Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Planeta w burgas

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Planeta w burgas

Witam
    czy ktoś był w hotelu Planeta w Burgas i może coś powiedziec na temat warunków? będę wdzięczna za informacje na maila pasjabm@wp.pl

Witam Wybieramy się z neckermanem na dwa tygodnie od 14.06. do Planety wylot z Okęcia godz. 10.00, zapraszam do pociągnięcia wątku, czy Bułgaria to dobry kierunek dla rodzinki 2+2( 7 i 5 lat)? Pozdrowionka!

Komentarz

To nie jest już to Burgas sprzed 20 lat
      Teraz jest tam dziadostwo, bieda i nędza.
      Już to gdzieś pisałam - jeśli nigdzie nie byłaś będzie Ci się podobać pewnie, ale jeśli zaliczyłaś Egipty, Tunezje etc szczególnie lepsze hotele to będziesz rozczarowana.

Komentarz

Komentarz

No no no Szok!

Komentarz

W nazwie wątku chyba wkradł się błąd bo hotiel planeta znajduje się w Słonecznym Brzegu, a Burgas ( z lotniskiem ) jakieś 30 km dalej. To co wrzuciłaś na fotkach akurat da się pewnie znaleźc w każdym większym polskim mieście Na holidaychecku jest 99 fotek i wśród z nich znajdzie się parę jak w/w ale są chyba z okresu budowy hotelu lata 2004-2005. Myślałem że mnie ktoś podbuduje a tu od razu Abelindo od Ciebie nożyk w plecy Hotiel Planeta ybudowanz jest w stylu miesyanzm hi hi renesansowo-barokowo-rokokowy kryształowe żyrandole, złocenia i inne... Nie nie zaliczyłem jeszcze Afryki i od Egiptu/Tuneyji trzymam się na razie z daleka. Pupcię opalałem na słonecznym i klasycznym włoskim wybrzeżu w Rimini, zielonej perle wysp greckich Corfu jak również na hrvatskich brzegach koło Sibenika. Pozdrowionka. Oczywiście zapraszam do wypowiedzi osoby które zaliczyły ostatnio Słoneczny Brzeg jak i te które tam się wybierają w tym roku!

Komentarz

Hejka! Słoneczny brzeg jest dla mnie super! Byłam już 3 razy, a tym roku wybieram się ponownie. Z tym, że teraz jadę autkiem:-) Byłam już w paru inych krajach, ale zawsze z przyjemnością wracam do Bułgarii

Komentarz

Słoneczny Brzeg jest wiele lepszy od Burgas.

Komentarz

Trwa
                X