Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    196 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety -Blisko plaży -Blisko barów, promenady
    • Wady -Zła obsługa zarówno w recepcji jak i Panie sprzątające -Brudne pokoje -Nie wymieniane ręczniki i pościel -Zepsuta klimatyzacja -Brudne(mega!)łazienki ogólnodostępne -Brak naczyń w restauracji -Za mało kelnerów dla tak wielu gości -Jedzenie zimne i niedobre -Napoje rozcienczane z wodą -Brak reakcji na jakiekolwiek uwagi czy prośby -BEZNADZIEJNE Wi-Fi-praktycznie nie da się z niego korzystać

Hotel bardzo zaniedbany i brudny, obsługa niemiła, w pokojach standard jest okropny, nie działa klimatyzacja, zapach w pokojach jest odrazajacy, w łazience cieknaca rura i pełno wody. Jedzenie niesmaczne, ciągły brak sztućców i talerzy, kolejki, trudnośc w znalezieniu stolika. Ogólnie na pewno nie polecam!

• Zalety Wspaniałe położenie: bliskość promenady, plaży, sklepów, przystanków komunikacji miejskiej
    • Wady Brak miejsca w którym koncenrtowało by się życie towarzyskie. Lobby bart ukryty gdzieś w zaułkach hotelu. Serwowanie drinków i napojów gorących w plastikowych kubkach. Brak naczyń lub ich opłakany stan. Brak ciszy nocnej. Zgoda na niekulturalne zachowanie gości, zakłócające wypoczynek innym. Obsługa w recepcji niesympatyczna i niekompetentna. Nie sprzątane pokoje. Kiepskie animacje, identyczne każdego dnia.

W tym hotelu nie obowiązywały żadne zasady. Nie obowiązywała cisza nocna a wrzaski podchmielonej młodzieży powracającej z dyskotek , trwały często do godziny 6 rano. Z braku innego, miejsca na spotkania towarzyskie, całe życie hotelu koncentrowało się przy basenie, dlatego też tutaj była kontynuowana zabawa. Mieszkaliśmy na parterze i nasze okna wychodziły na basen. Ponieważ klimatyzacja wskazywała w nocy przeważnie 26-28 stopni konieczne było otwieranie na noc balkonu (w recepcji mówiono, że nie można obniżyć temperatury bo są zakłócenia w pracy klimatyzacji na co nie ma rady). Ochrona oczywiście nie reagowała na zachowanie gości hotelowych. W czasie naszego pobytu tylko dwa razy wytarto na mokro podłogę, wyrzucono śmieci, uzupełniono papier toaletowy i raz wymieniono ręczniki (tylko jeden komplet a nie dwa). Nie umyto umywalki, WC, lustra itp. Na wymianę popsutego telewizora trzeba było czekać kilka dni. Jedyny kanał polskojęzyczny odłączono po kilku dniach mimo, że Polacy stanowili znaczącą grupę gości (nie było polskiej flagi na zewnątrz hotelu). W restauracji goście często sami przygotowywali sobie stoliki. Później zaczynało się polowanie na naczynia-jeśli nie przyszło się na początku wydawania posiłków to trzeba było czekać na talerze, sztućce i kubki. Nikt już nie zwracał uwagi na to, że praktycznie wszystkie kubki były wyszczerbione ale żeby uchronić się przed piciem gorącej herbaty czy kawy w plastikowym, cieniutkim kubeczku godziliśmy się na korzystanie z takich skorup. Jeśli chodzi o jedzenie to jest to oczywiście sprawa subiektywna- jednym smakowało innym nie, ale wystawianie na śniadanie wędlin i sera na ladzie bardzo mocno nasłonecznionej świadczyć może o absolutnej bezmyślności. Jajecznica z jajek w proszku też raczej nie znajdowała chętnych. Obsługa nie reagowała, kiedy kilkuletnie dzieci samodzielnie nakładały sobie lody i potrawy rozrzucając wszystko dookoła. Ogólnie brudno. Był to raczej obóz przetrwania a nie wypoczynek w 4 *hotelu.

