Chaika Resort

• Wyjazd z Warszawy śniadania i obiadokolacje
  • Wyjazd z Katowic śniadania i obiadokolacje

Alicja
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety bliskość plaży i promenady
    • Wady stary wymagający remontu hotel którą swą świetność ma za sobą, stare brudne ręczniki szara pościel zapach wilgoci w pokoju brudne okna

Hotel rewelacyjnie położony w samym centrum Słonecznego Brzegu, z zewnątrz fajnie wyglądający, jednak wymagający remontu, pokoje z przechodzonym wyposażeniem co można przeżyć ale dla mnie najgorsza była szara, brudnawa niedoprana pościel i tak samo brudne ręczniki....w łazience wszędzie obecny grzyb. Pokój fajnie położony z widokiem na morze i dużym tarasem niestety w pokoju panował cały czas zapach wilgoci pomimo wietrzenia i zakupu odświeżacza cały czas czuć było ten zapach. Strasznie obniżało to komfort pobytu.... Co do obsługi w recepcji to fatalna na moją prośbę o umycie okna (zafajdanego przez mewy) usłyszałam że nie jest to w zakresie zadań Pań sprzątających.. ...jedzenie dość smaczne ale stoliki z ceratą i niedomyte kubki..

Opinia dodana: 09 lipca 2014

dorcia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety cudownie,polecam wszystkim

wróciliśmy dzisiaj, ewelacja,ludzie.klimat - wspaniały , pogoda wymarzona,hotrl super,pokój widokiem na morze nie do opisania,jedzenia full,bary rewelka szczególnie ten na plazy polecam wszystkim, tui dzieki

Opinia dodana: 08 lipca 2014

Edyta Zwolińska
    Pobyt: Lipiec 2013

• Zalety Hotel połozony przy plaży.B miła obsługa.Jedzenie dość urozmaicone.B dobra komunikacja.Fajne miejscowości do zwiedzania.Blisko do Turcji.Ludzie sympatyczni i życzliwi.B ciepla woda-można kąpać się cały dzień-co też nie jest bez znaczenia ,jeżeli ktoś lubi pływać .
    • Wady W zasadzie brak animacji...chociaż nie wiem czy jest ona w tym przypadku niezbędna-mam na myśli swoją osobę.

Czytam opinie,oglądam zdjęcia i mam wrażenie że nie byłam w tym hotelu.Być może miałam szczęście.Pokój był z widokiem na morze,codziennie sprzątany itd.Obsługa w barze czy restauracji przemiła.Nie tylko serwowano wódkę i piwo,ale także gin-każdy znalazł coś dla siebie.Lubię czynnie wypoczywać.Można korzystać z atrakcji na plaży i poza nią.Super tereny na piesze,rowerowe wycieczki np do światyni-ok 7km.Zaznaczę iż nie jestem osobą zadowalającą się popularnie pisząc byle czym. Co do restauracji wspomnę jeszcze iż obrusy były zmieniane,nie jadłam plastikami,zastawa czysta.Nie oglądano się na napiwki.Kelnerzy nie mieli czasu.Biegali między stolikami.Wystarczy,że coś się rozlało natychmiast było sprzątnięte.Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Wyjeżdżaliśmy z biurem Sun Fun.Na pewno nie rozczarowaliśmy się .-to co zamówiliśmy było zrealizowane w 100 procentach.Byliśmy w lipcu bieżącego roku.Prawdopodobnie w przyszłym roku też się tam wybierzemy.Polecam wyjazdy z tym biurem

Opinia dodana: 09 grudnia 2013

Pobyt: Lipiec 2012

witam hotel położony blisko plaży co jest wygodne dla rodzin z dziećmi.bar przy plaży otwarty tylko do 17:00.Jedzenie beznadziejne same "papki"totalny brak ryb,a obrusy te same (czyli brudne)przez cały tydzien.Obsługa bardzo miła jak dostawała napiwki.To na temat hotelu. A co do biura Sun@Fun to jesteśmy bardzo mile zaskoczeni ponieważ wcześniejsze negatywne oceny na temat rezydentów są całkowicie bezpodstawne, a do tego biuro opłaciło nam jeszcze dodatkowo dwa dni pobytu z powodu upadku lini OLT..(tak jesteśmy jednymi z niewielu co na tym zyskali:))

