Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety Hotel położony blisko plaży ok.150 m. Przestronne lobby wewnętrzne, nieco gorzej z miejscami na tarasie. Bardzo blisko węzeł komunikacyjny. Obsługa miła, aczkolwiek trochę pogubiona w godzinach szczytów posiłków. Ilość miejsc wydających posiłki bez zarzutów.
    • Wady W czasie naszego pobytu hotel był oblegany przez Rosjan. Kiepskie animacje skierowane głównie do tej grupy wypoczywających. Nawet muzyka w barze przy plaży głównie po rosyjsku. Na pytanie do barmanów czy musimy tego słuchać usłyszeliśmy odpowiedź, że takie mają zalecenia.

Spędziliśmy z mężem 9 dni pod koniec września. Pogoda rewelacyjna, a w zasadzie, aż za gorąco. Średnie tem. 29 st. C osiągały powyżej 35 st. C. Woda w morzu rewelacja 27 st. C. Plagą niczym nad naszym Bałtykiem "parawaning" tam "ręczniking". Trudno za to obwiniać hotel, ale jest to wkurzające, że ręcznik się opala przez parę godzin dziennie bez jego właściciela. Jakość pokoi różna. Ludzie się skarżyli. Mogę jedynie ocenić obiektywnie sytuację naszych znajomych. Kupowałyśmy w jednym czasie wyjazd dopłacając do pokoi standard. My mieliśmy więcej szczęścia bo mieliśmy pełną szafę i balkon niezbyt duży ale z widokiem na góry Taurus i morze ale ze stoliczkiem i dwoma krzesłami. Nasi znajomi mieli pseudo balkonik na jedną osobę i z widokiem głównie na mór, ale za to na bardzo dobre animacje w hotelu obok. A szafa niby podwójna była prawdziwym hitem, bo za jednymi drzwiami była maskownica w prawdzie z białej płyty ale bez braku możliwości korzystania z szafy. Pokój nasz czysty, przestronny, spora łazienka z dużym prysznicem, dobrą suszarką, lusterkiem powiększającym. Ręczniki wymieniane regularnie. Lodówka w pokoju zaopatrywana bez zarzutów (serwis w cenie). Na całym terenie i na plaży dostępna woda w lodówkach czasami o różnej temperaturze. Rezydentka Aleksandra nie przedstawiająca się z nazwiska na spotkaniu głównie skupiła się na wykupieniu wycieczek fakultatywnych (znacznie tańszych w lokalnych biurach podróży). Firma powinna pokusić się o wizytówki bo kontakt dostaliśmy napisany ręcznie na krzywo wyciętym świstku papieru. Rada dla wyjeżdżających - wszyscy mówią o lokalnej walucie, praktycznie nie ma gdzie zapłacić lirami tureckimi. Wszystkie ceny są w euro. Weźcie ze sobą dolary dolmusz kosztuje 1 dolar = 1 euro. Znacznie mniej wydacie. I kolejna rada chodźcie na posiłki na początku ich wydawania bo możecie nie załapać się na pełną ofertę owoców. Mieliśmy też sytuację, że o północy zabrakło czystej wódki (potrzebny był kieliszek na trawienie).

• Zalety Piękny hotel
    • Wady Nieraz za głośno gra muzyka

Ten hotel to dobry wybór dla par i rodzin z dziećmi

• Zalety - wygląd hotelu - lokalizacja - animatorzy - obsługa - basen

Świetnie spędzone wakacje. Jedne z lepszych w moim życiu. W zasadzie ciężko się do czegoś doczepić. Faktycznie hotel jest bardzo duży, stąd liczba gości spora, co powoduje momentami tłok, ale nie jest bardzo uciążliwe. Wystrój hotelu bardzo fajny, na wysokim poziomie. Obsługa dba o czystość. Świetny zespół animatorów, bardzo łatwo się z nimi zaprzyjaźnić. Pomagają miło spędzić czas na obiekcie. Pytajcie o Sare i Anara, małżeństwo animatorów, którzy we wszystkim Wam pomogą, mega sympatyczni i pomocni. Polecam każdemu ten hotel. Zarówno parom , rodzinom jak i i singlom :)

• Zalety - wygląd hotelu - lokalizacja - animatorzy - obsługa - basen

• Zalety Wszystko git
    • Wady Jak bym był wybredny pewnie bym znalazł ale hotel petarda i naprawdę trzeba głęboko szukać żeby się do czegoś przyczepić.......polecam

