Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lot z warszawy do Varny

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lot z warszawy do Varny

Witam, lecial ktos moze do Bułgarii z Warszawy do Varny? Chodzi mi o dlugość lotu? 2, 3 czy wiecej h?

... 2 h 00 min .. ;-)

Komentarz

dzieki im mniej minut tym lepiej fajnie ze tak malo! a jakie linie?

Komentarz

.. Bulgarian Air Charter .. ;-)

Komentarz

I jak oceniasz? posilki? obsluga? sa tv?

Komentarz

Ja leciałam daaawno temu ale wydaje mi sie,że to było nawet krócej niż 2 godz.

Komentarz

DOKŁADNIE LOT TRWA 1 H i 40MIN.Ale trzeba doliczyć na kołowanie więc łącznie 2 godz.Odprawa w Warnie jest o niebo sprawniejsza niż na Okęciu ,choć lotnisko skromne.

Komentarz

Byłem w zeszłym roku. Lot około 100 minut. Lotnisko Varna przypomina mi jakiś port lotniczy na zakaukaziu:-) Ale przynajmniej nie ma tłoku i wszystko idzie sprawnie. Przynajmniej młodsi mogą zobaczyć jak było kiedyś w Polsce :-) Czas na lotnisku się zatrzymał. Jeszcze lepiej jest w terenie po za Varną. Wynająłem samochód i pojechałem do Nessebaru. Nie warto. No może dla widoków z gór na Słoneczny Brzeg warto i dla samej krętej drogi z masą spiral i bez odbojów.
                Nessebar to nasz polski Hel po bułgarsku. O wiele mniejszy i nastawiony na komercję. Same kantory, sklepy z bazarową tandetą. Wszystko to można zobaczyć i kupić w kurortach. Poprostu przereklamowane i tyle.
                Próbowałem też zwiedzić Varnę i udało mi się zabłądzić podczas wyjazdu do Burgas. Tam to dopiero stepy mi się trafiły:-)

Co do lini lotniczych. Żadnego TV, żarcia, kubek mineralki łan ojro, samolot brudny, do czytania jakieś reklamówki. Żeby nie było tak smutno, to ładne stewardki:-)

Komentarz

Jak oceniacie linie Bulgarian Air Charter?
                  Wiem, że mają stare MD-80 ale to jeszcze niczego nie przesądza!
                  Jak obsługa, stan maszyny, piloci, czy był posiłek?

Komentarz

Podbijam temat!

Komentarz

Trwa
                    X