Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Hotel naprawdę wysokiej klasy, co odzwierciedla jego cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji. Warto jednak wyjść poza hotel i coś zwiedzić. Bardzo dobrzy polskojęzyczni przewodnicy. Wycieczki tańsze w biurach lokalnych. Rejs po Nilu i Luksor trzeba zaliczyć obowiązkowo.

• Zalety Baseny - mnóstwo, woda podgrzewana-ciepła jak w wannie, basen z leżakami w wodzie - suuuper, polecam, nie ma problemu z miejscem z leżakami przy basenie.
    • Wady Animacje jak na to co widziałam do tej pory to bardzo średnie... Animacje dla dzieci o 20-tej trwają pół godziny, potem czeka się pół godziny na animacje dla dorosłych... Moim zdaniem średnie rozwiązanie. Zwykle jest tak, ze kończy się jedna animacja a zaczyna druga. To już tak szukając minusów :)

Zacznę od tego, że po raz pierwszy zdecydowałam się napisać opinię, bo z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Zawsze miałam jakieś ale bo należę do osób bardzo wymagających:) Wrażenia z pobytu - najlepszy nasz wyjazd do Egiptu na 5 pobytów. Jakość zdecydowanie lepsza niż w innych hotelach. Cały hotel, restauracje tak czyste, że się nam jeszcze tak nie zdarzyło. Jak wiadomo Egipcjanie uważani są za brudasów... Cały czas widać kogoś z mopem, szmatą, aż błyszczy. Pokoje bardzo ładne, woda w butelkach codziennie do pokoju dostarczana za darmo, na wstępie do pokoju dostaliśmy cocacole i sprite 1 l :) Barek w pokoju dodatkowo płatny. Zawsze zwracam uwagę na łazienke w hotelach - tutaj bez żadnych zastrzeżeń, wszytsko w jak najlepszym porządku. Basenów mnóstwo, woda w basenach tak ciepła, pływa się przyjemnie :) W lutym mimo pogody bardzo ciepłej 30'C jak nie ma wody w basenie podgrzewanej to woda jest bardzo zimna - u nas mało kto korzystał z basenów z wodą niepodgrzewaną. Najlepsze są leżaki w basenach - to już w ogóle petarda, nie czuć ciepła mimo, że było 30'C a na leżaku ciężko było wyleżeć. Polecam! Po kolacji lody włoskie, przy basenach lody na patyku i gofry. Morze bardzo płytkie - dla nas z dzieckiem to plus można się przejść pooglądać rybki w głąb morza. Polecam też snurkowanie dla tych, którzy nigdy tego nie robili - pierwszy raz korzystałam - super wrażenie. Nie nurkuje się - zakłada maskę i rurkę, przez okulary widać na odległość 10m - widać mnóstwo kolorowych ryb. Co tu dużo pisać polecam polecam polecam kompleks bardzo duży bardzo ładny każdy znajdzie coś dla siebie!!!!!!

• Zalety Bardzo duży i ładny obiekt.
    • Wady Za szybko płynący czas ;)

Na prawdę godny polecenia hotel.Bardzo sympatyczna i mila obsługa ,zawsze uśmiechnięta i pomocna dla której turysta nie jest złem koniecznym i co nas bardzo mile zaskoczyło nie oczekująca napiwków a wręcz nie raz nawet zaskoczona ze zostawiało się jakiegoś dolara .W recepcji obsługa mówiąca po Polsku która na prawdę bardzo pomaga przy przyjeździe i pozwala od pierwszych chwil czuć się jak szanowany turysta. Jedzenie naprawdę na wysokim poziomie tak że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Pokoje duże i czyste ,codziennie sprzątane i choć już przez parę lat turyści je troszkę wysłużyli to nie można narzekać. Bardzo dużo basenów i atrakcji tak że każdy od rana do wieczora znajdzie coś dla siebie aby się nie nudzić. Bardzo miłym zaskoczeniem byli dla nas ludzie oferujący różne dodatkowe atrakcję (masaże wyjazdy itp) którzy nie byli nachalni i choć się odmawiało to mimo wszystko byli uśmiechnięci.W sklepikach w hotelu i tych obok hotelu miło zaskoczyli nas sprzedawcy którzy nie byli nachalni i nie próbowali na siłę sprzedać towaru,oczywiście trzeba było się targować ale byli bardzo "elastyczni" i mając troszkę cierpliwości i żyłki handlarza można kupić pamiątki po bardzo niskich cenach. Naprawdę szczerze polecamy tym bardziej mając porównanie do innych hoteli też niby 5 gwiazdkowych.

