Tth Pegasos World

Tth Pegasos World: teren hotelu

• Aquapark z 13 zjeżdżalniami.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje, brodziki, zjeżdżalnie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 500 m od centrum Titreyengol, ok. 6 km od centrum Side, ok. 70 km od lotniska w Antalyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kompleks basenowy o powierzchni 9600 m2, sala fitness, 3 korty tenisowe, mini football, łucznictwo.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety czystość blisko Side oraz Manavgat bardzo duży park wodny-dla dzieci-rewelacja!! bardzo duży wybór posiłków-szczególnie kolacje ogólnie naprawdę hotel bardzo bardzo na plus
    • Wady stare budynki-na niektórych ścianach zarówno w korytarzu jak i pokojach, grzyb, wilgoć oraz łuszcząca się farba układ w pokoju-dodatkowy pokój dla dzieci przy samym głównym korytarzu, drzwi do pokoju bardzo nieszczelne, okno bezpośrednio na korytarz, przez co w pokoju naprawdę bardzo głośno słychać co dzieje się na korytarzu

Od tygodnia jestem w tym hotelu, niestety za 2 dni powrót :( Pobyt rodzina z 2 dzieci, naprawdę nie jesteśmy turystami, którzy zawsze na wszystko narzekają, ale.. Zacznę od minusów: -każdy budynek mieszkalny (jest ich 5, oczywiście ten ostatni premium-nie dla polaczków :)) to tak jakby wielkie bloki z beznadziejnym układem, w środku długi korytarz, z którego wchodzi się do mieszkań, drzwi bardzo nieszczelne, okno bezpośrednio na korytarz, w pokoju wszystko bardzo głośno i dokładnie słychać co jest na korytarzu, dla dzieci-porażka -łuszcząca się farba w pokoju, ale czystość ok, codziennie sprzątany, co do tego zero uwag -polacy czasami dostają gorsze pokoje, niektóre śmierdzą grzybem, dopiero po kłótniach udaje się zmienić pokój, ja od razu do paszportu włożyłem 20 euro z prośbą o dobry pokój, więc w naszym nie śmierdziało, ale poznaliśmy rodzinę, która musiała zmienić :( -desery, szkoda że dawali desery tak słabiutkie, uwielbiam Turcję za ciepłe noce, jednak mimo wszystko wesołe nastawienie do życia ludzi tu mieszkających oraz ich desery, a tutaj niestety, większość deserów na słabiutkimmmmmmm poziomie, bardzo rzadko dali coś dobrego Reszta..., już chyba tylko i wyłącznie same ++++++ -hotel czysty -kuchnia urozmaicona, każdy znajdzie coś pysznego dla siebie, polecam środy, wieczór turecki z ich lodami, bajka -basen,aquapark, dla dzieci, rewelacjaaaa -ładnie urządzony teren Naprawdę same plusy. Ogólne wrażenie-super, wyjazd zaliczony jako bardzo udany. Oczywiście zawsze znajdą sie tacy, którym wszystko będzie nie tak, takim polecam zostać w domu. A tym, którzy lubi wypoczywać, bawić się, korzystać z super pogody, najeść się dużo i smacznie, POLECAM TEN HOTEL :) Ps Kupując wycieczkę wybraliśmy zwykły pokój z dostawkami, dostaliśmy tak jakby mieszkanie z 2 pokojami (układ beznadziejny, ale jednak 2 pokoje), powiem tak, prawdopodobnie wszystkie pokoje mają taki układ, nie ma tu chyba mieszkań 1-pokojowych, tak więc nie warto dopłacać :)

• Zalety wspaniały hotel- piękny, duży basen, duży aquapark ze zjeżdżalniami, dużo zieleni, bardzo zadbany, fajne animacje
    • Wady brak- trzeba by szukać na siłę

