Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

SŁONECZNY BRZEG-WRZESIEŃ-JAKI HOTEL WYBRAĆ?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SŁONECZNY BRZEG-WRZESIEŃ-JAKI HOTEL WYBRAĆ?

Wybieramy sie we wrześniu do Słonecznego Brzegu.Poszukujemy czystego hotelu,blisko plaży i rozrywkowego centrum.Czy może ktoś był w hotelu godnym polecenia?

help!

Komentarz

wpadnij na holidaycheck.pl
      tam dowiesz sie o ocenach i zobaczysz zdjecia hoteli

Komentarz

Dzieki,przewaznie sa tam opinie Niemcow a oni maja troche bardziej wygorowane zachciewanki;-)

Komentarz

jest juz tez bardzo duzo polskich, od naszych rodakow mysle ze znajdziesz cos dla siebi

Komentarz

w sierpniu wybieram sie do Nesseberu z biura podrózy TRIADA.wybrałam hotel Bilyana Beach.z oferty wynika iz jest to bardzo fajny hotel w pierwszej linii brzegowej.wszystko co jest napisane przypadło mi do gustu.szukałam tez opini o tym hotelu w internecie.znalazłam tylko fora internetowe w jezyku angielskim.to co tam było napisane jeszcze bardziej mnie zachecilo do wybory tego hotelu.mam nadzieje ze pobyt bedzie bardzo udany.

Komentarz

Polecam nowy kompleks Royal Sun w samymsercu Słonecznego Brzegu. Bardzo pięknie wyposażony, 2 baseny, ogromny 10 000 m2 ogród. MAm najświeższe zdjęcia. Więcej info na priv caldent@o2, 696 652 201

Komentarz

Trwa
              X