SBH Costa Calma Beach Resort
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Costa Calma Beach Resort: obiekt, basen

• Infrastruktura przyjazna dzieciom: 2 brodziki, mini klub, plac zabaw, dzienne animacje sportowe.
  • Dwie plaże: hotelowa osłonięta niewielkim cyplem przed wiatrami oraz publiczna uznawana za jedną z najładniejszych na wyspie.
  • Hotel malowniczo położony - na małym wzniesieniu, bezpośrednio nad oceanem, tylko 400 m do centrum Costa Calma.
  • Świetne możliwości komunikacyjne: ok. 350 m od przystanku autobusowego.

• Zalety Położenie, bliskość oceanu, wspaniałe jedzenie, miła obsługa, czystość, spokój i cisza.
    • Wady Brak:)

Hotel położony nad samym oceanem z własną plażą, jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa, cudowne wakacje.

• Zalety Czysto,obsługa na super poziomie.
    • Wady Raczej nie ma wad.fajnie by było jak by były dwa baseny podgrzewane(te przy barze)Bar między basenami powinien szybciej być otwarty + drinki powinny być do wyboru w szkle albo w plastiku tak jak w najniższym barze.

Pobyt 7 dniowy 2-3 wycieczki.Jedna zorganizowana ,Dwie autobusowe komunikacją miejską.Troszku opalania ,spacery.Nocne życie nie istnieje.Troszku więcej się dzieje piątek ,sobotę.Wypoczynek super.Styczeń bez wielkich upałów(20-25 stopni).Zimny ocean o tej porze roku.Mega kuchnia(Nawet kawior był).Dla każdego coś się znajdzie.Dla mnie super.Polecam dla singli i par.

• Zalety Ładnie położony, bezpośrednio przy oceanie. Duże baseny. Miła obsługa. Blisko ZOO.
    • Wady Daleko od centrów handlowych, mało rozrywki w okolicy. średnie animacje. Wieczorna rozrywka robiona głównie pod dzieci.

Położony w dobrym miejscu, z ładnymi widokami na ocean. Bardzo ładne i duże baseny. Miła obsługa, w miarę dobre i urozmaicone jedzenie. Ładne i duże pokoje - czyste. Podgrzewana woda w basenie ale tylko w jednym.Nie polecam nikomu spędzenia tam Sylwestra. Poza kolacją sylwestrową za które wzięli niemałe pieniądze i \\\"trąbkami\\\" nie zorganizowali dosłownie NIC, nawet prostej muzyki z odtwarzacza. Sztucznych ogni tez nie było. Były ale z innych hoteli...Jeżeli ktoś nastawia się na jakieś zakupy to poza bazarem (dwa razy w tygodniu - chińszczyzna) i jednym małym sklepem nie ma nic, a do centrum handlowego trzeba jechać autobusem 1,5 godziny. Według nas hotel typowy dla rodzin z dziećmi.

• Zalety bardzo blisko oceanu, hotelowa plaża z leżakami i parasolami, duża ilość leżaków

Byłam na wyjeździe z mężem. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Piękne widoki. Basen i ocean i słońce. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

• Zalety Położony przy plaży Bardzo dobra i miła obsługa Duża ilość animacji Pyszne i urozmaicone jedzenie Często sprzątane pokoje
    • Wady Dość stary, ale zadbany

Pojechaliśmy z żoną i parą znajomych. Wypoczęliśmy w komfortowych warunkach nie mogąc się nachwalić jakości jedzenia, drinków i obsługi. Dobry 5 gwiazdkowy hotel w Turcji nie umywa się do SBH Costa Calma Beach Resort. Może wyglądał lepiej, ale wszystko inne przemawia za wakacjami na Fuertaventurze.

