Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu

rewelacyjny hotel super jedzenie dobra obsługa mila zawsze pomocna pokój bardzo czysty polecam w 100 % pobyt od 13-10-2016 r do 27-10-2016 r

• Zalety Osoby pracujące w hotelu nie są nachalni
    • Wady .Brak morza

Hotel przereklamowany.Byłam w tym hotelu w wrześniu na tydzień.Jedzenie srednie monotonne.Morza brak na mój tygodniowy pobyt w każdy dzień był odpływ , rafy brak.Hotel zasługuje na 4 gwiazki maks, w porównaniu do Jungle ,w którym byłam to dzień a noc.Pobyt uważam za udany , ale na pewno drugi raz tam nie wrocę

• Zalety duży obiekt czysto przemiła obsługa
    • Wady jedzenie PLAŻA

POBYT TYGODNIOWY UWAŻAM ZA UDANY SŁOŃCE PLAŻA CÓŻ CHCIEĆ WIĘCEJ

Polecam hotel średnio wymagającym klientom nie przywiązującym dużej uwagi do jakości jedzenia i czystości w pokoju Pokoje codziennie sprzątane ,ale ogólnie zapuszczone w szczególności łazienka , wybór potraw duży , ale jakość słaba Bardzo miła obsługa i ładny teren hotelowy Duży minus plaża przy której nie ma wody bo ciągle były odpływy i tworzyły się kałuże

• Zalety Bardzo dobra kuchnia, miła obsługa, zadbany teren hotelu
    • Wady Problem z kąpaniem się w morzu. Codziennie następowały odpływy

Był to, jak dotąd, nasz najlepszy hotel. Jedzenie wyśmienite. Personel bardzo dbał abyśmy czuli się jak najlepiej, na przykład codziennie układano nam w pokoju inną kompozycję z ręczników (łabędź, słoń, piesek, okręt itp.) Jedynym mankamentem były odpływy morza i gdyby nie możliwość kąpieli przy plaży sąsiadującego, opuszczonego hotelu - byłoby kiepsko. Nie każdy przecież chce się kąpać przez cały pobyt w basenach, w których woda,nawiasem mówiąc, była trochę zimna.

• Zalety WSZYSTKO!!!
    • Wady BRAK

Pierwszy w Egipcie i mega wrażenie o tym hotelu. Dbanie prze pracowników o każdy szczegół w hotelu i dookoła. Pokoje: klima działała idealnie, wszędzie czysto, baseny itp itd. gdzie by się nie znajdowało zawsze było blisko do snack barów:) Posiłki tematyczne, Mega duży "ośrodek" Miła obsługa... !!! no po prostu IDEALNIE SPĘDZONY TYDZIEŃ!!! I BARDZO DUŻE POZYTYWNE ZASKOZENIE. Polecam serdecznie 100%

• Zalety Szybki dojazd z lotniska Obsługa na najwyższym poziomie Czysto,schludnie zarówno w pokojach jak i w na terenie całego obiektu Pyszne jedzenie, kolacje tematyczne,

W hotelu spędziliśmy swój urlop na początku września. Pogoda idealna. Niestety szybko robi się ciemno- o 17 jest już szaro. Bardzo sympatyczny rezydent-Egipcjanin. Obsługa w każdym z barów oraz restauracji na bardzo wysokim poziomie. Mili,uczynni ale przy tym nie natarczywi. Pokoje bardzo ładnie urządzone. W pokoju znajduje się czajnik oraz kawa i herbaty z których można korzystać nieodpłatnie,są uzupełniane przy sprzątaniu pokoju. Kuchnia pyszna, urozmaicona. Codziennie kolacja o innej tematyce. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przepyszne drinki :) Wrzesień nie jest jakimś szczytem sezonu więc nie było sytuacji w której brakowałoby leżaków. Zjeżdżalnie z pewnością zadowolą fanów tego typu atrakcji :) Niestety odpływ nie pozwala na cieszenie się kąpielą w morzu. Nie jest to jednak wada hotelu ponieważ hotel nie ma na to żadnego wpływu. Spragnionym kąpieli w morzu i chcącym pooglądać rafę nurkując na powierzchni lub z butlą ( zejście ok 15 m w dół) z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z wycieczki "Royal Yacht", niezapomniane przeżycia i mnóstwo atrakcji :) Wiele osób twierdzi że jest to jeden z najlepszych hoteli w Hurghadzie.Podpisujemy się pod tym stwierdzeniem w 100%. Był to nasz drugi pobyt w Egipcie,pierwszy (ALE NA PEWNO NIE OSTATNI)w tym hotelu.

• Zalety czystość, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne, rezydent Egipcjanin rozmawiający w języku polskim
    • Wady BRAK

Wszystko pięknie, jedna rada: "Zabierać voucher w dwóch egzemplarzach - w zmorzone kontrole na lotnisku". Byliśmy w hotelu trzeci raz, co rok lepiej :)

• Zalety ładne i duże pokoje , dużo basenów, zjeżdżalnie , bary , czystość, miła obsługa, duży obiekt - sporo atrakcji
    • Wady brak zejścia do morza

Jak najbardziej polecamy ten Hotel . Z opinii które słyszeliśmy przed wylotem iż jest to jeden z najlepszych Hoteli w Hurghadzie zdecydowanie się pod tym podpisujemy . Pogoda rewelacyjna, woda błękitna, temperatura nie taka straszna ... Polecamy wykupienie snurkowania z Biurem Podróży - niezapomniane przeżycie.

• Zalety Dużo basenów, dużo klimatyzowanych lokali wieczornych, dobre trunki, dobre jedzenie
    • Wady \\\"Brak\\\" morza

Duży hotel. Obsługa miła i pomocna- naprawili klimatyzację o godz. 1,30. Dużo basenów- małe dzieci oddzielnie mają swoje 3-4 baseny, dorośli swoje. Kompleks zjeżdżalni -OK. Brak morza- odpływ a jak już jest woda to trzeba 400- 500 m dojść żeby się wykąpać. Tak, tak 400 - 500 m. Ciekawostka - nie ma walki o leżaki nad basenem i na plaży zawsze jest kilka wolnych.