Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Chaika Resort
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Chaika Resort: basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    617 zł 4 dni / os. Sprawdź

• Zalety Pięknie położony przy samej plaży,ładna pałacowa architektura, ładne wnętrza,duże pokoje,jednak trochę już zaniedbane.
    • Wady Zdecydowanie jedzenie nie do przyjęcia, pozornie dużo jedzenia,jednak nic nie nadaje się do zjedzenia! Każdego dnia to samo bez nadziei na jakąś poprawę.Niesmaczne, nieświeże,pomidory ohydne w smaku,wyschnięte ogórki,zupy jak pomyje gotowane chyba na tłustym boczku bez żadnego warzywa,zamiast masła jakiś tłuszcz,popsute owoce,ciasta obrzydliwe w smaku, kawa ,herbata okropne,jajka sadzone na twardo i zawsze lodowate, jajecznica z jajek w proszku.Nic nie było jadalne choć bardzo się starałam coś poszukać i przystosować do zjedzenia,żeby nie być głodnym.Dwa razy były płatki owsiane prażone -dało się zjeść i pomidory posypane żółtym serem -jadalne-to wszystko.Jajka na twardo zielone całkowicie.Dużą wadą jest bardzo głośna muzyka i krzyki prowadzacego chyba dyskotekę dochodzące z pobliskiego baru ,wszystko w języku niemieckim aż do rana - masakra!.Po zamknięciu okien i szczelnym zasłonięciu zasłon też było słychać i codziennie to samo.Na korytarzach krzyki, pukania do drzwi pijanych gości.

Byłam w drugiej połowie września, więc nie było tłoku przy basenie i na posiłkach, podobno w sezonie ludzie biją się o wszystko ,to bardzo duży hotel i nie starcza dla wszystkich jedzenia. Bliskość plaży i morza i ładna architektura olbrzymiego założenia hotelowego,ale już mocno zużyta,prawdopodobnie nikt już o to nie dba i dawna świetność hotelu podupada,takie robi wrażenie.Nikogo nie obchodzi,że goście chodzą głodni,a w sklepach spożywczych nic nie ma oprócz wody, słodyczy i alkoholu ,rezygnowałam z posiłków,bo były nie jadalne.Wszystko po prostu okropne, na prawdę nie było co zjeść i co pić.Zakupy natomiast super-buty, torebki i ubrania,ciekawe modne modele i ceny przystępne.Woda czysta w morzu i ciepła, cudowna. Może w innych hotelach jest przyjemniej i mają lepsze jedzenie...

• Zalety ŻADNYCH!
    • Wady WSZYSTKIE MOŻLIWE

WRÓCILIŚMY PO TYG. WCZASACH:) Z BUŁGARII. OD 13 LAT SPĘDZAMY WAKACJE W RÓŻNYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE, ALE TAKICH WAKACJI NIGDY NIE MIELIŚMY!!. HOTEL CHAIKA MASAKRA!!!, TRAGEDIA!!! BRUDNO, BRAK TALERZY( W 99% WSZYSTKIE USZKODZONE) SZTUCCY, HERBATY CZARNEJ, MOŻNA WYMIENIAĆ DOSŁOWNIE WSZYSTKO.... MIELIŚMY BRUDNE POPLAMIONE RĘCZNIKI, MATERAC, Z KTÓREGO SPRĘŻYNY WYCHODZIŁY, JEDZENIE NUDNE ,ZIMNE, TO CO WIECZOREM ZOSTAŁO WYMIESZALI I PODAWALI NA DRUGI DZIEŃ, WALKA I KOLEJKI PO TALERZE I SZTUCCE, LUDZIE BRALI DO POKOI BY MÓC CZYM JEŚĆ, NIKT NICZEGO NIE PILNUJE!!! TOTALNA SAMOWOLKA JEDZENIE WYNOSZONE Z RESTAURACJI, ARBUZ KOŃCZYŁ SIĘ PO GODZ. , MUSIELIŚMY PROSIĆ SIĘ ABY ŁASKAWIE KTOŚ DONIÓSŁ NP. SAŁATKĘ, MASŁO, NAWET PIECZYWO. W BARZE SPRZĄTACZKA LAŁA PIWO, TZN. LALI GOŚCIE SAMI ONA NIE WIEDZĄC JAK POZWALAŁA IM NA WSZYSTKO. BASEN BRUDNY Z PIASKIEM, BRAK ZAJĘĆ, MOŻLIWOŚI SPOTKAŃ. MOGŁABYM PISAĆ DŁUGO - PODSUMOWUJĄC NASZE NAJGORSZE WAKACJE!!!! 4 GWIAZDKI TO ŻENADA, BLISKO MOŻA I CO Z TEGO NIE JESTEŚMY BYDŁEM ABY KTOŚ NAS TAK TRAKTOWAŁ. NAJLEPSZE JEST TO, ŻE BIURA PODRÓŻY WIEDZĄ O TYM PROBLEMIE I DALEJ WCISKAJĄ KIT, ŻE TO FANTASTYCZNE MIEJSCE... W PRZYSZŁOŚCI PRZED ZAKUPEM WYCIECZKI NA PEWNO SPRAWDZĘ OPINIE KLIENTÓW!!! NIESTETY W 90% SIĘ SPRAWDZAJĄ.

