SBH Club Paraiso Playa
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Club Paraiso Playa: teren hotelu, basen

• Atrakcyjne położenie: na wzgórzu, ok. 9 km od centrum Morro Jable ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 75 km lotniska.
  • Bezpośrednio przy hotelu jedna z najpiękniejszych, drobnopiaszczystych plaż Fuerteventury - Playa Esquinzo.
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna - m.in.: 2 duże baseny, kort tenisowy, siłownia, siatkówka, paddle.
  • Świetne miejsce na rodzinne wakacje w spokojnej lokalizacji, jednocześnie z łatwym dostępem do turystycznych rozrywek.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Jedzenie urozmaicone, blisko plaży
    • Wady Brak serwisu plażowego, trzeba rezerwować leżaki , krótko otwarty bar przy basenie

Hotel położony 10 km od miasta, dla niektórych wada albo zaleta .Generalnie polecam pobyt w tym hotelu

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, szczególnie kolacje, dość duży wybór dań, duży wybor drinków i napojów. Dostęp do morza (100 schodków na dół i jesteśmy na plaży. Bardzo miła obsługa, szczególnie lokalni ludzie tam pracujący.
    • Wady Brak serwisu plażowego. Snack Bar przy basenach mogły być otwarty trochę dłużej niż do 18. Dla jednych wada, a innych zaleta - położenie w środku niczego (10km od Morro Jable) Drobna uwaga - dzieci nie mogą korzystać z dmuchanych kół i materacy na basenach.

Generalnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Pokój rodzinny 4osobowy składa sie z 2 pokoików i łazienki. Hotel ma juz swoje lata, ale pokoje codziennie sprzątane, po za tym w samym pokoju nie spędza sie dużo czasu ???? Sam klimat jest dość dziwny na wyspie - przez większość dni mocno wiało, średnia temp. 26 stopni, bywało wtedy chłodno , dzieci siedziały w bluzach na leżakach i wszystko z leżaków porywa (koniecznie spinacze ????) Przez 3 dni nie wiało , to słońce jakby schowane za lekką mgłą, duszno i pojawiły sie komary ( za to dzieci nie chciały wyjsć z basenu lub morza, bo przyjemnie sie człowiek chłodził wtedy). Położenie hotelu na klifie wystawia ten hotel do wiatru ????

• Zalety piękna plaża jedzenie oki obsługa fantastyczna uczynna uśmiechnięta
    • Wady pokoje do remontu

wypoczynek zagwarantowany piękna długa plaża cisza bez zgiełku i gwaru dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć nawet opalanie nago tam to normalka natomiast rezydent z Itaki = porażka.Dużo turystów niemieckich,obsługa miła nie nachalna pokoje sprzątane codziennie i przydałoby się wiecej animacji dla dorosłych jak równiez disco pobyt uważam za udany

• Zalety OBSŁUGA REWELACJA! Pokoje, jedzenie, animacje, baseny, blisko plaży, widok

Hotel bardzo przyjazny Polakom, sporo polskiej obsługi, swoją drogą OBSŁUGA FANTASTYCZNA! Kelnerzy, barmani, animatorzy, ekipa sprzatająca WSZYSCY! Hotel położony na uboczu, dla osób, które zamierzaja podróżować po wyspie, położenie nie ma znaczenia, jednak dla tych kórzy nie planują wynająć samochodu może być to minus;) Hotel położony pośrodku niczego, na spacer co najwyżej można się wybrać na plażę. Autobusem da sie dojechać wprawdzie wszędzie, jednak najlepsza opcja to auto (tę opcję zalecamy) Pokój codziennie sprzątany, o robakach tylko słyszeliśmy od innych gości (sami nie uświadczyliśmy żadnego) Ilu ludzi tyle gustów, wielu coś zwykle nie pasuje, nam w tym hotelu pasowało wszystko, choć spędziliśmy w nim 2 dni z 8 dniowego pobytu:) Chapeau bas dla pań, które codziennie układaja zwierzaki z ręczników - takie małe ręcznikowe dzieła sztuki :) Warto było zostawiać napiwki :) Jedzenie bardzo dobre. Polecamy!

