Chaika Resort

• Dojazd własny All Inclusive
    197 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety POŁOŻENIE REWELACJA, DOBRE POSIŁKI ,
    • Wady ZIMNA WODA W BASENIE PRZY PLAŻY

PO PRZECZYTANIU OPINII Z ZESZŁEGO ROKU , JECHALIŚMY PRZERAŻENI CO TAM ZASTANIEMY . ALE HOTEL MIŁO NAS ZASKOCZYŁ .POSIŁKI DOBRE , CODZIENNIE SPRZĄTANE POKOJE , BASEN W ŚRODKU CIEPŁY . POBYT BARDZO UDANY .

• Zalety położenie
    • Wady wszystko - zaczynając o walkę o papier toaletowy, płacisz za all inclusive a słyszysz, że nie ma już napojów i piwa...

Tragedia! Przed wyjazdem czytaliśmy opinię i stwierdziliśmy, że ludzie przesadzają bo chcą luksus za tę cenę, ale po pobycie w tym hotelu zgadzamy się z negatywnymi opiniami na 1000%. Zapomnijcie o barze przed hotelem bo jest zasypany piaskiem, w materacu w łóżku dziura wielkości piłki więc czekaliśmy kilka dni na zamianę bo potrzebowali czau, po przyjeździe czekaliśmy na pokój kilka godzin, w czasie posiłków walka o sztućce i talerze - więc kupiliśmy sobie kubki na promenadzie, ale nie zawsze z nich udało nam się napić herbaty bo często brakowało saszetek z herbatą, piwo kończyło się codziennie w porze lunchu itd. Jeżeli nie chcecie wrócić z wakacji zmęczeni to proszę nie wybierajcie się tam... bo to nie będą wakacje udane tylko obóz przetrwania (gdzie trzeba walczyć nawet o papier toaletowy lub czekać godzinę na barmana w lobby barze)

• Zalety brak
    • Wady wszystko

załoźyliśmy sprawe biurze podruzy.i wygraliśmy zwrócili połowę kasy plus bony rabatowe.hotel tragedia.

• Zalety Jedyną zaletą hotelu jest polożenie. Bardzo blisko morza i centrum kurortu.
    • Wady Przede wszystkim wszechobecny brud i zaniedbania. Fatalna obsługa hotelowa. Jedzenie nie do przyjęcia Brak deklarowamego dostępu do internetu.

Hotel wybraliśmy za namową Pani z biura podróży jako cel podróży poślubnej. Nie chciałam dowierzać opinom z internetu, w końcu nie mogło być tak źle, a jednak. Pomijając niedociągnięcia w pokoju typu. coś odpada, coś się sypie piersze wrażenie ok. Pokój był sprzątany na początku, bo zostawialuśmy napiwki. 3 dnia zostawiliśmy przyzwoity napiwek, pani go zabrala i nie zrobila NIC. Nie wymienione reczniki, nie zaścielone łóżka, piach z plaży w całym pokoju. Do wyjazdu pokoju nikt nawet nie otwierał, nie mówiąc o sprzątaniu. Na stołówce musieliśmy opracować system. Mąż leciał szukać solniczki, a ja zapewniałam talerze, sztućce i owoce, które kończyły się najszycbiej Z menu ratowały nas frytki i niby pizza. Codziennie to samo. Jedynym plusem był fakt, że jak przychodziliśmy w godzinach rozpoczęcia posiłków to jedzenia nie brakowało , a nawet jeśli to było szybko donoszone. Problemy były też z internetem. W lobby sieć była przeciążona, a w pozostałych częściach był płatny w zawrotnej cenie. W basenie nie byliśmy ani razu, był tak brudny,że woda była wręcz zielona. Morze nas nie zawiodło, piękna plaża, czysta i ciepła woda. Bułgaria nam się spodobała ze względu, że była to podróż poślubna i chcieliśmy mieć dobre wspomnienia, jednak do Chaiki nigdy nie wrócimy. Za nie małe pieniądze warunki są okropne.

