Costa Tropical

• Wyjazd z Katowic własne

Zofia
    Pobyt: Marzec 2013

• Aktywnych, ceniących spokój

Wróciliśmy w Swięta Wielkanocne po dwóch tygodniach pięknie opaleni i wypoczęci.Nie czekaliśmy na autobus który na plażę kursował co godzinę,lecz po super śniadaniu pieszo po 30 minutach kamienistą ścieżką przez pustynię byliśmy nad oceanem .Również pieszo wracaliśmy na obiad który smakował nam bardziej niż w Egipcie w 5 gwiazdkowych hotelach gdzie byliśmy 10 razy,kolacje były również smaczne i duży wybór .Byliśmy na Lazarocie,udana wycieczka i urlop za bardzo korzystną cenę z Tui również opiekowała się nami wyjątkowo miła i z dużą wiedzą rezydenka,serdeczne dzięki i pozdrowienia pani Zuzanno, do zobaczenia ,wrócimy do tego hotelu kiedy nadaży się kolejna cenowa okazja.

Opinia dodana: 07 kwietnia 2013

IREK
    Pobyt: Marzec 2013

Właśnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu ogólne wrażenie bardzo średnie ( ale za tą cenę grzechem byłoby wymagać więcej niż minimum, które mieliśmy zapewnione ) Mieszkaliśmy w pokoju z ?bocznym widokiem na basen? ( trzeba było stanąć na palcach i mocno się wychylić żeby zobaczyć basem ;p)pokój stał w cieniu ( więc było bardzo zimno) Pokój znajdował sie nad restauracja wiec jako pierwsi po zapachu (jaki non stop czuć było w pokoju wiedzieliśmy co też kucharz zmieli i przerobi jedzenie, które wcześniej było na śniadanie - hitem była zupa o bliżej nieokreślonym smaku z?. jajecznicą ze śniadania?. ;p ) Hałas jaki dobiegał ze sprzętów kuchennych tudzież wentylatorów umiejscowionych tuż przy balkonie uniemożliwiał sen .Pokój był sprzątany dwa razy w ciągu tygodniowego pobytu. pokój zimny i śmierdzący stęchlizną, lóżka i kanapy rozsypywały się ze starości Jedzenie w sumę nie było złe. Okolica?. Brzydka trzeba było dość c najpierw do deptaku wymarłą wioską ( około 12 min ) ( uwaga wieczorem ? najlepiej wziąć latarkę bo tam nawet lamy nie świeciły - zresztą okolica wyglądała jakby ludzie masowo stamtąd uciekali ) i jakieś 35 min i dojdzie się do centrum miejscowość Raczej tez średnio rozrywkowej z dość ładna plażą. Przy hotelu nie ma żadnej plaży. Wycieczka zorganizowany przez tui - Lot powrotny opóźniony o 6 godzin - koczowanie na lotnisku później lądowanie w Poznaniu i transport zdezelowanymi autokarami ponad 6 godzin do Gdańska

Opinia dodana: 11 marca 2013

Pobyt: Styczeń 2013

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Byłem w tym hotelu w styczniu 2013 r. . Ogólne wrażenie dobre i polecam ten hotel dla nie wymagających luksusu. Normalny solidny hotel z dobrym zapleczem . Pokoje w apartamentach 2 kondygnacyjnych w szeregowych pawilonach po chyba 10 szt.. Bardzo cicho i kameralnie. Aneks kuchenny ... może się przydać zawsze choć wyżywienie jest ok. Drinki w barze kolega sprawnie leje i mocne , piwo do oporu i wino też. Do plaży kawałek ale są busiki co wożą. Deptakiem nad oceanem można dojść w 30 min do fajnego miasteczka. Przystanek autobusowy blisko. Do wypożyczalni samochodów Gold Car 500 m. Obsługa uprzejma. Leżaki nad basenem wygodne. Woda w basenie trochę zimna , ale to przecież styczeń. temperatura powietrza 22-24 st. . Można się opalać od 10 do 17 tej. Animacje w barze wieczorem dla dorosłych. Większość gości to Anglicy. Zasadniczo uprzejmi i cisi. Zawsze znajdzie się jakiś głośny ale to już w każdym narodzie są jacyś krzykacze... Kort tenisowy i boisko tartanowe rakiety i sprzęt do wypożyczenia za kaucją z recepcji. Taxi do miasteczka 3,5 euro. Zawsze można się do czegoś przyczepić i jest to opinia subiektywna. Byłem już w kilkudziesięciu miejscach na świecie i uważam ten hotel i otoczenie za dobre.

Opinia dodana: 18 stycznia 2013

marta
    Pobyt: Grudzień 2010

• Rodzin z dziećmi, aktywnych, ceniących spokój

hotel godny 3gwiazdek,goscie to glownie Anglicy i Polacy mieszkajacy w Angli.cicha okolica,30min spacerkiem do miasta lub darmowym autobusem.tylko 8km do lotniska,taxi 8euro.

Opinia dodana: 27 stycznia 2011