Summertime
Grecja / Korfu

Summertime

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Świetne położenie w centrum Sidari. Blisko plaż oraz centrum rozrywki. Hotel to budynki jednopiętrowe. Wejście do pokoju jak do domku. Pokoje z indywidualnym balkonem lub tarasem. Kameralnie i spokojnie ale blisko centrum gdzie można poszaleć.
    • Wady Zawsze można coś znaleźć, ja dostałem pokój bez podwójnego łóżka. Musiałem zsunąć dwa, aby być blisko partnerki - ale daliśmy radę.

Byłem z żoną w terminie od 01.07-08.07.2017- wakacje z biurem Grecos. Dobra organizacja wypoczynku ze strony biura, dobra opieka z ich strony. Przez cały pobyt byli dostępni. Spędziłem bardzo fajne wakacje. Hotel w zabudowie niskiej na dużej powierzchni. Kameralny i spokojny. Bardzo miła i uczynna obsługa. Dobre wyżywienie, śniadania tzw. europejskie z dodatkami kuchni regionalnej. Podobnie obiady i kolacje. Bar z napojami i alkoholem też do przyjęcia. Pokoje czyste. Serwis room praktycznie każdego dnia z wymianą ręczników i sprzątaniem. Klimatyzacja w cenie - sprawna. Do tego super pogoda i krajobrazy. Byliśmy siedem dni i żal było wyjeżdżać. Zwykle na kolejne wakacje jeżdżę w nowe miejsce, ale tam pojechałbym jeszcze raz. Proponuję wypożyczyć samochód i objechać wyspę, koszt niewielki, a wspaniałe widoki, szczególnie dla pasjonatów fotografii krajobrazowej.

• Zalety Hotel położony w Sidari . Okolica z licznymi sklepami i tawernami. Hotel z wyglądu bardzo kameralny.
    • Wady Basen niewielki na dużą liczbę ludzi bez ratownika. Ogólnie duży ścisk na bardzo małej powierzchni basenowo-jadalnianej. Jedzenie bardzo bardzo monotonne.Pokój był pachnący stęchlizną, były moskitiery ale robaków i owadów nie brakowało.

Mój pobyt ograniczał się tylko do posiłków,spania i korzystania z baru.

• Zalety Wygląd domków i obsługa w recepcji oraz Pań sprzątających.
    • Wady Spora odległość od plaży wbrew informacją. Fatalne jedzenie i brak drinków.

Całość wrażeń z pobytu w hotelu bardzo psują posiłki. Jedzenie jest monotonne, zimne i tłuste. Codziennie z owoców dawali jabłka, pomarańcze oraz brzoskwinie z puszki. Tylko raz w ciągu 2 tygodni był arbuz i ani razu winogrona. Nie było żadnych drinków typu strawberry czy grapitta tylko oddzielnie wódka, wino i piwo. Ciasta okropne w smaku, przekąski to porażka. Od 10 czerwca obsługa nie dawała sobie rady ze sprzątaniem ze stołów i bardzo trudno było znaleźć miejsce aby spożyć posiłek. Odległość od plaży dużo dalsza niż podana w folderze. Pragnę podzielić się jeszcze opinią na temat godzin lotów na co oczywiście nie ma wpływu hotel. Nasz wylot miał odbyć się o 3:15 a był o 23:15 więc 20 godzin później, a odlot o 18:15 a ostatecznie odbył się o 13:15 więc o 5 godzin wcześniej. Człowiek płaci za 2 tygodniowy pobyt a tak naprawdę jest o wiele krócej. Ciekawe że te zmiany są zawsze na niekorzyść klientów.

