Biuro podróży Easygo

Easygo logo

Easygo to marka, pod którą sprawdzeni partnerzy oferują wyselekcjonowane oferty, dostępne wyłącznie dla klientów Wakacje.pl.

W portfolio Easygo znajdują się oferty eTravel, do której należą także biura podróży Europe Mountains oferujące wyjazdy narciarskie oraz Marco Polo z szerokim wyborem rejsów.

W ofercie Easygo znajdują się kierunki bliskie, jak i te egzotyczne. Marka stawia na dobór hoteli o wysokim standardzie i dużym zróżnicowaniu, by dopasować oferty do różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Aktualnie w ofercie Easygo znajduje się blisko 200 obiektów ? od kameralnych i klimatycznych pensjonatów, po luksusowe resorty w formule ultra all inclusive. Nie brakuje także nowości i hoteli, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej!

Istotnym aspektem podczas selekcji oferty są także wiarygodne opinie. Właśnie dlatego Easygo osobiście sprawdza znajdujące się w ich ofercie obiekty. Dzięki temu blisko 70% obiektów z ich oferty to hotele wyróżniające się doskonałymi opiniami i oceną ponad 7/10 w naszym serwisie.

Sprawdź opinie o Easygo

Obsługiwane kierunki