Silver
Bułgaria / Złote Piaski

Silver: basen, obiekt

Sprawdź oferty
  • Dojazd własny śniadania i obiadokolacje
    729 zł 9 dni / os. Sprawdź

• Zalety cicha okolica, dobre posiłki, miła obsługa
    • Wady brak wymiany ręczników i pościeli

Na wakacjach byłem we wrześniu 2017, przez tydzień obsługa ani razu nie wymieniła ręczników i pościeli. Codzienne sprzątanie polegało na wymianie worka na śmieci i papieru toaletowego. Jednym z rozczarowań były 2 łóżka pojedyncze zamiast jednego małżeńskiego, ale po dosunięciu ich do siebie nie było żadnej różnicy. Poza tym same plusy, super obsługa, dobre i zróżnicowane jedzenie, jedynie trochę za długie kolejki przy kolacji, ale jak się przyszło około 19 (kolacje od 18) to akurat było dołożone ciepłe jedzenie i było mało ludzi. Jeżeli chodzi o lokalizację to do złotych piasków trochę daleko, a w tej wiosce gdzie leży hotel nic się nie dzieje, ale blisko do Warny gdzie jest co pozwiedzać. Ogólnie wrażenie super, nie żałuję ani jednej chwili spędzonej tam.

• Zalety Cicha okolica.
    • Wady Słabe jedzenie.

No niestety potwierdziły się opinie gości. Hotel bardzo słaby. Jedzenie porażka. Pokoje duże, ale przydałby się remont.

• Zalety przyjemny basen, duże pokoje, smaczne jedzenie
    • Wady czystość okolicy pozostawia nieco do życzenia, odległość od morza ok 500m, powrót pod góre

Pobyt przyjemny, byliśmy zadowoleni z warunków hotelu przy tej cenie

• Zalety basen , duże pokoje
    • Wady czystość , kolejki do śniadań i kolacji - jeżeli przyszło się nie punktualnie nie było co jeść mimo że było się w pzredziale godzinowym

lepiej ten hotel odpuścić - chyba że ktoś lubi wstawać wcześnie rano żeby zjęść oraz stać w kolejce od 17 : 50 by móc zjeść kolacje . Posiłki tłuste - zawsze to samo

• Zalety dobre jedzenie jak na Byułgarie ale w opcji śniadania i obiadokolacje
    • Wady troszkę trzeba podreptać do morza

fajne apartamenty, basen wystarczający, okolica wokół hotelu brudna , morze czyste i ciepłe....

Hotel położony w spokojnej okolicy wśród zieleni, basen wystarczający dla niewymagających. Dostęp do jednej plaży (mniej atrakcyjnej) ok 10 min spacerkiem, do drugiej, czystej bardziej "cywilizowanej" ok 15 do 20 min. Obsługa hotelu, z małymi wyjątkami 2 osób, bez zarzutu. Przy posiłkach (z wyjątkiem obiadu) brak noży i widelców, posiłki w miarę urozmaicane z dużą ilością owoców, każdy może znaleźć coś dla siebie. Hotel godny polecenia dla osób niewymagających. Spełnia wymogi 3 *. Najważniejsze aby wypoczynek spędzić w dobrym towarzystwie a takie mieliśmy, za co dziękujemy !!! Obsługa rezydenta i pilotów na bdb. Rezydent w każdej chwili na telefon, poza normalnymi dyżurami z pełnym zakresem dokładnych informacji.

• Zalety Położony w spokojnej okolicy Czyste pokoje Dobre jedzenie Dobra jakość w dobrej cenie
    • Wady Za mała ilość obsługi restauracji.

