Tth Pegasos World

Tth Pegasos World: teren hotelu

• Aquapark z 13 zjeżdżalniami.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje, brodziki, zjeżdżalnie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 500 m od centrum Titreyengol, ok. 6 km od centrum Side, ok. 70 km od lotniska w Antalyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kompleks basenowy o powierzchni 9600 m2, sala fitness, 3 korty tenisowe, mini football, łucznictwo.

• Zalety wspaniały kompleks

wspaniały hotel ,wyśmienite nie do przejedzenia jedzenie, raj dla dzieci i dorosłych

• Zalety położenie
    • Wady słaby serwis (telefonu w pokoju nie udało się uruchomić przez cały pobyt)

Hotel na niezłym poziomie. Słaby serwis - telefon uruchamiano przez cały pobyt(pomimo wielu monitoringów), zamki na karty trzeba było ponownie kodować kilkukrotnie, sprzątanie w niektóre dni pominięto(raczej świadomie)

• Zalety Bardzo dobre posiłki, bardzo duży wybór. Super zjeżdżalnie, super baseny, super plaża.
    • Wady Łazienka w pokoju, z ostatniego budynku daleko do restauracji

Bardzo dobre posiłki, bardzo duży wybór - każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy w Pegasos z dzieckiem 8-letnim, niejadkiem, ale nie było problemu, żeby dziecko było głodne. Duży wybór alkoholi: piwo, wina, wódka, gin, raki, brandy. W opcji all inclusive bogata różnorodność drinków. Super zjeżdżalnie, super baseny, super plaża. Pokój mieliśmy na parterze w budynku, w którym numery pokoi zaczynają się od 2000. Budynek usytuowany najdalej w całym kompleksie aczkolwiek bardzo blisko zjeżdżalni, lokują tam głównie Polaków... Łazienka mogłaby być ładniejsza, na całym suficie krata zasłaniająca wentylatory i klimatyzację, ciągle z niej kapało. Do przeżycia, bo w łazience się nie śpi, ale niektórzy wymieniali pokoje na wyższe piętro, podobno lepsze. Ale problemem były windy, niektóre nie działały albo wolno działały, więc ludzie wchodzili po schodach. Obsługa miła, ale nastawiona na lepsze obsługiwanie Brytyjczyków, Niemców bądź Turków. Goście hotelowi w większości z Wielkiej Brytanii i Turcji, byli też Rosjanie, Niemcy i trochę Polaków. Oczywiście odwieczny problem wolnych leżaków (przy basenie, na plaży trochę mniejszy problem ). Godzina 8:00 trudno było znaleźć wolny leżak, trzeba było wstawać wcześnie i zajmować - dosyć męczące gdy chce się odpocząć na wakacjach. W ciągu dnia mnóstwo rozrywek dla dorosłych i dzieci - konkursy w wodzie, duży wybór sportów (np. joga, zumba, step), dla dzieci mini klub. Wieczorem w amfiteatrze występy np. magic show, african show i disco.

• Zalety atrakcje wodne dla dzieci w każdym wielku

Ogromny teren z piękną wypielęgnowaną roślinnością. Hotel nastawiony na dzieci Zjeżdżalnie i atrakcje wodne dla najmniejszych dzieciaczków, średniaków i najstarszych. Jeden basen dla dzieci jest częściowo zacieniony co jest sporym plusem w tym klimacie. Osobny barek z daniami dla dzieci, kolorowe talerzyki, krzesełka. Przy basenach specjalne malutkie toalety dla dzieciaków. Jeden bar z przekąskami przygotowany pod dzieci, wszystko nisko, kolorowe małe krzesełka itp. Animacje dla dzieci tylko w języku angielskim, ale dzieci zawsze się dogadają :) Bardzo miła obsługa. Mnustwo leżaków, ale niestety sporo osób zajmuje leżaki rano i się na nich nie pojawia przez pół dnia - odwieczny problem. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, na kolacje zawsze świeżo grillowane mięsa i ryby. Nie ma problemu żeby zabrać jedzenie do pokoju, przed budynkami stoją specjalne stojaki na brudne naczynia. Pokoje czyste. Komarki są.

• Zalety hotel na uboczu, z prywatną plażą,

ogromny hotel, mnóstwo atrakcji na miejscu, obsługa bardzo miła i pomocna, bardzo polecam

• Zalety Bardzo ładne pokoje, wspaniały aqua park, olbrzymi basen, dostateczna ilość leżaków, animacje sportowe dla dorosłych
    • Wady wyżywienie

Nie będę rozpisywała się o zaletach hotelu, ponieważ naprawdę nie było do czego się przyczepić. Hotel jest wspaniały. Największą jego wadą było jedzenie - dość monotonne, słabo doprawione, bardzo tłuste. Choć zawsze coś dla siebie znajdowaliśmy:) Może po prostu żadne danie nie zaskoczyło nas jakimś wyjątkowym smakiem. I muszę dodać, że nie jestem osobą wybredną.

• Zalety Różnorodność

Fajne miejsce dla rodzin z dziecmi! Blisko pięknej plazy, mnóstwo różnorodnych basenów, plac zabaw.... Polecam!

• Zalety Same zalety

Wybierając ten hotel daliśmy iatce ostatnią szansę( 2 poprzednie były porażką) i nas nie zawiodła. Hotel przeszedł nasze oczekiwania. Rewelacyjna infrastruktura. Wspaniała plaża. Zadbane, czyste i duże pokoje. Mega duży basen - spokojna muzyka na basenie. Mimo iż w hotelu dużo rodzin z dziećmi jest tak duży i ma tak wiele atrakcji dla dzieci, że nawet chcąc od nich odpocząć można to zrobić. Plaża piaszczysta z niewielkimi kamionkami. W morzu cieplutka woda. Wszędzie dużo miejsca i przestrzeni i nie ma czegoś takiego jak brak leżaków. Animacji również sporo aczkolwiek zapowiadane przez głośniki - obiekt tak duży więc musieliby zatrudnić około 100 animatorów aby było ich widać. Więc animacje są ale nie nachalne- jak dla mnie super. Internet w recepcji bez zarzutu. Jeśli chodzi i posiłki to można jeść na okrągło i każdy coś dla siebie znajdzie ( oczywiście drób, ryby i baranina).

• Zalety wszystko :-)

Witam. Hotel w 100% zachwycający. Wszystko na medal. Jeżeli ktoś się zastanawia czy pojechać właśnie tam to polecam, polecam, polecam :-) Atrakcji dla dzieci i dorosłych całe mnóstwo, a sam hotel pomimo rozmiaru nie jest męczący z uwagi na rozległy teren jaki zajmuje z przepięknie zaprojektowanym ogrodem. W okolicy urokliwe SIDE z antycznymi zabytkami, które koniecznie trzeba zobaczyć. Plaża ładna, piaszczysta i szeroka. Jeszcze raz szczerze polecam.

• Zalety wspaniałe baseny dużo atrakcji dla dzieci ,położony w przepięknym miejscu ,czyste pokoje urozmaicone posiłki
    • Wady brak animacji w języku polskim

wspaniały hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi .