Summertime
Grecja / Korfu

Summertime

• Wylot z Rzeszowa All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Miła obsługa, blisko morza jak również miasteczka.
    • Wady bardzo skromne pokoje szczególnie łazienka bardzo niewygodna i maleńka.

jak już wcześnie pisałam ogólnie dobrze . polecam dla niewymagających.

• Zalety Blisko do plaży, ładny basen, miła obsługa, sprzątanie pokoi codziennie.
    • Wady Pokoje beznadziejne, klimatyzacja nie działała, jedzenie średnie monotonne.

Było przyjemnie, codzienne sprzątanie pokoi, blisko do plaży i sklepów, jedzenie monotonne, klimatyzacja nie była sprawna.

• Zalety miła obsługa
    • Wady obrzydliwe, monotonne jedzenie powodujące problemy żołądkowe, dystrybutory z napojami oblepione atakującymi osami, brakujące sztućce i naczynia, powolna aczkolwiek miła obsługa, brud wszędzie, koce zamiast kołder, pokoje jak za czasów PRL

Brud, obrzydiwe jedzenie, sztywne koce zamiast kołder, ciemne i obskurne pokoje, wszechobecny smród, obsługa nie wyrabiająca się z dokładaniem jedzenia i czystych naczyń. Nikomu nie polecam!

• Zalety Blisko pięknych plaż, miejsc, czysto, miła obsługa, bar hotelowy z ciekawymi występami w weekendy :)
    • Wady Standard hotelu 3gwiazdki (greckie 3gwiazdki) osoby w wygórowanymi wymaganiami mogą być rozczarowane) trochę monotonne jedzenie, pierwsze dwa dni spędziliśmy w pokoju, który był położony przy przydomowej oczyszczalni straszny smród :o na szczęście na 3 dzień na naszą prośbę przenieśli nas bez problemu do lepszego

Mega miejsce, piękne widoki UWAGA nie kupujcie dodatkowych wycieczek z biura podróży warto rozejrzeć się po okolicy za rejs na PAXOS I ANTIPAXOS zapłaciliśmy 80euro za 2 osoby gdzie miejscowe punkty oferowały 20euro za osobę sporo przepłaciliśmy, a jechały z nami osoby, które skorzystały z tańszych ofert, polecam mega ANTIPAXOS to greckie Karaiby najpiękniejsze miejsce jakie można sobie wymarzyc, krystaliczna woda, piasek to biały puch jak na Karaibach, koniecznie kto wybierze się do Korfu powinien skorzystać z tej wycieczki, warto również wypożyczyć np skuter za 20euro i jak my zwiedzić pół wyspy, jest mała bardzo łatwo ją objechać choć w górach mocno wieje warto się dobrze ubrać ;) rezydent Grecos mało komunikatywny, nie specjalnie zależało mu na zainteresowaniu nas wyspą i dodatkowymi atrakcjami, średnio zadowoleni jesteśmy z przyjęcia nas przez opiekuna

• Zalety Zieleń basen
    • Wady łazienki poniżej niskiego standardu

Ogólne wrażenie oceniamy na 5 pkt ze względu na monotonię posiłków łazienki w tragicznym stanie, natomiast położenie wśród bujnej zieleni i basen hotelowy podnosi tą opinię z 2 na 5 pkt co w naszej ocenie w skali do 10 jest i tak na wyrost. Pozdrawiamy

• Zalety Świetne położenie w centrum Sidari. Blisko plaż oraz centrum rozrywki. Hotel to budynki jednopiętrowe. Wejście do pokoju jak do domku. Pokoje z indywidualnym balkonem lub tarasem. Kameralnie i spokojnie ale blisko centrum gdzie można poszaleć.
    • Wady Zawsze można coś znaleźć, ja dostałem pokój bez podwójnego łóżka. Musiałem zsunąć dwa, aby być blisko partnerki - ale daliśmy radę.

