Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.

• Zalety Piaszczysta plaża, rozległa promenada, duży basen, ładne pokoje, darmowe wifi, minibar, dobre drinki, pyszne lody
    • Wady Ogromne kolejki do jedzenia, średnie w smaku posiłki, rzadko sprzątane pokoje, sami Rosjanie, obsługa ze słabym angielskim, brak animacji

Hotel na pierwszy rzut oka bardzo ekskluzywny, piękny i nowy wystrój. Jednak to co się działo za sprawą innych odpoczywających - po prostu wstyd. W hotelu odbywają się wszelakie rezerwacje - a to na leżaki (dziecięce koła, ręczniki rzucone na leżak już wieczorem) nie sposób znaleźć miejsce przy basenie po godzinie 10tej. Kolejne zajmowanie miejsc następuje przy kolacji - tuż po 18tej na stolikach na zewnątrz można zobaczyć ciekawe przedmioty, czapki, okulary, serwetka z napisem ''reservation". Przy czym zaznaczę, że owi rezerwujący pojawiają się na przykład o godzinie 20, gdzie spokojnie ktoś inny by zjadł (kolacja od 19). Dziwie się, że osoby z obsługi pozwalali na takie zachowanie wczasowiczów. Był to bardzo rozległy problem, osoby które zeszły na kolację zbyt późno nie miały gdzie usiąść (nawet w środku). W ostatni dzień ''spóźniliśmy się" na kolację i krążyliśmy 15 minut po całej restauracji. Dodatkowo kolejki do jedzenia przyprawiające o zawrót głowy, i wszędzie wpychający się Rosjanie bez kolejki, bo akurat dołożyli mięsa. Posiłki kompletnie nie zrobiły na mnie wrażenia. Brak normalnego mięsa (jedynie kilka razy kebab i grillowane części z kurczaka) a przeważało przemielone mięso w ociekającej tłuszczem panierce. Desery przepiękne, jednak w smaku wszytko takie samo, te lepsze znikały już o 19:05. Jeśli chodzi o pokoje to fakt są bardzo ładne, jednak zbyt rzadko i niedokładnie sprzątane. Dwa razy musiałam złapać panią pokojówkę i prosić o wymianę ręczników i dołożenie papieru. Podłoga odkurzona tylko raz podczas naszego wypoczynku. Kolejny minus to brak animacji. W ciągu dnia 3 piosenki i taniec do nich oraz waterpolo. Kompletnie nie ma co robić. Wieczorne animacje to jedynie pokazy grup gimnastycznych i kapel grających na żywo. Nie było nic, co angażowałoby nas do zabawy. Na pewno plusem jest piękna i długa promenada, gdzie można pospacerować i zrobić trochę zdjęć. Plaża i morze też na plus, łagodne zejście, a odległość od hotelu wcale nie daleka.

• Zalety same plusy

pobyt wspaniały wszystko ok animator richieorhan (riczi} był de best w czasie naszego pobytu a w ogóle wszyscy mili i ciągle uprzejmi z bananem od ucha do ucha polecam wszystkim pobyt w tym hotelu na 100%

• Zalety Bardzo ładny,ciekawy budynek,trochę jak Pałac Sułtana ;-) No i przede wszystkim jest to nowy Hotel. Pokoje bardzo ładne i wygodne. Piękna plaża z all inclusivem!
    • Wady Jedyną wadą tego Hotelu jest to,że do plaży jest jakieś 300 - 400 metrów i \"nie dochodzi\" tam hotelowy internet.

Hotel mogę polecieć z czystym sumieniem. Byłam 7 raz w Turcji, więc mam porównanie. Jeśli ktoś liczy na warunki super delux to może być trochę zawiedziony,to nie jest Hotel pokroju Titanic Beach czy Royal Dragon, ale mały super Hotel i zasługuje na swoje gwiazdki ;-) Polecam!

• Zalety hotel czysty zadbany na wysokim poziomie animatorzy fajni zwłaszcza riczi starał się jag mógł jedzenie OK
    • Wady raczej brak możne parę mankamentów chociaż mało istotnych

SIDE EVRENSEKI Rodzina 2+1 dorośli pobyt udany miejsce bardzo fajne basen jak i plaza ok kelnerzy mili uczynni oraz bardzo uśmiechnięci animacje dla dzieci tez fajne diskco dla dzieci 21-h jak i dla dorosłych00-3-h .Radze zapoznać się z cenami wycieczek poza hotelem a później dobrać coś dla siebie Nie trzeba jeździć daleko na targ ponieważ w okolicy jest nawet taniej //no chyba ze lubisz się targować //Radze zabrać trochę lirów dolarów i euro podam przykładowe ceny Mini bus TZW DOLMUSZ cala trasa evrenseki-manawgat 3-50 lira 1-50 euro 2-dolary wiec można przekalkulować nadmienię ze dolmusz zatrzyma się wszędzie gdzie tylko sobie zamarzysz Pobyt w pokoju rodzinnym w sumie bez zastrzeżeń poza jednym mini barek nie zawsze był uzupełniony ale myślę ze wynikało to z przepracowania pani która sprzątała nadmieni ze proste zgłoszenie w recepcji rozwiązuje sprawę W okolicy same hotele fajna promenada można spacerować bezpiecznie jak dla mnie jak w EUROPIE ludzie mili Jeżeli chodzi o mnie mógłbym tam wrócić na100% POLECAM TEN HOTEL WSZYSTKIM DUŻYM I MAŁYM!!!

