Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Nessebar beach Nord 11.08.07 i 18.08.07

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Nessebar beach Nord 11.08.07 i 18.08.07

Właśnie wróciłem z tego hotelu Odpowiem na każde pytanie

Witam.
    My wybieramy się do Nessebar beach sud. Z tego co wiem to jest to druga część tego hotelu. Interesuje mnie kilka rzeczy: jakie jedzenie, jakie trunki z opcji AI, położenie hotelu i ogólna ocena obsługi. Pozatym jakie polecasz dyskoteki, puby itp.

Komentarz

siny77 napisał(a):

> Witam.
      > My wybieramy się do Nessebar beach sud. Z tego co wiem to jest
      > to druga część tego hotelu. Interesuje mnie kilka rzeczy:

jakie jedzenie,
      Jedzenie w hotelu jest trochę robione masowo, ale da sie zjeść z rutkiem głodni nie chodziliśmy. Jedzenia jest też dużo do wyboru, szwedzki stół więc też jesz ile chcesz

jakie trunki z opcji AI,
      W AI masz do wyboru piwo, wódke, wino (takie chyba ich roboty), kilka ich drinkow takich jak polaczenie wódki sprite i grenadyny.. Podstawowe zupełnie. Jak chcesz to polecamy w dolnej restauracji przy basenie popros o "MIRO DRINK". To drink osobisty gościa co tam obsługuje W menu tego nie ma.

położenie hotelu
      Hotel jest dogodnie położony, w cichej w nocy okolicy. Do centrum nie jest daleko, duzo sklepów, restauracji.

i ogólna ocena obsługi.
      Obsluga w hotelu jest bardzo dobra ale nie zawsze. Sprzątaczki sprzątaja codziennie, fakt ze czasami chce sie im bardziej a czasami mniej. 2 lewa na poduszke i bedzie dobrze za każdym razem. Minusem jest w restauracji że ledwo co zjesz a już chodza i talerze zbieraja.. to troche irytuje. Ale ogólnie na plus

Pozatym jakie polecasz dyskoteki, puby itp.
      Lazur jest fajną dużą dystkoteką. wstep 4 lewa. w miare fajny jest tez bounce pub czy jakos tak. Odradzamy drinki w pubie corner jak i w tym obok z panienkami wiszącymi. Dwa razy bylismy a dwa razy drinki nie do picia... Mimo ze puby extra wygladaja i sąsiadują ze sobą. Co do jedzenia jest dobra restauracyjka, idac od tego hotelu w strone centrum, taka drewniana, duza, ma dzika ustawionego przed wejsciem. Nie jest drogo (8-15 lewa), jedna porcja dwie osoby sie najedza. Minusem dlugi czas oczekiwania na jedzonko

Pozdrawiam
      Piotrek

Ps. Jak tam po powrocie Tomek ?

Komentarz

Wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź, napewno te informacje ułatwią mi życie w tym hotelu .

Komentarz

Trwa
        X