Ifa Interclub Atlantic
Hiszpania / Gran Canaria

Ifa Interclub Atlantic: aquapark, zjeżdżalnia

• Tylko 500 m do plaży San Agustin wyróżnionej certyfikatem Błękitna Flaga.
  • Dla dorosłych: basen ze słodką wodą El Lago ok. 811 m2, sezonowo podgrzewany basen Isla ok. 433 m2, disco pub Bora-Bora.
  • Dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, animacje, łucznictwo, gimnastyka.
  • Malownicze położenie: na wzgórzu, 2 km od centrum, ok. 8 km od Meloneras, ok. 5 km od Playa del Ingles.

• Zalety baseny duże
    • Wady brak klimy masakra we wrześniu , wynieśliśmy łóżka bo tak gorąco w hotelu , brak lodówki !!!!!!!!!!

holel bardzo duży piekne palmy gorąco, jedzenie masakra powtarza się wszystko to samo ale owoce morza rewelacja ale ile można je jeść , panie sprzątaly codziennie sumiennie tak że nie ma czego się bać , personel taki sobie w sumie jak chcecie pływać w nocy to po cichaczu na basen bo was wyrzucą , kawa masakra lepsza jest na górze przy wodopoju , drinki takie sobie nie ma mohito!!!!! piwo dobre jak nie pije prywatnie tak tam wspaniałe, położenie może być plaże spoko maspalomas wydmy nie daleko ale gorąco że wytrzymać nie idzie .... co jeszcze .. wyspa fajna zróżnicowany klimat polecam, ale hotel masakra bez klimy nie da się żyć i bez lodówki uwierzcie mi , dzieciaków dużo ale nie ma tragedii dużo gejów ale nie szkodliwi są ;D byłam we wrześniu 7 dni i do domu się chciało samo słońce wykańcza ludzi i schody pełno schodow jak w grecji .... Pozdrawiam Ola Polonia ;)

• Zalety -pyszne jedzenie -obsługa hotelowa bardzo przyjazna i pomocna -blisko plaży -duży kompleks basenów -świetni animatorzy
    • Wady -brak klimatyzacji

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany. Pokoje czyste przestronne i zadbane. Obsługa w hotelu bardzo sympatyczna. Duży kompleks basenowy, dlatego nie odczuwaliśmy tego, że w hotelu jest dużo osób, dodatkowo było dużo leżaków. Jedzenie było bardzo dobre i podawane w dużych ilościach. Animatorzy również bardzo sympatyczni, codziennie prowadzili różne zabawy dla dzieci, zumbę w wodzie i inne atrakcje. Okolica spokojna ale bardzo ładna. Blisko hotelu znajdował się przystanek autobusowy z którego można było pojechać w popularne miejsca na wyspie. Rezydentka z Itaki bardzo miła i pomocna. Jedynym minusem jest brak klimatyzacji, jednak my dostaliśmy pokój na parterze i pokój nam się nie nagrzewał więc nie odczuliśmy tak bardzo braku klimatyzacji jak inni goście. Ogólnie polecam sam hotel jak i samą wyspę, która jest przepiękna :)

• Zalety Położenie w spokojnej okolicy jednak blisko miasteczka i przystanku autobusowego w zasięgu dwóch plaż. Piękny zadbany ogród duże baseny,
    • Wady BRAK KLIMATYZACJI !!!

