Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Golden Yavor
Bułgaria / Złote Piaski

Golden Yavor

• Lagunowy basen zewnętrzny (oraz wewnętrzny), a także brodzik dla dzieci ze słodką wodą
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny własne
    466 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety Miła obsługa kelnerów restauracji, dobre położenia, czyste pokoje.
    • Wady Arogancka obsługa barmanów w barze dla gości all inclusiv, monotonne, codziennie takie same jedzenie, alkohole rozwodnione, brak jakichkolwiek kolorowych drinków dla gości all inclusiv, ogólna ocenia 3/10, hotelu nie polecam.

• Zalety duży hotel ale też dużo wind, spa w hotelu, duży basen , blisko plaża
    • Wady położenie na niewielkim wzgórzu, na które od promenady trzeba wchodzić dość stromymi schodami,

bardzo udany pobyt , z tym , że w jednym z pokoi była zepsuta klimatyzacja (mogła działać na max i wtedy bardzo głośno chodziła albo w ogóle nie działać a wtedy w pokoju było bardzo gorąco) obsługa hotelu stwierdziła, że taka klimatyzacja jest w większości pokoi, no i bardzo duża ilość niemieckiej młodzieży , która zachowuje się dość głośno.

HOTEL BARDZO FAJNY .WAKACJE UDANE Z CAŁA RODZINĄ.MOZNA POZNAĆ NAWET BARDZO FAJNYCH LUDZI.BARDZO POLECAM TEN HOTEL.BLISKO WSZĘDZIE.

Bylismy w tym hotelu w czerwcu 2012, bardzo dobry standard, blisko plaży, super kurort, polecam wycieccki na Kaliakrę, Bałczik, i w Złotych Piaskach Monastyr Aładża a takze Warnę

Nie polecam tego hotelu. Cola oszukana, alkohole byle jakie o żarciu nie wspomnę. Typowa Bułgaria... Lepiej trochę dopłacić i polecieć do Turcji.

Spędziliśmy tydzień we wrześniu w hotelu golden yavor, polecam hotel i złote piaski, przepiękna plaża. W hotelu miła obsługa, hotel bardzo czysty, jedzenie bardzo dobre. na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z usług tego hotelu.

W hotelu przebywaliśmy 2 tygodnie w lipcu z dwójką dzieci 5 i 14 lat. Jedzenie bardzo dobre, każy znalazł coś dla siebie. Basen i brodzik czyste, woda naprawdę ciepła. Nigdy nie brakowało wolnych leżaków i ręczników. Obsługa i barmani mili i uśmiechnięci. Może trochę do życzenia miała czystość w pokojach - sprzątanie szybkie i niedokładne. Okolica syper, mnóstwo atrakcji, sklepików, barów. Nie wiem czego oczekiwali wszyscy niezadowoleni - chyba niewolników z wachlarzami. Jeżeli turysta jest chamski (a uwierzcie takich nie brakowało)to niestety nikt mu się w pas nie będzie kłaniał. Wczasy zaliczaqmy do bardzo udanych i wszystkim polecamy ten hotel i złote piaski.

Po dzisiejszym zajściu na stołówce chciałbym zdecydowanie odradzić ten hotel wszystkim, którzy chcą kupić tu wakacje. Za naleśnikami była dzis kolejka, w której trzeba było czekać ok. 15 minut. Na końcu kolejki stało dwóch chłopaków po 7-8lat. Kiedy nadeszła ich kolejka gość wyłączył piec i kazał im odejść. Była 10.01, a śniadanie trwa do 10.00. Poprosiłęm, żebym zrobił im jeszcze te dwa naleśniki, ale gość powiedział, że nie zrobi . Poprosiłem managera, żeby zobaczył jak olewa się gości, ale on tylko wzruszył ramionami i nawet słowem się nie odezwał. Druga sytuacja, o 9.55 nie było już szklanek do napojów. Poprosiłem obsługę, gość odpowiedział mnie więcej tak: " onoo noo noo"

termin 18 czerwca 2011 super pogoda, pokoje duże z widokiem na morze i na basen numery nie parzyste pozostałe na parking.Mile widziana znajomość języka ang,niem ,rosyjski.Jedzenie dobre każdy znalazł coś dla siebie.Były animacje dla dorosłych i dzieci.Co do baru drinki nie za mocne ale przy gorącej pogodzie wystarczające ,trochę napiwku kelnerom i jest ok.Na niższych piętrach darmowy internet lub w holu na dole.Zameldowanie od 14 godz ,opuszczenie pokoju do 12.