SBH Costa Calma Beach Resort
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Costa Calma Beach Resort: obiekt, basen

• Infrastruktura przyjazna dzieciom: 2 brodziki, mini klub, plac zabaw, dzienne animacje sportowe.
  • Dwie plaże: hotelowa osłonięta niewielkim cyplem przed wiatrami oraz publiczna uznawana za jedną z najładniejszych na wyspie.
  • Hotel malowniczo położony - na małym wzniesieniu, bezpośrednio nad oceanem, tylko 400 m do centrum Costa Calma.
  • Świetne możliwości komunikacyjne: ok. 350 m od przystanku autobusowego.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

Hotel super. Dostaliśmy pokój z bocznym widokiem na morze i większość pokoi posiada właśnie taki widok. Obsługa hotelu miła i pomocna. Posiłki i drinki przepyszne, ogromny wybór dań zwłaszcza na kolacji chyba ze względu na to, że dla hiszpanów to główny posiłek. Hotel posiada trzy baseny + brodzik jeden z podgrzewaną wodą niestety leżaków nie starcza dla wszystkich więc trzeba zajmować rano. Plaża niewielka w wodzie skały i kamienie, ale nabrzeże bardzo urokliwe i malownicze do dużej piaszczystej plaży dojście ulicą ok 10-15 min., można dojść także kamienistą plażą, ale trzeba uważać na przypływy i odpływy.Wśród animatorów Polacy co też jest plusem służyli pomocą można było dowiedzieć się od nich co gdzie jak i za ile :) .

• Zalety jedzenie położenie cichy
    • Wady potrzebuje remontu, jest trochę stary

Bardzo dobry hotel, dobra lokalizacj w cichym i spokojnym miejscu, niedaleko do ładnej piasczystej plaży bez mocnego wiatru. Super miła obsługa. Dobry dla rodzin z dziećmi.

• Zalety Trzy baseny, dwa brodziki
    • Wady Po przyjeździe zakwaterowani nas w pokoju z zagrzybiałym materacem i widokiem na drzewo, na którym wisiały plastikowe krzesełka. Po interwencji zmieniono nam pokój.

Hotel położony na odludziu. Plaża hotelowa brudna i brzydka. Zejście do morza kamieniste. Posiłki ok ale szału nie ma. W restauracji na suficie przy wentylatorach straszy grzyb. Mało przystepne godziny posiłków. Pokoje raczej niewielkie,sprzątane codziennie. Uważam, że 4* to za dużo jak na ten hotel. Brak polskich animacji.

• Zalety Piękne położenie, bardzo miła obsługa oraz pyszne jedzenie
    • Wady Pokój który nam się trafił, nadawał się do delikatnego remontu

Hotel położony w pięknej lokalizacji, bezpośrednio przy oceanie :) Pogoda przez cały okres pobytu rewelacyjna :) Posiłki oferowane w tym obiekcie mogą wydawać się w perspektywie dłuższego czasu monotonne, ale całej naszej rodzinie smakowało i nigdy nie wyszliśmy głodni, wręcz przeciwnie. Pokoje nie pierwszej młodości, nadają się już do odświeżenia, pozostałość to już po prostu same plusy, no może poza rozwodnionymi drinkami ;) Oceniając całość mogę polecić ten obiekt każdemu!

• Zalety Jedzenie,bliskość oceanu, serwis plażowy, miła obsługa
    • Wady Rezydent Itaki, który sam stwarza sztuczne problemy, brudna woda na plaży przy hotelu, za mało leżaków przy basenach i plaży, karaluchy, słabe wieczorne amimacje

Zalety i wady jak wyżej. Wrażenia średnie,ponieważ wady przeważaja. Duży plus za słoneczko, które nie zawiodło.

• Zalety Dobre położenie, plaże wokół hotelu, zaciszna plaża hotelowa, dostęp do napoi w wielu barach
    • Wady Za mało leżaków - miejsca kończą się o 7 rano, nieremontowany pokój o ubogim wyposażeniu, brudno wokół basenów i na plaży, zdecydowanie zbyt wysoka cena vs. oferowana jakość usług.