• Zalety Pięknie położony przy samej plaży,ładna pałacowa architektura, ładne wnętrza,duże pokoje,jednak trochę już zaniedbane.
    • Wady Zdecydowanie jedzenie nie do przyjęcia, pozornie dużo jedzenia,jednak nic nie nadaje się do zjedzenia! Każdego dnia to samo bez nadziei na jakąś poprawę.Niesmaczne, nieświeże,pomidory ohydne w smaku,wyschnięte ogórki,zupy jak pomyje gotowane chyba na tłustym boczku bez żadnego warzywa,zamiast masła jakiś tłuszcz,popsute owoce,ciasta obrzydliwe w smaku, kawa ,herbata okropne,jajka sadzone na twardo i zawsze lodowate, jajecznica z jajek w proszku.Nic nie było jadalne choć bardzo się starałam coś poszukać i przystosować do zjedzenia,żeby nie być głodnym.Dwa razy były płatki owsiane prażone -dało się zjeść i pomidory posypane żółtym serem -jadalne-to wszystko.Jajka na twardo zielone całkowicie.Dużą wadą jest bardzo głośna muzyka i krzyki prowadzacego chyba dyskotekę dochodzące z pobliskiego baru ,wszystko w języku niemieckim aż do rana - masakra!.Po zamknięciu okien i szczelnym zasłonięciu zasłon też było słychać i codziennie to samo.Na korytarzach krzyki, pukania do drzwi pijanych gości.

Byłam w drugiej połowie września, więc nie było tłoku przy basenie i na posiłkach, podobno w sezonie ludzie biją się o wszystko ,to bardzo duży hotel i nie starcza dla wszystkich jedzenia. Bliskość plaży i morza i ładna architektura olbrzymiego założenia hotelowego,ale już mocno zużyta,prawdopodobnie nikt już o to nie dba i dawna świetność hotelu podupada,takie robi wrażenie.Nikogo nie obchodzi,że goście chodzą głodni,a w sklepach spożywczych nic nie ma oprócz wody, słodyczy i alkoholu ,rezygnowałam z posiłków,bo były nie jadalne.Wszystko po prostu okropne, na prawdę nie było co zjeść i co pić.Zakupy natomiast super-buty, torebki i ubrania,ciekawe modne modele i ceny przystępne.Woda czysta w morzu i ciepła, cudowna. Może w innych hotelach jest przyjemniej i mają lepsze jedzenie...

• Zalety ŻADNYCH!
    • Wady WSZYSTKIE MOŻLIWE

WRÓCILIŚMY PO TYG. WCZASACH:) Z BUŁGARII. OD 13 LAT SPĘDZAMY WAKACJE W RÓŻNYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE, ALE TAKICH WAKACJI NIGDY NIE MIELIŚMY!!. HOTEL CHAIKA MASAKRA!!!, TRAGEDIA!!! BRUDNO, BRAK TALERZY( W 99% WSZYSTKIE USZKODZONE) SZTUCCY, HERBATY CZARNEJ, MOŻNA WYMIENIAĆ DOSŁOWNIE WSZYSTKO.... MIELIŚMY BRUDNE POPLAMIONE RĘCZNIKI, MATERAC, Z KTÓREGO SPRĘŻYNY WYCHODZIŁY, JEDZENIE NUDNE ,ZIMNE, TO CO WIECZOREM ZOSTAŁO WYMIESZALI I PODAWALI NA DRUGI DZIEŃ, WALKA I KOLEJKI PO TALERZE I SZTUCCE, LUDZIE BRALI DO POKOI BY MÓC CZYM JEŚĆ, NIKT NICZEGO NIE PILNUJE!!! TOTALNA SAMOWOLKA JEDZENIE WYNOSZONE Z RESTAURACJI, ARBUZ KOŃCZYŁ SIĘ PO GODZ. , MUSIELIŚMY PROSIĆ SIĘ ABY ŁASKAWIE KTOŚ DONIÓSŁ NP. SAŁATKĘ, MASŁO, NAWET PIECZYWO. W BARZE SPRZĄTACZKA LAŁA PIWO, TZN. LALI GOŚCIE SAMI ONA NIE WIEDZĄC JAK POZWALAŁA IM NA WSZYSTKO. BASEN BRUDNY Z PIASKIEM, BRAK ZAJĘĆ, MOŻLIWOŚI SPOTKAŃ. MOGŁABYM PISAĆ DŁUGO - PODSUMOWUJĄC NASZE NAJGORSZE WAKACJE!!!! 4 GWIAZDKI TO ŻENADA, BLISKO MOŻA I CO Z TEGO NIE JESTEŚMY BYDŁEM ABY KTOŚ NAS TAK TRAKTOWAŁ. NAJLEPSZE JEST TO, ŻE BIURA PODRÓŻY WIEDZĄ O TYM PROBLEMIE I DALEJ WCISKAJĄ KIT, ŻE TO FANTASTYCZNE MIEJSCE... W PRZYSZŁOŚCI PRZED ZAKUPEM WYCIECZKI NA PEWNO SPRAWDZĘ OPINIE KLIENTÓW!!! NIESTETY W 90% SIĘ SPRAWDZAJĄ.