• Zalety Tylko plaza zasluguje na najwyzsza ocene - szeroka z drobnym piaskiem nawianym z Afryki - idealna dla naturystow
    • Wady W hotelu dwie kategorie Gosci : a) wyzsza kategoria Niemcy, Anglicy, Wlosi b) nizsza kategoria Gosci - Polacy Menager hotelu gonil za moja mama, aby obciac jej opaske ALL przy zdaniu pokoju o godz 10 rano, gdy w opisie Itaka jest napisane, ze doba ALL sie konczy o godz 12 . Animacja na poziomie disco polo, kazdego ranka puszczany glosno przez animatorow hymn chwalacy siec hotelowa SBH (do tej sieci nalezy Hotel Paraiso ) - zenada - czulem sie jak w Korei Polnocnej . Podsumowanie : nieprzyjazne nastawienie menagera Hotelu Paraiso do Polakow, slabe jedzenie i polozenie na odludziu skutkuje coraz mniejszym oblozeniem tego hotelu i jak w innych regionach turystycznych bedzie bezpiecznie to Hotel Paraiso w ciagu kilku lat bedzie musial bardzo obnizyc ceny lub zawiesic dzialalnosc ( obok Paraiso jest juz zamkniety obiekt podobnej wielkosci, drugi obiekt , gdzie rozpoczeto budowe kilka lat temu straszy szkieletem zelbetowym )

1. Tylko plaza zasluguje na najwyzsza ocene - szeroka z drobnym piaskiem nawianym z Afryki - idealna dla naturystow 2. W hotelu dwie kategorie Gosci : a) wyzsza kategoria Niemcy, Anglicy, Wlosi b) nizsza kategoria Gosci - Polacy 3. Wyzasza kategoria Gosci ( Niemcy, Anglicy, Wlosi ) nosi opaski ALL do wieczora w dniu wyjazdu i nikt za nimi nie gania , aby obciac opaske . 4. Nizsza kategoria Gosci ma obcinane opaski ALL w dniu wyjazdu przy zdaniu bagau o godz 10 rano . 5.Menager hotelu gonil za moja mama, aby obciac jej opaske ALL przy zdaniu pokoju o godz 10 rano, gdy w opisie Itaka jest napisane, ze doba ALL sie konczy o godz 12 . 6. Zachowanie menagera bylo skandaliczne - nigdy wiecej nie wybiore tego hotelu . 7. Animacja na poziomie disco polo, kazdego ranka puszczany glosno przez animatorow hymn chwalacy siec hotelowa SBH (do tej sieci nalezy Hotel Paraiso ) - zenada - czulem sie jak w Korei Polnocnej . 8. Jedzenie slabe, monotonne, wiekszosc produktow z puszek i mrozonek . Pizza niejadalna . Restauracja wyglada jak najtansza jadlodajnia . 9. Hotel na kompletnym odludziu, do najblizszej wioski turystycznej ok 7 km - 1,5 godziny pieszo plaza lub taksowka , ewentualnie autobus nr 1 co godzine . 10. Do tego bardzo drogi dostep do internetu 25 Euro/ tydzien za jedno urzadzenie 11. Podsumowanie : nieprzyjazne nastawienie menagera Hotelu Paraiso do Polakow, slabe jedzenie i polozenie na odludziu skutkuje coraz mniejszym oblozeniem tego hotelu i jak w innych regionach turystycznych bedzie bezpiecznie to Hotel Paraiso w ciagu kilku lat bedzie musial bardzo obnizyc ceny lub zawiesic dzialalnosc ( obok Paraiso jest juz zamkniety obiekt podobnej wielkosci, drugi obiekt , gdzie rozpoczeto budowe kilka lat temu straszy szkieletem zelbetowym )

• Zalety Piękne położenie-tuż przy oceanie z dala od zgiełku miast, wspaniałe jedzenie, miała obsługa mówiąca również po polsku, możliwość zamiany pokoju, duże baseny tylko niestety z zimną wodą
    • Wady Miejscami przydał by się remont, płatny sejf i WiFi

