Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Chaika Resort
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Chaika Resort: basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    193 zł 1 dni / os. Sprawdź

Ogólnie miałem duże obawy, co do wyboru tego hotelu na wakacyjny wyjazd do Bułgarii. Niestety się one potwierdziły.. Podejrzewam, że przez to, że jest to wielki obiekt z małą liczbą wykwalifikowanego personelu niestety wszędzie panuje brud, smród i ogólnie rzecz biorąc chaos. Ale do sedna. Więc jeżeli chodzi o pokoje ja akurat trafiłem na taki z widokiem na Arkadię, czyli był to ten blok od ulicy z widokiem na basen. Sam pokój czystością nie grzeszył - wczechobecny piasek z plaży, brudna wykładzina, klimatyzacja działała ale był problem z jej dokładnym nastawieniem, TV akurat nie działał (choć na tym mi nie zależało), mała lodówka w szafce nawet chłodziła. Łazienka w miarę ok, poza tym, że WC się trochę ruszał na boki i po wzięciu prysznicu było trochę wody na podłodze - chociaż była kratka spływowa. Balkon taki akurat na 2 osoby, chociaż przez cały pobyt rzadko sprzątany za wyjątkiem opróżnienia popielniczki.. Aha no i tu dodam, że w zasadzie w tym hotelu nie ma czegoś takiego jak sprzątanie pokoi. Dodają Ci jedynie papier toaletowy i raz na 2-3 dni wymienią ręczniki. Niby sprzątaczki chodzą po tych pokojach, ale na pewno w nich nie sprzątają. Wi-Fi jako takie niby jest w holu recepcji, ale trzeba tu jasno powiedzieć, że nie działa. Jeżeli już uda Ci się zalogować do sieci to i tak nie ma szans nigdzie wejść, mi się udało jedynie pogodę sprawdzić... Teraz kilka słów o jedzeniu. Przez pierwsze 2-3 dni nawet spoko, można było coś powybierać. Potem już monotonnia, praktycznie codzień to samo z jakimiś drobnymi urozmaiceniami. Ogólnie szału nie było, jak to jedzenie all inclusive raczej takie po kosztach. Choć nie powiem bo kilka dań było w miarę smacznych. Pod koniec pobytu trzeba było już chodzić po jedzenie na miasto, żeby spróbować czegoś innego i trochę lepszego jakościowo. Sama lokalizacja hotelu dobra, blisko od plaży i to jest niewątpliwy plus. Chociaż powiem, że z tym wiąże się też minus. Mianowicie strasznie tam wiało (mam na myśli ten duży basen w środku).

• Zalety położenie
    • Wady w ofercie są zupełnie inne zdjęcia niż w rzeczywistości, to nie były wczasy all inclusive tylko walka o przetrwanie. Zupełnie nie rozumiemy, ze po tak wielu reklamacjach do rezydenta i do firmy organizującej wystawiają nadal tego pożal się hotelu. Ludzie nie dajcie się nabrać, jeżeli chcecie wypocząć za wcale nie małe pieniądze.

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK JEDZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK WSZYSTKIEGO W OPCJI ALL INCLUSIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WIĘCEJ TAKICH WCZASÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zalety Lokalizacja w samym centrum Słonecznego brzegu, na plaży wszędzie bardzo blisko (z lobby hotelu na plaże w 3 min) . ze 4 dyskoteki dookoła, sklepy, bary, restauracyjki, i inne atrakcje od 9:00 do 24
    • Wady Wszędzie bród i tłok.

