Chaika Resort

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania
    698 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety Super lokalizacja, kilka basenow, kilka barow, akceptuja zwierzeta domowe za oplata 5? /dzien, klima w kazdym pokoju, nie zawsze sprawna, trzeba wzywac serwis.
    • Wady Bardzo duzo ludzi, 300 pokoi, czasem brak sztuccy lub kubkow , ale obsluga sie uwija wystarczy poczekac i donosza, w opcji all inclusive rozwodnione wino i piwo, nalezy uwazac na sprzataczki, szwagierka na 10 minut zostawila klucz w drzwiach, sprzataczka zabrala i kazali zaplacic 50 lew za zgubienie, przyszedl slusarz ktory dal klucz zamiennik, trzeba bylo sie klocic zeby wymienili wkladke, ale i tak byla z innego pokoju

Ogolnie spoko, fajne miejsce na relax, blisko plazy, w samym centrum sunny beach, wschodnioeuropejskiej stolicy imprezy

• Zalety Tylko położenie
    • Wady Fatalna obsługa, brak poszanowania gości, proszenie się o cokolwiek jak rumun. Od początku pobytu nie działała klimatyzacja w pokoju ( chociaż według obsługi działa i mrozi ;) ) 3 razy zmieniali nam pokój po 5 dniach dopiero, bo jak nie klimatyzacja, to nie zamykające się drzwi balkonowe, w każdym pokoju jest "coś " nie tak... ogólnie dramat, hotel piękny z daleka. ..

Nie polecam , zaniedbany hotel, nie miła obsługa , lekceważą gości. ...............

• Zalety POŁOŻENIE REWELACJA, DOBRE POSIŁKI ,
    • Wady ZIMNA WODA W BASENIE PRZY PLAŻY

PO PRZECZYTANIU OPINII Z ZESZŁEGO ROKU , JECHALIŚMY PRZERAŻENI CO TAM ZASTANIEMY . ALE HOTEL MIŁO NAS ZASKOCZYŁ .POSIŁKI DOBRE , CODZIENNIE SPRZĄTANE POKOJE , BASEN W ŚRODKU CIEPŁY . POBYT BARDZO UDANY .

• Zalety położenie
    • Wady wszystko - zaczynając o walkę o papier toaletowy, płacisz za all inclusive a słyszysz, że nie ma już napojów i piwa...

Tragedia! Przed wyjazdem czytaliśmy opinię i stwierdziliśmy, że ludzie przesadzają bo chcą luksus za tę cenę, ale po pobycie w tym hotelu zgadzamy się z negatywnymi opiniami na 1000%. Zapomnijcie o barze przed hotelem bo jest zasypany piaskiem, w materacu w łóżku dziura wielkości piłki więc czekaliśmy kilka dni na zamianę bo potrzebowali czau, po przyjeździe czekaliśmy na pokój kilka godzin, w czasie posiłków walka o sztućce i talerze - więc kupiliśmy sobie kubki na promenadzie, ale nie zawsze z nich udało nam się napić herbaty bo często brakowało saszetek z herbatą, piwo kończyło się codziennie w porze lunchu itd. Jeżeli nie chcecie wrócić z wakacji zmęczeni to proszę nie wybierajcie się tam... bo to nie będą wakacje udane tylko obóz przetrwania (gdzie trzeba walczyć nawet o papier toaletowy lub czekać godzinę na barmana w lobby barze)

• Zalety brak
    • Wady wszystko

załoźyliśmy sprawe biurze podruzy.i wygraliśmy zwrócili połowę kasy plus bony rabatowe.hotel tragedia.

• Zalety Jedyną zaletą hotelu jest polożenie. Bardzo blisko morza i centrum kurortu.
    • Wady Przede wszystkim wszechobecny brud i zaniedbania. Fatalna obsługa hotelowa. Jedzenie nie do przyjęcia Brak deklarowamego dostępu do internetu.