Opinia dodana: 15 sierpnia 2012

aaaaaa
    Pobyt: Czerwiec 2011

Opinia dodana: 14 sierpnia 2011

nina
    Pobyt: Lipiec 2010

Przestrzegam wszystkich prze tym hotelem. Właśnie wróciłam z wakacji, zostałam zakwaterowana z hotelu Arkadia niby 4 gwiazdkowym. Oszustwo na każdym kroku, brudno, klimatyzacja prawie nie działała, brudne ściany, na podłodze ogromne plamy, w kątach gnijące pomarańcze. Początkowo zostalam zakwaterowana z pokoju gdzie pod fotelem były ogromne wymiociny a smród był odrażający. Po wielu godzinach starań zostałam przeniesiona do innego pokoju ale też w hotelu Arkadia, mimo iż wykupiłam wczasy w Chaika Beach! Jeszcze raz odradzam wszystkim!!

Opinia dodana: 06 września 2010

Pobyt: Lipiec 2010

• Szukających rozrywki, aktywnych

Okazuje się prawdą ,że ECCO lokuje swoich klientów w hotelu Arcadia nie w Chaika Beach zgodnie z ofertą. Różnica w standardzie bardzo duża. Czystość i klimatyzacja w pokojach Arcadi to jest tragedia (proszę zapomnieć o świeżych ręcznikach). Jeżeli chodzi o jedzenie na stołówce to codziennie to samo i kompletnie nic bułgarskiego. Ponadto temperatura w tej restauracji jest wyższa niż na plaży. Gdyby nie bardzo dobra lokalizacji i ogólny pozytywny klimat Słonecznego Brzegu to hotel zniszczyłby cały pobyt. Ta zmiana opisu na stronie Ecco z "Chaika Beach" na "Chaika Resort" to typowy unik. Sama recepcja wydziela 3 osobne części. Jeżeli chodzi o rezydentkę to nie zrobiła niczego w tej sprawie. Będziemy reklamować.

Opinia dodana: 14 sierpnia 2010

zmeczona
    Pobyt: Czerwiec 2010

Opinia dodana: 27 lipca 2010

G.
    Pobyt: Czerwiec 2010

MASAKRA!!!BIURO ECCO HOLIDAY OSZUKAŁO WSZYSTKICH TURYSTÓW WYJEŻDZAJĄCYCH DO BUŁGARII ZAMIENIAJĄC WYKUPIONE PRZEZ NAS HOTELE NA HOTEL CHAIKA RESORT W KTÓRYM JEST BRUDNO POKOJÓWKI PRAKTYCZNIE NIE SPRZĄTAJĄ A RĘCZNIKI WYMIENIAJĄ Z BRUDNYCH NA BRUDNE OBRUSY W RESTAURACJI NIE ZMIENIANE .ALL TRAGEDIA-WÓDKA I PIWO- ZDARZYŁO SIĘ PODAWANIE WODY Z KRANU W BARZE NA PLAŻY(PODOBNO SIĘ ZEPSUŁ DYSTRYBUTOR)BRAKOWAŁO RÓWNIEŻ KUBECZKÓW JEDNORAZOWYCH.JEDZENIE MONOTONNE I NIESMACZNE PLEŚŃ W LODÓWCE Z LODAMI A OWOCE CZĘSTO POPSUTE OBSŁUGA W HOTELU STRASZNIE NIEMIŁA I CHAMSKA .ANIMACJI BRAK .BRAK ATRAKCJI DLA DZIECI.NIE POLECAM HOTELU I BIURA ECCO HOLIDAY!!!!!!!!! UWAGA NA REZYDENTKĘ ASIE STRASZNIE NIEMIŁA !!!

Opinia dodana: 26 lipca 2010