Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wspomnienia z wakacji

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wspomnienia z wakacji

Algieria to piękny kraj a ludzie są bardzo mili. Miałam okazję być kilkukrotnie zarówno latem jak i zimą. Baza turystyczna jest bardzo slabo rozwinięta a w zasadzie można powiedzieć,że jej prawie nie ma. Dlatego jeśli ktoś chciałby się tam wybrać to absolutnie polecam Saharę: Tamanrasset, Djanet. Na pustyni i tak nocuje się pod gołym niebem więc hotel jest zbędny. Poza tym nie ma piękniejszego widoku jak rozgwieźdzone niebo... Nie ma również zasięgu dla telefonów komórkowych a więc idealnie aby odciąć się od całego świata. Ludzie pustyni Tuaregowie są przemiłymi osobami, a ich gościnność wręcz legendarna. Oddadzą człowiekowi ostatnią kozę czy też barana ale ugoszczą jak trzeba. Ja osobiście zakochałam się w pustyni i bardzo chciałabym tam jeszcze pojechać a byłam 4 razy!

Czy czułaś się bezpieczna w Algierii? I zimą - jak sobie radziłaś w niskich temperaturach nocy. W ogóle opowiedz coś o pustyni - sa tam jakieś wije, robale?

Komentarz

zazdroszczę

Komentarz

• Bankowiec
        Bankowiec skomentowane
        Edycja komentarza
        Byłem, widziałem, także zazdroszczę, bo byłem z 10 lat temu ;( Ale na pewno wybiorę się niedawno.

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Algieria, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
    Trwa
    X