Była to czwarta wyspa na "kanarach" na której byłem i potwierdzam opinię Sławka że każda wyspa rządzi się swoimi prawami, 4 gwiazdki na każdej wyspie to inny standard. W tym hotelu w porównaniu z Teneryfą czterogwiazdkową dał bym 3 i pół gwiazdki. Ogólnie hotel i obejście bardzo ładne, zadbane czyste. Pokoje sprzątane codziennie, zostawiałem na łóżku 1 euro i zawsze miałem pachnący pokój i inną kukiełkę ułożoną z ręczników. Mieszkałem na poziomie zero i nie widziałem żadnego robactwa. Dopłata w momencie zakupu wycieczki za widok na morze to ściema, w hotelu w momencie zameldowania za taki widok należy dopłacić 10 euro za dzień. W recepcji bardzo miła Polka Maja, w restauracji Piotr uczynny i pomocny w wielu sytuacjach, wśród animatorów również jest Polak. Polacy stanowili większość gości, poza tym byli Niemieccy emeryci opalający się nago w bunkrach ułożonych z kamieni nad brzegiem oceanu, Francuzi i Anglicy. Alkohole te mocniejsze mają 30 %, obsługa z uśmiechem na twarzy serwuje do woli. Z wycieczek proponowanych przez Dominika z Itaki polecam plaże Cofete i latarnie oraz wyjazd na Lanzarote. Ogólnie polecam hotel.

• Zalety miła obsługa
    • Wady przydałby się remont, odnowienie

Hotel położony przy pięknej plaży. Obsługa sympatyczna i uczynna. W pokojach przydałby się niewielki remont oraz zmiana wystroju wnętrza.

• Zalety smaczne i różnorodne jedzenie, miła obsługa,wyposażenie

Witam polecam bardzo serdecznie ten Hotel.Hotel na uboczu bardzo spokojnie idelane miejsce dla ludzi , którzy pragną odpocząć i zrelaksować się.Przemiła obsługa , pyszne jedzenie fajny duży basen oraz boiska.Mozliwość korzystania z odnowy biologicznej.Z minusów daleko do większych miast centrum , ale dla niektórych będzie to atut.Hotelem napewno sie Państwo nie rozczarują

• Zalety Hotel na uboczu , ładne widoki , dobre jedzenie personel w barach i w restauracji uwijał się niesamowicie sprawnie zawsze z uśmiechem
    • Wady Hotel na uboczu bez wcześniejszej parodniowej rezerwacji nie da się wynająć samochodu , miejski autobus jeżdzi jak chce (dwie godziny czekania i nic) Tylko taxi

Po przyjeździe hotel zrobił na nas wspaniałe wrażenie piękne widoki z tarasu i lobby. Potem nie było już tak pięknie pierwszy pokój z widokiem na scianę potem wymiana na inny z widokiem na kort tenisowy wyglądał spoko. Pierwsze dwa dni było tak zimno że chodziliśmy w polarach a wiatr wywracał metalowe stoły, tragedia. Jak zrobiło się ciepło zaczęła się zabawa w pokojach pełno robactwa,brak klimy (była ale nie chłodziła ) naprawiali ją 3 razy i nic to nie dało otwieraliśmy okna do czasu kiedy ktoś okradł pierwszy pokój w nocy kiedy lokatorzy w nim spali,potem okradziono jeszcze inne pokoje więc spaliśmy przy zamkniętym balkonie bez klimy. W nocy gasło światło w ogrodzie i innych miejscach ciemno jak w d...e..Brak ochrony. Polacy upychani zawsze w tym samym skrzydle i nie ma przebacz. Odradzam dopłaty za widoki nic nie dają znajomi dopłacili i mieli widok na ścianę a potem po wymianie na schody.

• Zalety bardzo spokojna okolica, przy plaży
    • Wady brak basenów z ciepłą wodą

Byłam w tym hotelu w styczniu 2016 . Hotel położony na uboczu, nie ma sąsiedztwa więc jest to hotel dla tych którzy szukają spokoju i kontaktu z naturą. Plaża piękna , w dniach przypływu dość wąska ale zawsze idealna na długie wycieczki - my chodziliśmy codziennie dość spore dystanse.Do najbliższego sklepu 2 km plażą - drogą będzie znacznie więcej.Oczywiście na plaży masa wiewiórek które da się karmić - najlepsza atrakcja dla dzieci . Obsługa miła , pokoje duże .Piękna roślinność , baseny ok ale dzieci zdecydowanie wolały ocean .Jedzenie bdb , jedynie napoje bez szału ale tak jest w większości hoteli ...dobra kawa jest w kawiarni a nie do śniadania :) Fajne animacje , wieczorem potańcówki i przedstawienia - każdy znajdzie coś dla siebie. Do miasta dojeżdża się lokalnym autobusem - osobiście byliśmy raz, tłumy , bazary z badziewiem i tyle ...nie było sensu się tam pchać. Polecam Oazis Park - super atrakcja, bezpłatny autokar podjeżdża pod hotel , zabiera gości i odwozi.