To najlepszy hotel w jakim byliśmy do tej pory. Okolica może nie za fajna, nie ma co zwiedzać, chyba że pojedzie się do pobliskiego centrum Side. Z kolei centrum Titreyengol nie zachwyca. Ale sam hotel oferuje tyle atrakcji, że nie odczuwa się potrzeby organizować sobie czas poza hotelem. Hotel posiada duży amfiteatr, gdzie wieczorem odbywały się występy np. grupy akrobatów, karaoke itp. My byliśmy w 2016 roku podczas rozgrywek Euro. Hotel zorganizował specjalną strefę kibica na powietrzu dla tych co chcieli oglądać mecze. Dla nas fajne było to że stołówka była bardzo duża i można było jeść posiłki albo w środku albo na dużym tarasie na powietrzu. Za wadę można uznać brak jakiś fajnych widoków podwodnych blisko brzegu dla tych co nurkują. Ogólnie mogę podsumować, że hotel jest bardzo funkcjonalnie i z pomysłem urządzony, a obsługa bardzo dba o porządek. W 100% polecam.

• Zalety Basen, Aquapark, Pokoje, Jedzenie, Ogród, Plaża, Plac zabaw dla dzieci, Animacje, Formuła all inc
    • Wady Szukać by ich trzeba było na siłę

Nigdy nie dodaje opinii o hotelach ale mieliśmy pewne obawy co do wylotu do Turcji z dziećmi i tak samo jak i państwo szukaliśmy wszelkich informacji o sytuacji w kraju oraz hotelu. Napiszę więc --->Wspaniały obiekt. Hotel rozdzielony na kilkanaście budynków, zakwaterowani zostaliśmy z dwójką małych dzieci w budynku 1 w którym znajdowały się pokoje rodzinne (wspomnę że zakupiliśmy w itace pokój z dostawkami a na miejscu dali pokój rodzinny za który w biurze trzeba by było dopłacić 900 zł). Ogromny basen podzielony na kilka części brodziki dla dzieci ze wspaniałymi placami zabaw duży a zarazem nie oblegany w maju aqua park ze zjeżdżalniami, brak jakichkolwiek kolejek. Ogród na obiekcie niezwykle zadbany zraszany automatycznie, czysto schludnie, obsługa miła i uczynna realizowała natychmiast każdą prośbę otwarta na problemy gości. Jedzenie dobre na okrągło podawane olbrzymi wybór. Plaża ładna duża przestronna (płatne atrakcje wodne na miejscu, skutery wodne-banany-narty wodne-loty parasolowe-nurkowanie). Różnorodne animacje. W hotelu sklepy galerie handlowe (brak możliwości negocjacji cen dość drogo) w najbliższej okolicy nic nie ma do Side i Manavgat co 5 minut Busy (transport kosztuje ok 1euro) Bezpiecznie podróżowaliśmy z dziećmi miejskim transportem dojazd do miasta trwał jakieś 10-15 minut. Byliśmy już w hotelach w Egipcie (Hurghada), Turcji (Kemer), Grecji(Kos i Zakhyntos), Dominikanie (Punta Cana), i ten obiekt był zdecydowanie najlepszy i spowodował, że będziemy do niego co Jakiś czas wracać. Stosunek jakości do ceny był Pozytywny Zapłaciliśmy za osobę dorosłą ok 1490zł dzieci ok 1000, Pogoda ponad 30 stopni. Co do Turków i sytuacji w kraju - Czuliśmy się bezpiecznie a na ulicach nie było czuć żadnego zagrożenia opis na Polskim MSZ nieadekwatny dla tego regionu.

• Zalety Położony nad samym morzem,w pięknym ogrodzie, basen ogromny, obsługa przemiła.Bardzo blisko i Side i Manavgat gdzie można zrobić zakupy.

Polecam w 100% wszystkim,którzy aktywnie i w pięknych warunkach chcieli by spędzić wakacje.

