SBH Club Paraiso Playa
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Club Paraiso Playa: teren hotelu, basen

• Atrakcyjne położenie: na wzgórzu, ok. 9 km od centrum Morro Jable ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 75 km lotniska.
  • Bezpośrednio przy hotelu jedna z najpiękniejszych, drobnopiaszczystych plaż Fuerteventury - Playa Esquinzo.
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna - m.in.: 2 duże baseny, kort tenisowy, siłownia, siatkówka, paddle.
  • Świetne miejsce na rodzinne wakacje w spokojnej lokalizacji, jednocześnie z łatwym dostępem do turystycznych rozrywek.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety miła obsługa
    • Wady przydałby się remont, odnowienie

Hotel położony przy pięknej plaży. Obsługa sympatyczna i uczynna. W pokojach przydałby się niewielki remont oraz zmiana wystroju wnętrza.

• Zalety smaczne i różnorodne jedzenie, miła obsługa,wyposażenie

Witam polecam bardzo serdecznie ten Hotel.Hotel na uboczu bardzo spokojnie idelane miejsce dla ludzi , którzy pragną odpocząć i zrelaksować się.Przemiła obsługa , pyszne jedzenie fajny duży basen oraz boiska.Mozliwość korzystania z odnowy biologicznej.Z minusów daleko do większych miast centrum , ale dla niektórych będzie to atut.Hotelem napewno sie Państwo nie rozczarują

• Zalety Hotel na uboczu , ładne widoki , dobre jedzenie personel w barach i w restauracji uwijał się niesamowicie sprawnie zawsze z uśmiechem
    • Wady Hotel na uboczu bez wcześniejszej parodniowej rezerwacji nie da się wynająć samochodu , miejski autobus jeżdzi jak chce (dwie godziny czekania i nic) Tylko taxi

Po przyjeździe hotel zrobił na nas wspaniałe wrażenie piękne widoki z tarasu i lobby. Potem nie było już tak pięknie pierwszy pokój z widokiem na scianę potem wymiana na inny z widokiem na kort tenisowy wyglądał spoko. Pierwsze dwa dni było tak zimno że chodziliśmy w polarach a wiatr wywracał metalowe stoły, tragedia. Jak zrobiło się ciepło zaczęła się zabawa w pokojach pełno robactwa,brak klimy (była ale nie chłodziła ) naprawiali ją 3 razy i nic to nie dało otwieraliśmy okna do czasu kiedy ktoś okradł pierwszy pokój w nocy kiedy lokatorzy w nim spali,potem okradziono jeszcze inne pokoje więc spaliśmy przy zamkniętym balkonie bez klimy. W nocy gasło światło w ogrodzie i innych miejscach ciemno jak w d...e..Brak ochrony. Polacy upychani zawsze w tym samym skrzydle i nie ma przebacz. Odradzam dopłaty za widoki nic nie dają znajomi dopłacili i mieli widok na ścianę a potem po wymianie na schody.

• Zalety bardzo spokojna okolica, przy plaży
    • Wady brak basenów z ciepłą wodą

Byłam w tym hotelu w styczniu 2016 . Hotel położony na uboczu, nie ma sąsiedztwa więc jest to hotel dla tych którzy szukają spokoju i kontaktu z naturą. Plaża piękna , w dniach przypływu dość wąska ale zawsze idealna na długie wycieczki - my chodziliśmy codziennie dość spore dystanse.Do najbliższego sklepu 2 km plażą - drogą będzie znacznie więcej.Oczywiście na plaży masa wiewiórek które da się karmić - najlepsza atrakcja dla dzieci . Obsługa miła , pokoje duże .Piękna roślinność , baseny ok ale dzieci zdecydowanie wolały ocean .Jedzenie bdb , jedynie napoje bez szału ale tak jest w większości hoteli ...dobra kawa jest w kawiarni a nie do śniadania :) Fajne animacje , wieczorem potańcówki i przedstawienia - każdy znajdzie coś dla siebie. Do miasta dojeżdża się lokalnym autobusem - osobiście byliśmy raz, tłumy , bazary z badziewiem i tyle ...nie było sensu się tam pchać. Polecam Oazis Park - super atrakcja, bezpłatny autokar podjeżdża pod hotel , zabiera gości i odwozi.