• Zalety Duże pokoje, winda
    • Wady Jedzenie, niska jakość wykończeń hotelu

Pobyt ogólnie udany, Zastrzeżenia mam do jedzenia które nie było wysokich lotów i dziennie to samo, było też zimne. Hotel robi też złe wrażenie na samym wstępie kiedy udajemy się do składziku w którym zostawiamy bagaże przed otrzymaniem pokoju. Miejsce na bagaże było porażką drzwi z wyrwaną klamką na ścianie pleśń, na wstępie chce się już stamtąd uciec. W pokoju jedynie rzucała się popękana delikatnie ściana. Ręczniki i pościel wymieniana na świeżą bez problemu. Myślę że gdyby jakość jedzenia była wyższa mógł bym polecić ten hotel.

• Zalety Brak
    • Wady Jedzenie zimne, niesmaczne. Obsługa nieuprzejma. Będąc 8 dni na wakacjach, tylko raz posprzatano mi pokój. W pokojach grzyb, ubrudzone materace. W kuchnii zdarza się, ze podają plastikowe sztućce! talerze mokre i zabrudzone, bo brak zmywarki na kuchnii. To jest hotel '4gwiazdkowy' ? Sami sobie chyba je przyznali.

• Zalety Dobre położenie
    • Wady Jedzenie, jedzenie, jedzenie, zaniedbany hotel

Byliśmy z dzieckiem w tym hotelu na początku września. Przyjechaliśmy z lotniska o 9 rano, okazało się ze pokój dostaniemy dopiero o 14. 5 godzin z małym dzieckiem bez śniadania i obiadu to był koszmar. Jak juz myśleliśmy ze co najgorsze za nami, okazało się ze stołówka i jedzenie to jakaś pomyłka . Zimne, niedobre, ciężko bylio dostać sól, brak talerzy, sztućców. Codziennie to samo.Dziecko nie chciało tego jeść.Tu nie chodzi o to czy ktoś jest wymagający czy nie. Bo trochę grzyba, małe niedociągnięcia są wszędzie. Bywalismy w 3 gwiazdkowych hotelach i z czymś takim się nie spotkałam. Jak ktoś będzie jadł na mieście, to może zaakceptuje ten hotel, ale na all inclusive to się totalnie nie nadaje. Przez ten hotel, już na pewno nie wrócimy do tego kraju.