Byłem z żoną w terminie od 01.07-08.07.2017- wakacje z biurem Grecos. Dobra organizacja wypoczynku ze strony biura, dobra opieka z ich strony. Przez cały pobyt byli dostępni. Spędziłem bardzo fajne wakacje. Hotel w zabudowie niskiej na dużej powierzchni. Kameralny i spokojny. Bardzo miła i uczynna obsługa. Dobre wyżywienie, śniadania tzw. europejskie z dodatkami kuchni regionalnej. Podobnie obiady i kolacje. Bar z napojami i alkoholem też do przyjęcia. Pokoje czyste. Serwis room praktycznie każdego dnia z wymianą ręczników i sprzątaniem. Klimatyzacja w cenie - sprawna. Do tego super pogoda i krajobrazy. Byliśmy siedem dni i żal było wyjeżdżać. Zwykle na kolejne wakacje jeżdżę w nowe miejsce, ale tam pojechałbym jeszcze raz. Proponuję wypożyczyć samochód i objechać wyspę, koszt niewielki, a wspaniałe widoki, szczególnie dla pasjonatów fotografii krajobrazowej.

• Zalety Hotel położony w Sidari . Okolica z licznymi sklepami i tawernami. Hotel z wyglądu bardzo kameralny.
    • Wady Basen niewielki na dużą liczbę ludzi bez ratownika. Ogólnie duży ścisk na bardzo małej powierzchni basenowo-jadalnianej. Jedzenie bardzo bardzo monotonne.Pokój był pachnący stęchlizną, były moskitiery ale robaków i owadów nie brakowało.

Mój pobyt ograniczał się tylko do posiłków,spania i korzystania z baru.

• Zalety Wygląd domków i obsługa w recepcji oraz Pań sprzątających.
    • Wady Spora odległość od plaży wbrew informacją. Fatalne jedzenie i brak drinków.

Całość wrażeń z pobytu w hotelu bardzo psują posiłki. Jedzenie jest monotonne, zimne i tłuste. Codziennie z owoców dawali jabłka, pomarańcze oraz brzoskwinie z puszki. Tylko raz w ciągu 2 tygodni był arbuz i ani razu winogrona. Nie było żadnych drinków typu strawberry czy grapitta tylko oddzielnie wódka, wino i piwo. Ciasta okropne w smaku, przekąski to porażka. Od 10 czerwca obsługa nie dawała sobie rady ze sprzątaniem ze stołów i bardzo trudno było znaleźć miejsce aby spożyć posiłek. Odległość od plaży dużo dalsza niż podana w folderze. Pragnę podzielić się jeszcze opinią na temat godzin lotów na co oczywiście nie ma wpływu hotel. Nasz wylot miał odbyć się o 3:15 a był o 23:15 więc 20 godzin później, a odlot o 18:15 a ostatecznie odbył się o 13:15 więc o 5 godzin wcześniej. Człowiek płaci za 2 tygodniowy pobyt a tak naprawdę jest o wiele krócej. Ciekawe że te zmiany są zawsze na niekorzyść klientów.

• Zalety położenie blisko centrum
    • Wady beznadziejne jedzenie,monotonne bez wyboru a najgorsze że bez smaku

byłam w tym hotelu we wrześniu 2016r i to był szok spodziewałam się,że 3 gwiazdki to będzie słabsze jedzenie ale ,ze aż tak złe to nie przypuszczałam,byle jakie bez smaku codziennie to samo,napoje rozwodnione w plastikach,wino ze ściany w plastikach,okropne stoły krzesła każde inne bufet póżny PRL coś okropnegodużo jeżdzę ale tak brzydkiego wystroju nie widziałam.Pokoje ładne,czyste,sprzątane piękna okolica ,super wycieczki korfu tak ale hotel inny . elżbieta

• Zalety Zaletą tego hotelu jest tylko jego położenie.
    • Wady jedzenie, pokój i siłownia, która tak naprawdę jest zdewastowana.

Hotel nie powinien być w ogóle w ofercie. Byliśmy już kilka razy w Grecji, nie jesteśmy wymagający jeśli chodzi o hotel, bo tam zazwyczaj tylko śpimy i jemy. Tutaj jedzenie jeśli chodzi o Grecję było beznadziejne. Przydałaby się im kuchenna rewolucja. Ogólnie nie polecam tego hotelu.