• Zalety w samym centrum Słonecznego Brzegu( jak komuś nie przeszkadzają setki ludzi i dziesiątki restauracji przy promenadzie)
    • Wady oj wiele....

zanim wylecieliśmy na wakacje czytalismy wiele złych opinii na temat tego hotelu i doszlismy do wniosku , że ludzie różne rzeczy wypisują ponieważ co roku wyjeżdżamy i co roku ktos gdzieś tam narzeka na hotele a później się okazywało ,że ludzie wypisują bzdury niestety na nasze nieszczęście w przypadku teggo hotelu negatywne opinie maja swoje podstawne odzwierciedlenie na miejscu.Od ponad 15 lat wyjeżdżamy co roku gdzies w ciepłe kraje i niegdy nie spotkałem się z sytuacje ,żeby przyjść na obiad czy kolacje i nie zostac wpuszczonym na stołówkę.czasem ludzie czekali pół godziny na wejscie do zatłoczonej jadalni.Jak już się udało wejść to trzeba było czekać na sztućce później na talerze a jak już zdobyło się wszystko co potrzebne do jedzenia to się okazało ,że nie ma co jeść ,bo obsługa nie nadążała z podawaniem posiłków.przekąsek w opcji all inclusive-brak!!!Ogólnie hotel był w miarę dobry.Super położenie-przy samej promenadzie ,do plaży z hotelu 5m-przejście przez prmenade.basen fajny ,czysty drugi mniejszy ale głębszy ,bar w basenie nie działa.Wiem jedno -do tego hotelu na pewno nie wrócimy do Bułgarii owszem

• Zalety położenie
    • Wady brud

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu i szczerze nie polecam. Sam hotel jest pięknie położony przy morzu i promenadzie ( do północy drą się na cały głos) później chyba trwa cisza nocna??? Chyba że na pietrze mieszka młodzież która baluje i wraca waląc w ścianę rękami albo gra w nocy w piłkę w pokoju!!! To, że jest sezon i w restauracji będą kolejki po talerze, ciągły brak kubków czy leżaków to normalne. Jedna restauracja na tyle pokoi to nieporozumienie. Na to się przygotowałam. Ale ten brud jest nie do przyjęcia. Co z tego że pokoje ok nawet duże jak pani myje tylko podłogę i to nie codziennie. O toalecie przy basenie nie będę pisać bo na samą myśl chce mi się wymiotować ( a sprzątaczka była tam cały czas!)Nigdy więcej do tego hotelu nie wrócimy.

• Zalety Jak ktoś lubi to zaletą może być położenie hotelu. Blisko deptak i morze.
    • Wady I tu wadą może być zaleta, blisko deptaku więc nie dało się otworzyć okna, bo było bardzo głośno przez całą noc.

Ogromny hotel, blisko deptaku i morza. Przy basenie ogrom ludzi to samo nad morzem. Pokój dostaliśmy duży z jednym bardzo dużym łóżkiem, wygodnym. Niestety drugie łóżko, te dla dzieci, powyginane z trudem je rozłożyliśmy i było dużo kombinacji jak tu zrobić, żeby dzieci mogły wygodnie spać. W końcu spały z głową w nogach, bo inaczej się nie dało. Byliśmy 6 dni i ani razu nie został nam posprzątany pokój. Znajdowaliśmy się na 9 pietrze, winda dochodziła do 8, wiec z wózkiem i rzeczami musieliśmy chodzić jedno piętro. Najgorszy dramat był przy posiłkach, restauracja brudna, obsługa się nie wyrabiała. Codziennie kolejka po talerze, sztućce, mleko. Jak czegoś zabrakło można było stać nawet 20 minut i nikt nie przyniósł. Po poproszenie obsługi dalej długie oczekiwanie na brakującą rzecz. Kubek do kawy udało mi się dostać tylko jednego dnia, przez resztę dni kawę piło się z plastikowego kubka. Dramat. Wszyscy chodzili wkurzeni, bo miałeś talerz to nie miałeś widelca. Miałeś sztuce to czekałeś na talerz i tak codziennie przy każdym posiłku. Na szczęście byliśmy tam tylko 6 dni. Tego hotelu nie polecam.

• Zalety ŻADNYCH!!!
    • Wady BRUDNO, GŁOŚNO!!!

Brak kubków, talerzy, sztućców, kolejka do restauracji. Brak klimatyzacji!!!

• Zalety Położenie w centrum Słonecznego Brzegu (Mnogość dyskotek restauracji, butików - \"Las Vegas\" Europy wschodniej ), 100m od morza, ładne czyste 2 baseny, pokoje z balkonem wyposażone w telewizor, klimatyzację i lodówkę
    • Wady 1. Problem z obsługą wyżywienia na stołówce ( Na posiłki należy udawać się na początku wydawania!!!, gdyż później brakuje sztućców, talerzy,kubków- napoje można tylko dostać w plastikowych kubkach, zimne potrawy, braki pieczywa itp. na koniec brak większości potraw i deserów np. lodów ) 2. Czystość pokoi (nie sprzątany przez 3 dni ,dopiero po interwencji u rezydenta zaczęto coś pobieżnie robić, wymieniano ręczniki, przyniesiono papier toaletowy i zmyto podłogę w łazience) poplamione stare wykładziny 3.Za mało leżaków (należało zajmować je wczesnym rankiem) 4. Przechowalnia bagażu(dwie kanciapy za recepcją, ogólnie dostępne nawet dla postronnych, nie zamykane, bez jakiegokolwiek nadzoru- zostawiasz walizki na własne ryzyko!!!)

