Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety czystość, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne, rezydent Egipcjanin rozmawiający w języku polskim
    • Wady BRAK

Wszystko pięknie, jedna rada: "Zabierać voucher w dwóch egzemplarzach - w zmorzone kontrole na lotnisku". Byliśmy w hotelu trzeci raz, co rok lepiej :)

• Zalety ładne i duże pokoje , dużo basenów, zjeżdżalnie , bary , czystość, miła obsługa, duży obiekt - sporo atrakcji
    • Wady brak zejścia do morza

Jak najbardziej polecamy ten Hotel . Z opinii które słyszeliśmy przed wylotem iż jest to jeden z najlepszych Hoteli w Hurghadzie zdecydowanie się pod tym podpisujemy . Pogoda rewelacyjna, woda błękitna, temperatura nie taka straszna ... Polecamy wykupienie snurkowania z Biurem Podróży - niezapomniane przeżycie.

• Zalety Dużo basenów, dużo klimatyzowanych lokali wieczornych, dobre trunki, dobre jedzenie
    • Wady \\\"Brak\\\" morza

Duży hotel. Obsługa miła i pomocna- naprawili klimatyzację o godz. 1,30. Dużo basenów- małe dzieci oddzielnie mają swoje 3-4 baseny, dorośli swoje. Kompleks zjeżdżalni -OK. Brak morza- odpływ a jak już jest woda to trzeba 400- 500 m dojść żeby się wykąpać. Tak, tak 400 - 500 m. Ciekawostka - nie ma walki o leżaki nad basenem i na plaży zawsze jest kilka wolnych.

• Zalety piękny,rozległy .bardzo zadbany obiekt,nad morzem z ładną plażą

W Aquamarine byłam kilka lat temu-mieszkałam w nowo oddanej części .Pokój (apartament)duży,sprzątany codziennnie. Posiłki urozmaicone,przepyszne.Obsługa wiadomo przemiła,uśmiechnięta. Obiekt bardzo czysty,zadbany. Chętnie pojechałabym tam jeszcze raz....

• Zalety obsługa, jedzenie - bardzo wysoki poziom

jesteśmy rodziną, która po raz 11 była w Egipcie, wybraliśmy ten hotel ze względu na wcześniejsze przeczytane opinie. Wierzcie nam że spośród wszystkich hoteli 5* , na które nie narzekaliśmy podczas naszych pobytów w Egipcie ten przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania. Gratulacje dla kucharza za przepyszne jedzenie, zarówno w restauracji głównej jak i w restauracjach przy basenach i morzu. Drinki które są mocne a zarazem smaczne są dostarczane do leżaków wedle zamówienia, przez cały czas otwarcia barów. UWAGA!!!! na terenie hotelu można spotkać Polkę- Karolinę, fotografkę proponującą sesję-"promocje hotelu"- uwaga to jest oszustka!!!!! pod każdym względem!!!!!

• Zalety W niewielkiej odległości od hotelu rafa. Dużo basenów na terenie obiektu i trzy różne zespoły zjeżdżalni. Nie było problemów z leżakami na plaży i przy basenach. Recepcjonista Pan Ramon bardzo miły i pomocny, mówiący po polsku. W hotelu czysto i urozmaicone jedzenie.
    • Wady Gdy był odpływ daleko trzeba było iść żeby popływać.

Nasz piąty pobyt w Egipcie. Wcześniej byliśmy w hotelach 5-cio gwiazdkowych i ten oceniamy najlepiej. Byliśmy z biurem Rainbow i mieliśmy super rezydenta Pana Wojtka który był bardzo pomocny, jak był jakiś problem. Ogólnie hotel super, będziemy do niego wracać. Byliśmy w czerwcu w tym samym czasie jak pani AGATA i uważamy że jest nieodpowiedzialną matką wysyłając swoją córkę samą poza teren hotelu do apteki. Jeżeli był to trzeci pobyt tej Pani w Egipcie, to powinna wiedzieć jak się zachować w przypadku zemsty faraona, a nie męczyć się cztery dni.