Hotel wybraliśmy za namową Pani z biura podróży jako cel podróży poślubnej. Nie chciałam dowierzać opinom z internetu, w końcu nie mogło być tak źle, a jednak. Pomijając niedociągnięcia w pokoju typu. coś odpada, coś się sypie piersze wrażenie ok. Pokój był sprzątany na początku, bo zostawialuśmy napiwki. 3 dnia zostawiliśmy przyzwoity napiwek, pani go zabrala i nie zrobila NIC. Nie wymienione reczniki, nie zaścielone łóżka, piach z plaży w całym pokoju. Do wyjazdu pokoju nikt nawet nie otwierał, nie mówiąc o sprzątaniu. Na stołówce musieliśmy opracować system. Mąż leciał szukać solniczki, a ja zapewniałam talerze, sztućce i owoce, które kończyły się najszycbiej Z menu ratowały nas frytki i niby pizza. Codziennie to samo. Jedynym plusem był fakt, że jak przychodziliśmy w godzinach rozpoczęcia posiłków to jedzenia nie brakowało , a nawet jeśli to było szybko donoszone. Problemy były też z internetem. W lobby sieć była przeciążona, a w pozostałych częściach był płatny w zawrotnej cenie. W basenie nie byliśmy ani razu, był tak brudny,że woda była wręcz zielona. Morze nas nie zawiodło, piękna plaża, czysta i ciepła woda. Bułgaria nam się spodobała ze względu, że była to podróż poślubna i chcieliśmy mieć dobre wspomnienia, jednak do Chaiki nigdy nie wrócimy. Za nie małe pieniądze warunki są okropne.

• Zalety Pięknie położony przy samej plaży,ładna pałacowa architektura, ładne wnętrza,duże pokoje,jednak trochę już zaniedbane.
    • Wady Zdecydowanie jedzenie nie do przyjęcia, pozornie dużo jedzenia,jednak nic nie nadaje się do zjedzenia! Każdego dnia to samo bez nadziei na jakąś poprawę.Niesmaczne, nieświeże,pomidory ohydne w smaku,wyschnięte ogórki,zupy jak pomyje gotowane chyba na tłustym boczku bez żadnego warzywa,zamiast masła jakiś tłuszcz,popsute owoce,ciasta obrzydliwe w smaku, kawa ,herbata okropne,jajka sadzone na twardo i zawsze lodowate, jajecznica z jajek w proszku.Nic nie było jadalne choć bardzo się starałam coś poszukać i przystosować do zjedzenia,żeby nie być głodnym.Dwa razy były płatki owsiane prażone -dało się zjeść i pomidory posypane żółtym serem -jadalne-to wszystko.Jajka na twardo zielone całkowicie.Dużą wadą jest bardzo głośna muzyka i krzyki prowadzacego chyba dyskotekę dochodzące z pobliskiego baru ,wszystko w języku niemieckim aż do rana - masakra!.Po zamknięciu okien i szczelnym zasłonięciu zasłon też było słychać i codziennie to samo.Na korytarzach krzyki, pukania do drzwi pijanych gości.

Byłam w drugiej połowie września, więc nie było tłoku przy basenie i na posiłkach, podobno w sezonie ludzie biją się o wszystko ,to bardzo duży hotel i nie starcza dla wszystkich jedzenia. Bliskość plaży i morza i ładna architektura olbrzymiego założenia hotelowego,ale już mocno zużyta,prawdopodobnie nikt już o to nie dba i dawna świetność hotelu podupada,takie robi wrażenie.Nikogo nie obchodzi,że goście chodzą głodni,a w sklepach spożywczych nic nie ma oprócz wody, słodyczy i alkoholu ,rezygnowałam z posiłków,bo były nie jadalne.Wszystko po prostu okropne, na prawdę nie było co zjeść i co pić.Zakupy natomiast super-buty, torebki i ubrania,ciekawe modne modele i ceny przystępne.Woda czysta w morzu i ciepła, cudowna. Może w innych hotelach jest przyjemniej i mają lepsze jedzenie...

