Ifa Interclub Atlantic
Hiszpania / Gran Canaria

Ifa Interclub Atlantic: basen

• Tylko 500 m do plaży San Agustin wyróżnionej certyfikatem Błękitna Flaga.
  • Dla dorosłych: basen ze słodką wodą El Lago ok. 811 m2, sezonowo podgrzewany basen Isla ok. 433 m2, disco pub Bora-Bora.
  • Dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, animacje, łucznictwo, gimnastyka.
  • Malownicze położenie: na wzgórzu, 2 km od centrum, ok. 8 km od Meloneras, ok. 5 km od Playa del Ingles.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety -pyszne jedzenie -obsługa hotelowa bardzo przyjazna i pomocna -blisko plaży -duży kompleks basenów -świetni animatorzy
    • Wady -brak klimatyzacji

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany. Pokoje czyste przestronne i zadbane. Obsługa w hotelu bardzo sympatyczna. Duży kompleks basenowy, dlatego nie odczuwaliśmy tego, że w hotelu jest dużo osób, dodatkowo było dużo leżaków. Jedzenie było bardzo dobre i podawane w dużych ilościach. Animatorzy również bardzo sympatyczni, codziennie prowadzili różne zabawy dla dzieci, zumbę w wodzie i inne atrakcje. Okolica spokojna ale bardzo ładna. Blisko hotelu znajdował się przystanek autobusowy z którego można było pojechać w popularne miejsca na wyspie. Rezydentka z Itaki bardzo miła i pomocna. Jedynym minusem jest brak klimatyzacji, jednak my dostaliśmy pokój na parterze i pokój nam się nie nagrzewał więc nie odczuliśmy tak bardzo braku klimatyzacji jak inni goście. Ogólnie polecam sam hotel jak i samą wyspę, która jest przepiękna :)

• Zalety Położenie w spokojnej okolicy jednak blisko miasteczka i przystanku autobusowego w zasięgu dwóch plaż. Piękny zadbany ogród duże baseny,
    • Wady BRAK KLIMATYZACJI !!!

Pobyt w hotelu uważam za udany , Pokój duży przestronny z garderobą i balkonem codziennie sprzątany. Obsługa bardzo miła i pozytywnie nastawiona do klientów zawsze służy pomocą. Ogród zadbany -duży, leżaków pod dostatkiem. Jedzenie smaczne ale dość monotonne codziennie to samo. BRAK KLIMATYZACJI W CAŁYM OBIEKCIE!!! Animacje dla dorosłych bardzo słabe. Animatorka z Polski słabo zainteresowana rodakami wolała konwersacje z obcokrajowcami na pytania odpowiadało zdawkowo. Wielkie rozczarowanie też rezydentką z neckermana -pojawiła się w hotelu trzeciego dnia wieczorem i nie umiała opowiedzieć nic na temat wycieczek fakultatywnych, które sprzedawała informując, że: jest na nich chyba fajnie, ale nie wie bo nie była. O samej wyspie i o tym co na niej warto zobaczyć więcej dowiedziałam się z internetu przed wyjazdem niż od Pani Igi na miejscu. Nie potrafiła nawet wskazać przystanku autobusowego, z którego można pojechać by zwiedzić coś na własną rękę. Kupiliśmy wycieczkę jeep safari- widoki piękne, wycieczka męcząca / nie poinformowała nas, że jak się nie korzysta z przejażdżki na wielbłądach to trzeba czekać na resztę grupy godzinę w 40 stopniowym upale -nigdzie nie ma klimatyzacji. Słaba wycieczka zobaczyliśmy to samo wypożyczając samochód. Nie warto. Natomiast sama wyspa urokliwa. Będąc w hotelu Ifa koniecznie trzeba wybrać się na piechotę promenadą wzdłuż wybrzeża w stronę wydm. Czarna plaża ma swój urok jest niepowtarzalna . Idąc dalej mijamy złote plaże, woda w oceanie cieplutka można się pokąpać. Z San Agustin kursują autobusy w różne miejsca na wyspie Miasto Mogan i port a także playa de mogan bardzo urokliwe- tak samo Puerto Rico. Niezapomniane wrażenie z pobytu na sztucznej paja Amadores. Warto wybrać się na Roque Nublo -widoki niezapomniane. Ogólnie pobyt bardzo udany a Gran Canaria piękna. Polecam.