• Zalety Duże pokoje, winda
    • Wady Jedzenie, niska jakość wykończeń hotelu

Pobyt ogólnie udany, Zastrzeżenia mam do jedzenia które nie było wysokich lotów i dziennie to samo, było też zimne. Hotel robi też złe wrażenie na samym wstępie kiedy udajemy się do składziku w którym zostawiamy bagaże przed otrzymaniem pokoju. Miejsce na bagaże było porażką drzwi z wyrwaną klamką na ścianie pleśń, na wstępie chce się już stamtąd uciec. W pokoju jedynie rzucała się popękana delikatnie ściana. Ręczniki i pościel wymieniana na świeżą bez problemu. Myślę że gdyby jakość jedzenia była wyższa mógł bym polecić ten hotel.

• Zalety Brak
    • Wady Jedzenie zimne, niesmaczne. Obsługa nieuprzejma. Będąc 8 dni na wakacjach, tylko raz posprzatano mi pokój. W pokojach grzyb, ubrudzone materace. W kuchnii zdarza się, ze podają plastikowe sztućce! talerze mokre i zabrudzone, bo brak zmywarki na kuchnii. To jest hotel '4gwiazdkowy' ? Sami sobie chyba je przyznali.

• Zalety Dobre położenie
    • Wady Jedzenie, jedzenie, jedzenie, zaniedbany hotel

Byliśmy z dzieckiem w tym hotelu na początku września. Przyjechaliśmy z lotniska o 9 rano, okazało się ze pokój dostaniemy dopiero o 14. 5 godzin z małym dzieckiem bez śniadania i obiadu to był koszmar. Jak juz myśleliśmy ze co najgorsze za nami, okazało się ze stołówka i jedzenie to jakaś pomyłka . Zimne, niedobre, ciężko bylio dostać sól, brak talerzy, sztućców. Codziennie to samo.Dziecko nie chciało tego jeść.Tu nie chodzi o to czy ktoś jest wymagający czy nie. Bo trochę grzyba, małe niedociągnięcia są wszędzie. Bywalismy w 3 gwiazdkowych hotelach i z czymś takim się nie spotkałam. Jak ktoś będzie jadł na mieście, to może zaakceptuje ten hotel, ale na all inclusive to się totalnie nie nadaje. Przez ten hotel, już na pewno nie wrócimy do tego kraju.

• Zalety położenie, basen, bliskość plaży, ładny pokój z widokiem na piękne morze
    • Wady jedzenie, drobne mankamenty w pokoju, zachowanie Polaków wynoszących masowo jedzenie z restauracji

wraz z żoną dużo jeździmy o świecie. Wrześniowa Bułgaria to 6 nasz wyjazd w 2016 r, zatem mamy porównanie. Przed wszystkim nalezy liczyć się z tym że to Bułgaria, czyli Polska z lat 90-tych, a cena za ten hotel jest niska dlatego nie oczekujmy luksusów. Jak płacę 4000 za osobę to moje wymagania są inne, jak płacę 2200 zł z samolotem i all incl to liczę się z tym co zastanę - i tak należy do tego podejść, czyli zdrowy rozsądek. Sam hotel jest bardzo ładny, bodaj najładniejszy przy promenadzie w Słonecznym Brzegu. Trafiliśmy na bardzo ładny pokój z widokiem na morze. Obsługa bardzo miła, nigdy nie było z niczym problemu, pod warunkiem, że jest się dla nich miłym i kulturalnym. Wstyd przynosili tylko Polacy, którzy masowo wynosili jedzenie z restauracji, a butelki napełniali piwem - bo za darmo - takiego chamstwa i buractwa nie widziałem nigdzie indziej. Ładny basen, genialne położenie hotelu (jak ktoś lubi imprezy, sklepy, kurorty to nie ma lepszego miejsca. Jak ktoś ludzi spokój i ciszę, polecam Mazury). Mankamenty to jedzenie - zimne, generalnie niedobre, dlatego polecam opcję HB i jedzenie na mieście. My mieliśmy all, ale alkohole kupiliśmy w sklepie (wskisy ok 28-33 lewa), jedliśmy też na mieście - jest taniej niż w Polsce!! Czasami woda pod prysznicem była letnia - podobno zależy to od położenia pokoju - kolega miał na 8 piętrze i ciągle miał wrzątek. Pokoje czyste, sprzątane każdego dnia - bez zastrzeżeń. reasumując hotel bardzo fajny dla osób niewymagających luksusów, generalnie raczej dla młodych, lub starszych, ale lubiących miasto i hotel tętniący życiem oraz bliskość plaży i fantastycznego morza. My w pokoju hotelowym spędzaliśmy tylko noc, więc na drobne mankamenty nie zwracaliśmy uwagi. Jak ktoś chce zapłacić 2000-2300 zł i czuć się jak hrabia w 5* hotelu lepiej nie sobie odpuści. My polecamy i z pewnością tam wrócimy.