Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen, sport i rekreacja

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu

• Zalety Wszystko: przesympatyczna obsługa, jedzenie, baseny, morze, warunki mieszkaniowe...

Byłam w tym hotelu 6 razy i w przyszłym tygodniu jadę 7. Miałam już nie dodawać opinii, ale po przeczytaniu ostatniej nie mogłam się powstrzymać. Zawsze znajdą się malkontenci, którym nic nie pasuje. Ale nie mogę ze spokojem czytać tak krzywdzącej opinii. Odnosząc się do mojego poprzednika: Jedzenie jest bardzo urozmaicone, podawane w dwóch restauracjach głównych i kilku barach, gdzie zawsze można znaleźć coś pysznego: ryby, pizza, hamburgery, hot dogi, carbonara, arrabiata, kurczaki pod różnymi postaciami, wołowina, gofry, tosty, sandwicze, ciasta, desery, lody itd. itp. dłuuuugo by wymieniać. Bardzo dobre drinki podawane w czystych kubkach. Leżąc przy basenie, nie zdążyliśmy wypić jednego, a już Pan z baru przychodził z następnymi. Leżaków jest tam setki, więc trudno mi uwierzyć , że o 7 rano nie było wolnych - chyba że mamy 1 upatrzony i tylko ten ma być wolny (!). W morzu całkiem ładna rafa, do której trzeba dojść kilkaset metrów, ale dla nas zawsze była to przyjemność. Wieczorami zawsze świetnie się bawimy w barach z fajnymi ludźmi, których tam poznaliśmy i z nimi wracamy tam ponownie. Teraz rada do osoby wystawiającej poprzednią opinię: trochę uśmiechu i sympatycznego podejścia, a w tym hotelu można cudownie się bawić. Jak my jesteśmy mili, to i nas wszyscy sympatycznie traktują i stają na rzęsach, żebyśmy byli zadowoleni. Dodam, że też byłam w wielu 5* hotelach...:)

• Zalety swietne pokoje, czystosc, duzo basenow
    • Wady brak atrakcji dla doroslych wieczorami, od 18 zamykane baseny i nuda, drinki all in- nieporozmienie! jedynie paskudna wodka z plastikowej butelki, o 7 rano nie bylo juz wolnych lezakow

Hotel ogólnie ok ale bardziej 3,5-4* na pewno nie 5* bylismy 7 dni w sierpniu 2017 POKOJE: Ogromnym plusem sa pokoje dobrze wyposazone i ladnie urzadzone, klima dziala wzorcowo, reczniki wymieniane codziennie szkoda ze posciel nie wymieniona ani razu przez 7 dni JEDZENIE: jedzenie jak na egipt srednie, w smaku moze byc, ilosc ok jednak urozmaicenie prawie zerowe... przez 7 dni jedlismy w kolko jajka na sniadanie i ryz z kurczakiem lub wolowina na obiad. najgorzej wypadaly desery codziennie jablka i banany i to tyle! tylko raz podali arbuza :( wielki plus za czystosc i brak zatrucia (zadne z nas nie mialo zemsty faraona) wszedzie woda z butelek OBSLUGA; ludzie ok jednak ALL In to jakies nieporozumienie, przez caly dzien przy basenie tylko raz lub dwa przynosili "drinki"... chociaz drinkami tego nazwac nie mozna.. piwo to woda a wodka paskudna z plastikowej butelki a reszta alkoholi nie do wypicia. obrzydliwe plastikowe kubeczki ktorych nie myli a jedynie plukali i juz BASENY: hotel przeogromny wiec o 7 rano nie bylo juz wolnych lezakow. dramat. morza nie bylo wcale, jedynie 500m blota a plaza w fatalnym stanie, nikt tam nie przychodzil Biuro Sun&Fun : wszystko ok. polecamy. rezydent i cala reszta ekipy wzorcowo. nurkowanie ktore zorganizowali rowniez swietne.. koniecznie trzeba sprobowac :) Hotel polecamy dla seniorów, rodzin z dziecmi jednak pary ktore chca wieczorem wyjsc z pokoju i potanczyc przy normalnym drinku absolutnie omijajcie to miejsce. Nuda. Hotel 6/10. Jak ktos nigdy nie byl w prawdziwym 5* hotelu to bedzie zadowolony jednak nas zawiodl mimo tak wielu dobrych opinii.

• Zalety Bardzo ładnie utrzymany cały teren, fajny aqua park, bardzo dobre pokoje ,
    • Wady Bardzo daleko od centrum miasta.

Wakacje w terminie 16-23 września 2016 roku. Hotel zadbany bardzo fajne pokoje , czyściutko obsługa bardzo profesjonalna, Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone, codziennie rematyczna kolacja np: sushi, owoce morza, hamburgery ,wołowina. Bardzo duża ilość leżaków ogromny teren mnóstwo basenów o różnej głębokości , przyjemny aqua park panowie tam pracujący bardzo sympatyczni. Obsługa w hotelu na najwyższym poziomie począwszy od kelnerów, osoby obsługujące bary poprzez osoby sprzątające pokoje. Codziennie zmiana ręczników . Jedynym mankamentem tego hotelu jest morze a właściwie brak możliwości popływania. Płycizna ciągnie się prze 500-600 m od brzegu. Również podróż do centrum Hurghady może być uciążliwa , jest to hotel położony około 25-30 km od centrum.

