Balaton

• Świetne mozliwości komunikacyjne
  • Wyjazd z Katowic śniadania
  • Wyjazd z Warszawy śniadania

Pobyt: Lipiec 2014

Jak na hotel o niskim standardzie, bardzo czysty i zadbany, super lokalizacja, blisko do centrum i do plaży, duży i czysty basen. Jedynym i dosyć dużym minusem jest jedzenie, wyjątkowo niesmaczne.

Opinia dodana: 30 sierpnia 2014

asy
    Pobyt: Lipiec 2012

Polecam TYLKO w wersji BB. All Inclusive - absolutnie NIE!

Opinia dodana: 08 sierpnia 2012

Dagmara
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel położony blisko morza, z mojego pokoju miałam widok na morze i basen hotelowy (w basenie woda była zimniejsza niż w morzu). Jedzenie dobre lecz monotonne, obsługa bardzo sympatycza, nie żałują alkoholu w drinkach. Pokoje były codziennie sprzątane. Ja za wycieczke zapłaciłam bardzo mało więc za te pieniądze zdecydowanie polecam.

Opinia dodana: 23 lipca 2012

Iwona

Opinia dodana: 21 lipca 2012

Eris
    Pobyt: Lipiec 2012

Zakwaterowanie trwało ok godziny, po otrzymaniu wreszcie kluczy do pokoju przekonaliśmy się, że w naszym pokoju już ktoś mieszka! Dostaliśmy w zamian pokój z oknami i balkonem przy zapleczu kuchni. Mieliśmy zagwarantowaną pobudkę między 6.00 a 7.00, szuraniem, warkotem ciężarowych samochodów dowożących jedzenie do kuchni i głośnymi rozmowami obsługi. Za mała stołówka!!! Trzeba było ciągle szukać miejsca. Jedzenie monotonne, ale świeże i smaczne. Bardzo mały wybór potraw. Napoje bardzo dobre, chłodne, w drinkach nie żałują alkoholu, a te lokalne alkohole w all inclusive bardzo dobre! Mało leżaków na basenie, większość już o 7.00 rano było "pozajmowane" ręcznikami, przy czym część "zajmujących" w ogóle z nich nie korzystała, więc stały puste. Basen fajny, chociaż nie za duży, dla mnie za zimna woda, ale co kto lubi:) Mimo wszystko pobyt udany:)

Opinia dodana: 21 lipca 2012

Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel na pierwszy rzut oka w środku wyglądał na nieco podstarzały, z zewnątrz nie odbiega od pozostałych w otoczeniu. Winda jest jakby z okresu PRLu:) Natomiast pokojom nie można nic zarzucić, są w pełni wyposażone (lodówka, tv sat, dodatkowy stolik oraz wszystkie podstawowe sprzęty). Bardzo czysto. Super basen, nieduży, ale z hokerkami w wodzie i płyciznami dla lubiących przebywać w wodzie i jednocześnie korzystać z kąpieli słonecznych:)Jedzenie raczej monotonne, ale dobre, szczególnie ichniejszy ser.

Opinia dodana: 16 sierpnia 2010