Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Silver
Bułgaria / Złote Piaski

Silver: basen, obiekt

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    128 zł 1 dni / os. Sprawdź

• Zalety Hotel nie za duży ale w b. dobrej i cichej okolicy
    • Wady Brak wad

Byliśmy we dwoje we wrześniu i nasz pobyt był b. udany. Do plaży nalężało dojść pieszo lub dojechać busikiem. Spacery na plaże i do centrum to też wypoczynek. Atmosfera w hotelu b. przyjemna, pokoje czyste i wysprzątane , ręczniki zmieniane a w pokojach miejsca wystarczająco. Wyżywienie wyśmienite i urozmaicone. Obsługa na stołówce i w barze super.

• Zalety Hotel nie za duży ale przyjazny dla szukających spokoju w cichej dzielnicy Złotych Piasków. Miła i fachowa obsługa.
    • Wady Trochę daleko do centrum ale spacer zawsze wskazany.

Byliśmy w drugiej połowie września i pogodę mieliśmy bardzo ładną. Na plażę był wybór: albo pieszo po schodach albo dojazd busikiem. Dla nas najładniejsza była niestrzeżona, czysta i piaszczysta. Wyżywienie mieliśmy pełne i bardzo urozmaicone - smaczne. Pokoje z balkonami nie za duże ale wygodne. Polecam ten hotel.

• Zalety Czysty Tani z basenem
    • Wady Jedzenie totalna porazka , obsluga w jadlodalni tez

Polecam osoba z samochodem i bez wykupowania posilkow . Do plazy daleko , jedzenie niedobre i caly czas takie samo. Jedynie cena warta za sam hotel.

Hotel przyzwoity jak na trzy gwiazdki.Dość ładny choć w łazienkach zapach stechlizny.

• Zalety Pokoje jak i cały hotel schludne, blisko sklep jak i kantor, obsługa miła, basen zadbany i czysty, darmowe leżaki przy basenie, profesjonalna obsługa w drink barze, całodobowy kontakt z rezydentką
    • Wady mały basen, duża odległość do centrum

Bardzo polecam , a w szczególności z all inclusive. Hotel czysty i bardzo przytulny. Całodobowy kontakt z rezydentką. Pokoje w hotelu czyste , sprzątane codziennie. Obsługa bardzo miła z którą łatwo dogadać się po Polsku ale w szczególności rozumieją po Rosyjsku i Angielsku. Hotel z dala od miejskiego zgiełku gdzie do lepszej plaży około 500 metrów schodami w dół , a do gorszej może z 300 metrów schodząc z górki. Centrum dość daleko ponieważ około pół godziny pieszo w dzień bez żadnego problemu , ale wracać trzeba było przed zachodem , ponieważ droga powrotna w ciemnościach z latarkami w ręku. Jedzenie w hotelu co prawda nie są to jakieś cuda ale przecież jadąc do Bułgarii wiadomo , że nie można nastawiać się na jakieś wykwintne potrawy , moim zdaniem zawsze był taki wybór że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Polecam ten hotel biorąc all inclusive ponieważ dodatkowo po obiedzie były lody ile się chciało , a do tego zawsze jakieś ciasteczka no i kawa jak i inne ciepłe napoje , drink bar obsługiwany bardzo szybko i sprawnie.

• Zalety brak, począwszy od tego, że prawie nikt nie wie gdzie ten hotel się znajduje i po wjeździe autem do miejscowości przez godzinę szukaliśmy hotelu.
    • Wady brudne łazienki i balkony, nieświeże , najgorszej jakości jedzenie, monotonne, brudne stoły, brak higieny, brak komunikacji z kelnerami, najniższy standard, nadanie jakichkolwiek gwizdek to pomyłka...

