Lyra Resort

Lyra Resort: obiekt

• Atrakcje dla dzieci: minilunapark, sala gier, plac zabaw, 2 brodziki, zjeżdżalnie w aquaparku dla młodszych i starszych.
  • Tuż przy hotelu prywatna plaża z pomostem, wyróżniona certyfikatem Blue Flag.
  • Bogata infrastruktura sportowa: siłownia, sauna, łaźnia turecka, kort tenisowy, badminton, siatkówka, koszykówka, aerobik.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Położenie hotelu
    • Wady Dawno brak remontu

Bardzo dobr położenie -blisko plaża ,dużo zieleni. Gdyby nie kamienie na plaży byłby ideałem .Posiłki dobre,urozmaicone.Hotelowi przydałby sie już remont ,są już małe nie dociągnięcia.

• Zalety Niezbyt daleko od lotniska, miła obsługa, dobra kuchnia. Bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi. Dobra plaża.
    • Wady Niewystarczająca ilość leżaków i miejsc pod parasolami na plaży. Brak wi-fi w pokojach.

Hotel ma już swoje lata ale pokoje są utrzymywane w czystości. Łazienka jest trochę mała, ale można przeżyć. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie smaczne i w ilości nie do przejedzenia. Plaża piaszczysto-żwirowa jak to w Turcji ale ze stosunkowo dobrym zejściem i bez głazów. Buty wodne raczej konieczne. Problem stanowiło jednak znalezienie leżaków pod parasolami przychodząc koło 8-9 z rana. Stan leżaków i materacy jest dość problematyczny. Jak zauważyliśmy hotel jest bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi. W sumie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu, gdyż pogoda i temperatura wody były doskonałe a wyżywienie i napoje spełniły nasze wymagania.

• Zalety Baseny i zjeżdżalnie
    • Wady 6-cio osobowa rodzina zakwaterowania w domkach ok. 3 km od hotelu bez posiłków i napojów

Ponieważ było nas 6 osób wykupiliśmy domek. Myśleliśmy ( o naiwni ), że będzie on przy hotelu jak było w ofercie. Nic z tego. Wywieziono nas jakieś 3 km od hotelu. Fakt dowożono nas busem do hotelu głównego gdzie była restauracja i wszystkie atrakcje ale tam gdzie byliśmy w lodówce były dwa piwa, dwie wody mineralne, dwie fanty. I zero jedzenia. A wykupiliśmy ultra all inclusiv. Zapłaciliśmy kupę kasy za coś czego nie dostaliśmy. Żeby coś zjeść ( i wypić) warowaliśmy przez cały czas przy hotelu. Wieczorem dzieciaki marudziły bo były głodne. Sytuacja zmusiła nas do wynoszenia jedzenia i picia z restauracji. Czuliśmy się z tym mało komfortowo. A rezydentka? Standartowo! Olała nas.

• Zalety Położenie oraz jedzenie
    • Wady obskurne i zniszczone pokoje nie wysprzątane do końca zgnite meble i sufity

zmieniałem pokój trzy raz pierwszy był nie posprzątany do końca drugi tez trzeci był posprzątany trochę bardziej jednak tak jak przez jakąś niedorozwiniętą sprzątaczkę. Każdy z tych pokoi miał zgnite i zniszczone meble zgnite sufity i uszkodzoną armaturę sanitarną. Hotel nadaj się do kompletnego remontu wróciliśmy 17.06.0217r nie polecamy żadnemu człowiekowi który choć trochę lubi czystość i schludność zapłaciliśmy za 10 dniowy pobyt w niby 5 gwiazdkowym hotelu 3150zł za osobę.

• Zalety Lux
    • Wady Brak!!!

Raj na Ziemii jedzenie non stop picie non stop animacje zjeżdżalnie bardzo miła obsługa

• Zalety Piękna plaża z małym molo,aquapark, sporo zieleni na terenie hotelu.

Piękna plaża z małym molo,aquapark, sporo zieleni na terenie hotelu, dobra propozycja dla rodzin z dziećmi , w pobliżu mini centrum handlowe.

• Zalety bardzo elegancki hotel
    • Wady słabe pokoje w bungalowach

Bardzo dobry hotel, ładne pokoje w budynku głównym. W bungalowach niższy standard. Hotel rodzinny. Wszystkie pokoje rodzinne są z widokiem na morze. Przy hotelu jest duża, prywatna, ładna piaszczysta plaża.

• Zalety pyszne jedzenie, przy pięknej plaży, super animacje
    • Wady nie ma

hotel z pysznym jedzeniem i najwspanialszymi animacjami jakie widziałam. polecam

• Zalety animacje, spore zaplecze sportowe, bezpośrednio przy szerokiej i długiej piaszczystej plaży

Hotel położony na dużym terenie ze sporym zapleczem sportowym i SPA. Bezpośrednio przy szerokiej i długiej piaszczystej plaży. Amfiteatr gdzie wieczorem prowadzone są animacje. Przy basenie leżaki i snack bar. Sporo małych budynków na terenie hotelu. Pokoje bardzo czyste i przestronne z indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Urozmaicone jedzenie.

• Zalety czysto, pysznie, położenie hotelu nad samym morzem, baseny ze zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych, animacje, wieczorne show, nie ma się do czego doczepić,

Urlop w tym hotelu zaliczamy do bardzo udanych, wszystko na wysokim poziomie, nie mamy zastrzeżeń. Pochwalić należy: jedzenie naprawdę dobre, pokoje bardzo ładne - mieliśmy akurat widok na morze i basen (wieczorem pięknie podświetlony), codziennie uzupełniany barek w pokoju- bezpłatnie, ponadto cudowne morze - bardzo ciepłe temp. ok 30 stopni, plaza szeroka kamienista, baseny czyste. Codziennie animacje (nie korzystaliśmy) i wieczorne pokazy. Polecamy wypoczynek w tym hotelu na pewno Państwo nie będziecie rozczarowani. Byliśmy 12 dni w sierpniu 2015.