• Zalety ŻADNYCH!
    • Wady WSZYSTKIE MOŻLIWE

WRÓCILIŚMY PO TYG. WCZASACH:) Z BUŁGARII. OD 13 LAT SPĘDZAMY WAKACJE W RÓŻNYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE, ALE TAKICH WAKACJI NIGDY NIE MIELIŚMY!!. HOTEL CHAIKA MASAKRA!!!, TRAGEDIA!!! BRUDNO, BRAK TALERZY( W 99% WSZYSTKIE USZKODZONE) SZTUCCY, HERBATY CZARNEJ, MOŻNA WYMIENIAĆ DOSŁOWNIE WSZYSTKO.... MIELIŚMY BRUDNE POPLAMIONE RĘCZNIKI, MATERAC, Z KTÓREGO SPRĘŻYNY WYCHODZIŁY, JEDZENIE NUDNE ,ZIMNE, TO CO WIECZOREM ZOSTAŁO WYMIESZALI I PODAWALI NA DRUGI DZIEŃ, WALKA I KOLEJKI PO TALERZE I SZTUCCE, LUDZIE BRALI DO POKOI BY MÓC CZYM JEŚĆ, NIKT NICZEGO NIE PILNUJE!!! TOTALNA SAMOWOLKA JEDZENIE WYNOSZONE Z RESTAURACJI, ARBUZ KOŃCZYŁ SIĘ PO GODZ. , MUSIELIŚMY PROSIĆ SIĘ ABY ŁASKAWIE KTOŚ DONIÓSŁ NP. SAŁATKĘ, MASŁO, NAWET PIECZYWO. W BARZE SPRZĄTACZKA LAŁA PIWO, TZN. LALI GOŚCIE SAMI ONA NIE WIEDZĄC JAK POZWALAŁA IM NA WSZYSTKO. BASEN BRUDNY Z PIASKIEM, BRAK ZAJĘĆ, MOŻLIWOŚI SPOTKAŃ. MOGŁABYM PISAĆ DŁUGO - PODSUMOWUJĄC NASZE NAJGORSZE WAKACJE!!!! 4 GWIAZDKI TO ŻENADA, BLISKO MOŻA I CO Z TEGO NIE JESTEŚMY BYDŁEM ABY KTOŚ NAS TAK TRAKTOWAŁ. NAJLEPSZE JEST TO, ŻE BIURA PODRÓŻY WIEDZĄ O TYM PROBLEMIE I DALEJ WCISKAJĄ KIT, ŻE TO FANTASTYCZNE MIEJSCE... W PRZYSZŁOŚCI PRZED ZAKUPEM WYCIECZKI NA PEWNO SPRAWDZĘ OPINIE KLIENTÓW!!! NIESTETY W 90% SIĘ SPRAWDZAJĄ.

• Zalety Duże pokoje, winda
    • Wady Jedzenie, niska jakość wykończeń hotelu

Pobyt ogólnie udany, Zastrzeżenia mam do jedzenia które nie było wysokich lotów i dziennie to samo, było też zimne. Hotel robi też złe wrażenie na samym wstępie kiedy udajemy się do składziku w którym zostawiamy bagaże przed otrzymaniem pokoju. Miejsce na bagaże było porażką drzwi z wyrwaną klamką na ścianie pleśń, na wstępie chce się już stamtąd uciec. W pokoju jedynie rzucała się popękana delikatnie ściana. Ręczniki i pościel wymieniana na świeżą bez problemu. Myślę że gdyby jakość jedzenia była wyższa mógł bym polecić ten hotel.

• Zalety Brak
    • Wady Jedzenie zimne, niesmaczne. Obsługa nieuprzejma. Będąc 8 dni na wakacjach, tylko raz posprzatano mi pokój. W pokojach grzyb, ubrudzone materace. W kuchnii zdarza się, ze podają plastikowe sztućce! talerze mokre i zabrudzone, bo brak zmywarki na kuchnii. To jest hotel '4gwiazdkowy' ? Sami sobie chyba je przyznali.