Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: basen

• Baseny z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Piękny i rozległy kompleks hotelowy
  • Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów
  • Rafa koralowa przy hotelu
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety W niewielkiej odległości od hotelu rafa. Dużo basenów na terenie obiektu i trzy różne zespoły zjeżdżalni. Nie było problemów z leżakami na plaży i przy basenach. Recepcjonista Pan Ramon bardzo miły i pomocny, mówiący po polsku. W hotelu czysto i urozmaicone jedzenie.
    • Wady Gdy był odpływ daleko trzeba było iść żeby popływać.

Nasz piąty pobyt w Egipcie. Wcześniej byliśmy w hotelach 5-cio gwiazdkowych i ten oceniamy najlepiej. Byliśmy z biurem Rainbow i mieliśmy super rezydenta Pana Wojtka który był bardzo pomocny, jak był jakiś problem. Ogólnie hotel super, będziemy do niego wracać. Byliśmy w czerwcu w tym samym czasie jak pani AGATA i uważamy że jest nieodpowiedzialną matką wysyłając swoją córkę samą poza teren hotelu do apteki. Jeżeli był to trzeci pobyt tej Pani w Egipcie, to powinna wiedzieć jak się zachować w przypadku zemsty faraona, a nie męczyć się cztery dni.

• Zalety Hotel bardzo ładny, czysty. Obsługa dba o każdy szczegół. Duza ilość basenów, barów i atrakcji. Wspaniała obsługa, zawsze uśmiechnięta i pomocna
    • Wady Brak imprez na plaży, wieczorami nic w okolicach plaży się nie dzieje a szkoda bo ma potencjał. Płytkie morze przy plaży.

Hotel jest wspaniały i warty wybrania na planowane wakacje w hurghadzie. Polecam z czystym sumieniem

• Zalety wszystko ok

Co roku od 7 lat spędzamy wczasy w moim ukochanym Egipcie. Z Poznania 4,5 godziny lotu i wiem, że wczasy będą super. Super pogoda. Super hotele i super jedzenie . Byliśmy teraz w czerwcu (2016) hotelu Jaz Aquamarine . Spokój , cisza, brak Rosjan , co było ogromną zaletą. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna . Polecam ten hotel , a w ogóle pierwszy pobyt należy zacząć od wycieczki z rejsem po Nilu - super sprawa.

• Zalety Fantastyczna obsługa, bardzo czysto, przepyszne posiłki, możliwość brania udziału w kursie Kitesurfingu z certyfikowanymi profesjonalistami.

Tydzień spędzony w JAZ był absolutnie rewelacyjny! Polecam serdecznie zarówno na urlop rodzinny jak i na wyjazd ze znajomymi. Przede wszystkie ujęła mnie czystość hotelu, pyszne jedzenie i przemiła, pomocna obsługa!

• Zalety Duży teren , miła obsługa, ładna płaza, duże baseny,
    • Wady Natarczywość naciągaczy, Niesmaczne jedzenie i monotonne , fatalne animacje i animatorzy

Byliśmy z dziećmi w tym hotelu w czerwcu. Transport z lotniska dość szybki ok 20 min. Hurghada okropnie brudna. Hotel pierwsze wrażenie sprawia idealne, bardzo miłe przyjęcie , przybyliśmy do hotelu ok godz. 12 jednak zakwaterowano nas dopiero o 14. Pokoje rodzinne z osobnym pokojem dla rodziców , łazienki dosyć ładne, czyste. Obłożenie hotelu to przede wszystkim Arabowie którzy niestety czystością wokół siebie na basenach i na stalowce nie grzeszą, szok jaki brud zostawiają po sobie, tam gdzie stoją czy siedzą rzucają pod nogi to co zurzyte, tzn papierki po lodach, kubki po napojach, opakowania po cukrze...koszmar. Jedzenie niestety nam nie smakowało , a był to 3 hotel który odwiedziliśmy w Egipcie i to było najgorsze, skończyło sie zemsta faraona. Uważajcie na naciągaczy na plazy sa koszmarnie męczący, ogolnie personel nastawiony na oszustwa pieniężne, rozmienianie 20 dolarów po 1 dolarze ok ale miedzy banknotami dwie 1 dolarowki wycofane z obiegu....skorzystałam z Beauty salonu od naciagacza z plazy koszt 55 dolarów ( nie warto ) a przy odjeździe w recepcji dostajemy rachunek za Beauty salon na 64 dolary......przykładów cała masa jak stracić pieniądze....naciągacz taksówkarz po hotelem który za free podwiezie do apteki bo niby pracuje dla hotelu co potwierdzają strażnicy - wywozi Cie do miasta po drodze wyrywa tabletki i każe zapłacić 10 dolarów za usługę...Ogolnie cudowne wakacje dla dzieci, wielkie baseny fajne zjeżdżalnie, lody i piękna pogoda. Rafa koralowa przy pomoście po prawej stronie od hotelu lub na wprost hotelu idąc w głąb morza jakieś 1,5 km nie stanowiło to problemu. My z mężem osobiście nie wrócimy juz do tego miejsca i mamy nadzieje ze przywrócą loty do Sharm.

• Zalety Bardzo miła obsługa, bardzo dobre pokoje i jedzenie. Dużo ładnych basenów i ciekawa plaża.