Bardzo mieszane uczucia: pokój ogromny ale pusty (jedno krzesło i stół) zero foteli, jeden obraz, żadnych bibelotów. Jedzenie: mnóstwo i urozmaicone potrawy, ale właściwie bez smaku, po trzech dniach nie ma się dosyć. Teren: ogromny ale o 7 rano nie ma już miejsc przy basenach, trochę lepiej na plaży, o 9 można jeszcze znaleźć wolne leżaki. W nocy głośne animacje prowadzone przez wrzeszczących Hiszpanów (w naszej części), ogólnie, szcególnie na plaży cisza imspokój.

• Zalety Jedzenie,położenie
    • Wady Rezydent z itaki,nachalność kelnerów w restauracji liczących na napiwki

Przesmaczne jedzenie!po prostu rewelacyjne!każdego dnia cos innego!każdy znajdzie coś dla siebie.wegetarianie,weganie,produkty bez glutenu i laktozy.dla miesozernych tez rewelacyjne jedzenie!hotel nad oceanem z plażą.byliśmy w marcu-opłaty za leżaki wtedy nie było.spokojne miejsce dla starszych osób i dla rodzin z małymi dziećmi oraz ludzi mających problemy z poruszaniem się.wszędzie podjazdy i windy. Rezydent z itaki to jakaś tragedia.prostak.zamiast opowiedzieć coś o wyspie to tylko chciał wcisnąć wycieczki "szybko szybko bo mam dla was 15min". Wracając do hotelu.w opisie był podgrzewany basen.jadąc z małym brzdącem liczyliśmy na cieplutką wodę.niestety basen nie był podgrzewany.na szczęście brodzik szybko sie nagrzewał.więc po południu można było włożyć malucha.pokoje czyste,codziennie sprzątane. Co mnie osobiście razilo to mnóstwo Niemców w podeszłym wieku,opalających się nago przy brodziku dla dzieci... Miejscowość fajna,spokojna,bez problemu można było wyjść na spacer poza hotel,do kawiarni czy marketu.

• Zalety Położenie, bliskość oceanu, wspaniałe jedzenie, miła obsługa, czystość, spokój i cisza.
    • Wady Brak:)

Hotel położony nad samym oceanem z własną plażą, jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa, cudowne wakacje.

• Zalety Czysto,obsługa na super poziomie.
    • Wady Raczej nie ma wad.fajnie by było jak by były dwa baseny podgrzewane(te przy barze)Bar między basenami powinien szybciej być otwarty + drinki powinny być do wyboru w szkle albo w plastiku tak jak w najniższym barze.

Pobyt 7 dniowy 2-3 wycieczki.Jedna zorganizowana ,Dwie autobusowe komunikacją miejską.Troszku opalania ,spacery.Nocne życie nie istnieje.Troszku więcej się dzieje piątek ,sobotę.Wypoczynek super.Styczeń bez wielkich upałów(20-25 stopni).Zimny ocean o tej porze roku.Mega kuchnia(Nawet kawior był).Dla każdego coś się znajdzie.Dla mnie super.Polecam dla singli i par.

• Zalety Ładnie położony, bezpośrednio przy oceanie. Duże baseny. Miła obsługa. Blisko ZOO.
    • Wady Daleko od centrów handlowych, mało rozrywki w okolicy. średnie animacje. Wieczorna rozrywka robiona głównie pod dzieci.

Położony w dobrym miejscu, z ładnymi widokami na ocean. Bardzo ładne i duże baseny. Miła obsługa, w miarę dobre i urozmaicone jedzenie. Ładne i duże pokoje - czyste. Podgrzewana woda w basenie ale tylko w jednym.Nie polecam nikomu spędzenia tam Sylwestra. Poza kolacją sylwestrową za które wzięli niemałe pieniądze i \\\"trąbkami\\\" nie zorganizowali dosłownie NIC, nawet prostej muzyki z odtwarzacza. Sztucznych ogni tez nie było. Były ale z innych hoteli...Jeżeli ktoś nastawia się na jakieś zakupy to poza bazarem (dwa razy w tygodniu - chińszczyzna) i jednym małym sklepem nie ma nic, a do centrum handlowego trzeba jechać autobusem 1,5 godziny. Według nas hotel typowy dla rodzin z dziećmi.