• Zalety Hotel bardzo ładny, czysty. Obsługa dba o każdy szczegół. Duza ilość basenów, barów i atrakcji. Wspaniała obsługa, zawsze uśmiechnięta i pomocna
    • Wady Brak imprez na plaży, wieczorami nic w okolicach plaży się nie dzieje a szkoda bo ma potencjał. Płytkie morze przy plaży.

Hotel jest wspaniały i warty wybrania na planowane wakacje w hurghadzie. Polecam z czystym sumieniem

• Zalety wszystko ok

Co roku od 7 lat spędzamy wczasy w moim ukochanym Egipcie. Z Poznania 4,5 godziny lotu i wiem, że wczasy będą super. Super pogoda. Super hotele i super jedzenie . Byliśmy teraz w czerwcu (2016) hotelu Jaz Aquamarine . Spokój , cisza, brak Rosjan , co było ogromną zaletą. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna . Polecam ten hotel , a w ogóle pierwszy pobyt należy zacząć od wycieczki z rejsem po Nilu - super sprawa.

• Zalety Fantastyczna obsługa, bardzo czysto, przepyszne posiłki, możliwość brania udziału w kursie Kitesurfingu z certyfikowanymi profesjonalistami.

Tydzień spędzony w JAZ był absolutnie rewelacyjny! Polecam serdecznie zarówno na urlop rodzinny jak i na wyjazd ze znajomymi. Przede wszystkie ujęła mnie czystość hotelu, pyszne jedzenie i przemiła, pomocna obsługa!

• Zalety Duży teren , miła obsługa, ładna płaza, duże baseny,
    • Wady Natarczywość naciągaczy, Niesmaczne jedzenie i monotonne , fatalne animacje i animatorzy

Byliśmy z dziećmi w tym hotelu w czerwcu. Transport z lotniska dość szybki ok 20 min. Hurghada okropnie brudna. Hotel pierwsze wrażenie sprawia idealne, bardzo miłe przyjęcie , przybyliśmy do hotelu ok godz. 12 jednak zakwaterowano nas dopiero o 14. Pokoje rodzinne z osobnym pokojem dla rodziców , łazienki dosyć ładne, czyste. Obłożenie hotelu to przede wszystkim Arabowie którzy niestety czystością wokół siebie na basenach i na stalowce nie grzeszą, szok jaki brud zostawiają po sobie, tam gdzie stoją czy siedzą rzucają pod nogi to co zurzyte, tzn papierki po lodach, kubki po napojach, opakowania po cukrze...koszmar. Jedzenie niestety nam nie smakowało , a był to 3 hotel który odwiedziliśmy w Egipcie i to było najgorsze, skończyło sie zemsta faraona. Uważajcie na naciągaczy na plazy sa koszmarnie męczący, ogolnie personel nastawiony na oszustwa pieniężne, rozmienianie 20 dolarów po 1 dolarze ok ale miedzy banknotami dwie 1 dolarowki wycofane z obiegu....skorzystałam z Beauty salonu od naciagacza z plazy koszt 55 dolarów ( nie warto ) a przy odjeździe w recepcji dostajemy rachunek za Beauty salon na 64 dolary......przykładów cała masa jak stracić pieniądze....naciągacz taksówkarz po hotelem który za free podwiezie do apteki bo niby pracuje dla hotelu co potwierdzają strażnicy - wywozi Cie do miasta po drodze wyrywa tabletki i każe zapłacić 10 dolarów za usługę...Ogolnie cudowne wakacje dla dzieci, wielkie baseny fajne zjeżdżalnie, lody i piękna pogoda. Rafa koralowa przy pomoście po prawej stronie od hotelu lub na wprost hotelu idąc w głąb morza jakieś 1,5 km nie stanowiło to problemu. My z mężem osobiście nie wrócimy juz do tego miejsca i mamy nadzieje ze przywrócą loty do Sharm.