Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Silver
Bułgaria / Złote Piaski

Silver: basen, obiekt

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    140 zł 1 dni / os. Sprawdź

Hotel położony w spokojnej okolicy wśród zieleni, basen wystarczający dla niewymagających. Dostęp do jednej plaży (mniej atrakcyjnej) ok 10 min spacerkiem, do drugiej, czystej bardziej "cywilizowanej" ok 15 do 20 min. Obsługa hotelu, z małymi wyjątkami 2 osób, bez zarzutu. Przy posiłkach (z wyjątkiem obiadu) brak noży i widelców, posiłki w miarę urozmaicane z dużą ilością owoców, każdy może znaleźć coś dla siebie. Hotel godny polecenia dla osób niewymagających. Spełnia wymogi 3 *. Najważniejsze aby wypoczynek spędzić w dobrym towarzystwie a takie mieliśmy, za co dziękujemy !!! Obsługa rezydenta i pilotów na bdb. Rezydent w każdej chwili na telefon, poza normalnymi dyżurami z pełnym zakresem dokładnych informacji.

• Zalety Położony w spokojnej okolicy Czyste pokoje Dobre jedzenie Dobra jakość w dobrej cenie
    • Wady Za mała ilość obsługi restauracji.

Hotel przyjemny, nieduży. Mieliśmy pokój 4 osobowy czyli z 2 dostawkami. Łózka na dostawkach raczej kiepskie, ale nam to nie przeszkadzało. Ogólnie czysto, pościel i ręczniki zmieniane co 2 dzień. W pokoju telewizor, klimatyzacja, balkon z suszarką na ubrania. Piękny widok na morze. To nieprawda, że jedzenie ohydne - co komu smakuje. Ja uważam, że było dobre. Mieliśmy opcję all - jedzenia pod dostatkiem. Tak naprawdę nie mieliśmy nawet ochoty nic dokupywać. Mankamentem restauracji jest zbyt mała ilość obsługi, co powodowało czasami brak czystych naczyń, ale szybko je donoszono. Wadą jest też, że napoje podawane są w jednorazowych kubkach. Najbardziej denerwujący są jednak sami goście, którzy nie mają czasami umiaru (nakładają pełne talerze jedzenia - żeby im nie brakło, a potem ląduje to w koszu.) Do plaży trochę daleko - można zejść na taką "dziką" plażę kamiennymi schodami - wtedy dużo bliżej i mniej ludzi. Do centrum Złotych Piasków około 20-30 minut, ale moim zdaniem nie mam tak nic ciekawego poza ogromną ilością ludzi, straganami i hałasem. Na wypoczynek zdecydowane lepiej położony jest Hotel Silver. Polecam wycieczkę na półwysep Kaliakra - przepiękne widoki. Pobyt uważam za udany.

• Zalety Czysto, co dwa dni zmiana pościeli, ręczników czysty basen, leżaki i parasole darmowe przy basenie,
    • Wady Zbyt mały plac zabaw dla dzieci (tylko dwie huśtawki i jedna zjeżdżalnia), brak animatorów zabaw dla dzieci

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Polecam szczególnie dla osób które chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta, cisza, spokój (odległość od centrum Złotych Piasków pieszo około 20-25 min.). Polecam wycieczkę do Bałczik i Kaliakra oraz atrakcję dla dzieci - delfinarium w Warnie. W morzu niestety sporo wodorostów ale za to woda o temp. 27 °C

• Zalety Barman mówiący po polsku i miły Pan rezydent Wiesław
    • Wady Nie sposób wymienić wszystkich ale skupmy się na najważniejszych: Pokoje brudne ciemne brak jakichkolwiek oznak sprzątania brudne ręczniki brudna pościel podłoga wykładzina nie prana od jakichś kilku sezonów. Obsługa recepcji brak jakiejkolwiek komunikacji nie wyrażają żadnej chęci do współpracy brak pomocy. Na koniec kuchnia straszna i ohydna posiłki nie jadalne prawie co dziennie to samo tyle ze zmieniona forma i konsystencja po 5 dniu kryzys nie polecam all inclusive Przed wejściem do hotelu cuchnący śmietnik

Po przyjeżdzie wita nas miły Pan rezydent Wiesław,którego serdecznie pozdrawiam.Potem rozpoczyna się nasz koszmar 2 godziny oczekiwania na pokój który okazał się brudną ciemną norą. do plaży dość daleko ale wożą busikiem ja polecam spacer w stronę złotych piasków plaża zdecydowanie ładniejsza. Jedzenie naprawdę straszne nie polecam opcji all ani HB lepiej stołować się na mieście szczególnie z dziećmi. Hotel w miarę cichy w spokojnej dzielnicy Czajka niedaleko aquapark proponuję odwiedzić Warnę piękne duże miasto. Nie polecam tego hotelu lepiej trochę dołożyć i wybrać coś innego .

• Zalety Bardzo dobry barman przy basenie ;)
    • Wady Nie miła obsługa, daleko od złotych piasków (centrum), nie dobre jedzenie

Nie miła obsługa, daleko od złotych piasków (centrum), nie dobre jedzenie. Pani rezydentka nie poinformowała nas o wielu rzeczach o których dowiadywalismy sie na mieście od ludzi, wycieczki które proponowała były o wiele droższe niż można było sobie kupić na złotych piaskach. Z hotelu jestem nie zadowolony, w pokojach brzydko pachnie nie są ładne.

