Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen, sport i rekreacja

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu

• Zalety Piękny teren, dużo ładnych basenów, aquaparki, przestronne, ładne, wygodne pokoje, czysto, b. miła obsługa.
    • Wady Nie zauważyłam żadnych. Nawet na siłę trudno byłoby znaleźć:-)

Wspaniały hotel! Spełnił moje wymagania w 100% dzięki czemu wyjazd był naprawdę rewelacyjny. W Egipcie byłam już kilkanaście razy więc mam porównanie. Wad tego hotelu trzeba byłoby szukać naprawdę na siłę. No, może dla tych, którzy szukają rozrywek poza hotelem, w jego pobliżu może być trochę nie "na rękę", gdyż do centrum Hurgady trzeba jednak dojechać. Dla mnie jednak nie stanowiło to żadnego problemu. Począwszy od terenu, poprzez pokoje, obsługę, jedzenie i atrakcje, wszystko było na najwyższym poziomie. Pięknie, czysto, miło i profesjonalnie. Polecamy to miejsce wszystkim wymagającym klientom bez względu na wiek (tu każdy znajdzie coś dla siebie). Pomimo, że nie lubię wracać w te same miejsce (do tych samych hoteli), do tego akurat chętnie wrócę. Takie samo zdanie ma mój mąż i 11-letni syn.

• Zalety - hotel duży - duża ilość basenów - ładne ogrody
    • Wady - drinki słabej jakości - napoje rozcieńczane - bardzo słaby internet, darmowy praktycznie nie działa, wykupiony również jest wolny

Uważajcie na ogrom napiwków na jakie wszyscy oczekują. Nawet rezydenci biuro podróży zawyżają ceny wycieczek lokalnych. Ponad to program wycieczek lokalnych nie jest w pełni realizowany. Okrojone atrakcje na wycieczkach.

• Zalety Bardzo czysto , dużo basenów , miła i pomocna obsługa , dobre jedzenie i rozmaite alkohole. Naprawdę hotel godny polecenia, z przyjemnością będziemy tam wracać
    • Wady bardzo częste odpływy i nie można było popływać w morzu

Bardzo pozytywne wrażenia. Nawet jeśli odpływa morze, to wybór basenów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem tego odpływającego morza jest to, że rodziny z dziećmi nie muszą martwić się o ich bezpieczeństwo na plaży. I dla miłośników zabawy błotem po prostu raj. Na terenie hotelu jest kilka miejsc ze zjeżdżalniami. Leżaków na pewno nie zabraknie, zarówno przy basenach jak i na plaży.

• Zalety - dużo atrakcji wodnych - 20 basenów - zjeżdżalnie wodne - obsługa - można wymieniać do tego bardzo dużo - trochę mało urozmaicone posiłki.
    • Wady Jedyny minus - pani Karolina - fotograf - namawia Polaków na zdjęcia - po czym okazuję się, że jest to TOTALNE OSZUSTWO - uważajcie. Mówi, że zdjęcia za 2 dolary/euro i że można wybrać tylko jedno albo dwa, ile nam się będzie podobało. Jednak po godzinnej sesji zdjęciowej, 3 godzinach oczekiwania okazuję się, że zdjęcia są za 5 euro, a całość za 190 euro. Więc uważajcie. Myślę, że hotel powinien - kontrolować firmy takie jak ta, którym wynajmuje miejsce na terenie hotelu.

Wakacje bardzo, bardzo udane. Pokoje czyste. Obsługa bardzo bardzo miła. Nienachalni animatorzy - co jest dla mnie ważne - informują jednak bez nachalności. Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Po prostu super! Blisko hotelu bazary handlowe. Zabierzcie coś na poparzenia słoneczne z Polski - ceny kosmiczne a jeszcze nie działają jak nasze. Jedyny minus - pani Karolina - fotograf - namawia Polaków na zdjęcia - po czym okazuję się, że jest to TOTALNE OSZUSTWO - uważajcie. Mówi, że zdjęcia za 2 dolary/euro i że można wybrać tylko jedno albo dwa, ile nam się będzie podobało. Jednak po godzinnej sesji zdjęciowej, 3 godzinach oczekiwania okazuję się, że zdjęcia są za 5 euro, a całość za 190 euro. Więc uważajcie. Myślę, że hotel powinien - kontrolować firmy takie jak ta, którym wynajmuje miejsce na terenie hotelu.

