Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Delta Beach 2008

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Delta Beach 2008

czy ktoś wylatuje do Delta Beach 21.06.08 z Neckermanna z Katowic? Wdzięczna byłabym gdyby ktoś opisał mi jak wyglądają pokoje rodzinne w tym hotelu 2 dwójki połączone drzwiami, a może ktoś może przesłać jakieś zdjęcie?

~kamido napisał(a): > czy ktoś wylatuje do Delta Beach 21.06.08 z Neckermanna z > Katowic? > > Wdzięczna byłabym gdyby ktoś opisał mi jak wyglądają pokoje > rodzinne w tym hotelu > 2 dwójki połączone drzwiami, a może ktoś może przesłać jakieś > zdjęcie? nikt nie leci ?, przecież wakacje rozpoczynają się 20.06.2008?

Komentarz

Byłem w Delta Beach w czerwcu 2007 roku. Nie wiem jak wyglądają pokoje rodzinne, bo mieszkałem (sam) w pokoju 2-osobowym.
      Jeśli idzie o mój pokój to był bardzo przestronny.
      Mogę ewentualnie przesłać linka do mojego internetowego albumu ze zdjęciami z Bułgarii (w tym mojego pokoju), tylko podaj na jaki e-mail.

Komentarz

proszę o zdjęcia na kwiaag@gazeta.pl, wybieram się tam z dziećmi w sierpniu. Czy hotel, basen jest oki? Jak daleko jest do plaży?

Komentarz

Linka przesłałem, baseny są nawet dwa, ja w zasadzie raczej kąpałem się w morzu niż basenie (w basenie chyba tylko raz), ale baseny ogólnie OK.
          Do plaży niezbyt daleko, trzeba tylko przejść przez wydmy, są tam specjalne ścieżki z drewnianymi podestami, także to krótki i nieuciążliwy spacerek.

Komentarz

~kwiaag napisał(a):

Czy hotel, basen jest oki? Jak daleko jest
            > do plaży?
            Byliśmy w lato 2007 w bliźniaczym Delta Palace( wspólne stołówki, baseny bary,animacje ). W zasadzie oprócz animacji polskich niewiele dobrego można napisać. W basenie woda bródna. Przez 2 tygodnie zapewniano nas o tym, że basen jest czyszczony. Niestety cały pobyt grzyb na płytkach i na dnie - dzieci dostały wysypki po kąpieli. Do morza nie jest daleko ok. 200 metrów, ale bar na plaży jest płatny, a nie tak, jak w zeszłym roku GWARANTOWAŁ katalog i obsługa biura Neckerman. Zostaje dylemat: brudny, stary basen i all lub fajna plaża i płacić za napoje. Jedzenie w miarę, ale jak coś się skończy to nie uzupełniają lub np. po godzinie. Świeże pieczywo na śniadanie jedliśmy tylko raz, jak wstaliśmy o 7 jadąc na wycieczkę. Pokoje dość duże, ale wyposażone jak za naszego gierkokatowicyzmu. My w tym roku Neckermana nie braliśmy już pod uwagę. Jak potrzeba dalszych informacji, to pytaj. Mimo wszystko życzę udanych wakacji

Komentarz

Dzięki za linka, już tam zaglądam. Pozdr.A.

Komentarz

Cieszę się że hotele beach i palace animacje mają wspólne. Pamiętasz w jakich godzinach są? Natomiast zmartwiła mnie bardzo info nt. jakości basenu. Nie czyścili go?? I ta wysypka u dzieci???? I co wtedy zrobiliście? Jest na miejscu lekarz? Daleko jest apteka?
                W jakim terminie byliście? Czy leżaki przy basenie trzeba zajmować?
                Rozumiem że Nec został skreślony za niespójne z realem info nt. wyżywienia czy jeszcze za coś podpadł??? Jakie ceny były w tym barze na plaży? Ile kosztował komplecik parasol i leżak na plaży?
                A jak przelot? Był bez opóźnień?
                Pozdr. A.

Komentarz

Trwa
                X