Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Oceanis
Grecja / Rodos

Oceanis: basen, pool bar

• Internet bezprzewodowy w recepcji bezpłatnie
  • Publiczna plaża 50 m od hotelu, piaszczysto-kamienista

• Zalety Hotel położony blisko miasta Rodos, blisko lotniska, naprawdę miła obsługa posiłki dobre, sa tez przekąski
    • Wady Basen przy ulicy z niewystarczająca ilością leżaków codziennie poranek zaczyna sie od wyścigu po leżak,na napoje w formule all inclusive nie ma co liczyć woda z automatu jak i inne napoje wątpliwego smaku i śmierdza wszystkie chlorem , wino i piwo niczym woda. Aha to w ogóle mega przegięcie !!! Ludzie którzy ładują o godzinie 4 rano meldowano sa od 14 w pokojach czekają wiec w lobby albo śpią nad basenem( tyle ze śniadanie dostają) pokoje z widokiem na jakaś gore oddalona o 50m z robactwem pełno komarów i cykad. Do pokoju z widokiem na moze trzeba dopłacić jednak każdy dopłaca inna cenę w zależności chyba od humoru recepcji. Ludzie mający wyjazd o 6:00 byli wykwaterowani o 12:00 dnia poprzedniego i sie tułali nie mając nawet możliwości przedłużenia doby bo pokoi brak poprostu przemiał i tyle !!!

Dobra opieka rezydentów, piękne miasto super przygoda Fakultety tak jak zwykle sa przegięciem , ludzie sa obwożenie to po producentach miodów wina ceramiki skory i złoto wiec z realnych wycieczek zostają 2h dla siebie!!! Itako opamietaj sie Wypożyczanie samochodów super sprawa polecam !!

• Zalety Miła obsługa, Blisko do miasta Rodos, Spokój w nocy
    • Wady Słaba plaża za ruchliwą drogą

Hotel bardzo pozytywny. Miła i pomocna obsługa , pokoje codziennie sprzątane. Na stołówce każdy znajdzie coś dla siebie, trochę słabe napoje. W hotelu głównie Polacy, Anglicy, Niemcy oraz Francuzi Z czystym sumieniem polecam

• Zalety Dwa baseny, jeden z muzyką i z animacjami a drugi w ciszy i spokoju. Mega oferta all inclusive. Wysoka kultura obsługi, taras z widokiem na morze w restauracji. Teren wokół hotelu zagospodarowany przemyślanie, dużo stolików i wygodnych krzeseł.
    • Wady Wąska piaszczysto-żwirowa plaża

Właśnie wróciliśmy z Rodos. Naprawdę dobry hotel godny polecenia. Obiekt składa się z dwóch części: starszej od pierwszego piętra gdzie są pokoje i nowej czyli restauracja, recepcja lobby baseny (są dwa) Sam hotel nie jest stosunkowo nowy więc jego infrastruktura jest klasyczna. Pokoje standardowo urządzone, proste, czyste. Pomalowane na biało, nowe panele. Wszystko czego trzeba na wakacjach. Jest telefon, sejm, telewizor, szafy w wieszakami, lustro z toaletką. Doczepiłabym się jedynie do łazienki, choć czysto i sprzątana codziennie to pamięta jeszcze bardzo stare czasy. Wanna bardzo maleńka z zawieszoną zasłoną, żeby można było wziąść prysznic.. Hotel ma pokoje na dwie strony, jedna w widokiem na morze za dopłatą a druga bezpośrednio na górę. Dzięki temu mieliśmy wieczorem totalną ciszę i spokój. Z drugiej strony dochodziły dźwięki z ulicy i z wieczornych animacji. Bardzo bogata oferta all inclusive. Nie ma właściwie chwili w ciągu dnia, żeby nie było akurat żadnych posiłków. Śniadania, obiad, kolacja z taką ilością potraw, że aż trudno było coś wybrać bo miało się ochotę skosztować wszystkiego. Wszystko bardzo ładnie podane. Deserów zawsze było kilka, jedne na stałe w menu a inne codziennie nowe tak jak zresztą inne posiłki. Na obiad chyba było najwięcej możliwości. Kilku kelnerów obsługujących salę w czasie posiłków, zawsze gotowych by pomóc, zabrać talerz, podać serwetkę itd. Poza tym codziennie w czasie obiadu show cooking, zawsze coś innego. Sama restaracja duża składająca się z sali wewnatrz i balkonu . Można było zjeść śniadanie z widokiem na morze. Żadnych zastrzeżeń nie mam. Sam parter składał się z dużego lobby z mnóstwem kanap i stolików, baru czynnego po 18.00. Samemu nalewało sie piwo i wszystkie napoje natomiast wino i wszytkie inne alkohole podawał barman. W all oprócz piwa i wina były takie napoje ja kwódka, ouzo, brandy, whisky, likiery i schnapps. Przed samym hotelem i wokół basenu duża ilość stolików i wygodnych krzeseł.

Właśnie wróciliśmy, wrazenia przesuper...hotel tak swietny, ze nie chce się chodzić na plazę (2 kroki od hotelu).All inclusive z prawdziwego zdarzenia.Okolica spokojna ale autobus z Ixii do Rodos (stolicy)jedzie 5 minut.Miłego wypoczynku!!

Razem ze przyjaciółmi spedziliśmy w tym hotelu tydzień-mimo to,że hotel do najnowszych nie należy a przedostać się na plażę było nie lada przeprawą(główna ulica)to urlop był bardzo udany -atmosfera w hotelu panuje bardzo przyjemna- miła obsługa,pyszne jedzonko, animatorzy starali umilić nam wieczory róznymi atrakcjami grami,zabawami. Zwiedzanie wyspy było dla nas ogromnym przeżyciem a szczególnie Akropol w Lindos oraz przepiękne zatoczki. Polecam!!! - - zabierzcie ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie- a małe nieudogodnienia nie beda zauważalne. pozdrawiam.

wróciłam w lipcu 2011 z tego hotelu.pokoje słabiutkie - chociaż sprzątane codziennie,jedzenie mdłe pod Anglików - frytki,bekon,jaja sadzone itp. trochę większy wybór na obiad i kolację,ale bez rewelacji.tylko taz był wieczór z grecką kuchnią-a liczyłam,że będzie więcej greckich przysmaków.obsługa naburmuszona, rano trzeba rezerwować leżaki bo parasoli mało, a panowie sprzątający trzymają "bandę z ręcznikami" do rezerwacji do 8 punkt po to żeby krzyknąć "go"! i mieć ubaw kiedy stado biegnie na wyścigi do leżaków!żenada!animatorzy beznadziejni!zwykle nie narzekam, ani też nie piszę opinii - to moja pierwsza,bo tak mnie wkurzył ten hotel,że postanowiłam przestrzec innych.

Wspaniały hotel z genialnym basenem i zaskakująco dobrym, urozmaiconym wyżywieniem. Położony strategicznie (taxi do Rodos 7 Euro). Nie da się znaleźć słabych punktów tej oferty

super hotel.obsługa bardzo miła.jedzenie przepyszne.animacje swietne,jedyny minus to plaża,ale jak ktos chce to moze isc dalej i znajdzie sobie miejsce.Goraco polecam.

syf za te pieniądze