• Zalety położenie, basen, bliskość plaży, ładny pokój z widokiem na piękne morze
    • Wady jedzenie, drobne mankamenty w pokoju, zachowanie Polaków wynoszących masowo jedzenie z restauracji

wraz z żoną dużo jeździmy o świecie. Wrześniowa Bułgaria to 6 nasz wyjazd w 2016 r, zatem mamy porównanie. Przed wszystkim nalezy liczyć się z tym że to Bułgaria, czyli Polska z lat 90-tych, a cena za ten hotel jest niska dlatego nie oczekujmy luksusów. Jak płacę 4000 za osobę to moje wymagania są inne, jak płacę 2200 zł z samolotem i all incl to liczę się z tym co zastanę - i tak należy do tego podejść, czyli zdrowy rozsądek. Sam hotel jest bardzo ładny, bodaj najładniejszy przy promenadzie w Słonecznym Brzegu. Trafiliśmy na bardzo ładny pokój z widokiem na morze. Obsługa bardzo miła, nigdy nie było z niczym problemu, pod warunkiem, że jest się dla nich miłym i kulturalnym. Wstyd przynosili tylko Polacy, którzy masowo wynosili jedzenie z restauracji, a butelki napełniali piwem - bo za darmo - takiego chamstwa i buractwa nie widziałem nigdzie indziej. Ładny basen, genialne położenie hotelu (jak ktoś lubi imprezy, sklepy, kurorty to nie ma lepszego miejsca. Jak ktoś ludzi spokój i ciszę, polecam Mazury). Mankamenty to jedzenie - zimne, generalnie niedobre, dlatego polecam opcję HB i jedzenie na mieście. My mieliśmy all, ale alkohole kupiliśmy w sklepie (wskisy ok 28-33 lewa), jedliśmy też na mieście - jest taniej niż w Polsce!! Czasami woda pod prysznicem była letnia - podobno zależy to od położenia pokoju - kolega miał na 8 piętrze i ciągle miał wrzątek. Pokoje czyste, sprzątane każdego dnia - bez zastrzeżeń. reasumując hotel bardzo fajny dla osób niewymagających luksusów, generalnie raczej dla młodych, lub starszych, ale lubiących miasto i hotel tętniący życiem oraz bliskość plaży i fantastycznego morza. My w pokoju hotelowym spędzaliśmy tylko noc, więc na drobne mankamenty nie zwracaliśmy uwagi. Jak ktoś chce zapłacić 2000-2300 zł i czuć się jak hrabia w 5* hotelu lepiej nie sobie odpuści. My polecamy i z pewnością tam wrócimy.

• Zalety Położenie, dobry kontakt z pracownikami, czysto schludnie, pokoje i hotel zadbany.
    • Wady Brak w pokojach internetu, wyżywienie tragiczne.

Byłoby wszystko w porządku gdyby nie fakt że na portalu wakacje.pl widnieją nieprawdziwe informacje. Nie ma dostępnego basenu krytego siłowni ani fitnessu.

• Wady BRUD, POSIŁKI, BRAK OBSŁUGI

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Chaika Resort. Potwierdzam opinie dodane przez poprzedników- bałagan, brak talerzy ( te które były też nie nadawały się do jedzenia) , brak jedzenia- codziennie obiady i kolacje takie same- podstawa wyżywienia to ryż, makaron i frytki , gulasz, kiełbasa oraz zupa zielona i szara ( wszystko oczywiście zimne) - pierwszego dnia dziwiliśmy się po co w restauracji mikrofalówka- później była to jedyna opcja zjedzenia czegoś na ciepło. W sektorze z makaronami- 4 pojemniki z makaronami, 2 z frytkami, 2 z sosami. Obok 2 pojemniki z gulaszem- często wymieszany z ryżem lub ziemniakami, 2 z kiełbasą lub kurczakiem, 2 z ryżem, 2 z warzywami( marchew, kukurydza, groszek , kalafior lub brokuł)- wszystko na ponad 800 POKOI- czyli średnio 1600 osób. Długo można pisać o tym hotelu, większość już została opisana przez poprzedników . W jednej z opinii jest informacja, że zawsze coś można dla siebie znaleźć- nie jestem bardzo wymagającą osobą jeśli chodzi o ilość i urozmaicenie wyżywienia, ale niestety często nie można było nic znaleźć co nadawał się do zjedzenia. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim bałaganem i fatalnym wyżywieniem. Podstawą naszego wyżywienia stały się ogórki pomidory i biały ser oraz owoce i białe wino. Obsługa próbowała wieczorem urozmaicać czas gościom- jednak nie mieli oni na czym siedzieć, leżaki służyły za krzesła. Odradzam Państwu pobyt w tym hotelu. Dziwi mnie tylko fakt , że biura takie jak TUI czy Neckerman oferują ten obiekt. Zawsze podchodziłam z dystansem do różnych opinii- bo alb komuś pokój nie pasował, albo leżaków za mało lub animacje kiepskie, natomiast w tym hotelu faktycznie nic nie zasługuje na pozytywną opinię z wyjątkiem bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta i bezpośrednio przy plaży. Jeśli chodzi o wyżywienie to polecam Nessebar z rewelacyjnymi knajpkami oferującymi pyszne owoce morza. Chcę jeszcze dodać, że po raz pierwszy dodaję opinię, aby oszczędzić innym koszmaru wakacji w CHAIKA !

