Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu

• Zalety Piękna zieleń , mnóstwo kwiatów , wspaniała obsługa , kelnerzy w lobby i przy basenie na skinienie, jedzenie urozmaicone , duży wybór , mięsa , ryby , owoce , słodkości i wspaniałe pieczywo
    • Wady Brak dojścia do morza , płytka laguna na długości ok pół km , uniemożliwia pływanie , rafa koralowa może jest ale w oddali.nie podobało mi się ciągłe poganianie i sztorcowanie kelnerów w lobby bar przez managera Achmeda , mimo iż byli sprawni i szybcy, oraz wdzięczenie się przez niego do Niemców

Ogólnie jestem zadowolona z pobytu , obsługa miła i zawsze uprzejma , wcale nie oczekiwali na bakszysz,baseny extra , zbyt dużo tubylców z dziećmi , bardzo lubię pływać w morzu , ale tam nie było to możliwe , chyba że po długim spacerze w wodzie do kolan

• Zalety OGÓLNY WYGLĄD I ESTETYKA ZEWNĄTRZ, ŁADNA PRZYJEMNA ZIELEŃ, BASENY I ZJEŻDŻALNIE DLA DZIECIAKÓW
    • Wady MEGA MONOTONNE ŚNIADANIA - ZAWSZE TO SAMO, POKOJE I ŁAZIENKI LATA SWOJEJ ŚWIETNOŚCI MAJA JUŻ ZA SOBĄ

HOTEL DOBRY ALE BIORĄC PO UWAGĘ OPINIE INNYCH KOŁO 9-10 PUNKTÓW TO LEKKA PRZESADA, NIEWĄTPLIWIE ŁADNA INFRASTRUKTURA, ZIELEŃ, BASENY I ZJEŻDŻALNIE DLA DZIECIAKÓW TEŻ OK. Z KOLEI NA MINUS TO POŁOŻENIE - OBOK OD KILKU LAT OPUSZCZONY HOTEL - WŁAŚCICIEL DOSTAŁ KREDYT I UCIEKŁ, OCHRONA NA PLAŻY TWIERDZI ŻE MOŻE BYĆ TAM NIEBEZPIECZNIE, PO WYJŚCIU Z HOTELU NIE MA KOMPLETNIE NIC - DO NAJBLIŻSZYCH SKLEPÓW CZY W OGÓLE CZEGOKOLWIEK KILKASET METRÓW, JEDZENIE WG MNIE ŚREDNIE - ŚNIADANIA ZAWSZE TAKIE SAME, LUNCHE I KOLACJE JUŻ LEPSZE ALE NP. TYLKO DWA RODZAJE MIĘSA - SMAŻONY KURCZAK I WOŁOWINA ALA PODESZWA. JEST TZW. LIVE COOKING ALE SMAŻĄ NP. WĄTROBĘ BYDLĘCĄ KTÓĄ JEDZĄ CHYBA TYLKO TUBYLCY, JEST TEŻ PRZYGOTOWYWANE NA ŚWIEŻO SPAGHETTI CZY INNA PASTA, ALE JAK SYPNĄ DO NIEJ POKROJONYCH EGIPSKICH PARÓWEK TO SIĘ ODECHCIEWA. LEPIEJ TYLKO WE CZWARTKI - KOLACJA W RESTAURACJI FOUR CORNERS - TUTAJ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - MOŻNA DAĆ FAKTYCZNIE 10 PKT. SĄ TEŻ RESTAURACJE ALA CARTE ZA 8 EURO OD GŁOWY. PODOBNO ORIENTALNA GODNA POLECENIA. CO NA PRAWDĘ CIEKAWE I GODNE POLECENIA W POSIŁKACH TO DESERY. FAKTYCZNIE NIEPOWTARZALNE I WYJĄTKOWE. OBSŁUGA BEZ ZARZUTÓW, BARDZO MILI I UPRZEJMI, ZAWSZE POMOGĄ, ZAGADAJĄ, BARY PRZY BASENACH TEŻ OK. MOŻNA COŚ PRZEKĄSIĆ I WYPIĆ. DRINKI Z LOKALNYCH ALKOHOLI ALE PRZYJEMNE MEGA LIGHTOWE - BARDZO RÓŻNORODNE, PIWO JAK SIĘ POPROSI Z BUTELEK - CHYBA SAKARA GOLD. BARMANI I KELNERZY W PORZĄDKU. WARTO UPATRZYĆ SOBIE JEDNEGO KELNERA LATAJĄCEGO KOŁO BASENÓW I DAĆ MU 10 DOLCÓW. DO KOŃCA POBYTU NIE ZAPOMNI O WAS I BĘDZIE PRAKTYCZNIE NOSIŁ WSZYSTKO NA ZAWOŁANIE - WYSTARCZY TYLKO NA NIEGO SPOJRZEĆ. W PRZECIWNYM WYPADKU CHODZIMY RACZEJ SAMI DO BARU. NAJGORSZE TO POKOJE I ŁAZIENKI - NIE JAKAŚ TRAGEDIA ALE NIE JEST TO MÓJ PIERWSZY WYJAZD DO EGIPTU I WIDZIAŁEM LEPSZE. TROCHĘ SŁABE ANIMACJE WIECZORNE. TUTAJ TEŻ SIĘ NIE POPISALI, DZIECIOM SIĘ PODOBAŁO ALE TEŻ NIE ŻE SUPER.

• Zalety Obsługa , pokoje, lobby, miejsce, kuchnia, czystość.

Było rewelacyjnie. Odpoczynek w cudownym miejscu.