• Zalety Hotel z dala od zgiełku, cicha okolica.

Byliśmy we dwoje po raz drugi w tym hotelu w czerwcu i nasz pobyt był b. udany. Po upływie roku mamy takie same pozytywne wrażenia jak z września 2015 roku. Atmosfera w hotelu nadal b. przyjemna, pokoje czyste i wysprzątane , ręczniki zmieniane a w pokojach miejsca wystarczająco. Wyżywienie wyśmienite i urozmaicone. Obsługa na stołówce i w barze ok choć kelnerzy byli zbyt powolni w zbieraniu naczyń. Jedyny minus to położenie plaży jest trochę z dala, ale o tym wiedzieliśmy. Polecamy ten hotel

• Zalety Hotel nowy i zadbany, a jednocześnie nieduży. Przestronne pokoje i łazienki. Smaczne posiłki.
    • Wady Obsługa nie zna języków obcych. Pokoje sprzątane niedokładnie. Szpecąca zabudowa wokół hotelu. Głośni goście.

Hotel położony wokół starych i brzydkich budynków. Wyraźnie się od nich wyróżnia - bardzo ładny i nowy. Pokoje i łazienki duże, duży prysznic. W pokoju lodówka,klimatyzacja(bezpłatna),balkon, suszarka na pranie,brak suszarki do włosów.Sprzatano codziennie ale ręczniki zmieniano rzadko, pościel częściej (co 3 dni). Posiłki urozmaicone - śniadania najlepsze (zimna płyta, dania na ciepło, na słodko i płatki z mlekiem, więc wybór ogromny), obiady i kolacje zawsze z zupą, chlebem, 2 - 3 rodzajami mięsa lub ryby, dodatkowo mousaka lub zapiekanka, warzywa gotowane i surówki. Kilka deserów, owoce. Każdy coś wybierze dla siebie. Obsługa na stołówce nie wyrabia i często trzeba było jeść przy stoliku z brudnymi naczyniami po poprzednich gościach lub czekać na uzupełnienie jakiegoś dania, ale to raczej wina za małej ilości personelu, bo widać było, że obsługa ciężko pracuje. Minusem jest obsługa recepcji, która nie potrafiła w żadnym języku przez 2 tygodnie udzielić mi informacji o godzinach posiłków (co nawiasem mówiąc powinno być opisane na drzwiach restauracji). Najlepszym pracownikiem hotelu jest barman, który rozumie wszystko po polsku. Do plaży mamy 2 opcje - na prawo od hotelu ok. 15 min plaża Kabakum, gruby piasek, leżaki po 6 lv. Z plaży wracamy pod stromą górkę. Lepszą opcją jest na lewo od hotelu plaża Chaika - idzie się dłużej bo ok. 20 min, ale droga jest przyjemniejsza (po schodkach przez las), a plaża o wiele ładniejsza, drobny piasek, czystsze morze, leżaki po 5 lv. Najbliższe sklepy (nie licząc drogiego marketu hotelowego) znajdują się po drodze na plaże Kabakum - sklepy spożywcze oraz z pamiątkami, bary i restauracje, a także przystanek autobusowy - 10 min od hotelu. Polecam też spacery do centrum Złotych Piasków - w ok. 40 min dojdziemy do długiej nadmorskiej promenady turystycznej. Największą wadą hotelu byli głośni i pijani Polacy (90% gości) przesiadujący w barze pod balkonami i krzyczący po nocach.

• Wady Cały czas hałas, brak prądu, brudno w pokojach, brudne szyby

Byłem z żoną w tym hotelu. po pierwsze zbyt mała ilość pracowników w restauracji (brak sztućców, brak wolnych stolików). To nie wina kelnerów ani obsługi kuchni, po prostu zbyt mała ilość personelu na tylu gości hotelowych ( wina leży po stronie menadżera) Cały czas hałas na basenie do późnych godzin, brud w pokojach (przez cały pobyt 2 tygodnie ani razu posprzątany pokój i łazienka). Trzeba było upominać się o wymianę ręczników i pościeli. Nie oświetlona droga na plażę (po zmierzchu trzeba używać latarki). Częste wyłączanie prądu (może jakiś porządny remont instalacji elektrycznej). Zarezerwowałem pokój z widokiem na morze (prosiłem o najwyższe piętro dostaliśmy o piętro niżej, choć pokój nad nami był wolny, dopłaciłem do tego).

Hotel ok codziennie zmiana pościeli i ręczników natomiast jedzienie ochydne niedoprawione bez smaku.Trudno się porozumieć ,nie znają języka angielskiego

• Zalety Hotel nie za duży ale w b. dobrej i cichej okolicy
    • Wady Brak wad

Byliśmy we dwoje we wrześniu i nasz pobyt był b. udany. Do plaży nalężało dojść pieszo lub dojechać busikiem. Spacery na plaże i do centrum to też wypoczynek. Atmosfera w hotelu b. przyjemna, pokoje czyste i wysprzątane , ręczniki zmieniane a w pokojach miejsca wystarczająco. Wyżywienie wyśmienite i urozmaicone. Obsługa na stołówce i w barze super.