Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Zaria - Słoneczny Brzeg 04.08.07 - są tam jakieś fajne kluby...?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Zaria - Słoneczny Brzeg 04.08.07 - są tam jakieś fajne kluby...?

dajcie znać jeli ktoś coś wie na temt tego własnie hotelu i okolic ... a tymbardziej jesli ktoś z Was tam w tym terminie jedzie ... nas jest dwóch 24-25latek wolnych i do wzięcia ... na imprezę [%sig%]

Wybieram się tam 4 września. Jak dotychczas nie znalazłam opini o tym hoteliku.
    Moższ udzielić mi informacji jak tam jest.

Komentarz

Zatem odpowiem w ten sposób ... znalazłem przed wyjazdem opinię że jest tam beznadziejnie bo daleko wszędzie, małe pokoje itd. ... to kompletna bzdura !!! szczególnie odnośnie klubów i możliwości wypoczęcia i poimprezowania ... ale do rzeczy ... to samo serce Słonecznego Brzegu ... centrum centrum ... do największych i najbardziej obleganych klubów jak XL który polecam osobiście, albo Mania są 3 minuty ... do morza jakieś 5 min drogi ... z 15 min jest do Lazura klubu który uchodzi tam za najlepszy i faktycznie jest oblegany ale nuta jest ... w sumie każda ... jesli chodzi o wypoczynek bardzo fajne miejsce w dzień jest gdzie wyskoczyć a w nocy tymbardziej ... sam hotel ... normalny ... pokoje z łazienkami czyste i sprzątane może nie codziennie ale na życzenie zawsze, klima, lodówka - nie są to duże pokoje choć na ost piętrze są ze 3 takie 3 osobowe dwa razy większe niż reszta ale wychodzę z założenia że nie jedziesz na wakacje posiedzieć w hotelu przy hotelu niewielki basen i co tu dużo ukrywać w centrum centrum z okien nie ma wspaniałych widoków, jeśli chodzi o możliwość podróżowania i zwiedzania z czego nie korzystałem ale o możliwości wiem to przed hotelem z 50m jest przystanek autobusowy a raczej taki mały dworzec zatem wszędzie gdzie chcesz się dostaniesz ... jedynym mankamentem hotelu jest jak prawie wszędzie jedzenie ... warto jeść na mieście i większość tak własnie robi. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to polecam się pozdrawiam serdecznie i udanego wyjazdu )) [%sig%]

Komentarz

Dzięki za info. Właśnie się pakuję. Mam nadzieję, że bedzie ok.
        Pozdrawiam.
        KARINA

Komentarz

Trwa
        X