• Zalety świetne położenie, hotel z ?limatem, dużo zieleni, sympatyczne knajpki nad basenami . Infrastruktura basenowa extra i dla dzieci i dla doroslych. Plaża szeroka, czysta jedyny minus to żwir przy wejściu do morza. Blisko plaży toalety i prysznice. Dużo obslugi hotelowej przyjaznej na każdym kroku.Wybor posiłków bardzo duży,jedzenia mnóstwo dużo warzyw w różnej postaci. Niestety mnóstwo też śmieciowego jedzenia.
    • Wady kawa nie przypomina kawy. Soki bardzo słodkie smakują jak koncentraty -nasze dzieci nie chciały tego pić .Płatki śniadaniowe także mało smaczne i marny wybór.Mleko tylko zimne można było dodać gorącej wody ale ...to już nie mleko . Blisko basenów płatne lody, trudno dziecku odmówić a koszt 1 gałka 1 euro lub dolar. Bardzo na uboczu przy placu zabaw lody włoskie darmowe ale mało smaczne. Mieszkaliśmy na parterze ma przeciwko aqua parku gdzie grała bardzo głośno muzyka, gdyby ktoś chciał odpocząć w pokoju na tarasie nie ma szans.Cisza tylko na plaży. Na korytarzach hotelowych płytki,każdorazowo jak ktoś przyjeżdżał lub wyjeżdżał straszny hałas odczuwalny w pokoju -niestety zwłaszcza w nocy. Pokój dla dzieci to raczej aneks gdyż okno wychodziło na korytarz hotelowy.Wracajacy ludzie z imprez wieczorowych stanowili poważne wyzwanie dla usypiajacego dzieci rodzica. Podczas naszego pobytu nie było obiadów w restauracji, niby obiad musieliśmy jeść w snack barze. Jedzenie w snake barze monotonne zawsze pizza, tortiile,frytki i grillowane kurczaki . Oczywiście do tego zawsze pomidory, oliwki itp. Podczas naszego pobytu były 3 bardzo zimne noce i bardzo zmarzlismy w pokoju mimo kocy.

wyjazd generalnie bardzo udany i polecamy ten hotel rodzinom z dziećmi.

• Zalety Ogromny basen, zjeżdżalnie, blisko plaża, animatorzy
    • Wady Kiepski internet (płatny dodatkowo i bardzo wolny)

Najlepszą rekomendacją dla tego hotelu niech będzie to że w tym roku lecimy tam 2 raz. Byłem tam w sierpniu 2016 razem z żoną i 6 letnim synem. Transfer z lotniska bardzo przyzwoity, około godziny. Hotel na ogromnym terenie składa się z kilku budynków, nasz pokój rodzinny znajdował się na parterze. Pokój standardowy, na parterze wyjście na mały taras, w telewizji z polskich kanałów tylko tvpolonia, słaby internet dodatkowo płatny. Klimatyzacja centralna, dawała radę po włączeniu na cały dzień dzięki dodatkowej karcie do pokoju. Na terenie całego hotelu rozstawione lodówki z wodą mineralną. Drinki z lokalnych alkoholi, oryginalna cola, fanta, schwepes, itd., dobre tureckie piwo (do tego 5 dolarów działa cuda:). Jedzenie smaczne, codziennie inna kolacja tematyczna, żadnych rewolucji żołądkowych. Budka z lodami przez cały dzień, osobny bufet dla dzieci, mała restauracja w ciągu dnia dla maluchów z fast foodowym jedzeniem (frytki, burgery, chickeny). W sierpniu pogoda ekstremalna, trzeba to zaznaczyć, wieczorem temperatura spadała z 38 do około 30 stopni, do tego wysoka wilgotność i brak wiatru. Animacje w ciągu dnia na basenie genialne. Codziennie od 10 rano różne konkurencje na basenie, dużo śmiechu i zabawy. Aquapark ogromny i otwarty od 10 do 17. Ogólnie na basenie cały dzień impreza, cicho nad morzem. W hotelu basen kryty, do którego chodziliśmy koło południa, gdy słońce ostro świeciło. Woda w basenach i w morzu około 30 stopni (zupa), w basenie krytym przyjemne 25.

