Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.

• Zalety Wszystko git
    • Wady Jak bym był wybredny pewnie bym znalazł ale hotel petarda i naprawdę trzeba głęboko szukać żeby się do czegoś przyczepić.......polecam

Wszystko fajnie , jedzenia nie do przejedzenia, drinków, napojów, koktajli itp. zawsze i wszędzie pełno , basen świetny, do morza blisko, na bazar z hotelu 5 min na nogach. Byliśmy rodzinnie 2+2 tak że dzieciaki też bardzo zadowoleni. POLECAMY

• Zalety - położenie w bezpiecznej okolicy; -miła obsługa; - położenie w pobliżu Side i Manavgat oraz dobre połączenie komunikacyjne z tymi miastami; - codziennie uzupełniany mini bar w pokoju; - nieduża odległość do plaży; - plaża szeroka, czysta z dużą ilością leżaków i dobrym barem; - niedaleko od od lotniska; -miła obsługa w lobby i restauracjach
    • Wady -bardzo słabe i mało urozmaicone animacje. Animatorzy niezbyt chętni do pracy, bez większego zaangażowania próbują zachęcić turystów do zabaw; - mały basen, tłok na basenie

Byliśmy w tym hotelu od 05.07.17 do 15.05.17. Poza małymi uwagami jesteśmy zadowoleni z wyboru tego hotelu. W 100% spełnił nasze oczekiwania. Przede wszystkim zabraliśmy ze sobą dobry nastrój i pozytywne nastawienie. Dzięki temu i pięknej pogodzie spędziliśmy wspaniale rodzinny urlop. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

• Zalety Jedyna zaleta tego hotelu, to bardzo ładna,piaszczysta plaża , która znajduje się niedaleko hotelu.
    • Wady Hotel prezentuje się na zdjęciu zupełnie inaczej , niż jest w rzeczywistości . Tak naprawdę to ogromny blok, a wokół sam beton i zero zieleni. Przy basenie leży się jak śledzie w puszce, abasen jest brudny. W brodziku dla dzieci często można napotkać pływające odchody małych dzieci,. Pierwszy raz się z tym spotykaliśmy. Ten hotel absolutnie nie zasługuje na 5 gwiazdek! W stołówce również jakaś masakra. Nie ma gdzie usiąść, obsługa nie nadąża wszystkiego ogarnąć. Jest to masowa stołówka, a ludzie zachowują się jakby całymi dniami nic nie jedli. Nie wspomnę już, ze po 20 nie ma już zbytniego wyboru, jeśli chodzi o kolacje. Jest to raczej hotel dla rodzin tureckich, a nie dla Europejczyków ...

To był nasz kolejny pobyt w Turcji i pierwszy raz takie rozczarowanie. Standard tego hotelu pozostawia wiele do życzenia, a kategoria 5 gwiazdek, to jakaś ogromna pomyłka . Jeśli ktoś lubi betonowe blokowisko, to ok , ale dla nas dwa tyg. w tym hotelu, to był naprawdę ciężki czas. Ogólna czystość pozostawia wiele do życzenia , nie wspomnę już, ze przez dwa tygodnie sprzątaczka ani razu ńie wymyśla podłogi i wyczyściła łazienki . Na basenie po godz. 16 zbierane są leżaki i nikogo nie interesuje, ze leżak jest zajęty i ktoś ma tam swoje rzeczy...poporostu obsługa wyrzuca ręczniki i rzeczy osobiste. Wielu turystów z tego powodu wielokrotnie się awanturowało, jednakże bez skutku. Jedzenie również żadna rewelacja...ciagle to samo. Nie ma mowy o kolacji tematycznej, bądź jakimś urozmaiceniu. Słodkości może różnie i pięknie wyglądają ,ale smakują jednakowo. Jeśli chodzi o pokoje, to niestety ale nasze biura rezerwują dla nas najgorsze pokoje w hotelu, czyli malutkie klitki bez balkonu. Po przyjeździe na miejsce dopłacaliśmy 70? ,aby dostać moralny, standardowy pokój i nie byliśmy jako jedyni. Proszę zwrócić na to uwagę przy rezerwacji . Absolutnie nie polecamy tego hotelu i z pewnością nigdy byśmy już tam nie wrócili . Opis i zdjęcia hotelu, które przedstawiają masę biura, odbiega od tego co zastaniemy na miejscu. Hotel jest brudny, obsługa niezbyt uprzejma ,szczególnie dla kobiet , a jedzenie fatalne. Byliśmy tam dwa tyg. z dwoją małych dzieci i był to najgorszy urlop do tej pory, a wyjeżdżamy dosyć często. Jedynym plusem tego hotelu, to bardzo ładna plaża . Znajduje się niedaleko hotelu i spokojnie , bez problemu można się przespacerować . Jednakże to chyba za mało ,aby hotel uzyskał status PREMIUM !!

