Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive

• Zalety Jesli chcesz byc Raju to ten hotel spelni Twoje oczekiwania.
    • Wady Trzeba byc zazdrosnym lub nie znającym sie na jakości aby znalesc wade tego hotelu

Pobyt na poczatku marca 2017 hotel bajka. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Jedzenie różnorodne, wysmienite. Obsluga na najwyzszym poziomie. Kelner Ahmed B. to swiatowa klasa i niesamowita obsluga. Najlepszy kelner Ever ! Animator Mamadu to talent wielu możliwości idealny tancerz, perfekcyjny showman, pelen pozytywnej energii i super czlowiek otwarty na ludzi. Zabrac ze soba bluzy i dlugie spodnie gdyz poranki i wieczory sa chlodne pelne mocnego zimnego wiatru. W dzien cieplo, upalnie i filtr uv minimum 30 konieczny. Baseny z podgrzewana woda, blisko do plazy prosto z hotelu. Pokoje duze, przestronne, czyste, zadbane, wszystko utrzymane właściwie. Polecam ten hotel w 100 % kazdemu . Ja napewno tam wroce :-)

• Zalety wszystko w jednym miejscu. miła obsługa
    • Wady nie znalazłem

od początku do końca wszystko na bardzo wysokim poziomie, nie ma sie o co przyczepić

• Zalety Piękny hotel byłam w nim 3 razy nawet jest taki kelner który nauczył się od nas mówić po polsku ????
    • Wady Tak naprawdę nie mam nawet jednej zalety tego hotelu

Polecam ten hotel mogła bym tam latać samolotem codziennie jeszcze raz super hotel polecam

• Zalety komfort

Hotel na bardzo wysokim poziomie. Człowiek czuje sie dopieszczony na kazdej płaszczyznie .Ogroma ilosc basenów i zjezdzalnie daja frajde do pełnego relaksu.Obsługa stara sie byc pomocna w kazdym temacie Kelnerzy ,kucharze.animatorzy bardzo profesionalni HOTEL POLECAM kazdemu kto ceni sobie konfort wygode i luksus.

Baseny podzielone na dwie strefy ? z animacjami i bez. 80% basenów podgrzewanych. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. Obsługa na wysokim poziomie. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Hotel dla wymagających gości oraz rodzin z dziećmi. Nie ma się do czego przyczepić.

rewelacyjny hotel super jedzenie dobra obsługa mila zawsze pomocna pokój bardzo czysty polecam w 100 % pobyt od 13-10-2016 r do 27-10-2016 r

• Zalety Osoby pracujące w hotelu nie są nachalni
    • Wady .Brak morza

Hotel przereklamowany.Byłam w tym hotelu w wrześniu na tydzień.Jedzenie srednie monotonne.Morza brak na mój tygodniowy pobyt w każdy dzień był odpływ , rafy brak.Hotel zasługuje na 4 gwiazki maks, w porównaniu do Jungle ,w którym byłam to dzień a noc.Pobyt uważam za udany , ale na pewno drugi raz tam nie wrocę

• Zalety duży obiekt czysto przemiła obsługa
    • Wady jedzenie PLAŻA

POBYT TYGODNIOWY UWAŻAM ZA UDANY SŁOŃCE PLAŻA CÓŻ CHCIEĆ WIĘCEJ

Polecam hotel średnio wymagającym klientom nie przywiązującym dużej uwagi do jakości jedzenia i czystości w pokoju Pokoje codziennie sprzątane ,ale ogólnie zapuszczone w szczególności łazienka , wybór potraw duży , ale jakość słaba Bardzo miła obsługa i ładny teren hotelowy Duży minus plaża przy której nie ma wody bo ciągle były odpływy i tworzyły się kałuże

• Zalety Bardzo dobra kuchnia, miła obsługa, zadbany teren hotelu
    • Wady Problem z kąpaniem się w morzu. Codziennie następowały odpływy

Był to, jak dotąd, nasz najlepszy hotel. Jedzenie wyśmienite. Personel bardzo dbał abyśmy czuli się jak najlepiej, na przykład codziennie układano nam w pokoju inną kompozycję z ręczników (łabędź, słoń, piesek, okręt itp.) Jedynym mankamentem były odpływy morza i gdyby nie możliwość kąpieli przy plaży sąsiadującego, opuszczonego hotelu - byłoby kiepsko. Nie każdy przecież chce się kąpać przez cały pobyt w basenach, w których woda,nawiasem mówiąc, była trochę zimna.