Pobyt w hotelu uważam za udany , Pokój duży przestronny z garderobą i balkonem codziennie sprzątany. Obsługa bardzo miła i pozytywnie nastawiona do klientów zawsze służy pomocą. Ogród zadbany -duży, leżaków pod dostatkiem. Jedzenie smaczne ale dość monotonne codziennie to samo. BRAK KLIMATYZACJI W CAŁYM OBIEKCIE!!! Animacje dla dorosłych bardzo słabe. Animatorka z Polski słabo zainteresowana rodakami wolała konwersacje z obcokrajowcami na pytania odpowiadało zdawkowo. Wielkie rozczarowanie też rezydentką z neckermana -pojawiła się w hotelu trzeciego dnia wieczorem i nie umiała opowiedzieć nic na temat wycieczek fakultatywnych, które sprzedawała informując, że: jest na nich chyba fajnie, ale nie wie bo nie była. O samej wyspie i o tym co na niej warto zobaczyć więcej dowiedziałam się z internetu przed wyjazdem niż od Pani Igi na miejscu. Nie potrafiła nawet wskazać przystanku autobusowego, z którego można pojechać by zwiedzić coś na własną rękę. Kupiliśmy wycieczkę jeep safari- widoki piękne, wycieczka męcząca / nie poinformowała nas, że jak się nie korzysta z przejażdżki na wielbłądach to trzeba czekać na resztę grupy godzinę w 40 stopniowym upale -nigdzie nie ma klimatyzacji. Słaba wycieczka zobaczyliśmy to samo wypożyczając samochód. Nie warto. Natomiast sama wyspa urokliwa. Będąc w hotelu Ifa koniecznie trzeba wybrać się na piechotę promenadą wzdłuż wybrzeża w stronę wydm. Czarna plaża ma swój urok jest niepowtarzalna . Idąc dalej mijamy złote plaże, woda w oceanie cieplutka można się pokąpać. Z San Agustin kursują autobusy w różne miejsca na wyspie Miasto Mogan i port a także playa de mogan bardzo urokliwe- tak samo Puerto Rico. Niezapomniane wrażenie z pobytu na sztucznej paja Amadores. Warto wybrać się na Roque Nublo -widoki niezapomniane. Ogólnie pobyt bardzo udany a Gran Canaria piękna. Polecam.

• Zalety Super atrakcje , przyjazna atmosfera, sympatyczna obsługa , wyśmienite i bardzo różnorodne jedzenie!!!;)blisko plaży ;)
    • Wady Zbyt bliskie położenie od ruchliwej ulicy

Co do pobytu w tym hotelu to uważam , że było super przede wszystkim pracują w nim mega uśmiechnięci , sympatyczni i pozytywnie nastawieni ludzie co bardzo mi uprzyjemnilo wakacje , a poza tym jest tam bardzo dużo atrakcji , które również powodują że nie można się nudzic , jest tam super ekipa animatorów czasu wolnego i to sprawia że jest jeszcze fajniej ;) Dla smakoszy tez znajdzie się coś pysznego , ponieważ jedzenie jest tam przepyszne i bardzo urozmaicone . Hotel posiada przepiekny ogrod wokol calego terenu ;) Sa trzy baseny w tym jeden dla malych dzieci , jest takze klubik dla najmlodszych oraz plac zabaw, a wiec jest tez dogodny dla rodzin z dziecmi, poza tym codziennie wieczorami są także animacje dla najmlodszych :)Jedyne co niestety mi nie przypadło do gustu to położenie hotelu tuż przy bardzo ruchliwej ulicy , ale to pewnie z tego względu , że akurat pokój był od jej strony; ( , ale mimo tego bardzo polecam , bo warto ;)))

• Zalety Dobre położenie niezłe wyżywienie, świetny zespół animatorów. Fajne baseny i tereny hotelu, infrastruktura sportowa. Korzystna cena.
    • Wady Dwa bloki pokojów zlokalizowane w kiepskim miejscu. Zróżnicowanie standardów duże. Za mało leżaków. Trzeba pójść przed śniadaniem i zarezerwować przez położenie ręcznika. All inclusive nie jest dostępne cały czas i wszędzie. Albo na stołówce, albo w \"teatrze\" albo na basenie, w zależności od pory dnia.

Generalnie OK. Słaba aktywność rezydentki Itaki co spowodowało pewne zamieszanie przy transferze powrotnym na lotnisko. Bardzo dobre wycieczki fakultatywne. Dobrze zorganizowane i polscy przewodnicy zaangażowani i z dużą wiedzą.

• Zalety Dobre jedzenie
    • Wady Brak klimatyzacji, słabe animacje,daleko do plaży

Hotel zasługuje na 3 gwiazdki, ale tylko na 3. Brak klimatyzacji w marcu jest już odczuwalny.Plaża znajduje się dość daleko od hotelu poza tym zejście do niej po 154 stromych schodach tylko dla zdrowych i wysportowanych osób- plaża z czarnym brzydkim piaskiem Jednak pokoje czyste,stołówka czysta ale było duszno, wiatraki były za słabe, jedzenie dobre i nie było braków - ale nie było też 100 % obłożenia. Dość dużo POLAKÓW czasem człowiek czuł się jak nad Bałtykiem. Podsumowując: polecam w okresie zimowym, gdyż można zapomnieć o chłodzie jaki jest w Polsce

• Zalety baseny, bar nad basenami, wyżywienie, miła obsługa w restauracji i w recepcji, duża restauracja El Jardin, dużo owoców, lody
    • Wady brak klimatyzacji w pokojach, ale jest ona zupełnie nie potrzebna, jest fajny przedmuch, to wystarczy.