• Zalety piękne pokoje, all inc do 3 w nocy, dyskoteka. piękny taras w lobby bar. drinki noszone do stolika. piękna plaża, ładna okolica, blisko bazary
    • Wady kolejki do jedzenia, niby dużo a takie sobie, w tańszych hotelach bywało lepsze jedzenie, małe plastikowe kubeczki w barach, za dużo ludzi na stosunkowo małym terenie hotelu, wieczorami głośno z uwagi na all do poźnych godzin - jeżeli masz pokoj poniżej 3,4 p. zapomnij o spaniu.

Hotel z wyglądu super. Robi wrażenie. Ładne pokoje, duże łazienki, w pokoju mini bar za free, internet ok, codziennie zmieniane ręczniki... plaża piękna, okolica zadbana, blisko bazary. W czerwcu już hotel ma obłożenie prawie 100% mnóstwo gości to Rosjanie i Turkowie. Drinki, piwo, napoje podawane w mini kubeczkach. wszystkie opinie są prawdziwie - potwierdzam w 100 %. Ogromne kolejki do jedzenia. za kurczakiem czy grillem na kolacji czekasz 20 min. rezerwacje stolików to standard. jedzenie takie sobie - w tańszych hotelach bywało lepsze. słodycze wszystkie taki sam smak. na śniadanie nie ma nawet omletów. Byłem w tym hotelu dwa razy. przyciąga ludzi - nie powiem... ale jeżeli nie lubisz kolejek, wieczorem nie licz na ciszę - ponieważ all inc jest do 3 w nocy, niższe piętra - zapomnij o spaniu ! ( podsumowując uczucia mieszane - z 1 strony bajka, z drugiej zaś dużo dużo wad - które przeszkadzają w dobrym odpoczynku... ale wybór należy do CIebie. myśle, że hotel nowy i ma już tak wyrobioną opinię, że będzie na niej bazować.. i na brak klientów nie będzie narzekać przez kolejne lata.

• Zalety BRAK
    • Wady BARDZO DUŻO

HOTEL MOLOCH 1000 LUDZI STŁOCZONYCH NA BARDZO MAŁYM TERENIE.NA BASENIE TŁOK , LEŻAKI PRAWIE JEDEN NA DRUGIM.GOŚCIE TO GŁÓWNIE ROSJANIE I TURCY Z NIEPRAWDOPOBNĄ ILOŚCIĄ DZIECI ,CO DAJE POTWOWRNY HARMIDER .O SPOKOJNYM WYPOCZYNKU ,NIE MA MOWY.W RESTAURACJI KOLEJKI DO KAŻDEGO Z NIEWIELU STANOWISK WYDAWANIA DAŃ.PO OKI. GODZINIE NIE MA JUŻ NIEKTÓRYCH POTRAW.SMAŻONE NA PATELNIACH MIĘSA CZĘSTO NA PÓŁ SUROWE,CZEMU SIĘ NIE MA CO DZIWIĆ JAK KUCHARZOWI STOI NA KARKU 50 LUDZI,BAR PRZY BASENIE WYDAJE NAPOJE W TAK MARNYCH PLASTIKACH,KTÓRYCH NIE DA SIĘ UTRZYMAĆ W RĘKU.OGÓLNIE TO LEPIEJ WYDAĆ 1000-2000 WIĘCEJ ISPĘDZIĆ URLOP W GODZIWYCH WARUNKACH.ZAZNACZAM, ŻE BYŁ NASZ 12 URLOP W TURCJI I TAK ŻLE NIGDY NIE TRAFILIŚMY.POLECAM HOTELE SIECI ROYAL.

• Zalety wielkosc pokoi wystrój hotelu ipokoi
    • Wady w sezonie nie panuje załoga około 1000 osob to jest nie do ogarniecia a jedzenie jest tak rozstawione ze chodzisz z pustym talerzem i szukasz brak miejsc stolików itp

mam wskazówki nie w sezonie jest b drogi i załoga nie panuje

• Zalety Piaszczysta plaża, rozległa promenada, duży basen, ładne pokoje, darmowe wifi, minibar, dobre drinki, pyszne lody
    • Wady Ogromne kolejki do jedzenia, średnie w smaku posiłki, rzadko sprzątane pokoje, sami Rosjanie, obsługa ze słabym angielskim, brak animacji