Wszystko fajnie , jedzenia nie do przejedzenia, drinków, napojów, koktajli itp. zawsze i wszędzie pełno , basen świetny, do morza blisko, na bazar z hotelu 5 min na nogach. Byliśmy rodzinnie 2+2 tak że dzieciaki też bardzo zadowoleni. POLECAMY

• Zalety - położenie w bezpiecznej okolicy; -miła obsługa; - położenie w pobliżu Side i Manavgat oraz dobre połączenie komunikacyjne z tymi miastami; - codziennie uzupełniany mini bar w pokoju; - nieduża odległość do plaży; - plaża szeroka, czysta z dużą ilością leżaków i dobrym barem; - niedaleko od od lotniska; -miła obsługa w lobby i restauracjach
    • Wady -bardzo słabe i mało urozmaicone animacje. Animatorzy niezbyt chętni do pracy, bez większego zaangażowania próbują zachęcić turystów do zabaw; - mały basen, tłok na basenie

Byliśmy w tym hotelu od 05.07.17 do 15.05.17. Poza małymi uwagami jesteśmy zadowoleni z wyboru tego hotelu. W 100% spełnił nasze oczekiwania. Przede wszystkim zabraliśmy ze sobą dobry nastrój i pozytywne nastawienie. Dzięki temu i pięknej pogodzie spędziliśmy wspaniale rodzinny urlop. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

• Zalety Jedyna zaleta tego hotelu, to bardzo ładna,piaszczysta plaża , która znajduje się niedaleko hotelu.
    • Wady Hotel prezentuje się na zdjęciu zupełnie inaczej , niż jest w rzeczywistości . Tak naprawdę to ogromny blok, a wokół sam beton i zero zieleni. Przy basenie leży się jak śledzie w puszce, abasen jest brudny. W brodziku dla dzieci często można napotkać pływające odchody małych dzieci,. Pierwszy raz się z tym spotykaliśmy. Ten hotel absolutnie nie zasługuje na 5 gwiazdek! W stołówce również jakaś masakra. Nie ma gdzie usiąść, obsługa nie nadąża wszystkiego ogarnąć. Jest to masowa stołówka, a ludzie zachowują się jakby całymi dniami nic nie jedli. Nie wspomnę już, ze po 20 nie ma już zbytniego wyboru, jeśli chodzi o kolacje. Jest to raczej hotel dla rodzin tureckich, a nie dla Europejczyków ...

To był nasz kolejny pobyt w Turcji i pierwszy raz takie rozczarowanie. Standard tego hotelu pozostawia wiele do życzenia, a kategoria 5 gwiazdek, to jakaś ogromna pomyłka . Jeśli ktoś lubi betonowe blokowisko, to ok , ale dla nas dwa tyg. w tym hotelu, to był naprawdę ciężki czas. Ogólna czystość pozostawia wiele do życzenia , nie wspomnę już, ze przez dwa tygodnie sprzątaczka ani razu ńie wymyśla podłogi i wyczyściła łazienki . Na basenie po godz. 16 zbierane są leżaki i nikogo nie interesuje, ze leżak jest zajęty i ktoś ma tam swoje rzeczy...poporostu obsługa wyrzuca ręczniki i rzeczy osobiste. Wielu turystów z tego powodu wielokrotnie się awanturowało, jednakże bez skutku. Jedzenie również żadna rewelacja...ciagle to samo. Nie ma mowy o kolacji tematycznej, bądź jakimś urozmaiceniu. Słodkości może różnie i pięknie wyglądają ,ale smakują jednakowo. Jeśli chodzi o pokoje, to niestety ale nasze biura rezerwują dla nas najgorsze pokoje w hotelu, czyli malutkie klitki bez balkonu. Po przyjeździe na miejsce dopłacaliśmy 70? ,aby dostać moralny, standardowy pokój i nie byliśmy jako jedyni. Proszę zwrócić na to uwagę przy rezerwacji . Absolutnie nie polecamy tego hotelu i z pewnością nigdy byśmy już tam nie wrócili . Opis i zdjęcia hotelu, które przedstawiają masę biura, odbiega od tego co zastaniemy na miejscu. Hotel jest brudny, obsługa niezbyt uprzejma ,szczególnie dla kobiet , a jedzenie fatalne. Byliśmy tam dwa tyg. z dwoją małych dzieci i był to najgorszy urlop do tej pory, a wyjeżdżamy dosyć często. Jedynym plusem tego hotelu, to bardzo ładna plaża . Znajduje się niedaleko hotelu i spokojnie , bez problemu można się przespacerować . Jednakże to chyba za mało ,aby hotel uzyskał status PREMIUM !!

