Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Dojazd własny All Inclusive
    159 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety czysto, dobra obsługa
    • Wady nie znaleziono

bYŁEM W CZERWCU 2015 Z ŻONĄ. NIE WIERZYŁEM ŻE BUŁGARIA MOŻE BYĆ TAKA PIĘKNA A BYŁEM TAM 30 LAT TEMU. SUPER HOTEL, SUPER WYŻYWIENIE, SUPER ATMOSFERA POLECAM

• Zalety położenie, do jedzenia zawsze mozna coś wybrać, codziennie sprzątane
    • Wady podupada wymaga remontu, łazienka non stop zalana, wieczne kolejki za sztućcami i talerzami na stołówce...

Po przeczytaniu opinii o tym hotelu miałem stracha...ale nie było tak źle gdyż nie spędza się w nim aż tyle czasu...chociaż nie pojechałbym tam 2 raz chyba że z Ziomkami pobalować to OK...ogólnie hotel wymaga generalnego remontu bo za rok lub 2 nic tam nie będzie działać hehehe...pozdrawiam

• Zalety hotel położony w pierwszej linii, wszędzie blisko
    • Wady koszmarne posiłki, które doprowadziły do zatrucia pokarmowego, brudno, kiepska obsługa, popsuta klimatyzacja, popsute windy KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Właśnie wróciłam z tego hotelu, gdzie spędziłam 8 dni... i zdecydowanie nie polecam !!!!! Był to mój drugi pobyt w tym hotelu i muszę przyznać, że od 2013 roku hotel ten bardzo się popsuł... z poprzedniego pobytu w 2013 roku wróciłam naprawdę bardzo zadowolona natomiast w tym roku czekałam z utęsknieniem na dzień wyjazdu.... W hotelu od samego wejścia śmierdzi starym jedzeniem - przywitał nas okropny zapach którego nie da się bliżej określić i przez który naprawdę odechciało się jeść cokolwiek. Posiłki bardzo kiepskie, śniadania angielskie, to co nie zostało zjedzone na obiad można było znaleźć w innym daniu na kolację....mimo niejedzenia "dziwnych" potraw i uważania na to co się je 3 dnia doświadczyłam zatrucia pokarmowego i spędziłam 2 dni w hotelu z głową w sedesie... Pokoje sprzątane codziennie, dość przestronne i wyposażone. Klimatyzacja w pokoju działała jak chciała a w sumie to praktycznie wcale nie działała. Na dwie windy w tej części hotelu gdzie mieszkałam nie działała dobrze żadna, chodziliśmy przeważnie na piechotę co przy zatruciu pokarmowym i osłabieniu oraz 4 piętrze nie było łatwe. Jeśli natomiast udało się uruchomić windę to zatrzymywała się na półpiętrze. Stan wind myślę, że w końcu doprowadzi do jakiejś tragedii gdyż każda z barierek chwiała się na każdą stronę a drzwi od wind nie domykały się. Szczerze uważam, że naprawdę straciłam czas i pieniądze. Za sam hotel, bez dojazdu -( 8 dni pobytu ) zapłaciłam prawie 1600 zł. Oczywiście niby parking samochodowy jest dla gości hotelu gratis jednak miejsca są ale nie dla Polaków... więc musiałam samochód zostawić na parkingu płatnym poza hotelem co kosztowała również sporo pieniędzy. Uważam pieniądze za wyrzucone w błoto. Nie polecam tego miejsca szkoda czasu i pieniędzy. Hotel wymaga generalnego remontu i wymiany personelu.