Hotel na pierwszy rzut oka bardzo ekskluzywny, piękny i nowy wystrój. Jednak to co się działo za sprawą innych odpoczywających - po prostu wstyd. W hotelu odbywają się wszelakie rezerwacje - a to na leżaki (dziecięce koła, ręczniki rzucone na leżak już wieczorem) nie sposób znaleźć miejsce przy basenie po godzinie 10tej. Kolejne zajmowanie miejsc następuje przy kolacji - tuż po 18tej na stolikach na zewnątrz można zobaczyć ciekawe przedmioty, czapki, okulary, serwetka z napisem ''reservation". Przy czym zaznaczę, że owi rezerwujący pojawiają się na przykład o godzinie 20, gdzie spokojnie ktoś inny by zjadł (kolacja od 19). Dziwie się, że osoby z obsługi pozwalali na takie zachowanie wczasowiczów. Był to bardzo rozległy problem, osoby które zeszły na kolację zbyt późno nie miały gdzie usiąść (nawet w środku). W ostatni dzień ''spóźniliśmy się" na kolację i krążyliśmy 15 minut po całej restauracji. Dodatkowo kolejki do jedzenia przyprawiające o zawrót głowy, i wszędzie wpychający się Rosjanie bez kolejki, bo akurat dołożyli mięsa. Posiłki kompletnie nie zrobiły na mnie wrażenia. Brak normalnego mięsa (jedynie kilka razy kebab i grillowane części z kurczaka) a przeważało przemielone mięso w ociekającej tłuszczem panierce. Desery przepiękne, jednak w smaku wszytko takie samo, te lepsze znikały już o 19:05. Jeśli chodzi o pokoje to fakt są bardzo ładne, jednak zbyt rzadko i niedokładnie sprzątane. Dwa razy musiałam złapać panią pokojówkę i prosić o wymianę ręczników i dołożenie papieru. Podłoga odkurzona tylko raz podczas naszego wypoczynku. Kolejny minus to brak animacji. W ciągu dnia 3 piosenki i taniec do nich oraz waterpolo. Kompletnie nie ma co robić. Wieczorne animacje to jedynie pokazy grup gimnastycznych i kapel grających na żywo. Nie było nic, co angażowałoby nas do zabawy. Na pewno plusem jest piękna i długa promenada, gdzie można pospacerować i zrobić trochę zdjęć. Plaża i morze też na plus, łagodne zejście, a odległość od hotelu wcale nie daleka.

• Zalety same plusy

pobyt wspaniały wszystko ok animator richieorhan (riczi} był de best w czasie naszego pobytu a w ogóle wszyscy mili i ciągle uprzejmi z bananem od ucha do ucha polecam wszystkim pobyt w tym hotelu na 100%

• Zalety Bardzo ładny,ciekawy budynek,trochę jak Pałac Sułtana ;-) No i przede wszystkim jest to nowy Hotel. Pokoje bardzo ładne i wygodne. Piękna plaża z all inclusivem!
    • Wady Jedyną wadą tego Hotelu jest to,że do plaży jest jakieś 300 - 400 metrów i \"nie dochodzi\" tam hotelowy internet.

Hotel mogę polecieć z czystym sumieniem. Byłam 7 raz w Turcji, więc mam porównanie. Jeśli ktoś liczy na warunki super delux to może być trochę zawiedziony,to nie jest Hotel pokroju Titanic Beach czy Royal Dragon, ale mały super Hotel i zasługuje na swoje gwiazdki ;-) Polecam!

• Zalety hotel czysty zadbany na wysokim poziomie animatorzy fajni zwłaszcza riczi starał się jag mógł jedzenie OK
    • Wady raczej brak możne parę mankamentów chociaż mało istotnych

SIDE EVRENSEKI Rodzina 2+1 dorośli pobyt udany miejsce bardzo fajne basen jak i plaza ok kelnerzy mili uczynni oraz bardzo uśmiechnięci animacje dla dzieci tez fajne diskco dla dzieci 21-h jak i dla dorosłych00-3-h .Radze zapoznać się z cenami wycieczek poza hotelem a później dobrać coś dla siebie Nie trzeba jeździć daleko na targ ponieważ w okolicy jest nawet taniej //no chyba ze lubisz się targować //Radze zabrać trochę lirów dolarów i euro podam przykładowe ceny Mini bus TZW DOLMUSZ cala trasa evrenseki-manawgat 3-50 lira 1-50 euro 2-dolary wiec można przekalkulować nadmienię ze dolmusz zatrzyma się wszędzie gdzie tylko sobie zamarzysz Pobyt w pokoju rodzinnym w sumie bez zastrzeżeń poza jednym mini barek nie zawsze był uzupełniony ale myślę ze wynikało to z przepracowania pani która sprzątała nadmieni ze proste zgłoszenie w recepcji rozwiązuje sprawę W okolicy same hotele fajna promenada można spacerować bezpiecznie jak dla mnie jak w EUROPIE ludzie mili Jeżeli chodzi o mnie mógłbym tam wrócić na100% POLECAM TEN HOTEL WSZYSTKIM DUŻYM I MAŁYM!!!