Pobyt 2 tygodniowy, bardzo udane wakacje, polecam hotel parom, rodzinom z dziećmi, bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duży wybór każdy może coś dla siebie wybrać i codziennie urozmaicać. Fajne zejście do plaży San Augustin - wyjść z hotelu w stronę Spara i po drugiej stronie ulicy schodami w dół do plaży z przepięknymi widokami na ocean i hotele w śród zieleni. Taryfa do Maspalomas pod latarnie i dalej na wspaniałe wydmy z piaskiem saharyjskim jasnym z pod hotelu kosztuje tylko 7 euro, polecam. Wypożyczenie auta np. Citroen Cactus 40 euro na cały dzień. Zwiedzanie autem całej wyspy - koszt paliwa tylko 10 euro, polecam. Piątek, sobota, niedziela dyskoteka w Bora Bora na terenie hotelu.

• Zalety OGRÓD , BASENY I WSPANIAŁE POSIŁKI
    • Wady BRAK

Byliśmy 7 03 2017 do 14 03 2017 .Hotel zasługuje na 4 gwiazdki .Pokój piękny z garderobą i z widokiem na ocean.Piękny ogród woda w basenie podgrzewana.Wakacje udane na pewno wrócimy tu.

• Zalety posiłki, obsługa, animatorzy w języku polskim, angielskim, niemieckim, bardzo blisko zaciszna plaża, na której prawie nie ma ludzi (może przez bardzo strome schody, które na nią prwadzą i które bronią przed zalewem turystów), rewelacyjne baseny
    • Wady daleko od wszystkiego poza plażą, jakuzi nie jest grzane, co w zimie może przeszkadzać

Jeśli wybieracie się do tego hotelu, koniecznie sprawdźcie plażę po lewej stronie od wejścia (stojąc plecami do hotelu). Plaża jest nieduża i prowadzą do niej miliony schodów, ale bardzo warto spędzić na niej większość wyjazdu, jeśli celujecie w kąpiele w oceanie, a nie w basenie. Jeśli szukacie rozrywki w postaci dyskotek, czy barów, to hotel oferuje jakąś namiastkę, ale raczej nie celuje w tę formę odpoczynku, więc przygotujcie się na konieczność dojazdu do miasta taxówką (która jest super tania). Jeśli chcecie dobrze zjeść i odpocząć od gotowania, dobrze trafiliście! Jedzenie jest super i jest go dużo. Obsługa w recepcji mówi płynnie po angielsku i niemiecku, więc łatwo się dogadać. A jeśli jesteście starszą parą, lub po prostu obawiacie się mówić w obcym języku, spróbujcie zagadać po polsku do którejś z animatorek. Pracuje tam kilka Polek, które chętnie pomogą z barierą językową. ;)

• Zalety - codzienne super animacje - profesjonalni animatorzy - pyszne jedzenie - podgrzewany basen - ogród hotelowy
    • Wady ciężko się czegoś doszukać

Wybraliśmy ten hotel z polecenia przez znajomych i absolutnie potwierdziła się ich dobra opinia. Rozległy hotel z pięknym ogrodem i dwoma basenami, w tym jeden podgrzewany co w naszym przypadku (pobyt w styczniu) było przydatne. Duża ilość leżaków, bezproblemowo dostępnych. Profesjonalni animatorzy (w tym Polka - pozdrawiamy Wiki), zawsze uśmiechnięci i pomocni organizowali codziennie gry oraz animacje dla gości. Oprócz animacji można było w pt i sb potańczyć w hotelowej dyskotece. Pyszne jedzenie w dużej restauracji, po tygodniu może wydawać się monotonnie ale zawsze duży wybór, każdy coś znajdzie dla siebie. Niedaleko pobliska plaża oraz promenada, z najbliższego przystanku można dojechać w "strategiczne" miejsca na wyspie. Ciężko doszukiwać się złych stron wyjazdu, może jedynie po stronie Itaki, która organizowała spotkanie z rezydentem pod koniec dnia następnego po przyjeździe, a zapisy na wycieczki fakultatywne trwały kilka godzin. Przejazd i transfer do hotelu bez problemu. Polecamy! W ferie idealna pogoda ok. 23, w słońcu można się smażyć :)