Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Dojazd własny All Inclusive
    194 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Blisko plazy, duza liczba lezakow, jedzenie
    • Wady Obsluga, lazienka, zaplecze gastronomiczne, serwis

Nie polecam tego hotelu. Miejsce dobre dla mlodych osob, nastawionych tylko i wylacznie na imprezy. Obsluga hotelu jest bardzo niemila, nieznajaca jezyka angielskiego. Pokojowki sprzataja pokoje, jesli zostawisz im napiwek- jesli nie to nie mozesz liczyc na wymiane recznikow czy poscieli. Pokoje sa w miare okej, oprocz lazienek, ktore zalewa woda. Stolowka slabo zaopatrzona w sztucce, talerze i szklanki- bardzo czesto tego brakuje. Internet w lobby bardzo kiepski. Hotel nie posiada wydzielonej strefy na plazy, przez co trzeba placic za miejsce badz lezaki. Odradzam, najgorsze nasze wakacje, ktore do tej pory spedzilismy.

• Zalety Dobre położenie, miła obsługa, większość personelu mówi po angielsku,
    • Wady drobne mankamenty w pokojach, - jedno gniazdko na cały apartament, brak wieszaków na ręczniki w łazience, za mała półka na kosmetyki

Hotel całkiem w porządku, w środku promenady, szkoda, że nie ma własnej części plaży z serwisem plażowym, - naganiacze na plaży chcieli 30 lewa za leżaki ( absurd ), goście leżeli przy hotelowych basenach a chodzili do morza na kąpiele. Posiłki obfite, jeśli ktoś narzeka, że monotonne, to niech sam gotuje obiady z dziesięciu dań i niech wybrzydza, że co dzień jest dziesięć takich samych dań. Drinki w barach bardzo rozcieńczone, ale to norma, można było zamawiać sam alkohol, nie odmawiali. Rezydent Neckermana p. Michał chyba nowicjusz, nie dużo wiedział, ale był bardzo miły i uczynny. W sumie bardzo udane wakacje, no i pogoda i morze rekompensują wszystkie małe niedociągnięcia. Polecam....

• Zalety super położenie
    • Wady smród bród psujące się codziennie windy

smród bród fatalny standard jedzenie tragiczne rezydentka sun & fun nie nadaje sie do tej pracy

• Zalety położenie blisko plaży i w centrum miasta, ale nie w centrum \\\'Bułgarskiej Ibizy\\\', dwa baseny, w tym jeden z częścią sportową 25m- dla pływaków idealny do zrobienia treningu.
    • Wady psująca się czasem winda

Wyjeżdżałam na wakacje mocno przestraszona opiniami o hotelu i zdjęciami w sieci. Wycieczkę kupiłam spontanicznie bez czytania ocen turystów. Na miejscu miłe zaskoczenie. Hotel czysty. Żadnego grzyba w pokoju i łazience. Ręczniki i pościel czysta - wymiana co 2 dni - codziennie Pani sprzątająca myła podłogę i 'ogarniała' pokój. Klima centralna - nie można samemu ustawić temperatury. Byłam w pierwszym tygodniu czerwca, więc nie było ponad 30 stopniowych upałów. Jedzenie typowe dla regionu. Bez rewelacji, ale jest z czego wybrać. Głodni nie chodziliśmy. Na śniadanie jajecznica, sadzone, kiełbaski, przeróżne słodkie bułki, różne musli, dżemy, miód,wędliny ( paskudne), sery, warzywa, ciasta itd. Obiadokolacja też dość bogata - 2 zupy, kilka rodzai mies, ziemniaki, ryz, zapiekanki, pizza, ryby, warzywa, owoce, ciasta. leżaki przy basenie bezpłatne- wygodne. na plaży płatne. Do hotelu w zasadzie nie mam żadnych zastrzeżeń. Za to nie polecam biura SUN&FUN. Oszuści i cwaniacy. Mieliśmy mieć wylot w poniedziałek o 8 rano z Warszawy do Burgas, powrót w następny poniedziałek o 6 rano. Na dwa dni przed wylotem, kiedy już wszystko było opłacone przedstawiciel SUN&FUN poinformował nas o wylocie o 21:50 zamiast o 8 rano. Zakwaterowanie mieliśmy o 3:30 w nocy, tracąc 14 godzin wakacji. Powrót też nam przesunięto niekorzystnie - zapakowano nas do autokaru na lotnisko o 00:30 z niedzieli na poniedziałek zamiast 6 godzin później. Zaznaczam, że kupowałam wycieczkę na 3 dni przed wylotem, więc godziny odlotów są operatorom znane doskonale. Finalnie ukradziono nam 20 godzin wakacji. Rezydentka tłumaczyła, że dwa dni imprezy to czas na transfery, ale w umowie miałam jasno napisane ze zakwaterowanie w hotelu ma nastąpić 30 maja, a było 31 maja o 4 w nocy. Z zawartej z nami umowy nie wywiązano się. Kolacji pierwszego dnia, ani śniadania ostatniego dnia nam nie dano. Będziemy składać reklamację.

• Zalety czysto, dobra obsługa
    • Wady nie znaleziono

bYŁEM W CZERWCU 2015 Z ŻONĄ. NIE WIERZYŁEM ŻE BUŁGARIA MOŻE BYĆ TAKA PIĘKNA A BYŁEM TAM 30 LAT TEMU. SUPER HOTEL, SUPER WYŻYWIENIE, SUPER ATMOSFERA POLECAM

• Zalety położenie, do jedzenia zawsze mozna coś wybrać, codziennie sprzątane
    • Wady podupada wymaga remontu, łazienka non stop zalana, wieczne kolejki za sztućcami i talerzami na stołówce...