• Zalety Dobra Lokalizacja blisko plaży...
    • Wady Brud,smród i ubóstwo Pokoje nie sprzątane,brudne toalety,obsługa hotelu niemiła w restauracji wojna o talerze i sztućce brudne stoliki ... Ogólnie TRAGEDIA

Właśnie wróciłam z wakacji w Bułgarii Hotel Chaika Beach All Inclusive to co tam zastaliśmy zasługuje jak dla mnie na 1 gwiazdkę a nie 4. Pokój w sumie spoko duży na 8 piętrze widok na plażę i góry to jedyny plus....w łazience woda się lała spod umywalki a na suficie była dziura i widać było dach :-) pokoje nie były sprzątane ręczniki wymieniane co 2 dzień w 5 dzień pobytu zabrali brudne ręczniki ale czystych już nie dali :-( po zgłoszeniu na recepcję że pokój nie jest posprzątany i brakuje ręczników z łaską wysłali sprzątaczke która miała jeszcze jakieś ALE... do nas co nam nie pasuje. Ogólnodostępne toalety koszmar jakiś zatkane muszle pełno papieru walajacego się po podłodze smród okropny strach było dotknąć czegokolwiek dozowniki z mydłem wiecznie puste przy umywalkach jakieś stare szmaty bo krany przeciekały... Jedzenie monotonne codziennie to samo Brudne stoliki brak serwetek i przypraw na stole,wieczna bitwa o talerze i sztućce czekanie na pieczywo które było przeważnie z dnia poprzedniego:-( Brak kubków do kawy jedynie plastikowe kubeczki i czekanie czasem nawet 15 minut żeby zrobić sobie kawę bo na 6 automatów do kawy 3 przeważnie nie działały Obsługa raczej się nie spieszyla żeby posprzatac stoliki.... W barach często pijani barmani traktowali ludzi jakby byli zebrakami a nie jak kogoś kto za to zapłacił i to niemałe pieniądze..... smród wymiocin,b rudne stoliki jak sami po sobie nie posprzatalismy to nikt tego nie zrobił po podłodze walały się puste kubki pełno śmieci koszmar jakiś. Ogólnie ten hotel według mnie to jest po porażka. I jeśli ktoś pisze,ze jest wymagający a ten hotel spełnił jego oczekiwania to nie wiem gdzie ma oczy...

• Zalety BRAK
    • Wady WSZYSTKIE JAKIE MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ + TE, KTÓRE SOBIE NIE MOŻNA WYOBRAZIĆ

Właśnie zameldowałam się w hotelu... i dramat, masakra, tragedia...brak mi słów, aby opisać w jakim stanie jest pokój...ogólnie wszędzie brud, smród i ubóstwo...strach czegokolwiek się dotknąć... i tak jest we wszystkich pokojach jakie mi pokazano, gdyż zażądałam zamiany tego , który dostałam jako pierwszy...obecnie koczuję w recepcji i czekam na rano, gdyż ma się pojawić menadżer...