• Zalety Położenie ,bardzo ładne baseny ,przepiękna piaszczysta plaża ,urozmaicone posiłki
    • Wady zejście z klifu na plażę

Hotel rewelacyjny .Zapłaciłem za 7dni 2500zł ,teraz jest za 1550zł i uważam że jest za pół darmo .Plaża długa ,piaszczysta i czysta .Jedzenie urozmaicone ,tak naprawdę takiego wyboru jeszcze nie widziałem :) Byłem pod wrażeniem .Pokoje czyste ,żadnych robaków nigdzie nie widziałem .Może jak ktoś ma śmietnik w pokoju to się wpraszają :) POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

• Zalety Brak zalet
    • Wady Karaluchy

Kamienista plaża, brudne pokoje, wielkie karaluchy biegające po pokojach, stołówce i korytarzach hotelowych.

• Zalety Z racji tego ze na wczasach nie spedza sie czasu w pokoju hotel oceniam na 9/10 Bardzo fajne polozenie bezposrednio przy pieknej plazy. Swietnie zagospodarowany teren przy hotelu (baseny, parki) Bardzo mila obsluga hotelu oraz dobra kuchnia. Pokoje codziennie sprzatane.. ale...
    • Wady Pokoje ocaniam na max * styl lat 70 Dziury w oknach zaklejane plastrami z pianki. Straszne przeciagi mnustwo malych robakow. Pokoje do calkowitej renowacji. Za te dziury w oknach z 4 gwiazdek jakimi chwali sie hotel powinny zostac max dwie.

Ogolnie OK z racji tego ze wczasow nie spedza sie w pokoju. Cena nie adekwatna do standardu jaki zastalismy. Konieczna inwestycja w pokoje a zwlaszcza okna

• Zalety bezpośrednio przy plaży lecz na klifie, plaża piaszczysta -czysta
    • Wady wielkość hotelu, początkowo można się pogubić. Zejście na plażę po schodach z wysokiego klifu, brak parasoli i leżaków na plaży, plaża niestrzeżona

Ogólnie pobyt udany,pogoda dopisała temperatura wody w oceanie do 24 stopni C.

• Zalety Jedzenie, animacje
    • Wady ROBACTWO! KAMIENISTA PLAZA ZUPEŁNIE INNA NIZ NA ZDJECIACH

Przestrzegam Państwa przed tym hotelem. To jedno wielkie oszustwo!!! Pozytywne opinie dają tylko tour operatorzy którzy po sprzedanej wycieczce otrzymują prowizje... Byłem tam z żoną i synem. Brak słów... To skandal żeby trzymać ludzi w takim syfie. Hotel jest pełen Karaluchów które bez problemów wchodzą do pokojów prze szpary pod drzwiami. Plaża jest bardzo wąska i kamienista ponieważ jak tłumaczyła rezydentka.... częste sztormy podmyły klif i odsłoniły kamienie. Odradzam i przestrzegam przed podjęciem decyzji o spędzeniu urlopu w tak beznadziejnym miejscu.

• Zalety Pięknie położony. Piękna plaża i miejsca do spacerowania. Cicha, spokojna okolica.
    • Wady Miejscami wygląda jak bunkier, idzie się zagubić.

Hotel położony na klifie. Piękna okolica, cicha i spokojna. Jedzenie super. Drinki wyśmienite (próbowałem prawie wszystkich). Obsługa niezwykle uprzejma i uśmiechnięta. Wrażenia pozytywne. Jedne z najlepszych wakacji, na pewno niezapomniane.