Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Balaton
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Balaton: basen

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    165 zł 1 dni / os. Sprawdź

hotel ok. barmani nie żałowali alkoholi ogólnie fajnie minus rezerwowanie leżaków i nie korzystanie z nich

• Zalety Blisko centrum
    • Wady Wszystko

Po przyjechaniu po dniowym opóźnieniu okazało się że jeszcze niema naszych pokoi Obsługa miła lecz zaniedbywała klientów ciągle brakowało szkła na drinki czy piwo Stoły brudne w recepcji nie szło nic się dogadać na basenie ciągle brak leżaków obsługa wrzucała ręczniki do wody Jedzenie monotonne ratownika nie było przy basenie przebywał z dziewczynami z obsługi niemiły zapach i ciągły brak miejsc na stołówce Totalna porażka nie polecam naprawde

Jak na hotel o niskim standardzie, bardzo czysty i zadbany, super lokalizacja, blisko do centrum i do plaży, duży i czysty basen. Jedynym i dosyć dużym minusem jest jedzenie, wyjątkowo niesmaczne.

Polecam TYLKO w wersji BB. All Inclusive - absolutnie NIE!

Hotel położony blisko morza, z mojego pokoju miałam widok na morze i basen hotelowy (w basenie woda była zimniejsza niż w morzu). Jedzenie dobre lecz monotonne, obsługa bardzo sympatycza, nie żałują alkoholu w drinkach. Pokoje były codziennie sprzątane. Ja za wycieczke zapłaciłam bardzo mało więc za te pieniądze zdecydowanie polecam.

Zakwaterowanie trwało ok godziny, po otrzymaniu wreszcie kluczy do pokoju przekonaliśmy się, że w naszym pokoju już ktoś mieszka! Dostaliśmy w zamian pokój z oknami i balkonem przy zapleczu kuchni. Mieliśmy zagwarantowaną pobudkę między 6.00 a 7.00, szuraniem, warkotem ciężarowych samochodów dowożących jedzenie do kuchni i głośnymi rozmowami obsługi. Za mała stołówka!!! Trzeba było ciągle szukać miejsca. Jedzenie monotonne, ale świeże i smaczne. Bardzo mały wybór potraw. Napoje bardzo dobre, chłodne, w drinkach nie żałują alkoholu, a te lokalne alkohole w all inclusive bardzo dobre! Mało leżaków na basenie, większość już o 7.00 rano było "pozajmowane" ręcznikami, przy czym część "zajmujących" w ogóle z nich nie korzystała, więc stały puste. Basen fajny, chociaż nie za duży, dla mnie za zimna woda, ale co kto lubi:) Mimo wszystko pobyt udany:)

Hotel na pierwszy rzut oka w środku wyglądał na nieco podstarzały, z zewnątrz nie odbiega od pozostałych w otoczeniu. Winda jest jakby z okresu PRLu:) Natomiast pokojom nie można nic zarzucić, są w pełni wyposażone (lodówka, tv sat, dodatkowy stolik oraz wszystkie podstawowe sprzęty). Bardzo czysto. Super basen, nieduży, ale z hokerkami w wodzie i płyciznami dla lubiących przebywać w wodzie i jednocześnie korzystać z kąpieli słonecznych:)Jedzenie raczej monotonne, ale dobre, szczególnie ichniejszy ser.