Oceanis
Grecja / Rodos

Oceanis: basen, pool bar

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Internet bezprzewodowy w recepcji bezpłatnie
  • Publiczna plaża 50 m od hotelu, piaszczysto-kamienista
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Poznania All Inclusive

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Dwa baseny, jeden z muzyką i z animacjami a drugi w ciszy i spokoju. Mega oferta all inclusive. Wysoka kultura obsługi, taras z widokiem na morze w restauracji. Teren wokół hotelu zagospodarowany przemyślanie, dużo stolików i wygodnych krzeseł.
    • Wady Wąska piaszczysto-żwirowa plaża

Właśnie wróciliśmy z Rodos. Naprawdę dobry hotel godny polecenia. Obiekt składa się z dwóch części: starszej od pierwszego piętra gdzie są pokoje i nowej czyli restauracja, recepcja lobby baseny (są dwa) Sam hotel nie jest stosunkowo nowy więc jego infrastruktura jest klasyczna. Pokoje standardowo urządzone, proste, czyste. Pomalowane na biało, nowe panele. Wszystko czego trzeba na wakacjach. Jest telefon, sejm, telewizor, szafy w wieszakami, lustro z toaletką. Doczepiłabym się jedynie do łazienki, choć czysto i sprzątana codziennie to pamięta jeszcze bardzo stare czasy. Wanna bardzo maleńka z zawieszoną zasłoną, żeby można było wziąść prysznic.. Hotel ma pokoje na dwie strony, jedna w widokiem na morze za dopłatą a druga bezpośrednio na górę. Dzięki temu mieliśmy wieczorem totalną ciszę i spokój. Z drugiej strony dochodziły dźwięki z ulicy i z wieczornych animacji. Bardzo bogata oferta all inclusive. Nie ma właściwie chwili w ciągu dnia, żeby nie było akurat żadnych posiłków. Śniadania, obiad, kolacja z taką ilością potraw, że aż trudno było coś wybrać bo miało się ochotę skosztować wszystkiego. Wszystko bardzo ładnie podane. Deserów zawsze było kilka, jedne na stałe w menu a inne codziennie nowe tak jak zresztą inne posiłki. Na obiad chyba było najwięcej możliwości. Kilku kelnerów obsługujących salę w czasie posiłków, zawsze gotowych by pomóc, zabrać talerz, podać serwetkę itd. Poza tym codziennie w czasie obiadu show cooking, zawsze coś innego. Sama restaracja duża składająca się z sali wewnatrz i balkonu . Można było zjeść śniadanie z widokiem na morze. Żadnych zastrzeżeń nie mam. Sam parter składał się z dużego lobby z mnóstwem kanap i stolików, baru czynnego po 18.00. Samemu nalewało sie piwo i wszystkie napoje natomiast wino i wszytkie inne alkohole podawał barman. W all oprócz piwa i wina były takie napoje ja kwódka, ouzo, brandy, whisky, likiery i schnapps. Przed samym hotelem i wokół basenu duża ilość stolików i wygodnych krzeseł.

Opinia dodana: 17 czerwca 2014

kamisiamisia
    Pobyt: Maj 2013

• Par, rodzin z dziećmi

Właśnie wróciliśmy, wrazenia przesuper...hotel tak swietny, ze nie chce się chodzić na plazę (2 kroki od hotelu).All inclusive z prawdziwego zdarzenia.Okolica spokojna ale autobus z Ixii do Rodos (stolicy)jedzie 5 minut.Miłego wypoczynku!!

Opinia dodana: 29 maja 2013

turystka
    Pobyt: Sierpień 2011

Razem ze przyjaciółmi spedziliśmy w tym hotelu tydzień-mimo to,że hotel do najnowszych nie należy a przedostać się na plażę było nie lada przeprawą(główna ulica)to urlop był bardzo udany -atmosfera w hotelu panuje bardzo przyjemna- miła obsługa,pyszne jedzonko, animatorzy starali umilić nam wieczory róznymi atrakcjami grami,zabawami. Zwiedzanie wyspy było dla nas ogromnym przeżyciem a szczególnie Akropol w Lindos oraz przepiękne zatoczki. Polecam!!! - - zabierzcie ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie- a małe nieudogodnienia nie beda zauważalne. pozdrawiam.

Opinia dodana: 28 września 2011

dorota
    Pobyt: Czerwiec 2011

wróciłam w lipcu 2011 z tego hotelu.pokoje słabiutkie - chociaż sprzątane codziennie,jedzenie mdłe pod Anglików - frytki,bekon,jaja sadzone itp. trochę większy wybór na obiad i kolację,ale bez rewelacji.tylko taz był wieczór z grecką kuchnią-a liczyłam,że będzie więcej greckich przysmaków.obsługa naburmuszona, rano trzeba rezerwować leżaki bo parasoli mało, a panowie sprzątający trzymają "bandę z ręcznikami" do rezerwacji do 8 punkt po to żeby krzyknąć "go"! i mieć ubaw kiedy stado biegnie na wyścigi do leżaków!żenada!animatorzy beznadziejni!zwykle nie narzekam, ani też nie piszę opinii - to moja pierwsza,bo tak mnie wkurzył ten hotel,że postanowiłam przestrzec innych.

Opinia dodana: 28 lipca 2011

Ryszard

Wspaniały hotel z genialnym basenem i zaskakująco dobrym, urozmaiconym wyżywieniem. Położony strategicznie (taxi do Rodos 7 Euro). Nie da się znaleźć słabych punktów tej oferty

Opinia dodana: 10 czerwca 2011

Beata Gan
    Pobyt: Kwiecień 2011

• Wymagających klientów, szukających rozrywki, rodzin z dziećmi

super hotel.obsługa bardzo miła.jedzenie przepyszne.animacje swietne,jedyny minus to plaża,ale jak ktos chce to moze isc dalej i znajdzie sobie miejsce.Goraco polecam.

Opinia dodana: 08 czerwca 2011

Pobyt: Wrzesień 2009

Opinia dodana: 10 października 2009

Dodoira
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel blisko plaży jednak dostanie się na nią przez główną ulicę graniczy z cudem. Mało atrakcji dla dzieci amimacje słabe, pokoje jedynie na 1,5 piętsze odremontowane, obsługa może być jedzenie dobre polecam tym którzy jeżdżą do 3 i 4 a tych co do 5 gwiazdek odradzam

Opinia dodana: 09 września 2009

Hotel ładnie wygląda tylko na zdjęciach. Wyremontowane są miejsca ogólnodostępne, połowa I piętra i całe V. Położony przy bardzo ruchliwej drodze, przez którą trzeba przejść żeby dostać się na plażę - życzę powodzenia!. Plaża tragiczna. O jedzeniu nie wspominam. Sama wyspa godna polecenia, ale hotelu nawet najgorszym wrogom nie polecam!

Opinia dodana: 12 lipca 2009