Po przeczytaniu opinii o tym hotelu miałem stracha...ale nie było tak źle gdyż nie spędza się w nim aż tyle czasu...chociaż nie pojechałbym tam 2 raz chyba że z Ziomkami pobalować to OK...ogólnie hotel wymaga generalnego remontu bo za rok lub 2 nic tam nie będzie działać hehehe...pozdrawiam

• Zalety hotel położony w pierwszej linii, wszędzie blisko
    • Wady koszmarne posiłki, które doprowadziły do zatrucia pokarmowego, brudno, kiepska obsługa, popsuta klimatyzacja, popsute windy KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Właśnie wróciłam z tego hotelu, gdzie spędziłam 8 dni... i zdecydowanie nie polecam !!!!! Był to mój drugi pobyt w tym hotelu i muszę przyznać, że od 2013 roku hotel ten bardzo się popsuł... z poprzedniego pobytu w 2013 roku wróciłam naprawdę bardzo zadowolona natomiast w tym roku czekałam z utęsknieniem na dzień wyjazdu.... W hotelu od samego wejścia śmierdzi starym jedzeniem - przywitał nas okropny zapach którego nie da się bliżej określić i przez który naprawdę odechciało się jeść cokolwiek. Posiłki bardzo kiepskie, śniadania angielskie, to co nie zostało zjedzone na obiad można było znaleźć w innym daniu na kolację....mimo niejedzenia "dziwnych" potraw i uważania na to co się je 3 dnia doświadczyłam zatrucia pokarmowego i spędziłam 2 dni w hotelu z głową w sedesie... Pokoje sprzątane codziennie, dość przestronne i wyposażone. Klimatyzacja w pokoju działała jak chciała a w sumie to praktycznie wcale nie działała. Na dwie windy w tej części hotelu gdzie mieszkałam nie działała dobrze żadna, chodziliśmy przeważnie na piechotę co przy zatruciu pokarmowym i osłabieniu oraz 4 piętrze nie było łatwe. Jeśli natomiast udało się uruchomić windę to zatrzymywała się na półpiętrze. Stan wind myślę, że w końcu doprowadzi do jakiejś tragedii gdyż każda z barierek chwiała się na każdą stronę a drzwi od wind nie domykały się. Szczerze uważam, że naprawdę straciłam czas i pieniądze. Za sam hotel, bez dojazdu -( 8 dni pobytu ) zapłaciłam prawie 1600 zł. Oczywiście niby parking samochodowy jest dla gości hotelu gratis jednak miejsca są ale nie dla Polaków... więc musiałam samochód zostawić na parkingu płatnym poza hotelem co kosztowała również sporo pieniędzy. Uważam pieniądze za wyrzucone w błoto. Nie polecam tego miejsca szkoda czasu i pieniędzy. Hotel wymaga generalnego remontu i wymiany personelu.

• Zalety Wspaniałe położenie, blisko promenady, piękny wystrój hotelu i dobrze utrzymana część wokół hotelu, smaczne posiłki
    • Wady wolne wifi

Wakacje w hotelu Chaika spędziliśmy w lipcu 2015, hotel zrobił na nas bardzo dobre wrażenie jak również sam pobyt w Bułgarii, zwłaszcza że naczytaliśmy się negatywnych opinii przed wyjazdem :) Hotel zadbany, bardzo ładny z zewnątrz i w środku, miła obsługa, w pokojach codziennie wymieniane ręczniki, sprzątanie zadowalające, jedzenie bardzo smaczne, duży wybór. Hotel umieszczony jest praktycznie na promenadzie, więc i na plaże było bardzo blisko. Bardzo sympatyczne baseny przy hotelu. Co prawda trafiliśmy na początku do pokoju w którym strasznie śmierdziało papierosami- dla osób niepalących nie do przyjęcia- ale w tym samym dniu na prośbę pokój został bez problemu wymieniony. Byliśmy z biurem podróży Ecco Holiday - wszystko bardzo dobrze zorganizowane bez przykrych niespodzianek, przemiła rezydentka. Polecam jak najbardziej, hotel na wysokim poziomie.

• Zalety Bliskość plaży oraz w miarę czysto
    • Wady obsługa restauracji nie wyrabia się z dokładaniem świeżych talerzy

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu, nie jesteśmy zbyt wymagający i dlatego spokojnie go polecamy. Jedyny minus to to że obsługa restauracji nie nadąża dokładać czystych sztucców i talerzy. Jedzenie bardzo dobre ,szwedzki stół,dużo ciast,mięs,serów itd. Jajka na bekonie lub kasslerze to standard.Baseny czyste,pokojówki codziennie sprzątały nam pokój.

• Zalety Piękny, blisko plaży
    • Wady moloch, dużo pijanej młodzieży (Anglicy, Rosjanie)

Wyłam tam z mężem w ub roku. Pokój ładny z głównym budynku, sprzątany. Łazienka też. Z jedzenia byliśmy zadowoleni. Jedynie co nam przeszkadzało to pijana młodzież. Często też windy nie działały, ale to to było wejść na 8 piętro nam młodym ludziom po pięćdziesiątce.