Hotel Silver w miejscowości Złote Piaski jedzenie najgorszej jakości, nieświeże, wrzucane do bemarów przez jakieś kobiety wychodzące z zaplecza i wrzucane jak do koryt w chlewie, przerabiane z resztek z poprzedniego dnia, brud panujący w pokojach, głównie w łazience, ale przede wszystkim brudne obrusy, serwety, brak sztućców, brak picia, to które podawano miało smak chemii, a nie soków. Wspomnę dla formalności, że codziennie na śniadanie było to samo, a na obiad podobnie jak poprzedniego dnia, z tą różnicą, że zmielone (to czego nie zjedzono wczoraj). Moi synowie i ja mieliśmy przez 5 dni z 7 miałam biegunkę, mąż przez 3, przestał jeść to co było przetwarzane, a pani w recepcji hotelu, która ratowała mnie środkami przeciw biegunce, doradziła żebym odpuściła sobie jedzenie. Kelnerzy nie mówiący w języku angielskim, co jest bardzo wygodne, ponieważ na moje pytanie dlaczego potrawa jest zimna , z uśmiechem bełkotał w ojczystym języku...Po przyjeździe nikt się nami nie zainteresował i nie spotkał, próbowałam na własną rękę skontaktować się z rezydentem , bez skutku. Brak możliwości skorzystania z basenu, ponieważ jest on wielkości łyżki i możliwość skorzystania z leżaka łączy się z wstaniem o 4 rano, widziałam na własne oczy wyścigi tych, którzy chcieli odpocząć w pobliżu basenu i zażyć kąpieli słonecznej, ponieważ w wodzie na 100% nie było i tak miejsca. Parking tak mały, że ciąż proszono żeby przestawiać auto. KOSZMARNE MIEJSCE NIE POLECAM NIKOMU

• Zalety mili pracownicy
    • Wady malutkie pokoje

odpowiednia jakość do ceny uwielbiam Bułgarię sympatycznie

• Zalety Cicha, spokojna okolica, bardzo czyste pokoje (choć trafiliśmy na mrówki, ale nie gryzły ;) ), blisko sklep i kantor, w miarę wyposażone pokoje (klimatyzacja, lodówka, tv, telefon), miła obsługa, zadbany, czysty basen i strefa wokół basenu. Możliwość wykupu dodatkowych wycieczek (np. przejażdżka dżipami, wypady do aqua parku).
    • Wady Do plaży i większej ilości sklepów oraz gastronomi jednak trzeba kawałek iść, w najbliższej okolicy nie ma żadnych atrakcji (może prócz wypożyczalni sprzętu na plaży), do samych Złotych Piasków ok. 2 km spaceru (w dzień jeżdżą jakieś autobusy, w nocy raczej tylko taksi), w hotelu brak jakichkolwiek animacji, z atrakcji i sportu jedynie basen i siłownia. Posiłki zostawiłem na koniec ponieważ nie jest to najlepsza wizytówka tegoż hotelu (sama bułgarska kuchnia raczej nie jest aż tak ograniczona), praktycznie codziennie te same posiłki, bez wyrazu, bez smaku, największa bolączka tego hotelu. Dla mnie największą wadą była wcześniej wspominana odległość do Złotych Piasków.

Hotel polecam osobą lub rodziną które chcą naprawdę tylko i wyłącznie odpocząć od zgiełku i tłumów (od Polaków nie bardzo ponieważ dużo nas tam bywa :) ), jedynie nie polecam branie ofert z all inclusive, chyba, że poprawią się posiłki ;)

• Zalety kameralny , daleko od miejskiego zgiełku, polskojęzyczna obsługa, basen, czysto, darmowe leżaki i parasole koło basenu
    • Wady monotonne śniadania, brak dojazdu (zaniedbane otoczenie poza hotelem m.in. dziury w drodze)

Mały, kameralny hotelik, położony w cichej dzielnicy Złotych Piasków. Do plaży niedaleko.Przy hotelu czysty, podświetlony basen. Pokoje w hotelu czyste, codziennie sprzątane, obsługa miła,mówiąca po polsku-zwłaszcza pani recepcjonistka (ta starsza wiekiem) jest bardzo miła i pomocna. Hotel ten polecam osobom, które chcą odpocząć od miejskiego hałasu i lubią spacery, bo do centrum trzeba iść ok. 20 min., a do plaży jest jakieś 300m schodami w dół, chyba że ktoś się wybierze na miejską plażę, która jest trochę dalej, ale ją bardziej polecam, zwłaszcza,że z hotelu jeździ tam darmowy busik.

• Zalety Dość dobre położenie. Cicho i spokojnie. Własny parking samochodowy. Czystość w normie.
    • Wady Adekwatnie do ceny . Nie czepiam się.

Polecam .Obsługa miła. Na stołówce czysto i schludnie. Czasem brakowało tależy lub filiżanek. Basen nie duży ale woda cieplutka i czysta- codziennie czyszczony, niema ograniczeń czasowych dla chętnych kapieli. Restauracja przy basenie ok. Miła obsługa. Ceny znośne. Dobre miejsce wypadowe na zwiedzania pod warunkiem że ma sie swój samochód. Pobliska plaża czysta i mało zaludniona. Polecam szprotki w barze na plaży. Poleciłbym hotel znajomym i przyjacielom. Może być tylko za daleko do plaży dla dzieci bo ok. 800m . Bylismy w czwórkę swoim samochodem. Wróciliśmy zadowoleni.