• Zalety -bezpośredni dostęp do plaży -duża ilość basenów -animacje -super obsługa -odległość od lotniska
    • Wady -jedzenie monotonne i bez smaku

Pobyt uważamy za bardzo udany, super pogoda, bardzo miła obsługa, byliśmy z biura podróży BEST REISEN i w przeciwieństwie do turystów z biura podróży Wezyr byliśmy informowani o wszystkim na bieżąco. Pokój czysty, sprzątany codziennie, mimo dość dużego obłożenia hotelu (majówka) nie brakowało wolnych leżaków i miejsc w restauracjach. Wybór jedzenia dość duży ale wszystko smakowało tak samo :(. Wieczorami muzyka na żywo, teatr i animacje. Nikt z obsługi nie oglądał się za napiwkami aczkolwiek były one bardzo miło przez nich widziane. Wszystkim gorąco polecam hotel !

• Zalety - obszerny powierzchniowo kompleks - różnorodność i duża ilość basenów
    • Wady - słabe snack bary - ubogie menu - brak możliwości spożywania przekąsek przy basenach - brak basenu o głębokości powyżej 1,2 m - bardzo słabe jakościowo leżaki plażowe i basenowe

Polecamy hotel i snurkowanie. Bardzo fajna infrastruktura.

• Zalety Doskonała i miła obsługa
    • Wady 3 gwiazdki maksymalnie, ale ogólnie ok

Bardzo duża ilość basenów, w trzech miejscach rury do zjeżdżania, smaczne posiłki dobrze doprawione, codziennie muzyka na żywo, przedszkole, bardzo miły i zapobiegliwy personel.

• Zalety 3 aquaparki.
    • Wady Mała siłownia.

Blisko lotniska, dobra obsługa. Plaża trochę zaniedbana. Budki z jedzeniem przy plaży brudne. Bardzo dobrze urządzone restauracje z dobrym jedzeniem. Czysty resort i pokoje. Widać ciągłą kontrolę jakości.

• Zalety rozległy zadbany kompleks duzo zieleni strefy ciszy

Byłam w tym hotelu 2 razy w maju i w sierpniu 2013. Na pobyt tygodniowy idealny . Pokoje , obsługa, jedzenie na bardzo przyzwoitym poziomie.Dla mnie najwazniejsze były baseny naliczyłam ich kilkanaście. Nawet w szczycie sezonu nie ma problemu z leżakami . Dla ludzi wielbiących morze ,a właściwie jego brak to moze być problem. Woda do kolan. Poza tym reszta w porządku. Teraz jadę po raz trzeci wiem co zastanę i moge spac spokojnie.

• Zalety Jesli chcesz byc Raju to ten hotel spelni Twoje oczekiwania.
    • Wady Trzeba byc zazdrosnym lub nie znającym sie na jakości aby znalesc wade tego hotelu

Pobyt na poczatku marca 2017 hotel bajka. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Jedzenie różnorodne, wysmienite. Obsluga na najwyzszym poziomie. Kelner Ahmed B. to swiatowa klasa i niesamowita obsluga. Najlepszy kelner Ever ! Animator Mamadu to talent wielu możliwości idealny tancerz, perfekcyjny showman, pelen pozytywnej energii i super czlowiek otwarty na ludzi. Zabrac ze soba bluzy i dlugie spodnie gdyz poranki i wieczory sa chlodne pelne mocnego zimnego wiatru. W dzien cieplo, upalnie i filtr uv minimum 30 konieczny. Baseny z podgrzewana woda, blisko do plazy prosto z hotelu. Pokoje duze, przestronne, czyste, zadbane, wszystko utrzymane właściwie. Polecam ten hotel w 100 % kazdemu . Ja napewno tam wroce :-)