• Zalety Piękna zieleń , mnóstwo kwiatów , wspaniała obsługa , kelnerzy w lobby i przy basenie na skinienie, jedzenie urozmaicone , duży wybór , mięsa , ryby , owoce , słodkości i wspaniałe pieczywo
    • Wady Brak dojścia do morza , płytka laguna na długości ok pół km , uniemożliwia pływanie , rafa koralowa może jest ale w oddali.nie podobało mi się ciągłe poganianie i sztorcowanie kelnerów w lobby bar przez managera Achmeda , mimo iż byli sprawni i szybcy, oraz wdzięczenie się przez niego do Niemców

Ogólnie jestem zadowolona z pobytu , obsługa miła i zawsze uprzejma , wcale nie oczekiwali na bakszysz,baseny extra , zbyt dużo tubylców z dziećmi , bardzo lubię pływać w morzu , ale tam nie było to możliwe , chyba że po długim spacerze w wodzie do kolan

• Zalety OGÓLNY WYGLĄD I ESTETYKA ZEWNĄTRZ, ŁADNA PRZYJEMNA ZIELEŃ, BASENY I ZJEŻDŻALNIE DLA DZIECIAKÓW
    • Wady MEGA MONOTONNE ŚNIADANIA - ZAWSZE TO SAMO, POKOJE I ŁAZIENKI LATA SWOJEJ ŚWIETNOŚCI MAJA JUŻ ZA SOBĄ

HOTEL DOBRY ALE BIORĄC PO UWAGĘ OPINIE INNYCH KOŁO 9-10 PUNKTÓW TO LEKKA PRZESADA, NIEWĄTPLIWIE ŁADNA INFRASTRUKTURA, ZIELEŃ, BASENY I ZJEŻDŻALNIE DLA DZIECIAKÓW TEŻ OK. Z KOLEI NA MINUS TO POŁOŻENIE - OBOK OD KILKU LAT OPUSZCZONY HOTEL - WŁAŚCICIEL DOSTAŁ KREDYT I UCIEKŁ, OCHRONA NA PLAŻY TWIERDZI ŻE MOŻE BYĆ TAM NIEBEZPIECZNIE, PO WYJŚCIU Z HOTELU NIE MA KOMPLETNIE NIC - DO NAJBLIŻSZYCH SKLEPÓW CZY W OGÓLE CZEGOKOLWIEK KILKASET METRÓW, JEDZENIE WG MNIE ŚREDNIE - ŚNIADANIA ZAWSZE TAKIE SAME, LUNCHE I KOLACJE JUŻ LEPSZE ALE NP. TYLKO DWA RODZAJE MIĘSA - SMAŻONY KURCZAK I WOŁOWINA ALA PODESZWA. JEST TZW. LIVE COOKING ALE SMAŻĄ NP. WĄTROBĘ BYDLĘCĄ KTÓĄ JEDZĄ CHYBA TYLKO TUBYLCY, JEST TEŻ PRZYGOTOWYWANE NA ŚWIEŻO SPAGHETTI CZY INNA PASTA, ALE JAK SYPNĄ DO NIEJ POKROJONYCH EGIPSKICH PARÓWEK TO SIĘ ODECHCIEWA. LEPIEJ TYLKO WE CZWARTKI - KOLACJA W RESTAURACJI FOUR CORNERS - TUTAJ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - MOŻNA DAĆ FAKTYCZNIE 10 PKT. SĄ TEŻ RESTAURACJE ALA CARTE ZA 8 EURO OD GŁOWY. PODOBNO ORIENTALNA GODNA POLECENIA. CO NA PRAWDĘ CIEKAWE I GODNE POLECENIA W POSIŁKACH TO DESERY. FAKTYCZNIE NIEPOWTARZALNE I WYJĄTKOWE. OBSŁUGA BEZ ZARZUTÓW, BARDZO MILI I UPRZEJMI, ZAWSZE POMOGĄ, ZAGADAJĄ, BARY PRZY BASENACH TEŻ OK. MOŻNA COŚ PRZEKĄSIĆ I WYPIĆ. DRINKI Z LOKALNYCH ALKOHOLI ALE PRZYJEMNE MEGA LIGHTOWE - BARDZO RÓŻNORODNE, PIWO JAK SIĘ POPROSI Z BUTELEK - CHYBA SAKARA GOLD. BARMANI I KELNERZY W PORZĄDKU. WARTO UPATRZYĆ SOBIE JEDNEGO KELNERA LATAJĄCEGO KOŁO BASENÓW I DAĆ MU 10 DOLCÓW. DO KOŃCA POBYTU NIE ZAPOMNI O WAS I BĘDZIE PRAKTYCZNIE NOSIŁ WSZYSTKO NA ZAWOŁANIE - WYSTARCZY TYLKO NA NIEGO SPOJRZEĆ. W PRZECIWNYM WYPADKU CHODZIMY RACZEJ SAMI DO BARU. NAJGORSZE TO POKOJE I ŁAZIENKI - NIE JAKAŚ TRAGEDIA ALE NIE JEST TO MÓJ PIERWSZY WYJAZD DO EGIPTU I WIDZIAŁEM LEPSZE. TROCHĘ SŁABE ANIMACJE WIECZORNE. TUTAJ TEŻ SIĘ NIE POPISALI, DZIECIOM SIĘ PODOBAŁO ALE TEŻ NIE ŻE SUPER.

