Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety wszystko super
    • Wady nie ma

Wszystko ekstra doskonała zabawa na basenach wypoczęlismy jak nigdy dotąd. pokoje czyste ręczniki codziennie wymieniane. Jedzenie także na plus - i dużo i duzy wybór.

• Zalety same zalety
    • Wady żadnych wad

Super wakacje super wyjazd wszystko było zapięte na ostatni guzik tak jak nam powiedziano w biurze. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i gorąco polecamy

• Zalety WSZYSTKO!!!
    • Wady BRAK

Pierwszy w Egipcie i mega wrażenie o tym hotelu. Dbanie prze pracowników o każdy szczegół w hotelu i dookoła. Pokoje: klima działała idealnie, wszędzie czysto, baseny itp itd. gdzie by się nie znajdowało zawsze było blisko do snack barów:) Posiłki tematyczne, Mega duży "ośrodek" Miła obsługa... !!! no po prostu IDEALNIE SPĘDZONY TYDZIEŃ!!! I BARDZO DUŻE POZYTYWNE ZASKOZENIE. Polecam serdecznie 100%

• Zalety Szybki dojazd z lotniska Obsługa na najwyższym poziomie Czysto,schludnie zarówno w pokojach jak i w na terenie całego obiektu Pyszne jedzenie, kolacje tematyczne,

W hotelu spędziliśmy swój urlop na początku września. Pogoda idealna. Niestety szybko robi się ciemno- o 17 jest już szaro. Bardzo sympatyczny rezydent-Egipcjanin. Obsługa w każdym z barów oraz restauracji na bardzo wysokim poziomie. Mili,uczynni ale przy tym nie natarczywi. Pokoje bardzo ładnie urządzone. W pokoju znajduje się czajnik oraz kawa i herbaty z których można korzystać nieodpłatnie,są uzupełniane przy sprzątaniu pokoju. Kuchnia pyszna, urozmaicona. Codziennie kolacja o innej tematyce. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przepyszne drinki :) Wrzesień nie jest jakimś szczytem sezonu więc nie było sytuacji w której brakowałoby leżaków. Zjeżdżalnie z pewnością zadowolą fanów tego typu atrakcji :) Niestety odpływ nie pozwala na cieszenie się kąpielą w morzu. Nie jest to jednak wada hotelu ponieważ hotel nie ma na to żadnego wpływu. Spragnionym kąpieli w morzu i chcącym pooglądać rafę nurkując na powierzchni lub z butlą ( zejście ok 15 m w dół) z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z wycieczki "Royal Yacht", niezapomniane przeżycia i mnóstwo atrakcji :) Wiele osób twierdzi że jest to jeden z najlepszych hoteli w Hurghadzie.Podpisujemy się pod tym stwierdzeniem w 100%. Był to nasz drugi pobyt w Egipcie,pierwszy (ALE NA PEWNO NIE OSTATNI)w tym hotelu.

• Zalety czystość, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne, rezydent Egipcjanin rozmawiający w języku polskim
    • Wady BRAK

Wszystko pięknie, jedna rada: "Zabierać voucher w dwóch egzemplarzach - w zmorzone kontrole na lotnisku". Byliśmy w hotelu trzeci raz, co rok lepiej :)

• Zalety ładne i duże pokoje , dużo basenów, zjeżdżalnie , bary , czystość, miła obsługa, duży obiekt - sporo atrakcji
    • Wady brak zejścia do morza

Jak najbardziej polecamy ten Hotel . Z opinii które słyszeliśmy przed wylotem iż jest to jeden z najlepszych Hoteli w Hurghadzie zdecydowanie się pod tym podpisujemy . Pogoda rewelacyjna, woda błękitna, temperatura nie taka straszna ... Polecamy wykupienie snurkowania z Biurem Podróży - niezapomniane przeżycie.

• Zalety Dużo basenów, dużo klimatyzowanych lokali wieczornych, dobre trunki, dobre jedzenie
    • Wady \\\"Brak\\\" morza

Duży hotel. Obsługa miła i pomocna- naprawili klimatyzację o godz. 1,30. Dużo basenów- małe dzieci oddzielnie mają swoje 3-4 baseny, dorośli swoje. Kompleks zjeżdżalni -OK. Brak morza- odpływ a jak już jest woda to trzeba 400- 500 m dojść żeby się wykąpać. Tak, tak 400 - 500 m. Ciekawostka - nie ma walki o leżaki nad basenem i na plaży zawsze jest kilka wolnych.

• Zalety piękny,rozległy .bardzo zadbany obiekt,nad morzem z ładną plażą

W Aquamarine byłam kilka lat temu-mieszkałam w nowo oddanej części .Pokój (apartament)duży,sprzątany codziennnie. Posiłki urozmaicone,przepyszne.Obsługa wiadomo przemiła,uśmiechnięta. Obiekt bardzo czysty,zadbany. Chętnie pojechałabym tam jeszcze raz....

• Zalety obsługa, jedzenie - bardzo wysoki poziom

jesteśmy rodziną, która po raz 11 była w Egipcie, wybraliśmy ten hotel ze względu na wcześniejsze przeczytane opinie. Wierzcie nam że spośród wszystkich hoteli 5* , na które nie narzekaliśmy podczas naszych pobytów w Egipcie ten przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania. Gratulacje dla kucharza za przepyszne jedzenie, zarówno w restauracji głównej jak i w restauracjach przy basenach i morzu. Drinki które są mocne a zarazem smaczne są dostarczane do leżaków wedle zamówienia, przez cały czas otwarcia barów. UWAGA!!!! na terenie hotelu można spotkać Polkę- Karolinę, fotografkę proponującą sesję-"promocje hotelu"- uwaga to jest oszustka!!!!! pod każdym względem!!!!!

• Zalety W niewielkiej odległości od hotelu rafa. Dużo basenów na terenie obiektu i trzy różne zespoły zjeżdżalni. Nie było problemów z leżakami na plaży i przy basenach. Recepcjonista Pan Ramon bardzo miły i pomocny, mówiący po polsku. W hotelu czysto i urozmaicone jedzenie.
    • Wady Gdy był odpływ daleko trzeba było iść żeby popływać.

Nasz piąty pobyt w Egipcie. Wcześniej byliśmy w hotelach 5-cio gwiazdkowych i ten oceniamy najlepiej. Byliśmy z biurem Rainbow i mieliśmy super rezydenta Pana Wojtka który był bardzo pomocny, jak był jakiś problem. Ogólnie hotel super, będziemy do niego wracać. Byliśmy w czerwcu w tym samym czasie jak pani AGATA i uważamy że jest nieodpowiedzialną matką wysyłając swoją córkę samą poza teren hotelu do apteki. Jeżeli był to trzeci pobyt tej Pani w Egipcie, to powinna wiedzieć jak się zachować w przypadku zemsty faraona, a nie męczyć się cztery dni.