• Zalety czystość, miła obsługa, rewelacyjne baseny

Hotel bardzo czysty,żadnych uchybień ,dla rodzin z dziećmi po prostu bajka, duzo zjeżdżalni , ciepłe baseny , możliwość korzystania z diety dla alergików, przemiła obsługa,Remon w recepcji mówi po polsku, a to dodatkowe ułatwienie.Jednym słowem POLECAM!!!!!!

• Zalety Personel i jedzenie Extra siec hoteli Jaz Super
    • Wady Pokoje pozostawiaja wiele do zyczenia nasze 4 gwiazdki sa lepsze

Powiem szczerz hotel piekny na zdjeciach po 6 latach od otwarcia pokoje zdezelowane nie za takie pieniadze czytalem 500 opinii pozytywnych pragnalem wierzyc ze to jest to niestety bardzo sie rozczarowalem polskie 4 gwiazdki sa piekniejsze od ich pieciu obsluga skacze bez napiwkow jedzenie pyszne personel non stop cos naprawia czysci extra natomiast higiena wykonczenie i zluzycie pokoji przegladalem 6 takich pokoii bylem w 3011, 5067, 1176 blumarin dla niemcow 6216 tez slaby nie mam wymagan fakt pierwszy raz w egipcie siec hoteli Jaz Extra dalem 100 s za zamiane nic to niedalo one sa poprostu zmeczane polecam tylko nowe do trzech lat >>> mysle ze ten nowy bedzie extra http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/jaz-aquaviva-28697.html naprawde nie dajcie sie nabrac tak jak ja na zdjecie z przed paru lat prosze

• Zalety Obsługa Hotelu, jedzenie
    • Wady Praktycznie brak.

W hotelu byliśmy w dniach od 30-12- do 07-01-2016. Bardzo wspaniały hotel, przemiła obsługa, w recepcji obsługa mówiąca w języku polskim. Czyste zadbane pokoje, Jedzenie bardzo dobre każdy znalazł coś dla siebie, kolacje tematyczne , baseny podgrzewane, fajne zjeżdżalnie. Wspaniała wycieczka do Luksoru, którą bardzo polecam jak również wycieczka na wyspę Paradise.

• Zalety duża ilość basenów, duża stołówka, dobre jedzenie
    • Wady mała ilość barków przy basenach

b. duża odległość do morza. Mała, w porównaniu do innych miejsc, widoczność w morzu. poza tym hotel bardzo fajny, dużo basenów, brak problemów z wolnymi leżakami. Polecam

• Zalety Spokój
    • Wady W mojej opinii nie jest to hotel 5*.

Jest to opinia osobista i niestety nie wypada najlepej w stosunku do Jaz Aquamarine . Nie twierdzę, że hotel jest zły, tylko w porównaniu z innymi hotelami 5* w innych krajach wypada na 3+. Chodzi mi o: wygląd i jakość wykończenia pokoi 3, jedzenie i wybór 3, praca personelu 4, baseny 4+. Porównuję hotel JAZ 5* i hotel Melas Lara Turcja 5*. Cenowo tez nie było rewelacji, 2 osoby od 30.12. do 07.01 5600PLN. Hotel najlepiej dla rodzin z dziećmi. W opinii ludzi zwiedzających Egipt nie pirwszy raz, hotel jest ok(w porównaniu do hoteli Egiptu).

• Zalety aquapark (zjeźdzalnie w kilku miejscach, dla dorosłych i dla dzieci), 18 basenów (idealne rozwiązanie dla dzieci), mnóstwo restauracji (obok głównej jest 4corners- najlepsze kolacje), niesamowita i miła obsługa, czysto i schludnie. IDEALNY HOTEL dla rodzin z dziećmi
    • Wady jedzenie (lecz każdy coś znajdzie dla siebie), łazienki (jak na Egipt to itak wysoki standard)

NAJLEPSZY hotel w Egipcie jeżeli chodzi o wakacje z dziećmi - pełno basenów, aquaparki i inne udogodnienia dla pociech. Był to nasz kolejny wyjazd do Egiptu i zdecydowanie najlepszy pod kątem rodziny. Plaża przy hotelu, do rafy 500-1000m, 18 basenów (to zdecydowanie na plus!!), częś podgrzewana i o głębokości 30-50 cm -dla dzieci. OBSŁUGA rewelacyjna!! rzadko spotykane w Egipcie :) Jeżeli SPA to tylko w chotelu, gdyż obok przy plaży jest turecki Hamamm i nikomu nie polecam (syf...). Poza hotelem (1000-2000m) pełno tubylców sprzedających wszystko - męczące negocjacje, lecz należy się nie zatrzymywać i odzywać jeżeli nie masz zamiaru kupić. Dla RODZIN Z DZIEĆMI hotel polecam z czystym sumieniem.. Dostaliśmy pokój DeLuxe, czyli rodzinny(hehehe) w przedpokoju dwa tapczaniki i sypialnia z dużym łóżkiem, lecz wszystkie pokoje w całym Hotelu sa takie same i nie ma co narzekać. W tym roku znowu się tam wybieramy, gdyż wczesy były udane i należy je powtórzyć, a nie szukac nowych miejsc, gdzie można zaliczyć wtopę. Wczasy zakupiliśmy w TUI [3 osoby dorosłe + 2 dzieci (3lata i 1rok) = 7300zł za wszystkich].

• Zalety cisza
    • Wady brak pomostu

Super wakacje, lato w listopadzie, jeden z lepszych hoteli w rozsądnej cenie.