Oz Side Premium

Oz Side Premium

• Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety PRAWIE NOWY HOTEL ROBI WRAŻENIE ,WYGODNY CUDOWNE ŁOZA MAŁŻEŃSKIE,KĄCIK KAWOWY W POKOJU,CODZIENNIE UZUPEŁNIANA LODÓWKA W NAPOJE CHŁODZĄCE,WYGODA I KOMFORT.
    • Wady BRAK OGRODU ALE I TAK JEST GDZIE SPACEROWAĆ.

Było cudownie ,lecieć i nie marudzić zwykle narzekają te osoby .które nic nie widziały i do tego byle co jadły ,hotel piękny wygodny bardzo luksusowy można się "byczyć" do bólu kto tego nie lubi ma super siłownię jedzonko pyszne nikt nie chodzi głodny w kawiarni najlepsza kawa ekspresso o obłędnych tortach nie wspomnę.

• Zalety blisko plaży, posiłki, możliwość korzystania ze SPA, czysto, ładne pokoje, ładny hotel
    • Wady hotel jest na przedmieściach Side, krótko czynny bar na plaży

Hotel o bardzo dobrym standardzie. Pokoje nowe, dobrze wyposażone, lodówka codziennie uzupełniana różnymi napojami. Jadzenie smaczne i duży wybór. Hotel w drugiej linii zabudowy od morza. Plaża piaszczysta, dużo leżaków i bar z przekąskami i napojami. Dla nas trochę krótko otwarty- od 12 do 16. W okolicy bardzo bezpiecznie, same hotele 5*. Turyści z zasobniejszym portfelem. Dużo turystów z Niemiec i Rosji ale na poziomie. W pobliżu dużo sklepów z nienatrętnymi sprzedawcami. Na większe zakupy polecamy wybrać się dolmuszem do miasta Manavgat. W poniedziałki i czwartki jest tam duży targ z cenami bardzo atrakcyjnymi. Pogoda na początku października +28C. Woda w morzu cieplejsza niż w basenie.

• Zalety gwarancja zabawy do rana, bardzo miła obsługa
    • Wady nie polecamy hotelu po sezonie

Zdecydowaliśmy się na urlop pod koniec sezonu i wybraliśmy 2 tygodnie przed zamknięciem hotelu. Niestety kierownictwo hotelu zdecydowało się na wcześniejsze zamknięcie i było nam przykro patrzeć jak jest "sprzątany" na naszych oczach. Nie doświadczyliśmy oferowanej w sezonie różnorodności jedzenia ale frytki były dobre, na plaży na naszych oczach sprzątano podesty i leżaki. Przykro było na to wszystko patrzeć bo zapłaciliśmy za pełny pakiet atrakcji. Poza tym szczegółem nie ma uwag.

• Zalety Blisko morza Fajna obsługa Przestronne pokoje Fajne widoki Smaczne jedzenie
    • Wady Czystość w pokojach Hotel ma 2 lata a widać już zniszczenia, odklejająca się tapeta na poziomie -3, grzyb w pomieszczeniu krytego basenu, etc

Bardzo fajny hotel. Polecam! Każdy dla siebie coś znajdzie. Miłośniki morza mogą całymi dniami przesiadywać nad morzem. A jak ktoś woli basen to nad basenem. Hotel jak najbardziej nadaje się dla rodzin z dziećmi, par, starszych, młodych!

• Zalety Piękny, wspaniały, wygodny, przestronny,przyjazny........itp

Naprawdę, byliśmy zachwyceni pod każdym względem.

• Zalety Pokoje, jedzenie, serws hotelowy.

Jeśli chodzi o hotel trudno tutaj się do czegoś przyczepić. Personel miły , uprzejmy zawsze skłonny do pomocy. Jedzenia i picia dużo.Woda w basenach czysta. Hotel czysty.Polecam.Sporo Rosjan. Co do firmy WEZYR mamy mieszane uczucia. Instrukcja powrotu w języku Rosyjskim , brak opieki rezydenta, lekceważące podejście do uczestników dzwoniących o jakieś informacje. W informacji powinno być napisane 6 dni a nie 7( przyjazd 23,30 a wyjazd 02,40).

• Zalety Nowy hotel więc...robi wrażenie, pokoje bardzo przestronne, lazienka duza, czysto....miałem pokój od strony basenu 2p ok, nie było głośno, klimatyzacja działa wfi również w pokoju. Napoje uzupełniane na życzenie bez problemu....Byłem pod koniec pazdziernika to ważna informacja do dalszych mich opisów... !
    • Wady Paskudna kuchnia, piękny nowy hotel psuje sobie na starcie opinie monotonną , kiepsko jakościowo gastronomią. Brak potaw mięsnych , tylko kurczak, brak ryb i ciągle to samo, bez końca.....Alkohole lokalne a miałem ultra , ale to stary numer więc odpusciłem....Bufet słodkości kolorowy ale bez smaku , wszystko na jedno kopyto....nie pojadłem a szkoda bo mają pyszne słodycze....Nie bylem pierwszy raz na wakacjach w Turcji, jeżdżę często więc....Obsługa szczegolnie kelnerzy , dramat, nie wyobrazam sobie tego cyrku w sezonie, teraz był problem a co dopiero w sezonie. Towarzystwo tureckie w pierwszej kolejności i generalnie tylko nimi się interesują. Bar przy plazy w miarę biorąc pod uwagę że jesteś tam przed lub po sezonie !!! Wielkość baru i miejsc na plaży nie odpowiednia do ilości miejsc w hotelu tak więc pewnie nigdy już się tam nie wybiorę.

Wszystko praktycznie już opisałem powyżej, hotel polecam grupie wiekowej 25 - 35 lat bez większych wymagań gastronomicznych .... Z hotelu , pokoju , czystości , pogody byłem zadowolony, wyżywieniu, formie podania i jakości, kelnerom stanowczo mówię NIE !!!!

• Zalety Hotel na medal
    • Wady Brak wad

Hotel jest super, pokoje ładne i czyste, jedzenie urozmaicone i pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie nawet osoby na diecie, animację dzienne i wieczorne bardzo fajne i wesołe, plaża szeroką i czysta a morze cieplutkie, plaża położona jest 100 metrów od hotelu , dyskoteka hotelowa też spoko, można się fajnie i wesoło pobawić, obsluga miła i uśmiechnięta, w 100% poleca ten hotel (hotel w 100% zgodny z opisem byłam z mężem 2 tygodnie 15-29 październik 2016)

• Zalety Czysty , przestronny , położony blisko morza.Animacjie wieczorową porą. Wspaniałe jedzenie ogromny wybór ! Należąca do hotelu piękna plaża z mini restauracją. W zdłóż plaży miejsca na spacery wieczorową porą w pięknej scenerii plaży hoteli morza i zachodzącego słońca.
    • Wady Nie podgrzewane baseny pewnie z racji wysokich temperatur w sezonie !

Stanowczo polecam osobą chcących odpocząć złapać słońca chcącym mieć wszystko w zasięgu ! Na wypoczynek wspaniałe miejsce !

• Zalety Elegancki, komfortowy ,
    • Wady Ogromy, można się zgubić , kiepska kuchnia.

Hotel w drugiej linii. Bardzo rozległy. Komunikacyjną porażka w środku. Jedzenia bardzo dużo niestety wszystko bez smaku pomimo różnorodności. Króluje kurczak, biały chleb , frytki spaghetti, owoce i warzywa. Niestety kiepski kucharz. Po sezonie cisza i spokój. W sezonie gdy w tych ponad 300 pokojach są wszyscy goście to musi być bardzo tłoczno.