Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Royal Sun

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Royal Sun

Wybieram się do tegoż hotelu w lipcu z rodzinką 2+1 (14 lat-córka) i miałabym kilka pytań głównie o wyżywienie,czy korzystać z hotelowej restauracji czy "na mieście"-cenowo oczywiście jak to wygląda? W wyposażeniu kuchni sa naczynia do gotowania? I może kilka słow o okolicy będziemy tam 2 tyg. więc warto byloby trochę pozwiedzać i poszaleć też :-)) Bardzo proszę o jakieś opinie plis plis!!!!

Którego lipca ,jeśli można wiedzieć ja już będe 20.06.09 z córkami 15,13 lat i z chrześniakiem 15 lat ,oraz z małżonkiem i znajomymi ,mamy od tamtego roku super wspomnienia z RS ,jedliśmy i w hotelu i na mieście,w hotelu troche drożej na mieście zależy są tańsze restałracje ale i takie do których wchodząc wiesz że dużo zapłacisz.,na mieście zjesz( cena z tamtego roku) w granicach 25-40 zł za osobe jeślichodzi o restałracje,(obiad+ napoje) ale możesz zjeść w pizzerni 15-25 leva ( 1 leva -0.5 Euro),kebaba z 3 leva,piwo jest niedrogie 1-3 leva,W restauracji w hotelu możesz jeść ale uważam że warto spróbować też w innych miejscach.Wycieczki zobaczysz na recepcji ,które są organizowane przez polskie biuro podróży które tam swoich pilotów .Jak macie swój transport to na miejscu dowiesz się wszystkiego ,jest tam dużo polaków.Pzdrawiam i do zobaczenia na miejscu.Agnieszka

Komentarz

Rezerwację mamy od 04 07-14 07.Czy Ty byłaś z biura podr. czy samochodem? Bo my jedziemy samochodem i powoli opracowujemy trasę wdzięczna bym była za podpowiedzi jak w miare sprawnie się tam dostać:-))

Komentarz

Ja byłam samodzielnie ,nie z biura jesteśmy z Dolnego Śląska więc jedziemy przez Czechy,Słowacje ,Węgry,Serbie ,Bułgarie.Nie wiem czy macie zamiar spać po drodze ,czy dacie rade na raz. My mamy 1800 km,więc możemy na raz ,ale też raz spaliśmy na campingu z domkami i polem namiotowym na obrzeżach stolicy ( Belgrad).Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam.

Komentarz

My wyruszamy z Łodzi ,chcielibyśmy przejechać bez noclegu ale nic na silę.Na razie rozpatrujemy trasę czechy -słowacja-rumunia-bułgaria.Rumunia ze względu na trasę transfogarską.Tak w ogóle to Gościu u którego mamy rezerwację napisał mi że jak już opłacę wczasy to mi prześle jakieś wskazówki jak dojechać i gdzie można się kimnąć po drodze.A nie napisałaś mi do którego lipca Ty będziesz czy w ogóle się spotkamy?? Daleko jest z hotelu do plaży bo różne opinie czytałam??

Komentarz

do 09.07.09,więc się spotkamy,z RS do plaży to okpła 300m

Komentarz

No to super w takim razie do zobaczyska !!! Bądźmy w kontakcie i pozdrawiam!! Oby do urlopu :-)))

Komentarz

Witam
                Planujmy urlop w Bługarii w podobnym czasie od ok 20-06-2009 , do 3-4 07 , podróż samochodem najprawdopodobniej , my tzn ja mąż córka 14 lat i syn 17 mieszkamy ,. Przeczytałam sporo pochlebnych info o hotelu Royal Sun . Piszecie że załatwiałyście hotel bez biura , czy mogłabym dostac kontakt do tego hotelu?? pozatym będe wdzięczna za wszelkie info dotyczące podróży.
                Pozdrawiam Grażka

Komentarz

Witam!
                  Proponuję przejrzeć stronę-wakacyjny wynajem-ja właśnie stamtąd mam namiary na ten hotel.Zarezerwowałam apartament u p.Jacka Adamowicza -to polak mający w tym hotelu własne pokoje.Jak na razie kompetentny gość . Co do podróży to Ci nie pomogę bo ja też na razie jestem zielona pzdr. i bądźmy w kontakcie.

Komentarz

Polecam do przejrzenia jeszcze stronkę Bulgaricus.com .

Komentarz

Grazyno jak jeszcze nie masz zarezerwanego apartamentu w Royal Sun to mam taką możliwość,mój telefon 604820698 Agnieszka.

Komentarz

Trase wcześniej opisałam ,jaką jechaliśmy w tamtym roku ,w tym roku lecimy samolotem,jadę z mężem i dwiema corkami 15,13 lat oraz z chrześniakiem 15 lat.Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz lub zadzwoń telefon podałam wcześniej ,jadą z nami równiesz znajomi z pod Warszawy

Komentarz

Wróciłam stamtąd, wakacje 2009 Royal Sun okazały się koszmarem. Na początku miłe rozczarowanie to bardzo ładny basen i ogólne wrażenie schludnego miejsca. Odległość do plaży dalej niż podawano, ale to nie problem, raczej standard w katalogach. Hotel sam w sobie naprawde bardzo ładny, ma jednak jeden mankament... jest to ulubiony hotel wśród dwudziestolatków spuszczonych ze smyczy z całej Europy, imprezy, hałas, gwizdy, walenia w ściane w nocy, wymioty, głośna muzyka i wszechobecne hamstwo. Był to nasz trzeci wyjazd do Słonecznego Brzegu i wiem, że nie wszędzie jest właśnie tak, jak tam. Nie jestem też zgredą, której przeszkadza wszystko i wszyscy na wakacjach. Może inni wypoczęli, albo my trafiliśmy na taki turnus z nachlanymi szwedami, angolami itd, ale lepiej się zastanówcie, czy tego szukacie na wakacjach.

Komentarz

Trwa
                          X