Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

burgas - poznań 02.09,2008r. wrażenia z lotu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• burgas - poznań 02.09,2008r. wrażenia z lotu

lotnisko w burgas fatalne. stłoczeni ludzie. brak wyprzedzającej informacji zaduch , lot i poznańska ławica - wrażenia całkiem całkiem )

Jeszcze nie wróciłeś z wakacji a już narzekasz ? :-)))))))))

Komentarz

już wróciłem. mam pytanie: leciałaś tym lotem ))

Komentarz

To wszysko nie prawda,bo lotnisko w Burgas nie jest brudne,odprawiają bardzo sprawnie,tylko jak ktoś leci do odprawy paszportowej jak na sracz....kę,to musi się liczyć z siedzeniem w dusznej sali ,gdzie mogą jednorazowo oczekiwać pasażerowie z 2 lub 3 odlotów.Myśmy oddali bagaż ,wyszli i poszli na kawę do kawiarenki poza lotniskiem.Nikt nikomu nie nakazuje siedzieć w tej dusznej sali i czekać!Na zewnątrz jest tablica świetlna i głośniki informujące.Ławki do siedzenia na powietrzu,natomiast powiedzieć,że ETIUDA w W-wie to śmierdząca stodoła.

Komentarz

Lotnisko w Burgas to jeszcze pół biedy chociaż nigdzie indziej na świecie nie spotkałam się z takim chamstwem i wielką łaską jak w Bułgarii. Nie nauczeni są jeszcze obsługi turystów. Najgorsze co może być to linie air italy polska. To dopiero obsługa :-(((((((((((((((((((((((

Komentarz

Uwazam ze lotnisko w Burgas jest bardzo dobre,jak na taka ilosc odpraw i zgadzam sie w 100% z EwąK. Etiuda to stodoła (smierdzaca). A Wizzair to dopiero dziadostwo. (nie da sie porownac do niczego)

Komentarz

etiuda to fakt :-))) jak dworzec pks w pcimiu dolnym..

Komentarz

Trwa
              X