• Zalety Piękny teren, dużo ładnych basenów, aquaparki, przestronne, ładne, wygodne pokoje, czysto, b. miła obsługa.
    • Wady Nie zauważyłam żadnych. Nawet na siłę trudno byłoby znaleźć:-)

Wspaniały hotel! Spełnił moje wymagania w 100% dzięki czemu wyjazd był naprawdę rewelacyjny. W Egipcie byłam już kilkanaście razy więc mam porównanie. Wad tego hotelu trzeba byłoby szukać naprawdę na siłę. No, może dla tych, którzy szukają rozrywek poza hotelem, w jego pobliżu może być trochę nie "na rękę", gdyż do centrum Hurgady trzeba jednak dojechać. Dla mnie jednak nie stanowiło to żadnego problemu. Począwszy od terenu, poprzez pokoje, obsługę, jedzenie i atrakcje, wszystko było na najwyższym poziomie. Pięknie, czysto, miło i profesjonalnie. Polecamy to miejsce wszystkim wymagającym klientom bez względu na wiek (tu każdy znajdzie coś dla siebie). Pomimo, że nie lubię wracać w te same miejsce (do tych samych hoteli), do tego akurat chętnie wrócę. Takie samo zdanie ma mój mąż i 11-letni syn.

• Zalety - hotel duży - duża ilość basenów - ładne ogrody
    • Wady - drinki słabej jakości - napoje rozcieńczane - bardzo słaby internet, darmowy praktycznie nie działa, wykupiony również jest wolny

Uważajcie na ogrom napiwków na jakie wszyscy oczekują. Nawet rezydenci biuro podróży zawyżają ceny wycieczek lokalnych. Ponad to program wycieczek lokalnych nie jest w pełni realizowany. Okrojone atrakcje na wycieczkach.

• Zalety Bardzo czysto , dużo basenów , miła i pomocna obsługa , dobre jedzenie i rozmaite alkohole. Naprawdę hotel godny polecenia, z przyjemnością będziemy tam wracać
    • Wady bardzo częste odpływy i nie można było popływać w morzu

Bardzo pozytywne wrażenia. Nawet jeśli odpływa morze, to wybór basenów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem tego odpływającego morza jest to, że rodziny z dziećmi nie muszą martwić się o ich bezpieczeństwo na plaży. I dla miłośników zabawy błotem po prostu raj. Na terenie hotelu jest kilka miejsc ze zjeżdżalniami. Leżaków na pewno nie zabraknie, zarówno przy basenach jak i na plaży.

• Zalety - dużo atrakcji wodnych - 20 basenów - zjeżdżalnie wodne - obsługa - można wymieniać do tego bardzo dużo - trochę mało urozmaicone posiłki.
    • Wady Jedyny minus - pani Karolina - fotograf - namawia Polaków na zdjęcia - po czym okazuję się, że jest to TOTALNE OSZUSTWO - uważajcie. Mówi, że zdjęcia za 2 dolary/euro i że można wybrać tylko jedno albo dwa, ile nam się będzie podobało. Jednak po godzinnej sesji zdjęciowej, 3 godzinach oczekiwania okazuję się, że zdjęcia są za 5 euro, a całość za 190 euro. Więc uważajcie. Myślę, że hotel powinien - kontrolować firmy takie jak ta, którym wynajmuje miejsce na terenie hotelu.

Wakacje bardzo, bardzo udane. Pokoje czyste. Obsługa bardzo bardzo miła. Nienachalni animatorzy - co jest dla mnie ważne - informują jednak bez nachalności. Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Po prostu super! Blisko hotelu bazary handlowe. Zabierzcie coś na poparzenia słoneczne z Polski - ceny kosmiczne a jeszcze nie działają jak nasze. Jedyny minus - pani Karolina - fotograf - namawia Polaków na zdjęcia - po czym okazuję się, że jest to TOTALNE OSZUSTWO - uważajcie. Mówi, że zdjęcia za 2 dolary/euro i że można wybrać tylko jedno albo dwa, ile nam się będzie podobało. Jednak po godzinnej sesji zdjęciowej, 3 godzinach oczekiwania okazuję się, że zdjęcia są za 5 euro, a całość za 190 euro. Więc uważajcie. Myślę, że hotel powinien - kontrolować firmy takie jak ta, którym wynajmuje miejsce na terenie hotelu.

• Zalety -bezpośredni dostęp do plaży -duża ilość basenów -animacje -super obsługa -odległość od lotniska
    • Wady -jedzenie monotonne i bez smaku

Pobyt uważamy za bardzo udany, super pogoda, bardzo miła obsługa, byliśmy z biura podróży BEST REISEN i w przeciwieństwie do turystów z biura podróży Wezyr byliśmy informowani o wszystkim na bieżąco. Pokój czysty, sprzątany codziennie, mimo dość dużego obłożenia hotelu (majówka) nie brakowało wolnych leżaków i miejsc w restauracjach. Wybór jedzenia dość duży ale wszystko smakowało tak samo :(. Wieczorami muzyka na żywo, teatr i animacje. Nikt z obsługi nie oglądał się za napiwkami aczkolwiek były one bardzo miło przez nich widziane. Wszystkim gorąco polecam hotel !

• Zalety - obszerny powierzchniowo kompleks - różnorodność i duża ilość basenów
    • Wady - słabe snack bary - ubogie menu - brak możliwości spożywania przekąsek przy basenach - brak basenu o głębokości powyżej 1,2 m - bardzo słabe jakościowo leżaki plażowe i basenowe

Polecamy hotel i snurkowanie. Bardzo fajna infrastruktura.

• Zalety Doskonała i miła obsługa
    • Wady 3 gwiazdki maksymalnie, ale ogólnie ok

Bardzo duża ilość basenów, w trzech miejscach rury do zjeżdżania, smaczne posiłki dobrze doprawione, codziennie muzyka na żywo, przedszkole, bardzo miły i zapobiegliwy personel.