• Zalety Obsługa , pokoje, lobby, miejsce, kuchnia, czystość.

Było rewelacyjnie. Odpoczynek w cudownym miejscu.

• Zalety czystość, miła obsługa, rewelacyjne baseny

Hotel bardzo czysty,żadnych uchybień ,dla rodzin z dziećmi po prostu bajka, duzo zjeżdżalni , ciepłe baseny , możliwość korzystania z diety dla alergików, przemiła obsługa,Remon w recepcji mówi po polsku, a to dodatkowe ułatwienie.Jednym słowem POLECAM!!!!!!

• Zalety Personel i jedzenie Extra siec hoteli Jaz Super
    • Wady Pokoje pozostawiaja wiele do zyczenia nasze 4 gwiazdki sa lepsze

Powiem szczerz hotel piekny na zdjeciach po 6 latach od otwarcia pokoje zdezelowane nie za takie pieniadze czytalem 500 opinii pozytywnych pragnalem wierzyc ze to jest to niestety bardzo sie rozczarowalem polskie 4 gwiazdki sa piekniejsze od ich pieciu obsluga skacze bez napiwkow jedzenie pyszne personel non stop cos naprawia czysci extra natomiast higiena wykonczenie i zluzycie pokoji przegladalem 6 takich pokoii bylem w 3011, 5067, 1176 blumarin dla niemcow 6216 tez slaby nie mam wymagan fakt pierwszy raz w egipcie siec hoteli Jaz Extra dalem 100 s za zamiane nic to niedalo one sa poprostu zmeczane polecam tylko nowe do trzech lat >>> mysle ze ten nowy bedzie extra http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/jaz-aquaviva-28697.html naprawde nie dajcie sie nabrac tak jak ja na zdjecie z przed paru lat prosze

• Zalety Obsługa Hotelu, jedzenie
    • Wady Praktycznie brak.

W hotelu byliśmy w dniach od 30-12- do 07-01-2016. Bardzo wspaniały hotel, przemiła obsługa, w recepcji obsługa mówiąca w języku polskim. Czyste zadbane pokoje, Jedzenie bardzo dobre każdy znalazł coś dla siebie, kolacje tematyczne , baseny podgrzewane, fajne zjeżdżalnie. Wspaniała wycieczka do Luksoru, którą bardzo polecam jak również wycieczka na wyspę Paradise.

• Zalety duża ilość basenów, duża stołówka, dobre jedzenie
    • Wady mała ilość barków przy basenach

b. duża odległość do morza. Mała, w porównaniu do innych miejsc, widoczność w morzu. poza tym hotel bardzo fajny, dużo basenów, brak problemów z wolnymi leżakami. Polecam