Z zewnątrz z daleka bardzo ładny i duży, 2 baseny. Jak się nie patrzy na szczegóły to hotel wyróżnia się z daleka na tle innych Z bliska jest kiepsko. Wewnątrz wszędzie bród. Najgorzej na basenie i stołówce. Woda w basenie 1,6m taka brudna i śliska że dna nie widać, śmieci i resztki jedzenia walają się w około, połamane leżaki, lampy w basenie wiszą na kablach, płytki betonowe na basenie odpadają więc można sobie palce połamać chodząc boso. Generalnie w hotelu jest bardzo mało śmietników wiec smieci duzo. Na basenie ręczniki leżą całymi dniami na tych samych leżakach (rezerwacja) więc albo trzeba je zrzucać albo siedzieć na połamanych, sprawdza się zajmowanie leżaków o 7-8 rano. Generalnie wygląda na to że ludzie przyjeżdzają i rezerwują sobie leżak na 2 tygodnie. Obsługa nic z tego sobie nie robi. Na stołówce bardzo dużo jedzenia i picia trzeba tylko lubić mortadelę,margarynę, frytki, makaron, ala pizzę, i tanią wieprzowinę oraz Colę typu Tesco value i najtańszą wódkę i najtańsze wino. Zdarzają się dania smaczne - typu mussaka lub gotowana z warzywami wieprzowina - co ok 2 dni. Kolejki po pieczonego kurczaka, żeberka, pieczone filety i boczek i coś co przypomina pizzę. Do picia również 3 rodzaje wody z syropami . Wszystkie talerze obtłuczone. Ludzie biją się o płaskie talerze, filiżanek i kubków starcza dla pierwszych 30 osób, potem wszyscy piją kawę w plastikowych kubeczkach Za to bardzo smaczne melony. Generalnie hotel jest bardzo duży więc jest masa ludzi. Wszędzie trzeba czekać w kolejce.

• Zalety lokalizacja i wygląd od zewnąrz
    • Wady obsługa, wystrój pokoi, śnieżący stary TV, nie działająca klimatyzacja, jedzenie, brud, mało leżaków, brudna woda, napoje w jednorazowych kubkach (również gorące)

Duży moloch, którego właściciel nie ogarnia. Straszna dezorganizacja, bałagan i chaos. W pierwszą dobę nie mięliśmy nawet wody. Klimatyzacja ledwo chłodzi (w pokoju mięliśmy ok. 25 stopni). Na stołówce all inclusive, brakowało sztućców, talerzy i był wyścig szczurów jak weszło mięso. Nikt nic nie wie i każdy zwala lub odsyła do kogoś innego. Niby 4 gwiazdki, a w środku w pokojach głęboka komuna. W basenie woda tak brudna, że po wejściu stóp nie widać. Oczywiście wojna o leżaki. Jedyne co na plus to to, że Hotel od zewnątrz wygląda ładnie i jest w super lokalizacji.

• Zalety blisko plaży
    • Wady wszechobecny brud (pościel, pokoje, łazienki, basen...), karaluchy, zaduch na stołówce, ludzie walczący o jedzenie przy posiłkach, praca animatorów ograniczona do włączania głośnej muzyki w trakcie poobiedniej drzemki, pijani barmani, zaśmiecona plaża (pety od papierosów, resztki jedzenia, plastikowe kubki),

Rodzinom z dziećmi nie polecam. Nie polecam również tym, którzy cenią sobie czystość i spokój. Dobre jedynie dla osób, które lubią spędzać wolny czas przy basenie znieczulając się lokalnym wysokoprocentowym napojem alkoholowym wątpliwej jakości.

Dobra lokalizacja hotelu, praktycznie w centrum , przy plaży, blisko do przystanku.Hotel z zewnątrz wygląda ładnie, my mieliśmy ładny pokój i łazienkę, czasem pobieżnie sprzątany. Niestety klimatyzacja działała tylko czasami. Hotel ma potencjał ale wymaga zmiany menażera najlepiej wraz z całą obsługą. Raczej dla osób z dużym poczuciem humoru, nie zwracających uwagi na czystość i opieszałość obsługi.

• Zalety Blisko plaży,
    • Wady Brak,prywatnej plaży,ale jak w większosci Bułgarii

