Gunes

• Świetne mozliwości komunikacyjne
  • Wyjazd z Poznania śniadania i obiadokolacje
  • Wyjazd z Warszawy śniadania i obiadokolacje

Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Kameralny, spokojny hotel. Miła obsługa. Przy samej plaży.
    • Wady Gdyby już chcieć się czepiać to można coś wymienić, ale to w sumie drobiazgi. Łazienka, szczególnie prysznic i baterie, nadszarpnięte zębem czasu. Klimatyzacja w cenie, ale przydałby się standardowy serwis (działa dość głośno). Wieczorami i rano letnia woda.

Hotelik jest bardzo przyjemny, kameralny, bez zbędnego łomotu, jazgotu i atrakcji typu animacje. Pokoje w zupełności wystarczające, czysto, wielkość ok. Drobne minusy wymieniłam powyżej. Basen czysty, ilość leżaków wystarczająca,. Panuje na nim atmosfera wypoczynku, lenistwa i spokoju. Zza baru czasem leci muzyka, ale całkiem przyjemnie dobrana do atmosfery. Basen czasem mieliśmy niemal dla siebie - na pewno nie ma tłoku w wodzie, wiele osób głównie leżakuje. Dwa razy rano był problem z leżakami bo Niemcy zajmują je już przed śniadaniem a my wstawaliśmy dość późno. Ale dwa kroki dalej jest plaża ;) Obsługa przyjazna i życzliwa. Posiłki - śniadania mało urozmaicone, ale do zniesienia. Wybór jest choć zestaw zawsze ten sam. Kolacje bardzo dobre. Naprawdę nieźli kucharze tam pracują. Plaża - długa, piaszczysta z kamyczkami. Dwa leżaki pod parasolem 15 lira. W piachy niestety sporo petów. Poza tym ok. Calis - mała dzielnica hotelowa, w dzień spokojna i senna, wieczorami na promenadzie jarmark ;) Ale do zniesienia. Polecam turecki namiot prawie na końcu promenady w stronę Fethiye: wchodzi się boso, siedzi po turecku na miękkich poduszkach, gra lokalna kapela na żywo, przychodzi dużo Turków, którzy ok 23 ruszają w tan. Można zapalić fajkę wodną. Namiot pozwala poczuć prawdziwie Turecki klimat. Super. Ceny w Calis są baaaardzo przyjemne dla Polaków. Jak pojechaliśmy w do Oludeniz to było co najmniej 1,5 do 2 razy drożej (lody, woda, kebab itd.). Bliskość Fethiye też jest zaletą, można tam znaleźć więcej Turcji w Turcji niż w takich dzielnicach hotelowych czy typowych kurortach. Polecam bazar w Fethiye (niedziele) i mniejszy w Calis (wtorki). Koniecznie trzeba odwiedzić Kayakoy i Antic Restaurant u wejście do miasta, zrobić sobie rejs łodzią po Dalyanie, rejs statkiem po wyspach (ale polecam żaglowiec bez silnika i łomoczącej muzyki, coś wspaniałego!).Na promenadzie w Calis można znaleźć wiele lokalnych biur oferujących wycieczki - polecam Seaside.

Opinia dodana: 23 lipca 2014

Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Hotel Gunes jest bardzo dobrym hotelem w swoim standarcie. Czyste, przyjemne pokoje z nowym wyposażeniem. Basen z czystą wodą, wystarczajaca ilość leżaków. Jedzenie bardzo smaczne, praktycznie bez limitu. Obsługa pod wodzą Osmana sprawna, nie narzucajaca się. Blisko plaży, obok sklep i restauracja gdzie można posilki wpisywać na poczet pokoju.
    • Wady Według mnie hotel nie ma wad. W pokoju nie ma lodówek ale można wynająć za dodatkową opłatą.

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2014, kierując sie opiniami forum i nie rozczarowaliśmy się. Spokojny hotel przy promenadzie. Blisko na plażę, na basenie też bardzo przyjemnie.Bez tłumów i animacji. W piatek byly występy i muzyka do tańczenia. Dolmusze, taxi wodne, tureckie biura podróży zapewniaja atrakcje dla każdego i na każdą kieszeń. Z biurem Fokus byliśmy w Pamukkale i na rejsie po zatoce Oludeniz. Obie wycieczki polecam. Na rejsie wspaniałe widoki, mnóstwo okazji do rozkoszowania się krystaliczną wodą. Wróciłabym tam z przyjemnością.

Opinia dodana: 09 lipca 2014

wapi
    Pobyt: Listopad 2013

• Zalety Położenie, obsługa, czystość. Cichy i spokojny.
    • Wady Małe pokoje. Dobre chociaż monotonne wyżywienie ( mały wybór zwłaszcza śniadanie).

Mały spokojny hotel z miłą atmosferą. Pomimo drobnych niedociągnięć polecam i chcę tam wrócić.

Opinia dodana: 26 listopada 2013

Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Gorąco polecam ten hotel. właśnie wróciliśmy z wakacji. nieduży, czysty o dobrym standardzie. miła i pomocna obsługa. Przepyszne i urozmaicone posiłki. Śliczny basem pięknie podświetlany wieczorami. kilka kroków do bulwaru i morza. masa atrakcji w okolicy

Opinia dodana: 04 sierpnia 2013

anita
    Pobyt: Lipiec 2010

HOTEL JEST SUPER .BLISKO PLAZY . MILA OBSLUGA.POLECAM TEN HOTEL ,MOZNA WYPOCZAC I ZWIEDZIC WIELE PIEKNYCH MIEJSC.REZYDENT OFERUJE WYCIECZKI LECZ PO WYSOKIEJ CENIE.BIURA ULICZNE MAJA TEN SAM PROGRAM LECZ NISKIE CENY.ROWNIEZ PRACUJA TAM OSOBY POLSKO JEZYCZE, PO CO PRZEPLACAC .

Opinia dodana: 14 kwietnia 2012

marskan
    Pobyt: Czerwiec 2011

• Rodzin z dziećmi, aktywnych, ceniących spokój

Czysto i schludnie, posiłki urozmaicone i smaczne. Świetna atmosfera ze względu na fakt, że hotel nie jest duży więc obsługa Cię po prostu pamięta. Goście po jednym dniu znają się z widzenia. Na terenie hotelu dostępny WLAN - bezpłatnie. Pokoje sprzątane codziennie, miła obsługa naprawdę starająca się o to byś był zadowolony z pobytu. Polecam.

Opinia dodana: 27 lipca 2011

Uśka
    Pobyt: Czerwiec 2011

Za nieduże pieniądze można superrrr wypocząć!!Polecam ten hotel!!!

Opinia dodana: 27 lipca 2011

bassik
    Pobyt: Maj 2011

• Aktywnych, nastawionych na zwiedzanie

Fajny hotel,z miłą obsługą,dobry standart pokoi,nowoczesne łazienki.Kuchnia świetna,dużo dań z grila,wróciliśmy zadowoleni

Opinia dodana: 04 lipca 2011

avatar
    Pobyt: Maj 2010

Opinia dodana: 14 grudnia 2010

Pobyt: Sierpień 2008

• Rodzin z dziećmi, aktywnych, ceniących spokój

Hotel dobry jak na swoje gwiazdki, obsługa świetna, okolica wspaniała!

Opinia dodana: 24 października 2008