Ogólnie to hotel "kombinat" dla ludzi nie wymagających lub sprytnych, którzy potrafią sobie radzić z "postkomunistyczną nomenklaturą"(zmuś sprzątaczkę do ogarnięcia pokoju, załatw w recepcji papier toaletowy, bo się skończył, lub czyste ręczniki, idź na posiłek o odpowiedniej porze, zajmij wcześniej leżaki itp.) a będziesz usatysfakcjonowany :-) Hotel świetnie położony, przy super plaży (Niebieska FLAGA). Doskonałe miejsce do rozrywki i delektowania się urokami wakacji, a mając kasę nie będziesz się nudzić. Dużo atrakcji wodnych i turystycznych, ( ceny w supermarketach średnio ok 2,5 razy wyższe niż w Polsce: np.piwo Heineken: 3 BGN x kurs PLn 2,35 =7,05zł (jednak cena piwa w pubach i supermarketach jest taka sama), leżaki: komplet na plaży 30BGN x 2,35=70,5 zł.(więc drogo w porównaniu do innych państw). Polecam zwiedzić pobliskie miasteczko Nessebar wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W ofercie "Last minute" za 1000zł warto tu przyjechać, ze względu na miejsce i rozrywki,jednak "płacąc standardowo"uważam że są lepsze i fajniejsze miejsca, zwłaszcza dla "ludzi którzy płacą i pragną mieć podane "lepiej pojechać do Grecji czy Hiszpanii :-))) Pobyt dla mnie osobiście udany i dostarczający kolejnych ciekawych doświadczeń życiowych

• Zalety w centrum, bardzo blisko wszedzie, mila obsluga, duzo stolikow na zewnatrz
    • Wady brak jedzonka z grila, niedociagniecia w \"ogrodzie\"

Jak na ten kraj i 3,5* to super nie ma na co narzekac, nawek kalmary byly, owocow troche malo ale to nie powod do narzekania. Dla dzieci super zawsze pizza i frytki ;) generalnie hotel w porownaniu do innych calkiem fajny a za taka cene to super :)

• Zalety Blisko plazy, duza liczba lezakow, jedzenie
    • Wady Obsluga, lazienka, zaplecze gastronomiczne, serwis

Nie polecam tego hotelu. Miejsce dobre dla mlodych osob, nastawionych tylko i wylacznie na imprezy. Obsluga hotelu jest bardzo niemila, nieznajaca jezyka angielskiego. Pokojowki sprzataja pokoje, jesli zostawisz im napiwek- jesli nie to nie mozesz liczyc na wymiane recznikow czy poscieli. Pokoje sa w miare okej, oprocz lazienek, ktore zalewa woda. Stolowka slabo zaopatrzona w sztucce, talerze i szklanki- bardzo czesto tego brakuje. Internet w lobby bardzo kiepski. Hotel nie posiada wydzielonej strefy na plazy, przez co trzeba placic za miejsce badz lezaki. Odradzam, najgorsze nasze wakacje, ktore do tej pory spedzilismy.

• Zalety Dobre położenie, miła obsługa, większość personelu mówi po angielsku,
    • Wady drobne mankamenty w pokojach, - jedno gniazdko na cały apartament, brak wieszaków na ręczniki w łazience, za mała półka na kosmetyki

Hotel całkiem w porządku, w środku promenady, szkoda, że nie ma własnej części plaży z serwisem plażowym, - naganiacze na plaży chcieli 30 lewa za leżaki ( absurd ), goście leżeli przy hotelowych basenach a chodzili do morza na kąpiele. Posiłki obfite, jeśli ktoś narzeka, że monotonne, to niech sam gotuje obiady z dziesięciu dań i niech wybrzydza, że co dzień jest dziesięć takich samych dań. Drinki w barach bardzo rozcieńczone, ale to norma, można było zamawiać sam alkohol, nie odmawiali. Rezydent Neckermana p. Michał chyba nowicjusz, nie dużo wiedział, ale był bardzo miły i uczynny. W sumie bardzo udane wakacje, no i pogoda i morze rekompensują wszystkie małe niedociągnięcia. Polecam....