• Zalety Hotel nowy, o przepięknych i bogato zdobionych wnętrzach. Pokoje typu Standard ładne z balkonami z widokiem na morze, codziennie sprzątane wraz z wymianą pościeli i ręczników oraz uzupełnianiem minibaru. Posiłki smaczne, urozmaicone i w dużych ilościach. Przepyszne ciasta i dużo owoców. Super bar przy plaży, że nie ma potrzeby wracać na posiłki do hotelu. Plaża piaszczysta o łagodnym zejściu do morza. Animacje w ciągu dnia dla dzieci i dorosłych, na plaży i przy basenie. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
    • Wady Główna restauracja w hotelu zbyt mała w stosunku do ilości gości w nim przebywających, tzn. brak wolnych stolików, brak czystych sztućców, kieliszków do wina. O godz 19.00 ludzie wbiegali na posiłek zajmując najpierw stolik a potem ustawiali się w mega kolejce do serwowanych dań- tragedia. Leżaki przy basenie jak i na plaży były zajmowane z samego rana, o godz 10.00 nie było szans na coś wolnego. Plaża była pusta o godz 13.

Mimo, że w hotelu przebywało najwięcej Rosjan, było bardzo miło i sympatycznie. Ręczniki plażowe pobieramy w strefie spa (-3 piętro). Polecamy dla par oraz rodzin z dziećmi.

• Zalety Nowy luksusowy przepiękny hotel

Byliśmy w tym hotelu we dwoje w 2016 i w 2017 wybieramy się również sam luksus tego hotelu sprawia że można w nim wypoczywać do bólu,jedzenia pyszne i ciągle uzupełniane nawet o północy dla żarłoków gorące danie i przystawki,cudna kawiarenka z tortami i obłędną kawą to co wymyślił RADUS 3 to nieporozumienie ale każdy ma prawo do własnej opinii myślę jednak że ten turysta spędził urlop pod hotelem Side Premium w namiocie na trawniku , przepięknym zadbanym i stąd to rozgoryczenie. Wielbiciele SIDE PREMIUM

• Zalety Hotel super, wszędzie blisko, bazar również, posiłki nie do przejedzenia,super, super, super, nie ma potrzeby wydawania pieniędzy poza prezentami, przez cały dzień serwowane posiłki i tak rano restauracja główna, od 12 bare przy basenie, bar przy plaży, od 16 kolejny bar gdzie serwują tortile, od 14-16 lody pyszne, owoców multum, pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki na życzenie.
    • Wady Uwaga!!!!!!!!!!!! nie brać pokoi ekonomicznych są bez balkonu i okien wychodzących na świeże powietrze tylko na korytarz względnie na holl przy recepcji zamaskowane weneckimi lustrami, najgorsze jakie mogą być o czym nie informują panie przy rezerwacjach wycieczek np: wakacje.pl biuro podróży wezyr, a powinna być taka informacja- dopłata do standardowego pokoju 5 dolarów doba.

Jak najbardziej polecam Hotel OZ SIDE PREMIUM, po prostu luksus. UKŁONY DLA OBSŁUGI, KUCHARZY ORAZ CUKIERNIKA.

• Zalety Hotel niezły, ładna plaża i basen. Nie ma problemów z leżakami. W okolicy sklepy, piękna nadmorska promenada jak w Bibione, i długo płytkie morze dla rodzin z dziećmi to +
    • Wady wifi bardzo słabe, brakuje miejsc podczas posiłków, obsługa ze słabym angielskim i dobrym rosyjskim.

Drugi mój pobyt w Side. W zeszłym roku o tej porze było zdecydowanie luźniej z powodu braku Rosjan. W tym roku hotel pełny. Polecam dopłacić do pokoju standardowego. Pokoje ekonomiczne mają okna na korytarz i oczywiście są bez balkonu, a dopłata naprawdę jest niewielka.

• Zalety położenie standard posiłki plaża
    • Wady właściwie bez wad

5***** hotel o bardzo dobrym standardzie. Ładne wygodne pokoje ,dobrze wyposażone, czajnik, free minibar jest codziennie uzupełniany . Jedzenie w dużym wyborze b. smaczne dostępne praktycznie cały dzień nawet po północy jest serwowany ciepły posiłek. Napoje podobnie leją bez oszczędzania piwo ok Efez nie jakieś siki. Hotel w drugiej linii zabudowy ok 150 m od nadmorskiej promenady i 250 m od prywatnej plaży. Plaża szeroka piaszczysta, dużo leżaków i super bar z jedzeniem (duży wybór właściwie nie trzeba wracać do hotelu) i napojami. otwarty do ok 17tej.. Okolica spokojna bardzo bezpieczna, większość to hotele 5*. . Dużo turystów z Rosji ale nie jest źle ;) . Blisko sklepy pod hotelem przystanek dolmuszy. Na większe zakupy polecamy wybrać się dolmuszem do miasta Manavgat-targ pn i czw a w Side w sobotę. Pogoda koniec kwietnia super 25-28 st C. Woda w morzu ciepła i czysta a piasek parzy w stopy.

• Zalety Hotel przepiękny

Właśnie wróciliśmy z mężem z wakacji pobyt 10-20 maj .Hotel przepiękny ,czyściutko codziennie sprzątane ,jedzenia pod dostatkiem nie sposób wszystkiego spróbować ,bardzo dużo deserów , ciast i owoców.Plaża bardzo ładna, bar na plaży ,który serwuje b.dobre jedzenie (nie trzeba chodzić do restauracji głównej na obiad )Polecamy ten hotel w 100% dla wszystkich.