Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Nessebar - 12.06 Hotel Zefir???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Nessebar - 12.06 Hotel Zefir???

Witam

Czy ktoś sie wybiera do Bułgarii hotel Zefir w termnie 12.062010. Ja jade moze pojedziemy razem??? Prosze o info zawsze na 2, 3 auta zawsze bedzie nam raźniej A moze ktos tam był i podzieli sie opiniami o tym hotelu wybieram sie z 2 dzieci.

Z góry dziekuje za wszystkie info.
    Pozdrawiam

Byłem w tym hotelu w 2007 roku. Nie było jeszcze wtedy Animacji W hotelu - więc nic o nich nie piszę.
    Moim zdaniem hotel doskonale położony - bodajże najlepiej w SB. Do plaży tylko przejście przez wydmy (50-70m). Do Nesseberu spacerkiem jakieś 20-30 minut. Ciufcia do centrum SB spod hotelu odjeżdża.Do Nesseberu z obok spod hotelu Kotva. Generalnie spoko. Dodatkowo hotel ma fajny basen - Duży położony zacisznie w ogrodzie. Jest też brodzik z małą zjeżdalnią. Minusy - brak klimatyzacji. Pokoje małe, chyba, że ma się pokój rodzinny, który składa się z tych 2-ch małych. Fajne są pokoje na parterze od strony ogrodu - są trochę większe, nowsze i można posiedzieć przed nimi w odróżnieniu od siedzenia na minaturowym balkonie.

Komentarz

Wita AR1

Bardzo dziekuje za informacje zawsze juz cos wiecej wiem. A jak jedzenie??? bo opinie czytałam bardzo skrajne.
      Pozdrawiam

Komentarz

Ja miałem tylko śniadania. Generalnie nie jestem człowiekiem wybrednym i na śniadanie w domu jadam tylko jakąś bułkę z serem lub wędliną, więc dla mnie śniadaia były OK.
        W hotelowej restauracji zamawiałem tylko z 4 razy pizzę dla dziecka i była bardzo dobra. A tak to żywiłem się głównie w knajpkach w Neseberze i Ravdzie.
        Tak jak wcześnie napisałem to jeśli nie masz pokoju rodznnego to walcz o pokój w tzw przybudówce na parterze od strony ogrodu bo naprawdę są fajniejsze a jest ich tylko z 12. Najlepiej podpuść rezydenta lub gadaj od razu z kierowniczką hotelu.
        Z ciekawostek to obok w hotelu Kotva jest fajny mini AquaPark, który od strony ulicy jest płatny 5 Lv, ale jak wejdziesz od strony hotelu to przynajmniej myśmy wchodzili za darmo. Tylko uwaga w tym AquaParku strasznie sliskie są kafelki.

Komentarz

Witam ponownie
          Zarezerwowany mamy pokój rodzinny. Wielkie dzieki za pomocne informacje a szczególnie za info o tym mini aqua. A mam jeszcze pytanko co do dojazdu- trasa z Krosna to jest ponad 1300 km. troche mnie przeraża

Komentarz

Jeżeli macie pokój rodzinny to walczcie by był od strony basenu - lepszy widok i cisza. W nocy tylko usypiająco szumią zraszacze w ogrodzie. Myślę, że w czerwcu nie będzie tłoku w hotelu więc powinno pójśc gładko.

Ja leciałem samolotem. W tym roku też wybieram się do BG -samolotem (jeżeli będzie tani) albo samochodem (jeszcze nie jechałem). Trasa podobno nie jest taka straszna. Komfort jazdy taki jak w Polsce. Nie ma co panikować - będzie spoko.

Komentarz

AR1 wielkie dzieki za pomoc i poradę
              Serdecznie pozdrawiam

Komentarz

Trwa
              X