• Zalety Wspaniałe położenie, blisko promenady, piękny wystrój hotelu i dobrze utrzymana część wokół hotelu, smaczne posiłki
    • Wady wolne wifi

Wakacje w hotelu Chaika spędziliśmy w lipcu 2015, hotel zrobił na nas bardzo dobre wrażenie jak również sam pobyt w Bułgarii, zwłaszcza że naczytaliśmy się negatywnych opinii przed wyjazdem :) Hotel zadbany, bardzo ładny z zewnątrz i w środku, miła obsługa, w pokojach codziennie wymieniane ręczniki, sprzątanie zadowalające, jedzenie bardzo smaczne, duży wybór. Hotel umieszczony jest praktycznie na promenadzie, więc i na plaże było bardzo blisko. Bardzo sympatyczne baseny przy hotelu. Co prawda trafiliśmy na początku do pokoju w którym strasznie śmierdziało papierosami- dla osób niepalących nie do przyjęcia- ale w tym samym dniu na prośbę pokój został bez problemu wymieniony. Byliśmy z biurem podróży Ecco Holiday - wszystko bardzo dobrze zorganizowane bez przykrych niespodzianek, przemiła rezydentka. Polecam jak najbardziej, hotel na wysokim poziomie.

• Zalety Bliskość plaży oraz w miarę czysto
    • Wady obsługa restauracji nie wyrabia się z dokładaniem świeżych talerzy

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu, nie jesteśmy zbyt wymagający i dlatego spokojnie go polecamy. Jedyny minus to to że obsługa restauracji nie nadąża dokładać czystych sztucców i talerzy. Jedzenie bardzo dobre ,szwedzki stół,dużo ciast,mięs,serów itd. Jajka na bekonie lub kasslerze to standard.Baseny czyste,pokojówki codziennie sprzątały nam pokój.

• Zalety Piękny, blisko plaży
    • Wady moloch, dużo pijanej młodzieży (Anglicy, Rosjanie)

Wyłam tam z mężem w ub roku. Pokój ładny z głównym budynku, sprzątany. Łazienka też. Z jedzenia byliśmy zadowoleni. Jedynie co nam przeszkadzało to pijana młodzież. Często też windy nie działały, ale to to było wejść na 8 piętro nam młodym ludziom po pięćdziesiątce.

• Zalety bryła i kolor
    • Wady brud smród i tragedia !!!

hotel położony blisko ścisłego centrum i mega plisko plaży.. tyle dobrego.. wszędzie brudno, sprzątanie pokoi - fikcja , niewymieniane reczniki, łazienka grzyb, jedzenie makabra i monotonia.. hotel- za duży moloch co za tym idzie ogólny bajzel , obsługa dzikie brudasy ( podejście i traktowanie klienta jak za głębokiej komuny ) - szok.. byłem wcześniej w dwóch innych hotelach w tej miejscowości różnica diametralna :O nie polecam !!!

• Zalety CZYSTY,SUPER JEDZENIE, BLISKO CENTRUM I PLAŻY
    • Wady BRAK

BYŁEM Z ŻONĄ W CZERWCU (12-26) 2015R. Hotel czysty, zadbany z bardzo dużą ilością dobrego jedzenia. Codzienne odwiedziny sprzątaczek. częsta wymiana ręczników. Personel uśmiechnięty spełniający zachcianki turystów. Dwa baseny z czystą wodą oraz brodziki. Blisko do plaży i morza. Dobry dla wszystkich

• Zalety Położenie
    • Wady Mały basen

Budynek Chaika zdecydowanie najlepszy, czyściej, lepsze pokoje. W stosunku do wielkości hotelu mały basen. Dla dzieci 2 brodziki oraz animacje, kids club. Mocną stroną tego hotelu jest jego położenie, bliskość plaży oraz widok na morze. Warto też dodać, że w części Chaika jest duży wybór jedzenia, które z resztą jest naprawdę bardzo dobre.

• Zalety Brak zalet
    • Wady Wymienię tylko część z uwagi na brak czasu. Brud w całym hotelu, zielona narośl na ścianach, tragiczne jedzenie o ile można to nazwać jedzeniem, smród na stołówce, podrabiany alkohol, niekompetentne recepcjonistki, pokojówki nie znające języka angielskiego, chamstwo \"chłopców bagażowych\", oszustwo co do zakwaterowania, daleko do centrum, hałas całą noc, nie da się spać !

Jak masz jeszcze możliwość to pod żadnym pozorem się tam nie wybieraj ! Wszystko opisane w wadach, złodzieje.