Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.

• Zalety Przepiękny, czysty hotel blisko piaszczystej plaży.

Wróciłam 20 maja z tego hotelu. Byłam niestety tylko jeden tydzień :(. Jedzenia było pod dostatkiem, bardzo duży wybór serów i deserów. Na kolację codziennie były bardzo smaczne dania z grilla. Pomimo bardzo dużej ilości gości w hotelu, nigdy nie było kolejek i niczego nigdy nie zbrakło. Turyści w większości z Rosji, ale w niczym to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie, miałam sytuację w której potrzebowałam pomocy i właśnie pomogli mi Rosjanie, a nie Polacy, którzy tylko obserwowali to. A czy Radus3 na pewno był w tym hotelu ? ;)

Własnie wróciłam z 7 dniowego pobytu (17 maja 2017) i jestem w szoku co do opini Pana o pseudonimie Radus 3 co do tego, że nie było tam co jeść !!! To totalna bzdura jedzenia jest pod dostatkiem i jest bardzo zróżnicowane , było tego tak dużo że nie wiadomo było co wybrać !!! Pokoje czyste codziennie sprzątane, basen czysty, zadbany, Moja ocena jest wręcz przeciwna.

• Zalety Ekskluzywny hotel.
    • Wady Brak jedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłem w tym hotelu 7 dni. Nie było co jeść!!! Przeżyłem o plackach na śniadanie i o frytkach na lunch i obiad. Pod tym względem dramat. Nie jest to tylko moje zdanie ale wszystkich Polaków, z którymi rozmawiałem w hotelu. Poza tym wielka stołówka, bez atmosfery, z tłumami ludzi. Jedynie w wieczór Turecki na kolację było co zjeść i była atmosfera. W hotel większości Rosjanie i Polacy. Idealnie czysto. Podsumowując, szczerze nie polecam.

• Zalety piękny. ociekający złotem
    • Wady duzo rosjan

Byłam tydzień w maju. ogólnie byłam 3 raz w tym hotelu. Zawsze jestem zadowolona. Wszystko mi odpowiada.

• Zalety PRAWIE NOWY HOTEL ROBI WRAŻENIE ,WYGODNY CUDOWNE ŁOZA MAŁŻEŃSKIE,KĄCIK KAWOWY W POKOJU,CODZIENNIE UZUPEŁNIANA LODÓWKA W NAPOJE CHŁODZĄCE,WYGODA I KOMFORT.
    • Wady BRAK OGRODU ALE I TAK JEST GDZIE SPACEROWAĆ.

Było cudownie ,lecieć i nie marudzić zwykle narzekają te osoby .które nic nie widziały i do tego byle co jadły ,hotel piękny wygodny bardzo luksusowy można się "byczyć" do bólu kto tego nie lubi ma super siłownię jedzonko pyszne nikt nie chodzi głodny w kawiarni najlepsza kawa ekspresso o obłędnych tortach nie wspomnę.

• Zalety blisko plaży, posiłki, możliwość korzystania ze SPA, czysto, ładne pokoje, ładny hotel
    • Wady hotel jest na przedmieściach Side, krótko czynny bar na plaży

Hotel o bardzo dobrym standardzie. Pokoje nowe, dobrze wyposażone, lodówka codziennie uzupełniana różnymi napojami. Jadzenie smaczne i duży wybór. Hotel w drugiej linii zabudowy od morza. Plaża piaszczysta, dużo leżaków i bar z przekąskami i napojami. Dla nas trochę krótko otwarty- od 12 do 16. W okolicy bardzo bezpiecznie, same hotele 5*. Turyści z zasobniejszym portfelem. Dużo turystów z Niemiec i Rosji ale na poziomie. W pobliżu dużo sklepów z nienatrętnymi sprzedawcami. Na większe zakupy polecamy wybrać się dolmuszem do miasta Manavgat. W poniedziałki i czwartki jest tam duży targ z cenami bardzo atrakcyjnymi. Pogoda na początku października +28C. Woda w morzu cieplejsza niż w basenie.

• Zalety gwarancja zabawy do rana, bardzo miła obsługa
    • Wady nie polecamy hotelu po sezonie

Zdecydowaliśmy się na urlop pod koniec sezonu i wybraliśmy 2 tygodnie przed zamknięciem hotelu. Niestety kierownictwo hotelu zdecydowało się na wcześniejsze zamknięcie i było nam przykro patrzeć jak jest "sprzątany" na naszych oczach. Nie doświadczyliśmy oferowanej w sezonie różnorodności jedzenia ale frytki były dobre, na plaży na naszych oczach sprzątano podesty i leżaki. Przykro było na to wszystko patrzeć bo zapłaciliśmy za pełny pakiet atrakcji. Poza tym szczegółem nie ma uwag.

• Zalety Blisko morza Fajna obsługa Przestronne pokoje Fajne widoki Smaczne jedzenie
    • Wady Czystość w pokojach Hotel ma 2 lata a widać już zniszczenia, odklejająca się tapeta na poziomie -3, grzyb w pomieszczeniu krytego basenu, etc

Bardzo fajny hotel. Polecam! Każdy dla siebie coś znajdzie. Miłośniki morza mogą całymi dniami przesiadywać nad morzem. A jak ktoś woli basen to nad basenem. Hotel jak najbardziej nadaje się dla rodzin z dziećmi, par, starszych, młodych!

• Zalety Piękny, wspaniały, wygodny, przestronny,przyjazny........itp

Naprawdę, byliśmy zachwyceni pod każdym względem.

• Zalety Pokoje, jedzenie, serws hotelowy.

Jeśli chodzi o hotel trudno tutaj się do czegoś przyczepić. Personel miły , uprzejmy zawsze skłonny do pomocy. Jedzenia i picia dużo.Woda w basenach czysta. Hotel czysty.Polecam.Sporo Rosjan. Co do firmy WEZYR mamy mieszane uczucia. Instrukcja powrotu w języku Rosyjskim , brak opieki rezydenta, lekceważące podejście do uczestników dzwoniących o jakieś informacje. W informacji powinno być napisane 6 dni a nie 7( przyjazd 23,30 a wyjazd 02,40).