• Zalety Super atrakcje , przyjazna atmosfera, sympatyczna obsługa , wyśmienite i bardzo różnorodne jedzenie!!!;)blisko plaży ;)
    • Wady Zbyt bliskie położenie od ruchliwej ulicy

Co do pobytu w tym hotelu to uważam , że było super przede wszystkim pracują w nim mega uśmiechnięci , sympatyczni i pozytywnie nastawieni ludzie co bardzo mi uprzyjemnilo wakacje , a poza tym jest tam bardzo dużo atrakcji , które również powodują że nie można się nudzic , jest tam super ekipa animatorów czasu wolnego i to sprawia że jest jeszcze fajniej ;) Dla smakoszy tez znajdzie się coś pysznego , ponieważ jedzenie jest tam przepyszne i bardzo urozmaicone . Hotel posiada przepiekny ogrod wokol calego terenu ;) Sa trzy baseny w tym jeden dla malych dzieci , jest takze klubik dla najmlodszych oraz plac zabaw, a wiec jest tez dogodny dla rodzin z dziecmi, poza tym codziennie wieczorami są także animacje dla najmlodszych :)Jedyne co niestety mi nie przypadło do gustu to położenie hotelu tuż przy bardzo ruchliwej ulicy , ale to pewnie z tego względu , że akurat pokój był od jej strony; ( , ale mimo tego bardzo polecam , bo warto ;)))

• Zalety Dobre położenie niezłe wyżywienie, świetny zespół animatorów. Fajne baseny i tereny hotelu, infrastruktura sportowa. Korzystna cena.
    • Wady Dwa bloki pokojów zlokalizowane w kiepskim miejscu. Zróżnicowanie standardów duże. Za mało leżaków. Trzeba pójść przed śniadaniem i zarezerwować przez położenie ręcznika. All inclusive nie jest dostępne cały czas i wszędzie. Albo na stołówce, albo w \"teatrze\" albo na basenie, w zależności od pory dnia.

Generalnie OK. Słaba aktywność rezydentki Itaki co spowodowało pewne zamieszanie przy transferze powrotnym na lotnisko. Bardzo dobre wycieczki fakultatywne. Dobrze zorganizowane i polscy przewodnicy zaangażowani i z dużą wiedzą.

• Zalety Dobre jedzenie
    • Wady Brak klimatyzacji, słabe animacje,daleko do plaży

Hotel zasługuje na 3 gwiazdki, ale tylko na 3. Brak klimatyzacji w marcu jest już odczuwalny.Plaża znajduje się dość daleko od hotelu poza tym zejście do niej po 154 stromych schodach tylko dla zdrowych i wysportowanych osób- plaża z czarnym brzydkim piaskiem Jednak pokoje czyste,stołówka czysta ale było duszno, wiatraki były za słabe, jedzenie dobre i nie było braków - ale nie było też 100 % obłożenia. Dość dużo POLAKÓW czasem człowiek czuł się jak nad Bałtykiem. Podsumowując: polecam w okresie zimowym, gdyż można zapomnieć o chłodzie jaki jest w Polsce

• Zalety baseny, bar nad basenami, wyżywienie, miła obsługa w restauracji i w recepcji, duża restauracja El Jardin, dużo owoców, lody
    • Wady brak klimatyzacji w pokojach, ale jest ona zupełnie nie potrzebna, jest fajny przedmuch, to wystarczy.

Pobyt 2 tygodniowy, bardzo udane wakacje, polecam hotel parom, rodzinom z dziećmi, bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duży wybór każdy może coś dla siebie wybrać i codziennie urozmaicać. Fajne zejście do plaży San Augustin - wyjść z hotelu w stronę Spara i po drugiej stronie ulicy schodami w dół do plaży z przepięknymi widokami na ocean i hotele w śród zieleni. Taryfa do Maspalomas pod latarnie i dalej na wspaniałe wydmy z piaskiem saharyjskim jasnym z pod hotelu kosztuje tylko 7 euro, polecam. Wypożyczenie auta np. Citroen Cactus 40 euro na cały dzień. Zwiedzanie autem całej wyspy - koszt paliwa tylko 10 euro, polecam. Piątek, sobota, niedziela dyskoteka w Bora Bora na terenie hotelu.