Byliśmy kolejny raz w tym hotelu. Było jak zwykle doskonale. Okres ramadanu jest doskonały na wyjazd bo niema gości egipskich a dokładnie muzułmanów. Ze względu na sytuację polityczną jest mało gości z europy, obsadzenie hotelu to około 50 %, co wcale się nie odbija na jakości usług, są jeszcze lepsze. Miejsc na plaży czy przy basenach do wyboru ile chcesz, a wieczorami można spokojnie sączyć drinki przy muzyce. Ze względu na liczbę gości budynki nr 4 i 5 były wyłączone, ale wszystkie baseny i aquaparki były czynne. Osobiście nie byliśmy tym razem na żadnej wycieczce poza Hurghadę , ale są one realizowane bez żadnych przeszkód.

• Zalety Bardzo blisko lotniska, ładna, piaszczysta plaża, tylko bardzo długo płytko, ale jest wejście z pomostu. Miła , pomocna obsługa, bardzo smaczne posiłki i duży wybór. Dużo basenów, zjeżdżalni i i wieczornych rozrywek .
    • Wady Żeby popływać trzeba wchodzić do wody z pomostu bo długo jest woda tylko do kolan.

Bardzo udany pobyt. Hotel oferuje wiele atrakcji w ciągu dnia jak i wieczorem. Czyste, przestronne, codziennie sprzątane pokoje. Bardzo dobre jedzenie i szeroki wybór. Bardzo miła obsługa, a jak się zastawi napiwek w barze to już nie odstępują Ciebie na krok. Muzyka na żywo wieczorem i dyskoteka. Bardzo szybki transfer z lotniska i dogodny dojazd do centrum miejscowości.

• Zalety Przesympatyczna obsługa, począwszy od Pana który sprzątał pokój, poprzez barmanów, kelnerów, Panów dbających o czystość i bezpieczeństwo przy basenie, do managerów i oczywiście Pana Remona z recepcji:)
    • Wady Duża ilość Arabskich gości bardzo głośnych i nie przestrzegających zasad zachowania.

Byliśmy w tym hotelu 5-ty raz. Hotel przez lata nic nie stracił na swojej atrakcyjności. Nie znam w Egipcie lepszego hotelu, a byliśmy w wielu. Jedyny minus, to ogromna ilość Arabskich gości. Zgadzam się z opinią zamieszczoną poniżej przez Kamilę, więc nie będę się powtarzać. Rozumiem, że hotel musi funkcjonować, a dużo mniej Europejczyków jeździ teraz do Egiptu, ale dla mnie minusem był hałas, gwar i duża ilość małych krzyczących dzieci, które były wszędzie do późnych godzin nocnych. Wiem, że we wszystkich hotelach w Egipcie teraz tak jest, więc albo to zaakceptujemy, albo trzeba będzie zmienić kierunek podróży. Podsumowując: hotel cudowny, zasługuje na 10/10, a jadąc obecnie do Egiptu, trzeba liczyć się, że będzie tam dużo wielodzietnych Arabskich rodzin....

• Zalety piękne ogrody, przestrzeń, czystość, jedzenie...

to był 27 wyjazd do Egiptu.Z pełną odpowiedzialnoscią polecam ten hotel wymagającym klientom.Nie wiem jakie rafy są w pobliżu, bo nie pływam.Czasem irytowali mnie bogaci goscie z Egiptu, którzy nie zawsze szanowali jedzenie ale na tyle pobytów to było OK

• Zalety - wiele basenów pozwala każdego dnia robić coś innego, plaża przy hotelu i niedaleko rafa koralowa na której można snurkować bez wybierania się na wycieczki, bary przy basenach i na plaży ze smacznymi przekąskami, czysto i miła obsługa
    • Wady DUŻA ILOŚĆ ARABSKICH GOŚCI!

Jest jeden spory minus przy samych plusach hotelu. Dla zapewnienia utrzymania hotelu zaczęto przyjmować Arabskich gości, którzy uważają, że są u siebie i nie obowiązują ich żadne zasady. Podam przykład: wypoczywaliśmy przy basenie Relax który z założenia jest cichym basenem na którym nie hałasuje się, nie gra, nie biega, chlapie itp. Od godziny 12 zaczynały złazić się arabskie rodziny w których średnia ilość osób to 7 z czego 4-5 dzieci. Oni wydzierali się, chlapali i robili ogólny zamęt w i przy basenach, a obsługa bała się zwrócić im uwagę. Reagowali dopiero w momencie kiedy my zaczynaliśmy wchodzić z nimi w konflikt. Wówczas zaczynała się dyskusja dlaczego nas - białych obowiązują zasady hotelu, a ich nie. Zawsze wygrywaliśmy te potyczki no ale po co to? Zwłaszcza że nam nie wahali się zwrócić uwagi i przypomnieć o obowiązujących zasadach, a "swoich" się bali. Inny przykład Lobby Bar, miejsce gdzie w przytulnej atmosferze po całym dniu na słońcu można było posiedzieć i wypić drinka czy zagrać w karty, od 22 zaczynają przychodzić rodziny z MAŁYMI dziećmi które biegają, hałasują, ryczą i wtedy cała przytulność i spokój Lobby pryska. Dodam, że siedzą tam do późnej nocy. Proszę tylko o jedno żeby przestrzegania zasad wymagano od jednej i drugiej strony!!!