• Zalety wspaniały kompleks

wspaniały hotel ,wyśmienite nie do przejedzenia jedzenie, raj dla dzieci i dorosłych

• Zalety położenie
    • Wady słaby serwis (telefonu w pokoju nie udało się uruchomić przez cały pobyt)

Hotel na niezłym poziomie. Słaby serwis - telefon uruchamiano przez cały pobyt(pomimo wielu monitoringów), zamki na karty trzeba było ponownie kodować kilkukrotnie, sprzątanie w niektóre dni pominięto(raczej świadomie)

• Zalety Bardzo dobre posiłki, bardzo duży wybór. Super zjeżdżalnie, super baseny, super plaża.
    • Wady Łazienka w pokoju, z ostatniego budynku daleko do restauracji

Bardzo dobre posiłki, bardzo duży wybór - każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy w Pegasos z dzieckiem 8-letnim, niejadkiem, ale nie było problemu, żeby dziecko było głodne. Duży wybór alkoholi: piwo, wina, wódka, gin, raki, brandy. W opcji all inclusive bogata różnorodność drinków. Super zjeżdżalnie, super baseny, super plaża. Pokój mieliśmy na parterze w budynku, w którym numery pokoi zaczynają się od 2000. Budynek usytuowany najdalej w całym kompleksie aczkolwiek bardzo blisko zjeżdżalni, lokują tam głównie Polaków... Łazienka mogłaby być ładniejsza, na całym suficie krata zasłaniająca wentylatory i klimatyzację, ciągle z niej kapało. Do przeżycia, bo w łazience się nie śpi, ale niektórzy wymieniali pokoje na wyższe piętro, podobno lepsze. Ale problemem były windy, niektóre nie działały albo wolno działały, więc ludzie wchodzili po schodach. Obsługa miła, ale nastawiona na lepsze obsługiwanie Brytyjczyków, Niemców bądź Turków. Goście hotelowi w większości z Wielkiej Brytanii i Turcji, byli też Rosjanie, Niemcy i trochę Polaków. Oczywiście odwieczny problem wolnych leżaków (przy basenie, na plaży trochę mniejszy problem ). Godzina 8:00 trudno było znaleźć wolny leżak, trzeba było wstawać wcześnie i zajmować - dosyć męczące gdy chce się odpocząć na wakacjach. W ciągu dnia mnóstwo rozrywek dla dorosłych i dzieci - konkursy w wodzie, duży wybór sportów (np. joga, zumba, step), dla dzieci mini klub. Wieczorem w amfiteatrze występy np. magic show, african show i disco.

• Zalety atrakcje wodne dla dzieci w każdym wielku

Ogromny teren z piękną wypielęgnowaną roślinnością. Hotel nastawiony na dzieci Zjeżdżalnie i atrakcje wodne dla najmniejszych dzieciaczków, średniaków i najstarszych. Jeden basen dla dzieci jest częściowo zacieniony co jest sporym plusem w tym klimacie. Osobny barek z daniami dla dzieci, kolorowe talerzyki, krzesełka. Przy basenach specjalne malutkie toalety dla dzieciaków. Jeden bar z przekąskami przygotowany pod dzieci, wszystko nisko, kolorowe małe krzesełka itp. Animacje dla dzieci tylko w języku angielskim, ale dzieci zawsze się dogadają :) Bardzo miła obsługa. Mnustwo leżaków, ale niestety sporo osób zajmuje leżaki rano i się na nich nie pojawia przez pół dnia - odwieczny problem. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, na kolacje zawsze świeżo grillowane mięsa i ryby. Nie ma problemu żeby zabrać jedzenie do pokoju, przed budynkami stoją specjalne stojaki na brudne naczynia. Pokoje czyste. Komarki są.