• Zalety piękne pokoje, all inc do 3 w nocy, dyskoteka. piękny taras w lobby bar. drinki noszone do stolika. piękna plaża, ładna okolica, blisko bazary
    • Wady kolejki do jedzenia, niby dużo a takie sobie, w tańszych hotelach bywało lepsze jedzenie, małe plastikowe kubeczki w barach, za dużo ludzi na stosunkowo małym terenie hotelu, wieczorami głośno z uwagi na all do poźnych godzin - jeżeli masz pokoj poniżej 3,4 p. zapomnij o spaniu.

Hotel z wyglądu super. Robi wrażenie. Ładne pokoje, duże łazienki, w pokoju mini bar za free, internet ok, codziennie zmieniane ręczniki... plaża piękna, okolica zadbana, blisko bazary. W czerwcu już hotel ma obłożenie prawie 100% mnóstwo gości to Rosjanie i Turkowie. Drinki, piwo, napoje podawane w mini kubeczkach. wszystkie opinie są prawdziwie - potwierdzam w 100 %. Ogromne kolejki do jedzenia. za kurczakiem czy grillem na kolacji czekasz 20 min. rezerwacje stolików to standard. jedzenie takie sobie - w tańszych hotelach bywało lepsze. słodycze wszystkie taki sam smak. na śniadanie nie ma nawet omletów. Byłem w tym hotelu dwa razy. przyciąga ludzi - nie powiem... ale jeżeli nie lubisz kolejek, wieczorem nie licz na ciszę - ponieważ all inc jest do 3 w nocy, niższe piętra - zapomnij o spaniu ! ( podsumowując uczucia mieszane - z 1 strony bajka, z drugiej zaś dużo dużo wad - które przeszkadzają w dobrym odpoczynku... ale wybór należy do CIebie. myśle, że hotel nowy i ma już tak wyrobioną opinię, że będzie na niej bazować.. i na brak klientów nie będzie narzekać przez kolejne lata.

• Zalety BRAK
    • Wady BARDZO DUŻO

HOTEL MOLOCH 1000 LUDZI STŁOCZONYCH NA BARDZO MAŁYM TERENIE.NA BASENIE TŁOK , LEŻAKI PRAWIE JEDEN NA DRUGIM.GOŚCIE TO GŁÓWNIE ROSJANIE I TURCY Z NIEPRAWDOPOBNĄ ILOŚCIĄ DZIECI ,CO DAJE POTWOWRNY HARMIDER .O SPOKOJNYM WYPOCZYNKU ,NIE MA MOWY.W RESTAURACJI KOLEJKI DO KAŻDEGO Z NIEWIELU STANOWISK WYDAWANIA DAŃ.PO OKI. GODZINIE NIE MA JUŻ NIEKTÓRYCH POTRAW.SMAŻONE NA PATELNIACH MIĘSA CZĘSTO NA PÓŁ SUROWE,CZEMU SIĘ NIE MA CO DZIWIĆ JAK KUCHARZOWI STOI NA KARKU 50 LUDZI,BAR PRZY BASENIE WYDAJE NAPOJE W TAK MARNYCH PLASTIKACH,KTÓRYCH NIE DA SIĘ UTRZYMAĆ W RĘKU.OGÓLNIE TO LEPIEJ WYDAĆ 1000-2000 WIĘCEJ ISPĘDZIĆ URLOP W GODZIWYCH WARUNKACH.ZAZNACZAM, ŻE BYŁ NASZ 12 URLOP W TURCJI I TAK ŻLE NIGDY NIE TRAFILIŚMY.POLECAM HOTELE SIECI ROYAL.

• Zalety wielkosc pokoi wystrój hotelu ipokoi
    • Wady w sezonie nie panuje załoga około 1000 osob to jest nie do ogarniecia a jedzenie jest tak rozstawione ze chodzisz z pustym talerzem i szukasz brak miejsc stolików itp

mam wskazówki nie w sezonie jest b drogi i załoga nie panuje