Hotel przyjemny, nieduży. Mieliśmy pokój 4 osobowy czyli z 2 dostawkami. Łózka na dostawkach raczej kiepskie, ale nam to nie przeszkadzało. Ogólnie czysto, pościel i ręczniki zmieniane co 2 dzień. W pokoju telewizor, klimatyzacja, balkon z suszarką na ubrania. Piękny widok na morze. To nieprawda, że jedzenie ohydne - co komu smakuje. Ja uważam, że było dobre. Mieliśmy opcję all - jedzenia pod dostatkiem. Tak naprawdę nie mieliśmy nawet ochoty nic dokupywać. Mankamentem restauracji jest zbyt mała ilość obsługi, co powodowało czasami brak czystych naczyń, ale szybko je donoszono. Wadą jest też, że napoje podawane są w jednorazowych kubkach. Najbardziej denerwujący są jednak sami goście, którzy nie mają czasami umiaru (nakładają pełne talerze jedzenia - żeby im nie brakło, a potem ląduje to w koszu.) Do plaży trochę daleko - można zejść na taką "dziką" plażę kamiennymi schodami - wtedy dużo bliżej i mniej ludzi. Do centrum Złotych Piasków około 20-30 minut, ale moim zdaniem nie mam tak nic ciekawego poza ogromną ilością ludzi, straganami i hałasem. Na wypoczynek zdecydowane lepiej położony jest Hotel Silver. Polecam wycieczkę na półwysep Kaliakra - przepiękne widoki. Pobyt uważam za udany.

• Zalety Czysto, co dwa dni zmiana pościeli, ręczników czysty basen, leżaki i parasole darmowe przy basenie,
    • Wady Zbyt mały plac zabaw dla dzieci (tylko dwie huśtawki i jedna zjeżdżalnia), brak animatorów zabaw dla dzieci

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Polecam szczególnie dla osób które chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta, cisza, spokój (odległość od centrum Złotych Piasków pieszo około 20-25 min.). Polecam wycieczkę do Bałczik i Kaliakra oraz atrakcję dla dzieci - delfinarium w Warnie. W morzu niestety sporo wodorostów ale za to woda o temp. 27 °C

• Zalety Barman mówiący po polsku i miły Pan rezydent Wiesław
    • Wady Nie sposób wymienić wszystkich ale skupmy się na najważniejszych: Pokoje brudne ciemne brak jakichkolwiek oznak sprzątania brudne ręczniki brudna pościel podłoga wykładzina nie prana od jakichś kilku sezonów. Obsługa recepcji brak jakiejkolwiek komunikacji nie wyrażają żadnej chęci do współpracy brak pomocy. Na koniec kuchnia straszna i ohydna posiłki nie jadalne prawie co dziennie to samo tyle ze zmieniona forma i konsystencja po 5 dniu kryzys nie polecam all inclusive Przed wejściem do hotelu cuchnący śmietnik

Po przyjeżdzie wita nas miły Pan rezydent Wiesław,którego serdecznie pozdrawiam.Potem rozpoczyna się nasz koszmar 2 godziny oczekiwania na pokój który okazał się brudną ciemną norą. do plaży dość daleko ale wożą busikiem ja polecam spacer w stronę złotych piasków plaża zdecydowanie ładniejsza. Jedzenie naprawdę straszne nie polecam opcji all ani HB lepiej stołować się na mieście szczególnie z dziećmi. Hotel w miarę cichy w spokojnej dzielnicy Czajka niedaleko aquapark proponuję odwiedzić Warnę piękne duże miasto. Nie polecam tego hotelu lepiej trochę dołożyć i wybrać coś innego .

• Zalety Bardzo dobry barman przy basenie ;)
    • Wady Nie miła obsługa, daleko od złotych piasków (centrum), nie dobre jedzenie

Nie miła obsługa, daleko od złotych piasków (centrum), nie dobre jedzenie. Pani rezydentka nie poinformowała nas o wielu rzeczach o których dowiadywalismy sie na mieście od ludzi, wycieczki które proponowała były o wiele droższe niż można było sobie kupić na złotych piaskach. Z hotelu jestem nie zadowolony, w pokojach brzydko pachnie nie są ładne.