Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Delta Beach 2008

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Delta Beach 2008

  czy ktoś wylatuje do Delta Beach 21.06.08 z Neckermanna z Katowic? Wdzięczna byłabym gdyby ktoś opisał mi jak wyglądają pokoje rodzinne w tym hotelu 2 dwójki połączone drzwiami, a może ktoś może przesłać jakieś zdjęcie?

 • #2
  ~kamido napisał(a): > czy ktoś wylatuje do Delta Beach 21.06.08 z Neckermanna z > Katowic? > > Wdzięczna byłabym gdyby ktoś opisał mi jak wyglądają pokoje > rodzinne w tym hotelu > 2 dwójki połączone drzwiami, a może ktoś może przesłać jakieś > zdjęcie? nikt nie leci ?, przecież wakacje rozpoczynają się 20.06.2008?

  Komentarz


  • #3
   Byłem w Delta Beach w czerwcu 2007 roku. Nie wiem jak wyglądają pokoje rodzinne, bo mieszkałem (sam) w pokoju 2-osobowym.
   Jeśli idzie o mój pokój to był bardzo przestronny.
   Mogę ewentualnie przesłać linka do mojego internetowego albumu ze zdjęciami z Bułgarii (w tym mojego pokoju), tylko podaj na jaki e-mail.

   Komentarz


   • #4
    proszę o zdjęcia na kwiaag@gazeta.pl, wybieram się tam z dziećmi w sierpniu. Czy hotel, basen jest oki? Jak daleko jest do plaży?

    Komentarz


    • #5
     Linka przesłałem, baseny są nawet dwa, ja w zasadzie raczej kąpałem się w morzu niż basenie (w basenie chyba tylko raz), ale baseny ogólnie OK.
     Do plaży niezbyt daleko, trzeba tylko przejść przez wydmy, są tam specjalne ścieżki z drewnianymi podestami, także to krótki i nieuciążliwy spacerek.

     Komentarz


     • #6
      ~kwiaag napisał(a):


      Czy hotel, basen jest oki? Jak daleko jest
      > do plaży?
      Byliśmy w lato 2007 w bliźniaczym Delta Palace( wspólne stołówki, baseny bary,animacje ). W zasadzie oprócz animacji polskich niewiele dobrego można napisać. W basenie woda bródna. Przez 2 tygodnie zapewniano nas o tym, że basen jest czyszczony. Niestety cały pobyt grzyb na płytkach i na dnie - dzieci dostały wysypki po kąpieli. Do morza nie jest daleko ok. 200 metrów, ale bar na plaży jest płatny, a nie tak, jak w zeszłym roku GWARANTOWAŁ katalog i obsługa biura Neckerman. Zostaje dylemat: brudny, stary basen i all lub fajna plaża i płacić za napoje. Jedzenie w miarę, ale jak coś się skończy to nie uzupełniają lub np. po godzinie. Świeże pieczywo na śniadanie jedliśmy tylko raz, jak wstaliśmy o 7 jadąc na wycieczkę. Pokoje dość duże, ale wyposażone jak za naszego gierkokatowicyzmu. My w tym roku Neckermana nie braliśmy już pod uwagę. Jak potrzeba dalszych informacji, to pytaj. Mimo wszystko życzę udanych wakacji

      Komentarz


      • #7
       Dzięki za linka, już tam zaglądam. Pozdr.A.

       Komentarz


       • #8
        Cieszę się że hotele beach i palace animacje mają wspólne. Pamiętasz w jakich godzinach są? Natomiast zmartwiła mnie bardzo info nt. jakości basenu. Nie czyścili go?? I ta wysypka u dzieci???? I co wtedy zrobiliście? Jest na miejscu lekarz? Daleko jest apteka?
        W jakim terminie byliście? Czy leżaki przy basenie trzeba zajmować?
        Rozumiem że Nec został skreślony za niespójne z realem info nt. wyżywienia czy jeszcze za coś podpadł??? Jakie ceny były w tym barze na plaży? Ile kosztował komplecik parasol i leżak na plaży?
        A jak przelot? Był bez opóźnień?
        Pozdr. A.

        Komentarz

        Trwa
        X