Po przeczytaniu opinii , wahałem się cz wykupić ten hotel i jednak zdecydowałem się ,że tak i nie żałuję. Hotel jest OK.Po przyjechaniu weszliśmy do pokoju i niestety szok-łazienka zalana i cały czas woda kapała ze sufitu,ale po zgłoszeniu zaraz ekipa remontowa weszła i po godzinie jest wszystko ok-no trudno awarie się zdarzają. Nie czytajcie opinii ,bo to tylko garstka ludzi,która tam była i jest niezadowolona,nas było 38 osób ,a jest tylko trzy ,czy cztery opinie negatywne. Ludzi masa,ale to w końcu szczyt sezonu lipiec/sierpień.Jeśli chodzi o jedzenie to nie mówmy,że monotonia-jedzenie non stop to samo ,ale jest kilka dań i nie musicie jeść wszystko naraz,bo w domu na pewno tak nie jecie.Spokojnie można jesc codziennie coś innego. Napoje w plastikach,no ale chyba wolimy mieć kubek jednorazowy,niż szkło nie domyte.Najgorsze jest to ,że ci którzy narzekają to sami bydło robią.

• Zalety Położenie
    • Wady ruina-wymaga generalnego remontu,nie miły personel - głownie w recepcji.Brudno w hotelu i na jego terenie.

W hotelu tym spędziłam dwu tygodniowy urlop z rodziną w czerwcu 2016r. Ogólnie wrażenia słabe :( Hotel wymaga generalnego remontu. Dopłaciliśmy do pokoju o podwyższonym standardzie i po wyjściu do niego pomyślałam że ktoś się pomylił z pokojami. Pokój owszem był duży ( tak jak miało być ) tylko wykładzina była cała w ciemnych plamach , dwa z trzech łóżek były połamane przez co z dwójką dzieci spaliśmy na jednym dużym łóżku . Lodówka nie domykała się a kuchenka po prostu nie działała. Czystość ..... chyba w tym hotelu nie istnieje.Panie sprzątające ograniczały się do wynoszenia śmieci i co drugi dzień zmieniały ręczniki.Po dziewiątym dniu pobytu poprosiłam o odkurzenie pokoju i zamiecenie balkonu. Można tak pisać i pisać. Ogólnie drodzy Państwo wybierzcie sobie inny hotel bo nie wierzę że będziecie zadowoleni z wyboru tego hotelu.Jednym plus to położenie.Promenada ze sklepikami, kafejkami przy samym hotelu ( narzekały te osoby które miały okna na morze gdyż muzyka z promenady przeszkadzała do 5 rano ) Ja odradzam ten hotel z czystym sumieniem.

• Zalety Blisko plaży, dobry do imprezowania w dużym hucznym gronie.
    • Wady Brudno Grzyb Brudne szyby Pajęczyny Plastikowe kubki i śmieci w basenie Daremna i chamska obsługa (oprócz kelnerów bo to dzieci dorabiające na wakacje)

Całkowity brak kompetencji pracowników recepcji, traktują ludzi jak bydło, nikła znajomość języka angielskiego (żeby nie zrozumieć zdania "I need the key number xxx to the room, after cleaning" trzeba być debilem). Przyjazd do hotelu o godzinie 8 rano, zakwaterowanie od 14 a w tym mega kolejka, mega tłok i mega chamstwo. Jedzenie monotonne i po długim wyczekiwaniu na wolny stolik zimne. Obrusy na stołówce ufajdane jakby ktoś na nie narzygał. Sprzątaczki (nie wszystkie) pomimo zostawienia im napiwku wysokości 3-5 lewa zostawiały tylko czyste ręczniki, o zamiatanie podłogi i papier toaletowy trzeba było się upominać. Bary : Godzina 18 : brak piwa, pomimo,ze bar otwarty do 23. Dwóch barmanów zaczyna obsługiwać kolejkę, z czego drugi woła ludzi z końca. Po podejściu do lady zamawiam dwa piwa, barman na to "żartowałem, nie ma piwa" po czym kopie w otwierającą sie szafkę" wracam na koniec kolejki i u pierwszego barmana dostaje piwa... Ogólnie rzecz biorąc hotel Śmiech na sali. Nie polecam !!!! Chyba że na zorganizowaną imprezownie gdzie można olać wiele rzeczy.

• Zalety Położenie Jedzenie okej
    • Wady Mało leżaków Brak własnej plaży Bardzo słabe wifi

Hotel ogólnie jest okej, słabe wifi w lobby, jedna działająca winda no i mało leżaków na basenie i basen wcale nie taki duży jak na zdjęciach jednak pozatym było okej.