• Zalety Dla rodzin z dziećmi, dobre jedzenie, miła obsluga
    • Wady Hotel nastawiony głównie na Niemców

Byłam tam z rodziną pod koniec maja. Wyspa śliczna, obsługa hotelu miła, jestem osobąwybredną , ale jedzenie było bardzo dobre, czyste pokoje, drinki trochę rozwodnione, toalety czyste, woda w basenach również, jedy e do czego można się doczepić to wycieczka z panem Romanem- porażka, wiezie swoich klientów jak worki z ziemniakami, w sumie nic szczególnego nie pokaxuje, czego by się samrmu nie zobaczylo wypożyczając samochód. Warto wypożyczyć samochód i zwiedzić wyspę samemu. Polecam

Byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca 2016. Spodziewaliśmy się że będzie cieplej, a tu max.25 st.C. i nieustanny, silny wiatr. W Polsce w tym czasie upały po 33 stopnie. Hotel na uboczu wioski hotelowej, która leży na uboczu, ale OK, stosownie do nazwy Costa Calma. Pokoje nie najnowsze, ale przestronne (mieliśmy apartament). Taren wokół hotelu oraz baseny i przyhotelowa plaża (leżaki free) bardzo fajne. Niestety samo dojście do oceanu to wulkaniczny klif lub kamienie. Ładna plaża ok.200 w lewo a bardzo ładna 500m (warto się przespacerować). Jedzenie smaczne,wybór nie oszałamiajacy ale produkty dobrej jakości. Sama wyspa to wulkaniczna pustynia z oazami pięknej zieleni tam gdzie człowiek doprowadził wodę.

• Zalety super jedzenie miła obsługa super plaża - darmowe leżaki fajne baseny duże, klimatyzowane pokoje wiele animacji (aqua aerobic, rzutki itp. siatkówka)
    • Wady nieprzyjemny zapach w łazienkach

Byliśmy z mężem w podróży poślubnej na przełomie maja/czerwca 2016r. Super hotel, wszystko zadbane i czyste, nawet jeśli nie najnowsze. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach wydobywający się prawdopodobnie z kanalizacji. Obsługa bardzo uprzejma, uśmiechnięta i pomocna. Codziennie mieliśmy ułożone inne figury z ręczników. Wyspa czysta, niesamowite widoki, przyjemny wiatr. Jest co pozwiedzać, na pewno warto wybrać się na plaże Cofete no i oczywiście do Oasis Parku - polecam wykupić Lemur Experience. Piękne plaże, ta hotelowa z kamienistym zejściem do wody, ale nie był to jakiś duży dyskomfort, poza tym wszędzie piasek. Polecam szczególnie dzieci zaopatrzyć w buty do wody, wtedy nic nie przeszkadza. Ocean czysty, woda ciepła. Zaraz obok była plaża z piaszczystym zejściem. Idąc dalej można w skałkach karmić wiewiórki, ale raczej przed południem. Wyżywienie super. Nie da się tam nudzić, chyba że ktoś bardzo się stara to zawsze znajdzie coś do narzekania. Wspólnie z mężem polecam w 100%!

• Zalety Z tego co wszyscy piszą, ma wiele zalet
    • Wady Jak wyżej

Przepraszam za zła opinie o tym hotelu. Nie ten hotel miał być oceniony tylko Monica Beach .

• Zalety Plaza
    • Wady Pokoje , recepcja w postaci blond włosej damy zwącej się szefową

To jest tragedia dla rodzin z dziećmi. Otrzymujecie "apartament "- który tak dumnie się nazywa i nie zasługuje na to miano - są to g... dwa pokoje przedzielone kuchnia . 20 lat temu studiowałem i lepsze warunki miałem w akademiku. Pokoje 2 osob są w porównaniu z tym czymś jakby z innej galaktyki.Drodzy Państwo brud , smród i ubóstwo - nie za te pieniądze. W tej kwocie praktycznie mieści się np hotel RIU VISTAMAR na Canarach - i można go nazwać hotelem . Tutaj mamy doczynienia z akademikiem. ŻART za naprawdę nie małe pieniądze. A najśmieszniejsze jest to , że my jadąc nie szukaliśmy okazyjnej ceny.