• Zalety OGRÓD , BASENY I WSPANIAŁE POSIŁKI
    • Wady BRAK

Byliśmy 7 03 2017 do 14 03 2017 .Hotel zasługuje na 4 gwiazdki .Pokój piękny z garderobą i z widokiem na ocean.Piękny ogród woda w basenie podgrzewana.Wakacje udane na pewno wrócimy tu.

• Zalety posiłki, obsługa, animatorzy w języku polskim, angielskim, niemieckim, bardzo blisko zaciszna plaża, na której prawie nie ma ludzi (może przez bardzo strome schody, które na nią prwadzą i które bronią przed zalewem turystów), rewelacyjne baseny
    • Wady daleko od wszystkiego poza plażą, jakuzi nie jest grzane, co w zimie może przeszkadzać

Jeśli wybieracie się do tego hotelu, koniecznie sprawdźcie plażę po lewej stronie od wejścia (stojąc plecami do hotelu). Plaża jest nieduża i prowadzą do niej miliony schodów, ale bardzo warto spędzić na niej większość wyjazdu, jeśli celujecie w kąpiele w oceanie, a nie w basenie. Jeśli szukacie rozrywki w postaci dyskotek, czy barów, to hotel oferuje jakąś namiastkę, ale raczej nie celuje w tę formę odpoczynku, więc przygotujcie się na konieczność dojazdu do miasta taxówką (która jest super tania). Jeśli chcecie dobrze zjeść i odpocząć od gotowania, dobrze trafiliście! Jedzenie jest super i jest go dużo. Obsługa w recepcji mówi płynnie po angielsku i niemiecku, więc łatwo się dogadać. A jeśli jesteście starszą parą, lub po prostu obawiacie się mówić w obcym języku, spróbujcie zagadać po polsku do którejś z animatorek. Pracuje tam kilka Polek, które chętnie pomogą z barierą językową. ;)

• Zalety - codzienne super animacje - profesjonalni animatorzy - pyszne jedzenie - podgrzewany basen - ogród hotelowy
    • Wady ciężko się czegoś doszukać

Wybraliśmy ten hotel z polecenia przez znajomych i absolutnie potwierdziła się ich dobra opinia. Rozległy hotel z pięknym ogrodem i dwoma basenami, w tym jeden podgrzewany co w naszym przypadku (pobyt w styczniu) było przydatne. Duża ilość leżaków, bezproblemowo dostępnych. Profesjonalni animatorzy (w tym Polka - pozdrawiamy Wiki), zawsze uśmiechnięci i pomocni organizowali codziennie gry oraz animacje dla gości. Oprócz animacji można było w pt i sb potańczyć w hotelowej dyskotece. Pyszne jedzenie w dużej restauracji, po tygodniu może wydawać się monotonnie ale zawsze duży wybór, każdy coś znajdzie dla siebie. Niedaleko pobliska plaża oraz promenada, z najbliższego przystanku można dojechać w "strategiczne" miejsca na wyspie. Ciężko doszukiwać się złych stron wyjazdu, może jedynie po stronie Itaki, która organizowała spotkanie z rezydentem pod koniec dnia następnego po przyjeździe, a zapisy na wycieczki fakultatywne trwały kilka godzin. Przejazd i transfer do hotelu bez problemu. Polecamy! W ferie idealna pogoda ok. 23, w słońcu można się smażyć :)

• Zalety Miła obsługa , ładne , czyste pokoje, urozmaicone i różnorodne posiłki,piękne baseny,programy animacyjne.Blisko plaża ,przepiękne nadmorskie promenady i krajobrazy.

Pomimo , że hotel usytuowany jest w drugiej linii brzegowej nie stanowi to przeszkody aby codziennie być nad morzem. Piękne plaże , a krajobrazy cudne. Do hotelu ,pokoi, obsługi , wyżywienia,basenów, animacji nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim wyjazd do tego hotelu.