Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

• Dojazd własny śniadania
    230 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety cicha okolica
    • Wady zbyt mały basen, winda od 4 piętra

Pobyt w hotelu w lipcu 2015 r. w pokoju rodzinnym ok. 30 m2, , 5 piętro, pokój czysty, sprzątany codziennie, wymiana pościeli i ręczników raz na trzy dni. Troszkę zbyt mały basen, ale i tak większość urlopowiczów chodziła na plażę. Dojście na skróty do plaży ok. 10 min. spacerkiem ( obok hotelu Preslav, dróżka na przeciwko wyjścia z hotelu Gradina). Okolica bardzo spokojna, cicho. Hotel nie oferuje animacji, ale według nas było to zaletą, nie wadą. Jedzenie dość smaczne, można popróbować bułgarskich smaków. Opłaca się schodzić na posiłki na początku pory ich serwowania, gdyż nie trzeba będzie czekać na ewentualne donoszenie brakujących dań. Winda działa od 4 piętra, co jest związane z architekturą hotelu, ale schody łatwe do pokonania. Przystanek komunikacji miejskiej bliziutko. Miła obsługa ( szczególnie w barach), porozumieć można się w j. angielskim, rosyjskim. Z pobytu jesteśmy zadowoleni, spełnił nasze oczekiwania, adekwatny do ceny.

• Zalety blisko centrum,
    • Wady winda od 4 piętra, brak urozmaicenia posiłków, balkony bez podziałów - widać wszystkich sąsiadów z piętra ;/

Cena adekwatna do hotelu. Dobry hotel dla niewymagających gości. Ogólnie byliśmy zadowoleni z pobytu.

• Zalety Czystość, atmosfera oraz polozenie - blisko centrum kurortu gdzie toczy się nocne życie, jednak na tyle daleko by w każdym momencie znaleźć tam ciszę niezbędna do wypoczynku.
    • Wady Monotonna kuchnia. Jedzenie ciagle to samo, w dodatku wszystko miało bardzo podobny smak. Wydawało się ze na każdym posiłku były przynajmniej 3 rodzaje mięsa, jednak w smaku wszystko było niemal identyczne- miało tylko różne kształty. Opcja all inclusive również byłaby dużym minusem, gdyby nie fakt, ze była tylko o 100zl droższa od HB. Nie chodzi o posiłki, ale o napoje. Dostępne były tylko od 12.30 do 20.... Przy pięknej pogodzie, która nam towarzyszyla, byłoby Milo jakby bar przy basenie oferował napoje z karty all juz od ( przynajmniej) 10- bo juz o takiej porze, w upalne dni pragnienie mocno doskwiera.

Serdecznie polecam Złote Piaski oraz hotel Gradina ludziom, którzy chcą spędzić Milo czas poza granicami naszego kraju. Jak na hotel 3* - jest tam bardzo fajnie, przede wszystkim Czysto i schludnie. Obsługa hotelowa jest sympatyczna i pomocna - wbrew temu co można przeczytać w niektórych komentarzach.

• Zalety blisko do plazy, pokoje w miare schludne i czyste jak na 3 gwiazdki bulagrskie
    • Wady cienkie sciany - slychac wszystko z sasiednich pokoi

Hotel w porzadku jak na 3 gwiazdki - pokoje schludne i czyste, niestety cienkie sciany i wszystko slychac. obsluga bardzo przyjazna i pomocna. jedzenie slabe. Stosunek ceny do jakosci jest adekwatny.

Okolica bardzo spokojna, do morza ok 5-7 minut piechotą, autobus i taksówki ok 3 minut. Hotel przeciętny winda dopiero od 4 piętra. Pokoje małe ale czyste. Łazienka dramat smród z kanalizacji i prysznic lejący wodę "bokiem". Obsługa fantastyczna! Mili, uśmiechnięci zawsze chętni do pomocy, sprzątanie codziennie. Mało atrakcji w hotelu natomiast w okolicy każdy znajdzie coś dla siebie.

Hotelik super.Bylismy we wrześniu 2010 i jesteśmy bardzo zadowoleni.Dla mnie jedynym minusem jest brak gniazdka w łazieńce przez co nie mogłem korzystać z golarki.Poza tym jest ok i serdecznie polecam.