację(16 lv). Raz wykupiliśmy lunch, ale stwierdziliśmy, ze wolimy jednak stołować sie gdzie indziej :) Położenie hotelu wcale nie jest w cichej okolicy, jest w centrum. Chyba ze ktos ma pokój z widokiem na parkig, to może miec wrażenie ze jest cicho. My mielismy pokoj z widokiem na basen, gdzie głośna muzyka była puszczana do 1 w nocy. Z drugiej strony ruchliwa ulica oraz dyskoteka, gdzie także grali do 1-2 w nocy. Dużo aqua parków w okolicy, które mogą być świetną frajdą dla rodzin z dziećmi. Z atrakcji mozna wymienić jeszcze przejażdżkę karetą, ale konie-szkielety, które je musiały ciągnąć były tak wychudzone i wymęczone, że sobie odpuściliśmy. Ogólnie hotel tani dlatego tak wysoka ocena.

hotel ok. barmani nie żałowali alkoholi ogólnie fajnie minus rezerwowanie leżaków i nie korzystanie z nich

• Zalety Blisko centrum
    • Wady Wszystko

Po przyjechaniu po dniowym opóźnieniu okazało się że jeszcze niema naszych pokoi Obsługa miła lecz zaniedbywała klientów ciągle brakowało szkła na drinki czy piwo Stoły brudne w recepcji nie szło nic się dogadać na basenie ciągle brak leżaków obsługa wrzucała ręczniki do wody Jedzenie monotonne ratownika nie było przy basenie przebywał z dziewczynami z obsługi niemiły zapach i ciągły brak miejsc na stołówce Totalna porażka nie polecam naprawde

Jak na hotel o niskim standardzie, bardzo czysty i zadbany, super lokalizacja, blisko do centrum i do plaży, duży i czysty basen. Jedynym i dosyć dużym minusem jest jedzenie, wyjątkowo niesmaczne.

Polecam TYLKO w wersji BB. All Inclusive - absolutnie NIE!

Hotel położony blisko morza, z mojego pokoju miałam widok na morze i basen hotelowy (w basenie woda była zimniejsza niż w morzu). Jedzenie dobre lecz monotonne, obsługa bardzo sympatycza, nie żałują alkoholu w drinkach. Pokoje były codziennie sprzątane. Ja za wycieczke zapłaciłam bardzo mało więc za te pieniądze zdecydowanie polecam.

Zakwaterowanie trwało ok godziny, po otrzymaniu wreszcie kluczy do pokoju przekonaliśmy się, że w naszym pokoju już ktoś mieszka! Dostaliśmy w zamian pokój z oknami i balkonem przy zapleczu kuchni. Mieliśmy zagwarantowaną pobudkę między 6.00 a 7.00, szuraniem, warkotem ciężarowych samochodów dowożących jedzenie do kuchni i głośnymi rozmowami obsługi. Za mała stołówka!!! Trzeba było ciągle szukać miejsca. Jedzenie monotonne, ale świeże i smaczne. Bardzo mały wybór potraw. Napoje bardzo dobre, chłodne, w drinkach nie żałują alkoholu, a te lokalne alkohole w all inclusive bardzo dobre! Mało leżaków na basenie, większość już o 7.00 rano było "pozajmowane" ręcznikami, przy czym część "zajmujących" w ogóle z nich nie korzystała, więc stały puste. Basen fajny, chociaż nie za duży, dla mnie za zimna woda, ale co kto lubi:) Mimo wszystko pobyt udany:)

Hotel na pierwszy rzut oka w środku wyglądał na nieco podstarzały, z zewnątrz nie odbiega od pozostałych w otoczeniu. Winda jest jakby z okresu PRLu:) Natomiast pokojom nie można nic zarzucić, są w pełni wyposażone (lodówka, tv sat, dodatkowy stolik oraz wszystkie podstawowe sprzęty). Bardzo czysto. Super basen, nieduży, ale z hokerkami w wodzie i płyciznami dla lubiących przebywać w wodzie i jednocześnie korzystać z kąpieli słonecznych:)Jedzenie raczej monotonne, ale dobre, szczególnie ichniejszy ser.