Gradina

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Świetne mozliwości komunikacyjne

studenci
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Czystość, atmosfera oraz polozenie - blisko centrum kurortu gdzie toczy się nocne życie, jednak na tyle daleko by w każdym momencie znaleźć tam ciszę niezbędna do wypoczynku.
    • Wady Monotonna kuchnia. Jedzenie ciagle to samo, w dodatku wszystko miało bardzo podobny smak. Wydawało się ze na każdym posiłku były przynajmniej 3 rodzaje mięsa, jednak w smaku wszystko było niemal identyczne- miało tylko różne kształty. Opcja all inclusive również byłaby dużym minusem, gdyby nie fakt, ze była tylko o 100zl droższa od HB. Nie chodzi o posiłki, ale o napoje. Dostępne były tylko od 12.30 do 20.... Przy pięknej pogodzie, która nam towarzyszyla, byłoby Milo jakby bar przy basenie oferował napoje z karty all juz od ( przynajmniej) 10- bo juz o takiej porze, w upalne dni pragnienie mocno doskwiera.

Serdecznie polecam Złote Piaski oraz hotel Gradina ludziom, którzy chcą spędzić Milo czas poza granicami naszego kraju. Jak na hotel 3* - jest tam bardzo fajnie, przede wszystkim Czysto i schludnie. Obsługa hotelowa jest sympatyczna i pomocna - wbrew temu co można przeczytać w niektórych komentarzach.

Opinia dodana: 21 września 2014

maciek
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety blisko do plazy, pokoje w miare schludne i czyste jak na 3 gwiazdki bulagrskie
    • Wady cienkie sciany - slychac wszystko z sasiednich pokoi

Hotel w porzadku jak na 3 gwiazdki - pokoje schludne i czyste, niestety cienkie sciany i wszystko slychac. obsluga bardzo przyjazna i pomocna. jedzenie slabe. Stosunek ceny do jakosci jest adekwatny.

Opinia dodana: 30 czerwca 2014

Konrad Pieprzyk

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi, szukających rozrywki

Opinia dodana: 17 sierpnia 2012

Bartek
    Pobyt: Sierpień 2011

• Ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Okolica bardzo spokojna, do morza ok 5-7 minut piechotą, autobus i taksówki ok 3 minut. Hotel przeciętny winda dopiero od 4 piętra. Pokoje małe ale czyste. Łazienka dramat smród z kanalizacji i prysznic lejący wodę "bokiem". Obsługa fantastyczna! Mili, uśmiechnięci zawsze chętni do pomocy, sprzątanie codziennie. Mało atrakcji w hotelu natomiast w okolicy każdy znajdzie coś dla siebie.

Opinia dodana: 24 września 2011

Olsztyn
    Pobyt: Sierpień 2011

Opinia dodana: 19 września 2011

Master Jack
    Pobyt: Sierpień 2010

• Aktywnych, nastawionych na zwiedzanie

Hotelik super.Bylismy we wrześniu 2010 i jesteśmy bardzo zadowoleni.Dla mnie jedynym minusem jest brak gniazdka w łazieńce przez co nie mogłem korzystać z golarki.Poza tym jest ok i serdecznie polecam.

Opinia dodana: 22 września 2010

Opinia dodana: 17 czerwca 2008

zadowolony
    Pobyt: Sierpień 2007

• Szukających rozrywki, ceniących spokój

za 1000zl na 9 noclegow w zlotych piaskach nie znajdzie sie nic lepszego.polecam

Opinia dodana: 15 września 2007

Bartek
    Pobyt: Czerwiec 2007

Powiem szczerze, że nie byłem w ty hotelu, natomiast piszę, bo chciałbym zwrócić na coś uwagę. Kto przy zdrowych zmysłach wybiera wakacje w Bułgarii za ok 2500 zł z dojazdem własnym i tylko dwoma posiłkami??? Ja za podobne pieniądze w tym toku spędziłem cudowne wakacje w Turcji w Alanyi z przelotem i opcją all inclusive, jakbym nie ubrania i pamiątki to nie wydałbym tam ani centa. Pozdrawiam wszystkich jadących do Bułgarii własnym autem na wczasy za 2500!

Opinia dodana: 17 lipca 2007