Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen, sport i rekreacja

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu

• Zalety Czysto !!! blisko do plaży
    • Wady - słabe śniadania

Blisko od lotniska. Sprawne zakwaterowanie, pomocni recepcjoniści . Kelnerzy raczej chętni do obsługi ( nawet be napiwku) , w pokojach czysto bez awarii. (u znajomych w pokoju coś szwankowało ale sprawnie i szybko usuwali usterki). Bardzo czysto na basenach i restauracji, świetny pomysł z barem przy basenie i przekąskami dobrze rozmieszczonymi między zjeżdżalniami. Kompleks świetny na pobyt z dziećmi, bezpiecznie przy basenach i zjeżdżalniach. Poza hotelem tak jak w Egipcie ? małe sklepiki nachalni sprzedawcy ale spokojnie i bezpiecznie.

• Zalety Odleglosc od plazy,duze pokoje, codziennie sprzatane,recepcjonistka mowiąca po polsku (gabriela),swietne animacje,pyszne jedzenie,swietna oferta sportowa,niezwykli animatorzy ,W hotelu mialam urodziny..przemila impreza,bardzo sympatyczna,pomocna obsluga
    • Wady brak plazy,brak mozliwosci kapieli w morzu...probowalismy..dwie proby skonczyly sie niepowodzeniem,brudne bary przy plazy,ogromne oblozenie wszedzie..znalezienie wolnego miejsca na tarasie przy jedzeniu posilkow graniczy z cudem,jaccuzi na plazy ma za soba lata swietnosci,niewydolna kanalizacja,podmokla,bagnista murawa wokol jaccuzi

Polecam ten hotel dla lubiacych wygode,osob,ktore zadowola sie basenami a nie prawdziwa plaza i woda(ja wole plaze),Ogolnie wrazenie bardzo dobre,Ogromne oblozenie hotelu,czasami brakuje miejsca na lezakach, Bylismy w listopadzie 2017 -na terenie hotelu baseny z podgrzewana woda,duzo atrakcji dla dzieci,swietne zjezdzalnie,mozna tez korzystac ze zjezdzali w blue aquamarine(bezplatnie)

• Zalety posiłki, obsługa, dostępność leżaków, atmosfera
    • Wady brak dostępu do wody morskiej ( woda nie przekracza wysokości kostek) nie ma możliwosci kąpieli w morzu, hotel jest jak małe miasteczko, jest w nim wszystko, ale poza hotelem nie ma gdzie wyjść.

Wspaniały pobyt, hotel rewelacyjny, obsługa, posiłki oraz to, że nie było tłoku. Tzn w porze posiłków było widać, że jest dużo wczasowiczów ale przy basenach nie było żadnego problemu z leżakami. Bardzo podobało mi się to, że kilka razy podczas 2 tygodniowego pobytu zgłaszała sie do mnie osoba mówiaca po polsku z zapytaniem czy mam jakies zastrzeżenia i czy może w czymś pomóc, także po powrocie z wycieczki zakupionej indywidualnie u rezydenta zadzwoniła osoba z zapytaniem czy bez problemów wróciłysmy z wycieczki. Uważam jednak, że w opisie hotelu należałoby poinformować nie tylko o tym, że jest długa, piaszczysta plaża, ale także o tym, że praktycznie nie ma dostepu do morza. Poziom wody w morzu nie przekracza wysokości kostek, więc nie ma możliwosci kąpieli w morzu. Mi to nie przeszkadzało ale wydaje mi się że wolałabym o tym wiedzieć wcześniej.

• Zalety Dobre posilki,wiele basenow,porzadek,dobry service,cena adekwatna do oferty
    • Wady plytka laguna,brak mozliwosci kopieli w morzu przy hotelu,trzeba wyjsc na zewnatrz.

Wszystko o.k,tylko godziny wyjazdu? masakra.Czy nie przesadzacie?Taka jest moja opinia,nie mam nic do dodania.

• Zalety Hotel bardzo czysty, pyszne jedzenie, miła nienarzucająca się obsługa. Masa atrakcji na terenie hotelu i jego ogromna powierzchnia sprawia, że nie trzeba wcale z niego wychodzić, żeby spędzić udany urlop.
    • Wady Kiepska plaża, a właściwie jej brak.

W Aquamarine byłam drugi raz i nie zamierzam już szukać innych hoteli w Egipcie. Najbliższy urlop spędzę również tam :)

• Zalety W zasadzie to szkoda nawet wymieniać zalety każdą z osobna bo jest ich naprawdę bardzo dużo.
    • Wady Aby dotrzeć do skały koralowej z pięknymi widokami trzeba troszkę się potrudzić. Najpierw kilkuset metrowy spacer, a potem brodzenie po płyciźnie i od razu głębia. (to chyba tylko tyle)

Ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne. Obsługa miła, uczynna zawsze uśmiechnięta. wokół czysto, bezpiecznie, ogromny wybór jedzenia drinków i wielu miejscach na terenie hotelu. Poza tym małym mankamentem z dostępnością do morza i rafy koralowej wysztko na plus.

• Zalety Piękny duży kompleks gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce.
    • Wady Częste pławy a co za tym idzie brak morza na plaży

2 tygodnie zleciały zbyt szybko, dlatego już nie możemy się doczekać kolejnych wakacji. Niestety 2 dni poświęcone na walkę z "zemstą Faraona", coś musi być w kostkach lodu do drinków bo póki się pilnowałem i piłem bez lodu było ok. Ogólnie pokoje i hotel bardzo czyste, jedzenie rozmaite a kompleks basenów i zjeżdżalni pozwala na powrót do dzieciństwa i świetną zabawę. Polecamy

• Zalety Pyszne jedzenie, zjeżdżalnie, AquaPark, itp...
    • Wady Nie da się nawet na siłę doczepić!

Hotel Super! Pyszne jedzienie. Codziennie torty super! Pyszne zupy wszystko, fajny Aquapark i Super animacje! :) Akurat do tego hotelu zalecam 10-14 dni :) Żeby na prawde odpocząć! :) Polecam ten hotel!! :)

• Zalety PIĘKNY OBIEKT, SUPER ANIMATORZY, MIŁA OBSŁUGA
    • Wady BRAK

BYLIŚMY W TYM HOTELU W MARCU 2017 WYJAZD BYŁ SUPER. POGODA PIĘKNA, BASENY JAK OKIEM SIĘGNĄĆ, CZYSTO , OBSŁUGA BARDZO MIŁA , ANIMATORZY ROZBAWIALI , ORGANIZOWALI ZABAWY I GRY NA PLAŻY . POLECAM

• Zalety wszystko super

Byłam 6 raz w Egipcie ,ale ten pobyt był najbardziej udany.