• Zalety położenie blisko centrum
    • Wady beznadziejne jedzenie,monotonne bez wyboru a najgorsze że bez smaku

byłam w tym hotelu we wrześniu 2016r i to był szok spodziewałam się,że 3 gwiazdki to będzie słabsze jedzenie ale ,ze aż tak złe to nie przypuszczałam,byle jakie bez smaku codziennie to samo,napoje rozwodnione w plastikach,wino ze ściany w plastikach,okropne stoły krzesła każde inne bufet póżny PRL coś okropnegodużo jeżdzę ale tak brzydkiego wystroju nie widziałam.Pokoje ładne,czyste,sprzątane piękna okolica ,super wycieczki korfu tak ale hotel inny . elżbieta

• Zalety Zaletą tego hotelu jest tylko jego położenie.
    • Wady jedzenie, pokój i siłownia, która tak naprawdę jest zdewastowana.

Hotel nie powinien być w ogóle w ofercie. Byliśmy już kilka razy w Grecji, nie jesteśmy wymagający jeśli chodzi o hotel, bo tam zazwyczaj tylko śpimy i jemy. Tutaj jedzenie jeśli chodzi o Grecję było beznadziejne. Przydałaby się im kuchenna rewolucja. Ogólnie nie polecam tego hotelu.

• Zalety Położenie - blisko do pięknych miejsc, miasta, plaży, restauracji, sklepów.
    • Wady Przeciętne jedzenie, dosyć monotonne, ale smaczne.

Kameralny hotel z basenem w znakomitej lokalizacji blisko do ciekawych miejsc do których sa wycieczki z całej wyspy. Poloje srednie, jedzenie również. Ogolna ocena wysoka ze względu na atrakcyjna cene.

• Zalety czysto,miła obsługa, blisko morza, pyszne jedzenie i w dużej ilości.
    • Wady słabe wifi

Najlepsze miejsce do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, młodych i starszych , zarówno przy basenie jak i nad morzem ,do którego nie ma daleko.Wspaniałe klifowe wybrzeże , plaże z leżakami za które należy płacić 8 euro , ale jeżeli coś się kupi w pobliskiej restauracji to można korzystać gratis .Na plażach nie ma tłoku ,każdy znajdzie miejsce .Cudowne widoki . Hotel czysty , pokoje czyściutkie .Otoczenie zadbane .Przemiła i grzeczna obsługa. Dla lubiących chodzić do tawern jest wszędzie blisko.W pobliżu hotelu jest kilka marketów , sklepików , jedynie jest dość kawałek do centrum Sidari, gdzie jest mnóstwo turystów , tawern i toczy się życie nocne .

• Zalety zadbany ogród ,dość czysto ,bar ,lody bez ograniczeń ilość leżaków przy basenie wystarczająca
    • Wady troche monotonne jedzenie

hotel czysty ,zadbany ,okolic spokojna ,dość blisko do plaży ,obsługa bez zarzutu bar jak i lody ,ciasto dla dzieci bez ograniczeń ,

Przyzwoity hotel za niską cenę. Odpowiedni dla rodzin

• Zalety Niezła baza wypadowa, czysto, pokoje regularnie sprzątane, miła i pomocna obsługa. Położony blisko pięknego klifowego wybrzeża (ok.300m)
    • Wady Infrastruktura, wyposażenie pokoi pamięta lata 80-te. Jedzenie i napoje miernej jakości, monotonne. Siłownia nieczynna. Całość sprawia strasznie budżetowe wrażenie - na wszystkim się oszczędza. Mały basen jak na tą ilość gości. Free Wi-Fi działa fatalnie (ograniczona ilość użytkowników - w pokoju za dopłatą 10Eur/tydzień. Ogólnie fatalny stosunek ceny do jakości oferty

Budżetowy hotel dla bardzo mało wymagającego klienta zarówno pod względem infrastruktury jak i wyżywienia. All inklusive - to porażka. Nie warto go brać - w koło jest mnóstwo małych knajpek gdzie można zjeść coś smacznego z lokalnej kuchni i napić się czegoś fajnego. Jak ktoś lubi szerokie plaże - niech zapomni. Wybrzeże jest klifowe i malownicze ale to ogranicza plaże do wąskiego paska starczającego na długość leżaka Warto wypożyczyć samochód i samemu pozwiedzać wyspę - wrażenia niezapomniane. Nie korzystajcie jednak z oferty rezydentów hotelowych (samochód, wycieczki) bo przepłacicie czasem o połowę.